Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kongens Nytorv

Go down 
+11
pheobe
vianne
cooper
heather
isabella
jackie
wolfgang
marcus
elyse
olivia
administracja
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
jackie

jackie


Liczba postów : 220
Join date : 19/06/2009
Age : 34
Skąd : paris.

Kongens Nytorv - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 5:39 pm

zaśmiała się i napiła kawy. - ja siedzę sama, ty siedzisz sam, więc usiądźmy razem. a może zyskasz nową znajomość? nigdy przecież nie wiadomo. - uśmiechnęła się i spojrzała na niego. był całkiem niezły, więc spojrzała się tylko jeszcze na stolik i na swoją filiżankę. kawa dalej parowała, ale jakoś tym razem się nie poparzyła, jak to miewa w zwyczaju. - jestem jackie. - przestawiła się.
Powrót do góry Go down
wolfgang

wolfgang


Liczba postów : 322
Join date : 10/06/2009
Skąd : Kopenhaga

Kongens Nytorv - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 5:44 pm

- Wolfgang. Miło mi. - uniósł brew przyglądając jej się szczegółowo od stóp do głow - Taa. Nową znajomość - powiedział cicho sam do siebie i się zaśmiał - A więc Jackie... Proszę powiedz mi coś o sobie. - Nachylił się nad stolikiem patrząc to w jej oczy to na jej nos, który mu się wyjątkowo spodobał. Nie wiem dlaczego akurat nos. Jakiś fetysz?
Powrót do góry Go down
jackie

jackie


Liczba postów : 220
Join date : 19/06/2009
Age : 34
Skąd : paris.

Kongens Nytorv - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 5:48 pm

ona właśnie ze wszystkimi sypiała, więc plus dla niego! uśmiechnęła się do niego, odgarniają włosy z czoła, wpadały jej do oczu. od razu wpadł jej w oko, był przystojny i pewnie bogaty, co jej odpowiadało bardzo. przyjrzała się mu i napiła kawy, sprawdzając czy aby ma papierosy. - mam ci o sobie opowiedzieć? może lepiej jak będziesz zadawał mi pytania. - powiedziała z uśmiechem, przybliżając się do niego.
Powrót do góry Go down
wolfgang

wolfgang


Liczba postów : 322
Join date : 10/06/2009
Skąd : Kopenhaga

Kongens Nytorv - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 5:51 pm

Zaśmiał się, bo nie był dobry w zadawaniu trafnych pytań. Zazwyczaj były głupie.
- Mężatka, wdowa czy panna? - zaśmiał się i wyciągnął pomiętą paczkę papierosów, które zwinął swojemu szoferowi ze schowka. Wyciągnął ją w jej kierunku by ją poczęstować. Nie wiedział czy pali. Chociaż wydawało mu się być seksownym kiedy koieta pali. No moze zapach nie byl idealny
Powrót do góry Go down
jackie

jackie


Liczba postów : 220
Join date : 19/06/2009
Age : 34
Skąd : paris.

Kongens Nytorv - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 5:54 pm

wzięła papierosa i wyciągnęła tylko swoją zippo, żeby właśnie teraz tego papierosa odpalić. zaciągnęła się nim i przez chwilę zastanowiła. napiła się swojej gorącej kawy, a pani która im się intensywnie przyglądała, chyba właśnie była z siebie dumna, że połączyła dwójkę ludzi. poprosiła ją zaś o jakąś popielniczkę, i zaraz ją dostała. - mhm, na razie panna. a ty, wdowiec, żonaty, czy wolny? - zapytała z uśmiechem całkiem seksownym.
Powrót do góry Go down
wolfgang

wolfgang


Liczba postów : 322
Join date : 10/06/2009
Skąd : Kopenhaga

Kongens Nytorv - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 6:07 pm

- Rozwiedziony - oblizał wargi nadal uśmiechając się trochę tajemniczo, trochę łobuzersko jakby właśnie ukradł jakiegoś lizaka. Zapalił swojego papierosa i rzucił prawie pustą zapalniczkę na stolik - OD dawna tu mieszkasz, Jackie?
Powrót do góry Go down
jackie

jackie


Liczba postów : 220
Join date : 19/06/2009
Age : 34
Skąd : paris.

Kongens Nytorv - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 6:09 pm

uśmiechnęła się do niego i uniosła jedną brew do góry. - hm, niezbyt. przeprowadziłam się tutaj tylko żeby studiować. właściwie jestem z paryża. a ty, jesteś rodowitym duńczykiem, czy może przyjechałeś z innego kraju, co? - zapytała z uśmiechem i napiła się kawy. zaraz po tym, zaciągnęła się papierosem.
Powrót do góry Go down
wolfgang

wolfgang


Liczba postów : 322
Join date : 10/06/2009
Skąd : Kopenhaga

Kongens Nytorv - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 6:28 pm

/sorry, że tak długo

- duńczyk. - powiedział dumnie poprawiając podwinięty rękaw koszuli - Na pierwszy rzu oka widać, że nie jesteś stąd. Francuzki są niezwykle seksowne, wiesz? - przeczesał palcami włosy potem musnął jej dłoń opuszkami palców
Powrót do góry Go down
jackie

jackie


Liczba postów : 220
Join date : 19/06/2009
Age : 34
Skąd : paris.

Kongens Nytorv - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 6:31 pm

- duńczycy też są przecież niczego sobie - uniosła kącik ust do góry i tylko na niego zalotnie spojrzała. kiedy ją dotknął, nawet się przysunęła, żeby móc się dokładniej przyjrzeć mu. uśmiechnęła się i zaciągnęła papierosem, a z dymu zrobiła małe fajne kółeczka.
Powrót do góry Go down
wolfgang

wolfgang


Liczba postów : 322
Join date : 10/06/2009
Skąd : Kopenhaga

Kongens Nytorv - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 6:35 pm

- Hm masz zręczne usta - powiedział kiwnięciem głowy wskazując na kółeczka z dymu. Sam zawsze chciał opanować tę sztukę. Jednak nie był taki zdolny. Patrząc na niewinnie wyglądającą Jackie był w stanie myśleć tylko o jednym. Sprotstujmy, że jego myśli zawsze krążyły wokół jednego sprośnego tematu. Wyszczerzył bielutkie zęby w uśmiechu.
Powrót do góry Go down
jackie

jackie


Liczba postów : 220
Join date : 19/06/2009
Age : 34
Skąd : paris.

Kongens Nytorv - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 6:44 pm

zaśmiała się tylko i spojrzała na niego. - hm, myślisz że tylko w robieniu kółeczek jestem dobra, co? - zapytała, patrząc na niego i oblizując tylko usta, które smakowały kawą. ona zaś przecież nie zgrywała jakiejś niewinnej panienki, nie było po co, i tak przecież miała sama na niego ochotę i to dopiero jaką.
Powrót do góry Go down
wolfgang

wolfgang


Liczba postów : 322
Join date : 10/06/2009
Skąd : Kopenhaga

Kongens Nytorv - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 6:51 pm

- Nie wiem? Może pokażesz mi w czym jeszcze jesteś tak dobra, hm? Przyjmij wyzwanie - zaśmiał się chowając zapalniczkę i paczkę z dwoma papierosami do kieszeni jeansów nisko opuszczonych na tyłku. - Chyba oboje chcemy teraz opuścić to miejsce - bardziej stwierdził niż zapytał
Powrót do góry Go down
jackie

jackie


Liczba postów : 220
Join date : 19/06/2009
Age : 34
Skąd : paris.

Kongens Nytorv - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 6:52 pm

- hm, chyba myślimy o tym samym - uśmiechnęła się i poszli, zaczniesz.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Kongens Nytorv - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 2 EmptyWto Cze 30, 2009 7:17 pm

siedziała na ławce, nucąc coś pod nosem i bawiąc się swoim telefonem, pewnie grzebała coś w necie, czy coś takiego. pewnie było przyjemnie ciepło, ale może nie jakoś przesadnie duszno, tak jak jest dzisiaj.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Kongens Nytorv - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 2 EmptyWto Cze 30, 2009 7:22 pm

oderwała wzrok od telefonu i spojrzała na tj. pomyślała sobie, że mówi do niej, więc wyciągnęła z kieszeni zapalniczkę.
- proszę - podała mu, nawet się uśmiechając i schowała telefon do kieszeni.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Kongens Nytorv - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 2 EmptyWto Cze 30, 2009 7:27 pm

- chyba raczej niszczę twoje płuca - oparła się o oparcie ławeczki i spojrzała na jego papierosa. w zasadzie sama pewnie też by chętnie zapaliła, no ale obiecała sobie, że już nie będzie, bo to niezdrowe i w ogóle, a na wyładowanie się są różne inne sposoby, pewnie zacznie biegać, albo uprawiać jogę, czy coś takiego. - isabella - odpowiedziała, odgarniając kosmyk włosów za ucho.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Kongens Nytorv - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 2 EmptyWto Cze 30, 2009 7:34 pm

- no popatrz, mi się nie podoba - wzruszyła ramionami. przypomniała sobie, że zawsze jak była mała, to chciała mieć na imię jakoś inaczej i obrażała się na mamę, że dała jej na imię isabella i jeszcze zdrabniała to do 'bella'. sama nie wiedziała, która forma jest gorsza. uśmiechnęła się do tj.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Kongens Nytorv - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 2 EmptyWto Cze 30, 2009 7:39 pm

- nie wiem, kojarzy mi się ze starymi, nudnymi harlequinami, które czytała moja babcia. kiedyś nawet mi opowiadała, że była tam jakaś isabella - zaśmiała się i założyła nogę na nogę. jak sobie o tym przypomniała, to jeszcze bardziej nie cierpiała swojego imienia w sumie, no bo mieć imię rodem z harlequinów, to chyba niefajnie, to tak, jakby się nazywać sally spectra, czy jak jej tam. - ale i tak wszyscy mówią na mnie bella i sama nie wiem co gorsze.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Kongens Nytorv - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 2 EmptyWto Cze 30, 2009 7:44 pm

w zasadzie wczoraj już jej się odwidziało wyjeżdżanie z kopenhagi, aż do czasu, kiedy spotkała się z jonathanem. w każdym razie jeśli tj uda się namówić ją, żeby została, to brawa dla niego. ;d
- nie da się tego chyba wydłużyć - powiedziała po chwili namysłu. - okej, możemy iść - kiwnęła głową. i poszli chyba, zaczniesz?
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Kongens Nytorv - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 2 EmptyWto Lip 07, 2009 9:33 pm

więc siedziała na jakiejś ławeczce na tym placu. boże, nie wiem czemu zaczynam zdania od 'więc'. :c właśnie skończyła palić i teraz czytała jakieś przerażające teksty na paczce swoich papierosów typu 'palenie zabija' i takie inne! nie przeraziło ją to jednak. schowała paczkę do torebki i rozejrzała się. aha, mogą się znać, w sumie, ale jak wolisz!
Powrót do góry Go down
cooper

cooper


Liczba postów : 214
Join date : 07/07/2009

Kongens Nytorv - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 2 EmptyWto Lip 07, 2009 9:38 pm

toteż znają się. ;x
przechodził tędy, bo wracał z jednej z kawiarenek, a co się z tym wiąże, z całkiem miłego popołudnia, spędzonego przy kawie i próbie ujarzmienia młodszej, pięcioletniej siostry, którą teraz odebrali od niego rodzice i w spokoju mógł wrócić do mieszkania, jak i palić papierosa. zauważył heather i uśmiechnął się ironicznie, jak to w zwyczaju miewał. podszedł do niej i usiadł obok. - cześć. - rzucił, zaciągając się papierosem.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Kongens Nytorv - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 2 EmptyWto Lip 07, 2009 9:41 pm

- cześć - uśmiechnęła się na jego widok, odrywając wzrok od jakiegoś rozwrzeszczanego dziecka, które za wszelką cenę chciało dostać jakiegoś tam balonika, bo handlował nimi jakiś pan. pokręciła tylko głową i prychnęła, rzucając pod nosem coś w stylu 'przeklęte dzieciaki' i odwróciła głowę w stronę coopera. - co słychać?
Powrót do góry Go down
cooper

cooper


Liczba postów : 214
Join date : 07/07/2009

Kongens Nytorv - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 2 EmptyWto Lip 07, 2009 9:48 pm

- wszystko w porządku, poza tym, ze nienawidzę dzieci. - powiedział, uśmiechając się ironicznie w stronę owego dziecka, na które uprzednio spoglądała heather. przypomniał sobie, że dzisiaj przechodząc tymi stronami z siostrą, również musiał stoczyć z nią walkę z powodu owych balonów. - trzeba być idiotą, żeby stać tutaj z tymi balonami. - skwitował, roześmiawszy się cynicznie, po czym przeniósł wzrok na heather. - a co u ciebie? - spytał bez żadnego wyrazu, zaciągając się papierosem.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Kongens Nytorv - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 2 EmptyWto Lip 07, 2009 9:51 pm

- nie idiotą, trzeba chcieć zarobić, tu wiecznie kręcą się jakieś rozpieszczone dzieciaki, które chcą, ba, MUSZĄ mieć te balony - zaczęła filozofować i przewróciła oczami. - u mnie w porządku - podrapała się po nadgarstku. - chociaż muszę powiedzieć, że zaczyna mnie dopadać nuda.
Powrót do góry Go down
cooper

cooper


Liczba postów : 214
Join date : 07/07/2009

Kongens Nytorv - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 2 EmptyWto Lip 07, 2009 10:00 pm

- powiedz rodzicom, żeby zafundowali ci młodsze rodzeństwo, to nie będziesz się nudzić. - skwitował, śmiejąc się ironicznie, jednocześnie wypuszczając dym tytoniowy przez nos, po czym przeniósł wzrok na heather i uśmiechnął się uroczo i niewinnie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kongens Nytorv - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv   Kongens Nytorv - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Kongens Nytorv
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Kongens Nytorv Metro Station
» Kongens Have

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Popularne-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje