Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kongens Nytorv

Go down 
+11
pheobe
vianne
cooper
heather
isabella
jackie
wolfgang
marcus
elyse
olivia
administracja
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
cooper

cooper


Liczba postów : 214
Join date : 07/07/2009

Kongens Nytorv - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 4 EmptyWto Lip 07, 2009 11:58 pm

- oh. - zaczął, teatralnie wzdychając. - tłumacz to sobie jak chcesz. - rzucił obojętnie, wzruszając ramionami, po czym uśmiechnął się ironicznie pod nosem, gdy heather ujawniła strach, który w niej pałał. - tak, czy inaczej - zaoponował, wstając z ławki. - ja idę, a tobie mimo wszystko życzę miłej nocy. - dodał, uśmiechając się cynicznie, po czym nachylił się nad heather i cmoknął ją w policzek.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Kongens Nytorv - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 4 EmptySro Lip 08, 2009 12:02 am

- nienawidzę cię! - wrzasnęła za nim, wyraźnie przerażona, bo panowie z ławki obok dziwnie się jej przyglądali. rozejrzała się, ale nikogo innego tu nie było. poderwała się z ławki, zastanawiając się, którą drogą najszybciej trafi do domu.
Powrót do góry Go down
cooper

cooper


Liczba postów : 214
Join date : 07/07/2009

Kongens Nytorv - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 4 EmptySro Lip 08, 2009 12:03 am

stanął w miejscu, kiedy za nim krzyknęła, śmiejąc się głośno i ironicznie. - chodź, skarbie ! - krzyknął do niej, machając zachęcająco ręką. - odprowadzę cię do domu, znaj moją dobrą duszę. - dodał, śmiejąc się ironicznie i stał, czekając na heather.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Kongens Nytorv - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 4 EmptySro Lip 08, 2009 12:05 am

z braku laku podeszła do coopera, chociaż była na niego pewnie zła. spojrzała jeszcze raz w stronę tych facetów i jeszcze bardziej zbledła. starała się jednak nie okazywać strachu i poszli. i nie wiem, koniec? a jak nie, to zacznij u heather. ;d
Powrót do góry Go down
cooper

cooper


Liczba postów : 214
Join date : 07/07/2009

Kongens Nytorv - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 4 EmptySro Lip 08, 2009 12:11 am

koniec. ;x
Powrót do góry Go down
vianne

vianne


Liczba postów : 570
Join date : 07/07/2009

Kongens Nytorv - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 4 EmptyCzw Sie 13, 2009 8:15 pm

siedziała na ławeczce, paląc papierosa i zabijając panującą tutaj zieleń, nie wiem czemu napisałam siemień! xd spoglądała od czasu do czasu na swoje szpilki, w których jej zgrabne nogi prezentowały się iście seksownie, trzymając papierosa w dłoni i przytrzymując drugą dłonią włosy, które leciały jej na oczy.
Powrót do góry Go down
pheobe

pheobe


Liczba postów : 169
Join date : 09/08/2009

Kongens Nytorv - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 4 EmptyCzw Sie 13, 2009 8:40 pm

przyszła tutaj bo się włóczyła po mieście ciągle teraz i po chwili zobaczyła vianne, do której podbiegła i pocałowała ją w policzek - hej vianne, jak się masz? - spytała, bo długo się nie widziały i poprawiła sweterek.
Powrót do góry Go down
vianne

vianne


Liczba postów : 570
Join date : 07/07/2009

Kongens Nytorv - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 4 EmptyCzw Sie 13, 2009 8:42 pm

uśmiechnęła się kącikowo w stronę pheobe, pewnie klepiąc dłonią miejsce obok siebie na ławeczce. - cześć, pheobe. - wymruczała, po czym zaciągnęła się papierosem. - wszystko, ok. - powiedziała, zakładając pasmo włosów za ucho. - a u ciebie? - zapytała, mrugając kilkakrotnie rzęsami, po czym uśmiechnęła się do niej przyjaźnie i spojrzała pytająco w stronę pheobe.
Powrót do góry Go down
pheobe

pheobe


Liczba postów : 169
Join date : 09/08/2009

Kongens Nytorv - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 4 EmptyCzw Sie 13, 2009 8:46 pm

usiadła na ławeczce, poprawiając koszulkę i podrapała się w łydkę - wiesz, wszystko w porządku. nawet bardziej niż w porządku - rzekła i nasunęła opaskę głębiej na głowę - kupiłam sobie bardzo ładny obraz do gabinetu - bo ona takowy miała, bardzo przyjemny zresztą.
Powrót do góry Go down
vianne

vianne


Liczba postów : 570
Join date : 07/07/2009

Kongens Nytorv - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 4 EmptyCzw Sie 13, 2009 8:52 pm

- obrazy są całkiem fajne. - stwierdziła, jakże inteligentnie, śmiejąc się cicho pod nosem, po czym oblizała spierzchnięte wargi. - co masz na myśli mówiąc: "bardziej niż w porządku"? - zapytała, zaciągając się papierosem, po czym wypuściła dym w górę, jednocześnie odchylając głowę do tyłu. vianne lubiła pheobe, pewnie nie tylko dlatego, że miała fajny, duży gabinet, w którym było mnóstwo obrazów! ;x
Powrót do góry Go down
pheobe

pheobe


Liczba postów : 169
Join date : 09/08/2009

Kongens Nytorv - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 4 EmptyCzw Sie 13, 2009 8:55 pm

uśmiechnęła się odsłaniając równiutki, białe zęby - lubię planetaria, wiesz? miło się w nich seks uprawia - i zaśmiała się wesoło - nie, ale serio mówię, jakby co to polecam - ona z kolei lubiła vianne nie tylko dlatego że miała cudne nogi, ale dlatego że była dobrym człowiekiem xd <3
Powrót do góry Go down
vianne

vianne


Liczba postów : 570
Join date : 07/07/2009

Kongens Nytorv - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 4 EmptyCzw Sie 13, 2009 9:02 pm

o tak! ;d vianne jest istnym aniołkiem z różkami. xd ;x
- hej, muszę wypróbować. - powiedziała pełna entuzjazmu, przydeptując niedopałek papierosa obcasem, po czym spojrzała na pheobe i roześmiała się całkiem miło. - z kim się tam kochałaś? - zapytała, mało dyskretnie, odwracając się w stronę pheobe i opierając głowę na łokciu, który zaś wsparła o oparcie ławki, przy czym uśmiechnęła się do niej łobuzersko.
Powrót do góry Go down
pheobe

pheobe


Liczba postów : 169
Join date : 09/08/2009

Kongens Nytorv - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 4 EmptyCzw Sie 13, 2009 9:07 pm

wyszczerzyła się wesoło - z żeremim, ale ciiiii! - powiedziała przykładając palec do ust - chociaż pewnie i tak ciocia plo nam to wywlecze na swojej stronce. - dodała po chwili namysłu - oj wypróbuj, tylko usiądź w dalszych rzędach, w środkowych siedzą stare babcie i się gapią
Powrót do góry Go down
vianne

vianne


Liczba postów : 570
Join date : 07/07/2009

Kongens Nytorv - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 4 EmptyCzw Sie 13, 2009 9:16 pm

roześmiała się, po czym pokiwała twierdząco głową na znak, że zrozumiała i na pewno dostosuje się do wskazówek pheobe, jak i wypróbuje. w sumie zastanawiała się też kim u licha jest żeremi, bo wcale go nie kojarzyła, ale dała sobie spokój, nie mając też zamiaru pytać o niego pheobe. podrapał się po skroni, po czym wygładziła koszulkę na idealnie, płaskim brzuchu. ;x
Powrót do góry Go down
pheobe

pheobe


Liczba postów : 169
Join date : 09/08/2009

Kongens Nytorv - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 4 EmptyCzw Sie 13, 2009 9:23 pm

szczęściara.
- paskudnie się ochłodziło - stwierdziła pheobe krzyżując łapki, i przestępując z nogi na nogę, a pewnie miała mega legginsy z cekinami, i potu[ując obcasami - matka natura jest bezczelna, psuje mój ulubiony okres w roku - i wydęła usta.
Powrót do góry Go down
vianne

vianne


Liczba postów : 570
Join date : 07/07/2009

Kongens Nytorv - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 4 EmptyCzw Sie 13, 2009 9:28 pm

- o tak, dlatego nie możemy się jej dać złamać - mówiąc to miała na myśli chorobę - i zapraszam cię na kawę do siebie. - wymruczała, uśmiechając się kącikowo, po czym wstała z ławki, strzepując ze spodni niewidzialny kurz. zacznij, bo zapewne poszły! ;d
Powrót do góry Go down
charles

charles


Liczba postów : 151
Join date : 26/08/2009
Age : 36

Kongens Nytorv - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 4 EmptyWto Wrz 15, 2009 9:21 pm

dotleniał się tutaj, pewnie przez biankę już od jakiegoś czasu niećpał, brawa dla niego! i hm, nie wiem rozmyślał o wszystkim, biance, siostrach, rodzicach, ćpaniu i życiu. podejmwał tematy egzystencjalne. :dd
Powrót do góry Go down
lane

lane


Liczba postów : 59
Join date : 26/08/2009
Age : 32
Skąd : lyon

Kongens Nytorv - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 4 EmptyWto Wrz 15, 2009 9:29 pm

Właściwie przechodziła tędy, zupełnie przypadkowo, nieco rozdrażniona, bo pewnie miała pms, a poza tym ostatnie spotkania z charlesem i amandą wpłynęły na nią fatalnie. w końcu zburzyli jej wizję idealnej rodziny, która powinna stanowić wzór cnót! a tu sie okazuje, ze żyła wśród ćpunków, w totalnej nieświadomości.chociaż to chyba nie było dla niej najgorsze, gorzej, że ją oszukiwali. także lejn przechodziła tędy, prawdopodobnie z kubkiem duzej kawy, którą dzierżyła w dłoni i wtedy natknęła się na charlesa. - o. cześć - powiedziała, ale nie było to entuzjastyczne powitanie.
Powrót do góry Go down
charles

charles


Liczba postów : 151
Join date : 26/08/2009
Age : 36

Kongens Nytorv - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 4 EmptyWto Wrz 15, 2009 9:34 pm

o tak, zdecydowanie powitanie nie należało do najcieplejszych, wręcz czarls poczuł lekki powiew chłodu w przywitaniu siostry. - cześć, lejn. - pewnie zbliżył się ażeby ucałować ją miło w policzek, dawno się widzieli! czarls miał zamiar się odezwać, ale nie miał czasu jakoś i w sumie dobrze, że się zobaczyli, chciał wiedzieć co u lejn. a co do tego ucałowania, to nie wiem czy czarlsowi się to udało, czy lejn przypadkiem się nie odsunęła.
Powrót do góry Go down
lane

lane


Liczba postów : 59
Join date : 26/08/2009
Age : 32
Skąd : lyon

Kongens Nytorv - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 4 EmptyWto Wrz 15, 2009 9:40 pm

pewnie się nie odsunęła, bo to tylko lane, nie była dobra w udawaniu królowej śniegu, dość, że się nie odzywa do amandy. - hm, dawno cię nie widziałam - stwierdziła tylko, kładąc jedną rączkę do kieszeni jasnego trencza, było chłodno o tej porze, bo to w końcu kopenhaga. pomyślała nawet, że w sumie miło go widzieć żywego, bo z jego trybem życia powinna czekać na wiadomość, że znaleźli go zaćpanego w jakimś rowie. najlepiej z amandą :d nie żeby czekała na takowe informacje, ale pod wpływem zlości, niekiedy przychodziły jej do glowy takie mysli, tudzież jeszcze głupsze.
Powrót do góry Go down
charles

charles


Liczba postów : 151
Join date : 26/08/2009
Age : 36

Kongens Nytorv - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 4 EmptyWto Wrz 15, 2009 9:44 pm

- to samo mogę powiedziec o tobie. - nie wiem dlaczego dawno go nie widziała, może dlatego, że czarls rzadko wychodził, bo nie chciał spotykać swoich kumpli ćpunów i kumpli dillerów na mieście, ażeby go nie kusiło. genialny argument wiem. - lejn? jesteś dalej zła prawda? - spojrzał na nią wzrokiem, takim hm, takim, który zawsze pojawiał się w momencie poważnej rozmowy, a ta raczej się na taką zapowiadała.
Powrót do góry Go down
lane

lane


Liczba postów : 59
Join date : 26/08/2009
Age : 32
Skąd : lyon

Kongens Nytorv - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 4 EmptyWto Wrz 15, 2009 9:52 pm

zmarszczyła delikatnie nos, zastanawiając się co mu odpowiedzieć. może powinna na niego nakrzyczeć i powiedzieć, ze jest cholernie wściekła, albo po prostu udawać, ze nic się nie stało, choć oboje dobrze wiedzieli, że to nie prawda. - zła to mało powiedziane, jestem wściekła czarli - powiedziała, choc ja na miejscu charliego nic bym sobie z takiej wściekłej lane nie robiła, ponieważ zwyczajnie nie umiała się wściekać tak, żeby wydawać się groźną. raczej była oburzona, jak dziecko które ma zamiar tupnąć nóżką, bo nie dostało lizaka. - dlaczego ja o wszystkim muszę dowiadywać się ostatnia, co? - zapytała jeszcze, wbijając paznokcie w plastikowy kubeczek, który nadal trzymała w ręce. na szczęści nie zrobiła w nim dziury, toteż kawa się nie wylała. jeszcze tego by brakowało!
Powrót do góry Go down
charles

charles


Liczba postów : 151
Join date : 26/08/2009
Age : 36

Kongens Nytorv - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 4 EmptyWto Wrz 15, 2009 9:59 pm

miał ochotę zapaść się pod ziemię, nie żeby bał się wściekłej lejn, która rzuci się na niego i zacznie go okładać małymi piąstkami, ale widział w jej zawiedziony wzrok i to go okropnie dobijało, kogo by nie dobijało w sumie. - leeeejn, jesteś najmłodsza, nie wszystko jeszcze rozumiesz, po co miałem ci zawracać głowę takimi problemami. musisz wykorzystać swoje młodzieńcze lata jak najlepiej a nie zajmować się swoim bratem ćpunem. - odparł poważnym i dojrzałym tonem, jak nie czarls normalnie. i cóż, czuł ogromny wstyd, bo lejn wydawała się o wiele bardziej odpowiedzialna niż on i amanda, a on jednak stwierdził, że i tak jest za młoda na zrozumienie pewnych spraw.
Powrót do góry Go down
lane

lane


Liczba postów : 59
Join date : 26/08/2009
Age : 32
Skąd : lyon

Kongens Nytorv - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 4 EmptyWto Wrz 15, 2009 10:06 pm

- tak, bo jam ma siedem lat, a wy trzydzieści - przewróciła oczami, bo miała dość słuchania o tym, że jest najmłodsza, jakby różnica wieku miedzy nimi była jakoś strasznie duża. - bratem ćpunem i siostrą ćpunką - mruknęła jeszcze, w razie gdyby jeszcze nie wiedział, ze ona wie o amandzie. bo niby skąd miał wiedzieć? chyba, że amanda się mu żaliła. w każdym bądź razie lejn się do niej na razie nie odzywała. - to wy zachowujecie sie jak małe dzieci, a usilnie chcecie mnie pilnować. jednak mam wrażenie, że sama radze sobie lepiej niż wy oboje razem wzięci, wielcy dorośli - dodała z wyrzutem, ciągle lustrując go wzrokiem.
Powrót do góry Go down
charles

charles


Liczba postów : 151
Join date : 26/08/2009
Age : 36

Kongens Nytorv - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 4 EmptyWto Wrz 15, 2009 10:15 pm

w sumie to miała rację, ale czarls z racji, że był facetem nie mógł jej przyznać tego, bo przecież jak ona mogła urazić tak męska dumą, blablabla. - ojezu, będziesz teraz mi i amandzie wypominać, że ćpamy co? to nic nie zmieni lejn. - pewnie wiedziała o tym, ale czarls starał sie mieć jakieś mądre wywody. - nie usilnie, tylko staramy się ciebie pilnować, jesteś naszą młodszą siostrzyczką, kto się tobą kurde zaopiekuje jak nie my. może i radzisz sobie dobrze, ale nie masz pojęcia co to życie i kiedy spotkają cię jakieś grube problemy zwrócisz się do nas zobaczysz. - ehe, czarls sam sobie nie umiał poradzić z życiem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kongens Nytorv - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Kongens Nytorv
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Kongens Nytorv Metro Station
» Kongens Have

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Popularne-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje