Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Istedgade

Go down 
+17
nico
adam
blanche.
isabella
tyler
taryn
jonathan
heather
joan
masha
sadie
elyse
olivia
madison
marcus
daniel
administracja
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
elyse

elyse


Liczba postów : 228
Join date : 13/06/2009

Istedgade - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Istedgade   Istedgade - Page 3 EmptyNie Cze 14, 2009 11:37 pm

o proszę, jakie to romantyczne xd
- dobrze, więc prowadź - uniosła brew czekając, aż zaprowadzi ją w którąś uliczkę i dojdą do tej willi z basenem, bo tak wyobrażała sobie jego miejscówkę.
Powrót do góry Go down
daniel

daniel


Liczba postów : 45
Join date : 10/06/2009

Istedgade - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Istedgade   Istedgade - Page 3 EmptyNie Cze 14, 2009 11:39 pm

uśmiechnął się tym razem triumfalnie. chwycił ją dość mocno za ramię i poprowadził do swojego mieszkania.

zacznęzacznę ;p
Powrót do góry Go down
sadie

sadie


Liczba postów : 37
Join date : 16/06/2009

Istedgade - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Istedgade   Istedgade - Page 3 EmptySro Cze 17, 2009 6:55 pm

uważała na narkomanów i podążała w kierunku biblioteki. miała ze sobą kilka książek do oddania. no więc szła, miała jedną słuchawkę w uchu, prawym dokładnie, i słuchała sobie tam hmhmhm 'london calling' na przykład, bo lubiła bardzobardzo.
Powrót do góry Go down
sadie

sadie


Liczba postów : 37
Join date : 16/06/2009

Istedgade - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Istedgade   Istedgade - Page 3 EmptySro Cze 17, 2009 7:08 pm

ołnoł, cole<33333333333333333333333333333 bo to on, conie? ;d
w sumie w nieciekawej sytuacji był. stanęła mu na drodze, po przystanęła żeby przełączyć piosenkę, a nie umiała tego robić kiedy szła. i ciężka torba jej w tym przeszkadzała. nie znalazła sobie żadnego jelenia dziś jeszcze, który niósłby ten wór za nią.
Powrót do góry Go down
sadie

sadie


Liczba postów : 37
Join date : 16/06/2009

Istedgade - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Istedgade   Istedgade - Page 3 EmptySro Cze 17, 2009 7:16 pm

onie, ale czad =D masz mnóstwo buziaczków xd.
-hej, uważaj!-była trochę zła, bo wypadł jej odtwarzacz i torba. zbierała więc wszystko z obrażoną miną, i tak wyglądała w sumie zabawnie. była trochę niezdarna i pokraczna, trzeba jej to przyznać, ale zazwyczaj nie ze swojej winy.
Powrót do góry Go down
sadie

sadie


Liczba postów : 37
Join date : 16/06/2009

Istedgade - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Istedgade   Istedgade - Page 3 EmptySro Cze 17, 2009 7:27 pm

-za to, że prawie mnie zabiłeś, będziesz mi dziś nosił książki, nie mam już chyba ramion-sprawdziła, czy na pewno tam są. wrzuciła odtwarzacz do torby, poprawiła płaszcz, było jej ciągle zimno w sumie i uśmiechnęła się przyjaźnie. no i stwierdziła, że dylan jest bardzo mru.
Powrót do góry Go down
sadie

sadie


Liczba postów : 37
Join date : 16/06/2009

Istedgade - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Istedgade   Istedgade - Page 3 EmptySro Cze 17, 2009 7:36 pm

to bardzo dobrze-jakbyś tracił swoje, to powiedz mi, jakoś temu zaradzę-uśmiechnęła się znów, w sumie dużo się uśmiechała, żeby nie wyglądać jak czarownica. jak była mniejsza, wszyscy się z niej śmiali, że wygląda jak czarownica i nie chcieli się z nią bawić. nie przeżywała tego może jakoś strasznie, ale miłę to jednak nie było.
Powrót do góry Go down
sadie

sadie


Liczba postów : 37
Join date : 16/06/2009

Istedgade - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Istedgade   Istedgade - Page 3 EmptySro Cze 17, 2009 7:43 pm

-nie jestem bibliotekarką, bardziej molem książkowym-na mola też nie wyglądała w sumie-sadie-z imienia też się śmiali, ale radziła sobie z nimi. miała starszych kolegów i mówiła, że jeśli nadal będą się z niej śmiać, to ich zaczaruje, albo ugotuje i zje. teraz była bardzo miła.
Powrót do góry Go down
sadie

sadie


Liczba postów : 37
Join date : 16/06/2009

Istedgade - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Istedgade   Istedgade - Page 3 EmptySro Cze 17, 2009 7:53 pm

ma to po tobie xd-ładne imię, masz coś wspólnego z bobem dylanem?-nie znała żadnej jego piosenki, ale słyszała o nim. przeszukała kieszenie i znalazła jakieś pieniądze, nie wiem czym oni płacą w daniixd-chcesz kawę? powiedz, że tak, nie lubię kupować tylko dla siebie-zatrzymała się przy jakiejś kawiarence.
Powrót do góry Go down
sadie

sadie


Liczba postów : 37
Join date : 16/06/2009

Istedgade - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Istedgade   Istedgade - Page 3 EmptySro Cze 17, 2009 7:59 pm

-nie mam pojęcia, jak on wyglądał-pomyślała, że skoro nie są do siebie podobni, to bob pewnie musiał być brzydki, albo może i ładny. ale pewnie by jej się nie spodobał-kupię ci-weszła do kawiarenki i kupowała, aha. zw ;d
Powrót do góry Go down
sadie

sadie


Liczba postów : 37
Join date : 16/06/2009

Istedgade - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Istedgade   Istedgade - Page 3 EmptySro Cze 17, 2009 8:10 pm

uff!! sadie kupiła dwie kawy i poprosiła jakiegoś miłego chłopca, żeby otworzył jej drzwi. okej, wcale nie prosiła, sam przybiegł i otworzył-mam nadzieję, że trafiłam-poprosiła o taką, która jest dobra. oddała mu więc jego kubeczek.
Powrót do góry Go down
sadie

sadie


Liczba postów : 37
Join date : 16/06/2009

Istedgade - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Istedgade   Istedgade - Page 3 EmptySro Cze 17, 2009 8:20 pm

-to dobrze, ja lubię tylko taką, w której jest dużo mleka-ogólnie lubiła mleko i ciastka. przypomniało jej się, że kupiła bardzo dobre ciastka dziś rano. kazała dylanowi oddać torbę, zaciągnęła go na ławkę i wyjęła pyszniutkie ciasteczka.
Powrót do góry Go down
sadie

sadie


Liczba postów : 37
Join date : 16/06/2009

Istedgade - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Istedgade   Istedgade - Page 3 EmptySro Cze 17, 2009 8:31 pm

sadie miała takie szczęście, że była jedną z tych dziewczyn, które dużo jadły a mimo to nadal były chudziutkie-zawsze kupuję dobre ciastka, a potem sie nimi obżeram-pokręciła głową. była szczęśliwa, że będzie mogła dziś wpakować trochę tych ciastek w miłego chłopca. usiadła ze skrzyżowanymi nogami, odwracając się twarzą w stronę dylana.
Powrót do góry Go down
sadie

sadie


Liczba postów : 37
Join date : 16/06/2009

Istedgade - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Istedgade   Istedgade - Page 3 EmptySro Cze 17, 2009 8:38 pm

-ołnoł. ale ładna chociaż ta wnuczka jest? bo jeśli ładna, to dlaczego nie. no i mądra powinna być-czuła się przez chwilę jak własna babcia, wyszczerzyła szeroko-te kupiłam w cukierni niedaleko mojego mieszkania. tam zawsze mają coś pysznego-napiła się i postawiła kubek obok torebeczki z ciastkami.
Powrót do góry Go down
sadie

sadie


Liczba postów : 37
Join date : 16/06/2009

Istedgade - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Istedgade   Istedgade - Page 3 EmptySro Cze 17, 2009 8:44 pm

-wyrzuć też mój, jeśli możesz-powiedziała, dopijając kawę-to nie było miłe, serio. nie chciałabym usłyszeć takich rzeczy-pokręciła głową, mimo wszystko uśmiechając się trochę-poza tym, dziewczynki dziedziczą urodę po ojcu, wiedziałeś o tym?
Powrót do góry Go down
sadie

sadie


Liczba postów : 37
Join date : 16/06/2009

Istedgade - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Istedgade   Istedgade - Page 3 EmptySro Cze 17, 2009 8:51 pm

-więc chcesz w końcu tę jej wnuczkę czy nie?-uśmiechnęła się, bo pomyślała, że dylan jest szalony. albo nie wie co mówi-ostatnie ciastko, chcesz pół?-złamała je, zjadła jedną połówkę, a drugą wyciągnęła do dylana, zrzucając okruszki ze spodni.
Powrót do góry Go down
sadie

sadie


Liczba postów : 37
Join date : 16/06/2009

Istedgade - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Istedgade   Istedgade - Page 3 EmptySro Cze 17, 2009 8:58 pm

-powiedz jej, że jesteś gejem, albo masz żonę i dzieci. jeśli jest porządna, to nie będzie chciała ci rozbijać rodziny. ale jeśli jest porządna i powiesz, że jesteś gejem, to pewnie nie będzie cię wpuszczała do cukierni-pokręciła głową znów, zwijając torebeczkę po ciastkach-wyrzuć, proszę-podała mu ją.
Powrót do góry Go down
sadie

sadie


Liczba postów : 37
Join date : 16/06/2009

Istedgade - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Istedgade   Istedgade - Page 3 EmptySro Cze 17, 2009 9:03 pm

-zapiszę ci adres-wyjęła jakiś mały zeszycik z torby, znalazła w niej nawet kawałek ołówka i zapisywała-najlepsze ciastka mają rano, przed ósmą, więc nie wiem czy będziesz w stanie wstać tak wcześnie, żeby kupić ciaskta-wydarła kartkę z zeszycika i podała mu.
Powrót do góry Go down
sadie

sadie


Liczba postów : 37
Join date : 16/06/2009

Istedgade - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Istedgade   Istedgade - Page 3 EmptySro Cze 17, 2009 9:14 pm

-może zatrudnij sobie kogoś, kto będzie ci biegał rano po ciastka-sadie szybko by mu znalazła, miała w sumie w tym wprawę xd. podciągnęła kolana pod brodę i objęła je ramionkami.
Powrót do góry Go down
sadie

sadie


Liczba postów : 37
Join date : 16/06/2009

Istedgade - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Istedgade   Istedgade - Page 3 EmptySro Cze 17, 2009 9:22 pm

-istnieje jeszcze taka możliwość. pójdziesz tam dziś na przykład i poprosisz, żeby pani meg, tylko ona zgadza się na takie rzeczy, zostawiła ci jakieś pyszniutkie ciastka i przyjdziesz po nie potem. ale musisz się naprawdę ładnie uśmiechnąć-podrapała się pod okiem. sama nie korzystała z tej opcji.
Powrót do góry Go down
sadie

sadie


Liczba postów : 37
Join date : 16/06/2009

Istedgade - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Istedgade   Istedgade - Page 3 EmptySro Cze 17, 2009 9:32 pm

-dlaczego się boisz? moim zdaniem, nie ma czego. wszyscy są wtedy dla ciebie mili-albo patrzą jak na wariata, ale tego nie powiedziała na głos, nie chciała go zniechęcać do niesienia dobra światu xd, dzizas światu xd?
Powrót do góry Go down
sadie

sadie


Liczba postów : 37
Join date : 16/06/2009

Istedgade - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Istedgade   Istedgade - Page 3 EmptySro Cze 17, 2009 9:37 pm

siedziała jednak tam na ławce, bo sobienie radziła xd.
Powrót do góry Go down
masha

masha


Liczba postów : 148
Join date : 10/06/2009

Istedgade - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Istedgade   Istedgade - Page 3 EmptyPon Cze 22, 2009 4:24 pm

Masha stała pod tęczową parasolką opierając się o ścianę rozwalającej się kamienicy. Wyciągnęła z kieszeni skręta i obracała go w palcach błądząc myślami gdzieś bardzo daleko. Szczerze mówiąc wyglądała jak siedem nieszczęść z potarganymi włosami, w spranych jeansach opinających ściśle jej tyłek oraz w szarym kaszmirowym sweterku o rozmar za dużym.
Powrót do góry Go down
masha

masha


Liczba postów : 148
Join date : 10/06/2009

Istedgade - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Istedgade   Istedgade - Page 3 EmptyPon Cze 22, 2009 4:33 pm

Spojrzała powoli na Dylana. Wyglądał tak nienagannie jak zawsze. Przy nim w tym momencie wyglądała jak żebraczka.
- Wiesz... Po staremu... Wczoraj wróciłam z wycieczki po Europie. - potarła zmoknięty policzek;. Sama nie wiedziała jakim cudem pewnego dnia znalazła się aż w Hiszpanii. Trudno było jej wrócić z powrotem, bo nie miałą grosza przy duszy - Dylan... Masz ogien? - zapytała zrezygnowana
Powrót do góry Go down
masha

masha


Liczba postów : 148
Join date : 10/06/2009

Istedgade - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Istedgade   Istedgade - Page 3 EmptyPon Cze 22, 2009 4:41 pm

- Nie wiem - zaśmiała się nerwowo - Nie pamiętam. Dzień dzień byłam na odlocie - przyznała się zażenowana - To chyba powoli zaczyna mnie wykańczać - wbiła wzrok w swoje czerwone trampki. Jedna czarna, wełniana podkolanówka zsunęła jej się do kostki. - Ale co u Ciebie? Na pewno masz do powiedzenia znacznie więcej niż ja zważając na to, że u Ciebie zawsze dużo się dzieje - uśmiechnęła się kącikowo
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Istedgade - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Istedgade   Istedgade - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Istedgade
Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Ulice-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje