Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Coco's Bakery & Restaurant

Go down 
+7
blanche.
isabella
kevin
velvet
andrew
olivia
marcus
11 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Coco's Bakery & Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Coco's Bakery & Restaurant   Coco's Bakery & Restaurant EmptyNie Cze 14, 2009 10:17 pm

toteż przyszli tu i zajęli pierwszy, lepszy, wolny stolik, który stał niestety, gdzieś w kącie, co podirytowało marcusa. chwilę, trochę dłuższą musieli czekać na kelnerkę, która w końcu przyszła ich obsłużyć. marcus poczekawszy, az olivia coś zamówi, chwilę później poprosił o małą czarną - kawę oczywiście.

//sorryyyyyy, że tak długo.
Powrót do góry Go down
olivia

olivia


Liczba postów : 99
Join date : 10/06/2009

Coco's Bakery & Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Coco's Bakery & Restaurant   Coco's Bakery & Restaurant EmptyNie Cze 14, 2009 10:21 pm

również poprosiła o kawę, ale w jej przypadku to było czekoladowe cappuccino, mniam.
- opowiedz mi coś o sobie, bo jak dotąd, to wiem tylko, że nazywasz się marcus, uroczo się uśmiechasz i nieźle całujesz - mrugnęła do niego - jestem ciekawska i chciałabym wiedzieć więcej.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Coco's Bakery & Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Coco's Bakery & Restaurant   Coco's Bakery & Restaurant EmptyNie Cze 14, 2009 10:26 pm

tak teraz stwierdziłam, że on chyba jest od niej młodszy. ; d
- wiesz również, że mieszkam tu od urodzenia, jestem rozpieszczonym dzieciakiem, bogatych prawników i to chyba wszystko. - skwitował, mrugając do niej. mam nadzieję, że tak własnie jest w wizytówce. xd kiedy kelnerka przyniosła zamówienie, marcus od razu napił się swojej kawy, bo pomimo tak późnej godziny, jego organizm domagał się kofeiny.
Powrót do góry Go down
olivia

olivia


Liczba postów : 99
Join date : 10/06/2009

Coco's Bakery & Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Coco's Bakery & Restaurant   Coco's Bakery & Restaurant EmptyNie Cze 14, 2009 10:33 pm

aż o rok! szok! xd
- czyli twoje zainteresowania i aspiracje życiowe ograniczają się do bycia rozpieszczonym dzieckiem bogatych prawników? - uniosła brew po czym roześmiała się - chciałabym mieć bogatych starych. nie musiałabym się wtedy martwić o to, skąd wytrzasnę pieniądze, żeby tutaj w ogóle przeżyć. szczerze mówiąc dopiero teraz skłoniłam się do tej refleksji, bo wcześniej o tym nie myślałam, więc pewnie na mojej twarzy maluje się teraz przerażenie - roześmiała się - pewnie coś wymyślę, zaradna ze mnie dziewucha - popiła kawy, żeby zatrzymać słowotok ;p
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Coco's Bakery & Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Coco's Bakery & Restaurant   Coco's Bakery & Restaurant EmptyNie Cze 14, 2009 10:36 pm

-moje zainteresowania ograniczają się do różnych rzeczy, a aspirację kończą na tym, że muszę skończyć studia prawnicze. - kiwnął głową z aprobatą, uśmiechając się przyjaźnie, pomimo tego, że wcale nie było mu halo, bo nie chciał być prawnikiem, ale cóż, przecież nie można zawieźć tatulka, który za wszystko płaci, c'nie. - w razie czego mogę ci pomóc, jak takowej pomocy będziesz potrzebować. - dodał, uśmiechając się łagodnie i napił się kawy.
Powrót do góry Go down
olivia

olivia


Liczba postów : 99
Join date : 10/06/2009

Coco's Bakery & Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Coco's Bakery & Restaurant   Coco's Bakery & Restaurant EmptyNie Cze 14, 2009 10:39 pm

- nie, dzięki. aż tak zdesperowana nie jestem. poza tym wspominałam o tym, że sobie poradzę. muszę po prostu znaleźć jakąś pracę i już. z tym chyba nie będzie większych problemów, co nie? - uśmiechnęła się uroczo - bycie prawnikiem musi być fajne, przynajmniej na tych wszystkich filmach - dodała zerkając za okno.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Coco's Bakery & Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Coco's Bakery & Restaurant   Coco's Bakery & Restaurant EmptyNie Cze 14, 2009 10:43 pm

- sądzę, że nie. - powiedział, wzruszając ramionami, bo w prawdzie nie miał pojęcia o tych sprawach. na niego od urodzenia czekała ciepła posadka w kancelarii ojca, więc wcale się tym wszystkim nie martwił. - niestety tylko na filmach. - rzucił, uśmiechając się łagodnie, po czym odstawił filiżankę na spodek.
Powrót do góry Go down
olivia

olivia


Liczba postów : 99
Join date : 10/06/2009

Coco's Bakery & Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Coco's Bakery & Restaurant   Coco's Bakery & Restaurant EmptyNie Cze 14, 2009 10:47 pm

- w każdym razie wierzę, że sobie poradzisz, kotku - klepnęła go pokrzepiająco w ramię. nie miała wyczucia, więc mogła mu przyłożyć dość mocno ;p - mam tylko nadzieję, że nie będę musiała korzystać z twoich usług. nie, żebym miała coś do twoich zdolności. oczywiście tych prawiczych, ekhmm.. prawniczych - puknęła się palcem w czoło i się roześmiała xd
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Coco's Bakery & Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Coco's Bakery & Restaurant   Coco's Bakery & Restaurant EmptyNie Cze 14, 2009 10:50 pm

uśmiechnął się lewo kącikow, spoglądając na olivię zmrużonymi oczyma. - nie wątp w moje zdolności w żadnej dziedzinie. - zaoponował, uśmiechając się szelmowsko, po czym nachylił się nad stołem i zakładając pasmo jej włosów za ucho, cmoknął ją w środek czoła i łagodnie opadł na swoje krzesło, które na szczęście nadal tam stało.
Powrót do góry Go down
olivia

olivia


Liczba postów : 99
Join date : 10/06/2009

Coco's Bakery & Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Coco's Bakery & Restaurant   Coco's Bakery & Restaurant EmptyNie Cze 14, 2009 10:53 pm

- w sumie wypadałoby się przekonać, zanim przestanie się wątpić - uniosła brwi, spoglądając na niego badawczo, trzymając pod nosem kubek z kawą, wdychając zapach czekolady.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Coco's Bakery & Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Coco's Bakery & Restaurant   Coco's Bakery & Restaurant EmptyNie Cze 14, 2009 10:56 pm

- zawsze do usług. - mrugnął do niej, uśmiechając się dziarsko, po czym wyciągnął z kieszeni spodni papierosy i za nim zapalił, podsunął paczkę pod nos olivii.
Powrót do góry Go down
olivia

olivia


Liczba postów : 99
Join date : 10/06/2009

Coco's Bakery & Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Coco's Bakery & Restaurant   Coco's Bakery & Restaurant EmptyNie Cze 14, 2009 11:00 pm

- nie, dzięki, nie palę. jedynym moim uzależnieniem są słodycze - uśmiechnęła się i wzruszyła ramionami. oczywiście pominęła fakt, że ostatnio za dużo pije, ale co będzie wrażenie psuć xd
- więc praktycznie można stwierdzić, że jestem wolna od jakichkolwiek uzależnień - dodała, po czym zaczęła nucić sobię jakąś piosenkę rolling stone'sów pod nosem.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Coco's Bakery & Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Coco's Bakery & Restaurant   Coco's Bakery & Restaurant EmptyNie Cze 14, 2009 11:15 pm

kiwnął głową i wyciągnął jednego papierosa z paczki, po czym podpalił go swoją zippo. zaciągnał się papierosem, po czym wypuszczając dym prosto w twarz olivii, stwierdził, że to całkiem miło, że jest wolna od wszelkich uzależnień, które szkodzą nie tylko owemu uzależnionemu, jak i całemu środowisku.
Powrót do góry Go down
olivia

olivia


Liczba postów : 99
Join date : 10/06/2009

Coco's Bakery & Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Coco's Bakery & Restaurant   Coco's Bakery & Restaurant EmptyNie Cze 14, 2009 11:18 pm

spojrzała na niego mrugając dość szybko.
- mógłbyś oczyszczać swoje płuca dmuchając w innym kierunku? - uniosła brew i świdrowała go wzrokiem, popijając swoją kawę, która niestety, albo i stety się jej już kończyła.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Coco's Bakery & Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Coco's Bakery & Restaurant   Coco's Bakery & Restaurant EmptyNie Cze 14, 2009 11:22 pm

- owszem, wybacz. - skwitował, uśmiechając się ujmująco i następną porcję smiertelnego dymu, wypuścił w kierunku ściany, która była tuż obok ich stolika, co powodowało zbytnio miłej atmosfery, gdyż fakt, że wszystkie zapachy z kuchni do nich dochodziły, nie było przyjemnym doznaniem.
Powrót do góry Go down
olivia

olivia


Liczba postów : 99
Join date : 10/06/2009

Coco's Bakery & Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Coco's Bakery & Restaurant   Coco's Bakery & Restaurant EmptyNie Cze 14, 2009 11:25 pm

ale ona dalej nie spuszczała z niego wzroku. miała cholerną ochotę się dziś z nim zabawić, zwłaszcza, że dawno tego nie robiła ;p postanowiła zaryzykować i działać. raz kozie śmierć.
- może wpadłbyś dzisiaj do mnie? - powiedziała zniżając głos, by brzmiał on bardziej seksownie.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Coco's Bakery & Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Coco's Bakery & Restaurant   Coco's Bakery & Restaurant EmptyNie Cze 14, 2009 11:31 pm

uniósł w górę lewą brew, uśmiechając się cynicznie. - podobno nie jesteś tą pierwszą, lepszą do taniego motelu. - rzucił, kręcac głową z dezaprobatą i zaciągając się papierosem, oparł łokcie na stoliku, przyglądając się przeszywającym wzrokiem olivii.
Powrót do góry Go down
olivia

olivia


Liczba postów : 99
Join date : 10/06/2009

Coco's Bakery & Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Coco's Bakery & Restaurant   Coco's Bakery & Restaurant EmptyNie Cze 14, 2009 11:33 pm

- oczywiście, że nie jestem pierwszą lepszą, jak mógłbyś myśleć inaczej, kotku. to, że zapraszam cię do siebie nie znaczy chyba, że chce się od razu z tobą bzykać, prawda? - uniosła jedną brew i uśmiechnęła się cwaniacko.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Coco's Bakery & Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Coco's Bakery & Restaurant   Coco's Bakery & Restaurant EmptyNie Cze 14, 2009 11:39 pm

- twoje spojrzenie mówiło, co innego, skarbie. - rzekł, nachylając się nad stolikiem w jej kierunku z łobuzerskim uśmiechem, po czym wypuszczając dym tytoniowy w górę, oparł się o krzesło, kładąc rękę w podobym geście, jak na avku, tylko jedną, c'nie. ; d
Powrót do góry Go down
olivia

olivia


Liczba postów : 99
Join date : 10/06/2009

Coco's Bakery & Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Coco's Bakery & Restaurant   Coco's Bakery & Restaurant EmptyNie Cze 14, 2009 11:44 pm

- nie ufaj tak mojemu spojrzeniu - wyrwała mu papierosa z dłoni, zaciągnęła się, po czym wypuściła dym ze swoich ust w jego kierunku mrużąc przy tym oczy ;p - to jak?
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Coco's Bakery & Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Coco's Bakery & Restaurant   Coco's Bakery & Restaurant EmptyNie Cze 14, 2009 11:46 pm

zaciągnął się owym, wypuszczonym w jego kierunku tytoniowym zatruwaczem. - myślę, że powinnaś wracać do domu, skarbie. - rzucił, wyciągając pieniądze z portfela i pozostawiając zapłatę za dwie kawy + napiwek dla owej zgrabnej kelnerki, po czym chowając portfel spowrotem do kieszeni spodni, wstał i ucałowawszy olivię w czubek głowy, wyszedł. pa.
Powrót do góry Go down
olivia

olivia


Liczba postów : 99
Join date : 10/06/2009

Coco's Bakery & Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Coco's Bakery & Restaurant   Coco's Bakery & Restaurant EmptyNie Cze 14, 2009 11:48 pm

zacisnęła zęby, bo wkurzało ją, jak coś idzie nie po jej myśli xd w każdym razie posiedziała tu sobie jeszcze przez chwilę, po czym wyszła.
Powrót do góry Go down
andrew

andrew


Liczba postów : 178
Join date : 14/06/2009

Coco's Bakery & Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Coco's Bakery & Restaurant   Coco's Bakery & Restaurant EmptySro Cze 24, 2009 5:42 pm

okej, toteż przywędrowali tutaj, oto, bo powiedzmy było najbliżej, a z racji, iż andrew całkiem, nawet troszczył się o dobro nique, a raczej swoich rąk, żeby poźniej nie musiał jej nosić, ale ok, i jej nóg, wybrał najbliższą i dobrą, też kawiarnię. usiedli, przy pierwszym, wolnym stoliku, raczej nie wybierał najdogodniejszego. opadł na krzesło, wzdychając ciężko, bo pogoda się psuła, a ten deszcz coraz bardziej zaczynał go irytować. zamówił dwie kawy i lody dla nique, uśmiechając się do niej ujmująco.
Powrót do góry Go down
andrew

andrew


Liczba postów : 178
Join date : 14/06/2009

Coco's Bakery & Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Coco's Bakery & Restaurant   Coco's Bakery & Restaurant EmptySro Cze 24, 2009 5:56 pm

pokręcił głową z dezaprobatą, uśmiechając się pod nosem, bo jemu, jakoś zbytnio nie przeszkadzał ten fakt, że wzrok nique ucieka czasem za innymi facetami, bo przecież on dość, a nawet zbyt, często robił to samo. - zgłosiłaś to na policję? - miał na myśli ową kradzież, którą jej ojciec na pewno minutę, po oznajmieniu mu tegoż faktu uczynił, ale spytał dla zasady i świętego spokoju, żeby później nikt nie trół mu, że nie interesuje się życiem nique, uśmiechnął się nawet łagodnie, pomimo obojętnego tonu, po czym rzucił, że był u rodziców, ale nie dodał, że spotkał starych kumpli i koleżanki i ten, no - wszyscy wiedzą, co się później mogło dziać.
Powrót do góry Go down
andrew

andrew


Liczba postów : 178
Join date : 14/06/2009

Coco's Bakery & Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Coco's Bakery & Restaurant   Coco's Bakery & Restaurant EmptySro Cze 24, 2009 6:08 pm

- to dobrze. - uśmiechnął się łagodnie, popijając kawę, po czym odkładając ją na spodek, położył łokcie na blacie stolika i wzruszając ramionami, powiedział, że całkiem nieźle, uśmiechając się szelmowsko, bo tego uśmiechu nie mógł w sobie zdłamsić, po tym, jak przypomniała mu się owa impreza, na którą zawędrował. oparł się o oparcie krzesła i skrzyżował ręcę na torsie, łagodnie uderzając swoim kolanem o kolano nique. - co jest? - spytał dość troskliwie, uśmiechając się łagodnie, bo widział, że było smutna.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Coco's Bakery & Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Coco's Bakery & Restaurant   Coco's Bakery & Restaurant Empty

Powrót do góry Go down
 
Coco's Bakery & Restaurant
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» gold restaurant by d&g
» Restaurant Copenhagen Corner

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Kawiarenki, fasfoody.-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje