Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kongens Have

Go down 
+12
mathilde
jamie
jonathan
ryan
olga
mythoya
isabella
rainer
natalie
blanche.
heather
nanou
16 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
nanou

nanou


Liczba postów : 513
Join date : 17/06/2009
Age : 33
Skąd : paryż

Kongens Have Empty
PisanieTemat: Kongens Have   Kongens Have EmptyPon Lip 06, 2009 7:40 pm

Kongens Have Kongens-have
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Kongens Have Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have EmptyWto Lip 07, 2009 1:15 pm

przechodziła akurat tędy, pewnie jakiś poranny spacer, czy coś takiego. była ledwo przytomna, bo się nie wyspała. szukała wzrokiem jakiejś ławki, chyba nawet jakąś widać tam pod tym drzewem po lewo, a że była wolna, to usiadła.
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

Kongens Have Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have EmptyWto Lip 07, 2009 1:18 pm

a z drugiej strony nadchodziła blanka i taż miała chrapkę na tę ławkę, a że heather była szybsza to podeszła do niej - hej, mogę się przysiąść? bo chyba cała kopenhaga dziś tu wyległa - dodała i rozejrzała się dookoła, bo każdy wolny centymetr jakiejkolwiek ławki zajmowali ludzie.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Kongens Have Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have EmptyWto Lip 07, 2009 1:26 pm

- jasne - przytaknęła, uśmiechając się miło. rozejrzała się. faktycznie było tu dużo ludzi, zastanawiała się, czy nikt nie chodzi o tej porze we wtorek do pracy, czy coś. potem przeniosła wzrok na blanche, mając wrażenie, że skądś ją kojarzy, ale może jej się wydawało.
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

Kongens Have Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have EmptyWto Lip 07, 2009 1:31 pm

blanka też spojrzała na heather i roześmiała się sama do siebie, bynajmniej nie z heather, niech tak nie myśli ;c - jestem blanka - i podała jej rączkę - pewnie dlatego cię nie znam, mieszkam tu od niedawna - bo akurat heather wyglądała jej na miła i przyjacielską osobistość.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Kongens Have Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have EmptyWto Lip 07, 2009 1:33 pm

- heather - uścisnęła jej dłoń z uśmiechem. - od niedawna? hm, w zasadzie ja też nie jestem stąd. mieszkam tu dopiero - zamyśliła się. - w czerwcu minął drugi rok - pokiwała głową. - na razie mi się tu podoba i mam nadzieję, że zbyt szybko się nie znudzę - zaśmiała się.
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

Kongens Have Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have EmptyWto Lip 07, 2009 1:42 pm

- mnie się bardzo bardzo podoba - powiedziała blanka z entuzjazmem - ludzie są bardzo mili, miasto piękne no i pogoda dużo lepsza niż się zapowiadało. ja tu mieszkam od kwietnia. z bratem - na myśl o dzikim kacu rainera westchnęła, bo rano nie wstał, a to źle. normalnie byłby radosny i pewnie zdążyłby na nią z trzy razy nakrzyczeć xd
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Kongens Have Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have EmptyWto Lip 07, 2009 1:48 pm

- z bratem? no to chyba powinnam ci współczuć. jestem jedynaczką, ale kiedy jeszcze mieszkałam w los angeles, dwa domy dalej mieszkał mój starszy kuzyn, który chyba za bardzo wczuł się w rolę starszego brata... - zaśmiała się na samo wspomnienie. nie sądziła, że kiedykolwiek to powie, ale chyba za nim tęskniła! nawet za jego opiekuńczością i marudzeniem.
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

Kongens Have Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have EmptyWto Lip 07, 2009 1:51 pm

-noo, rainer jest strasznie opiekuńczy - pokiwała głową - najchętniej zamknąłby mnie w domu i karmił naturalnym jedzeniem, żebym się nie zatruła. ale bardzo go kocham, poza tym we francji miał bardzo dużo przystojnych kolegów - i puściła oko do heather uśmiechając się jak lisek. znaczy tak szczwano-chytrze.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Kongens Have Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have EmptyWto Lip 07, 2009 1:55 pm

- ach, francuzi - rozmarzyła się. jejku, kocham francuzów, heather pewnie też. - w każdym razie dobrze, że masz kogoś, kto się o ciebie troszczy. nawet, jeśli to nadopiekuńczy brat - uśmiechnęła się, zakładając kilka kosmyków włosów za uszy.
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

Kongens Have Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have EmptyWto Lip 07, 2009 1:59 pm

- mogę ci go pożyczyć jak chcesz - powiedziała udając powagę i poprawiając naszyjnik z kwiatkami z filcu, mam taki, jest super - pożyczka długoterminowa, wiesz z cztery miesiące; - chociaż chyba nigdy nie wyzbyłaby się brata z domu, no chyba ze miałby narzeczoną, żonę, dziewczynę, albo chłopaka, ale ostatnia opcja raczej nie wchodzi w grę.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Kongens Have Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have EmptyWto Lip 07, 2009 2:04 pm

- zastanowię się nad tym - powiedziała, również starając się udawać powagę, jednak po chwili się roześmiała. tak na marginesie to nie wiem czemu francuzi kojarzą mi się ze stasiem svetlichnyym <3 i dlatego chcę jechać do francji, chociaż on nie jest francuzem chyba, nie wiem. w każdym razie kiedy się już zastanowiła, zwróciła się do blanche. - nie, nie będę ci chyba zabierać braciszka - uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

Kongens Have Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have EmptyWto Lip 07, 2009 2:07 pm

w sumie to dobrze, bałabym się że ci coś zrobi - roześmiała się, bo to była nieprawda, zapewne na widok heather rainer zamieniłby się w baranka pokoju i pewnie malowałby tęcze i kwiatki na ścianie swojej pracowni w ich mieszkaniu.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Kongens Have Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have EmptyWto Lip 07, 2009 2:09 pm

- no coś ty, prędzej ja bym go wykończyła i miałby mnie dosyć - zaśmiała się. chyba właśnie dlatego heather nie była w żadnym związku. miała wrażenie, że nikt z nią nie wytrzyma. no i może po prostu nie znalazła odpowiedniego księcia. ;p
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

Kongens Have Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have EmptyWto Lip 07, 2009 2:21 pm

- co ty! - obruszyła się blanka - on jest w stanie wytrzymać z każdym! ma nerwy ze stali, jest jak emocjonalny hulk - zastanowiła się chwilkę - ale jest też bardzo wrażliwy i miły, a jak maluje to jest już zupełnie misiowy - zaśmiała się - ale bynajmniej nic nie sugeruję!
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Kongens Have Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have EmptyWto Lip 07, 2009 2:24 pm

przyjrzała się blanche. pewnie uwierzyła jej, że nic nie sugeruje, w końcu znają się chwilę, więc pewnie nie chciała jej mieć jeszcze za szwagierkę, ani nic w tym stylu, prawda!
- wiesz, ktoś mi kiedyś powiedział, że do mnie nawet anioły nie miałyby cierpliwości - wzruszyła ramionami. - ale sama nie wiem. chyba od tamtego czasu się trochę zmieniłam.
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

Kongens Have Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have EmptyWto Lip 07, 2009 2:33 pm

- no ja z tobą wytrzymuję - powiedziała uśmiechając się - więc nie może być tak źle, bo ręczę ci, że mimo iż nie jestem aniołem, to jestem bardzo cierpliwa - bo to prawda. jest bardzo bardzo cierpliwa, zupełnie inaczej niż ja.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Kongens Have Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have EmptyWto Lip 07, 2009 2:36 pm

- ulżyło mi - powiedziała i uśmiechnęła się. cóż, heather nie należała do najcierpliwszych osób, ale starała się to 'ćwiczyć'. poczochrała sobie włosy ręką i rozejrzała się. - boże, ludzie nie mają co robić. coraz więcej ich tutaj. właściwie my chyba też nie mamy co robić, skoro tu jesteśmy - roześmiała się i wyciągnęła swoje długie (pewnie zgrabne też!) nogi przed siebie.
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

Kongens Have Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have EmptyWto Lip 07, 2009 2:40 pm

hej, a może pójdziemy na plażę, co? skoro cała kopenhaga zebrała się tu, to może na plaży ich nie będzie - wyprostowała się dumnie - moja logika daje o sobie znać, zazwyczaj właśnie w takich sytuacjach.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Kongens Have Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have EmptyWto Lip 07, 2009 2:43 pm

- okej, chodźmy - wstała i rozejrzała się jeszcze raz. potrzebowała chwili, żeby zorientować się, w którą stronę trzeba iść na plażę. i poszły pewnie, zacznę nawet.
Powrót do góry Go down
natalie

natalie


Liczba postów : 233
Join date : 10/06/2009

Kongens Have Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have EmptyWto Lip 07, 2009 5:57 pm

przechadzała się tędy i owędy bo miała za dużo czasu. usiadła w końcu na jakiejś ławce przy tej głównej alejce i zaczeła czytać najbardziej płytką gazete świata czyli cosmopolitan.
Powrót do góry Go down
rainer

rainer


Liczba postów : 257
Join date : 03/07/2009

Kongens Have Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have EmptyWto Lip 07, 2009 6:00 pm

szedł z rękoma w kieszeniach. wietrzył swój umysł, bo stwierdził, że w swoim pokoju czuje się ograniczony, a świerzę powietrze to jak ręka Boska dla niego dzisiaj, kiedy kac już prawie całkiem zniknał, ale głowa jeszcze trochę go bolała. ujrzał natalie i uśmiechnałs ię do siebie, po czym podszedł do niej, dość cicho. - cześć. - wymruczął, do jej ucha z nadzieją, że nie odskoczy i nie przyłoży mu tą gazetą.

zw.
Powrót do góry Go down
natalie

natalie


Liczba postów : 233
Join date : 10/06/2009

Kongens Have Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have EmptyWto Lip 07, 2009 6:04 pm

przestraszyła się troche bo wziął ją z zaskoczenia. jak to perwersyjnie brzmi. no nieważne. ważne że rozpoznała jego głos- cześć- powiedziała ale nie odwróciła głowy. tylko usmiechnęła się sama do siebie nie mogąc uwierzyć w szczęście głupiego. czyli jej samej.
Powrót do góry Go down
rainer

rainer


Liczba postów : 257
Join date : 03/07/2009

Kongens Have Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have EmptyWto Lip 07, 2009 7:40 pm

wyciągnął ręce z kieszeni, jak kultura wymaga i spojrzał jej przez ramię, ażeby zobaczyć, co tam czyta, po czym stwierdzając, że to nic, co mogło by go zaciekawić, odsunał się trochę w bok. - hm, - zaczął, drapiąc się po brodzie. - myślałas o mnie, czy mój magiczny dywan mnie tu przywiódł? - spytał, uśmiechając się szelmowsko, a kiedy nadal szła z tą gazetą w rękach, wyciągnął ową z jej dłoni, bo irytowało go, że go ignoruje.
Powrót do góry Go down
natalie

natalie


Liczba postów : 233
Join date : 10/06/2009

Kongens Have Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have EmptyWto Lip 07, 2009 7:51 pm

roześmiała się kiedy zabrał jej gazetę- cześć- powtórzyła roześmiana i pocałowała go w usta delikatnie całkiem- akurat o tobie myślałam- powiedziała z uśmiechem. nie będzie dodawać ze myślała o nim praktycznie cały czas od piątku
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kongens Have Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have Empty

Powrót do góry Go down
 
Kongens Have
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Kongens Nytorv
» Kongens Nytorv Metro Station

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Parki i ogrody-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje