Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kongens Have

Go down 
+12
mathilde
jamie
jonathan
ryan
olga
mythoya
isabella
rainer
natalie
blanche.
heather
nanou
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Kongens Have - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have - Page 5 EmptyCzw Lip 30, 2009 2:41 pm

- strasznie dawno cię nie widziałam - westchnęła, zarzucając mu ręce na szyję i ochoczo oddając pocałunek. pociągnęła go potem na jakąś ławkę, czy murek i zaczęła mu się przyglądać. w zasadzie nie miała ochoty się z nim kłócić, zwłaszcza, że tak dawno się nie widzieli, ale miała wrażenie, że ta rozmowa, którą zamierzała zacząć, doprowadzi właśnie do kłótni. - czytałeś ostatnio plotkarę? - zapytała, siląc się na w miarę obojętny ton.
Powrót do góry Go down
jamie

jamie


Liczba postów : 162
Join date : 08/07/2009

Kongens Have - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have - Page 5 EmptyCzw Lip 30, 2009 2:48 pm

zaprzeczył bo coś w stylu plotkary wydało mu się mega głupie, zresztą popsuł ostatnio laptopa wiec nie miał nawet jak przeczytać. spojrzał na swój kubek i napił się po chwili podsuwając go heather. usiadł bliżej niej i odgarnął kosmyk włosów z jej oczu uśmiechając się słodko, jak to jamie.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Kongens Have - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have - Page 5 EmptyCzw Lip 30, 2009 2:51 pm

wzięła od niego kubek i napiła się, a potem mu go oddała i oparła mu głowę na ramieniu. zastanawiała się przez chwilę jak ubrać swoje myśli w słowa.
- mhm. według plotkary mnie zdradzasz - powiedziała niepewnie, patrząc gdzieś przed siebie, bo miała wrażenie, że jak spojrzy na niego to się rozpłacze, albo coś. no cóż, heather wierzyła plotkarze, chyba słusznie.
Powrót do góry Go down
jamie

jamie


Liczba postów : 162
Join date : 08/07/2009

Kongens Have - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have - Page 5 EmptyCzw Lip 30, 2009 2:58 pm

wpatrywał się w swój kubek zastanawiając się z kim by mógł zdradzić heather i przypomniał sobie cherry. cholera, cherry. dla jamiego to w żaden sposób nie była zdrada. pocałowała go i to mimo jego woli. cholera, czemu to zawsze faceci muszą obrywać za kobiety!
-i ty jej wierzysz?-zapytał cicho podnosząc głowę i spoglądając na heather.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Kongens Have - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have - Page 5 EmptyCzw Lip 30, 2009 3:01 pm

- nie wiem - powiedziała szczerze. - a powinnam? - spojrzała na niego. miała nadzieję, że nie będzie jej kłamać, tylko że powie jej prawdę, jakakolwiek by nie była. chyba po prostu wolała wiedzieć na czym stoi. z drugiej strony pewnie, gdyby się dowiedziała, że jamie faktycznie ją zdradził, czułaby się okropnie.
Powrót do góry Go down
jamie

jamie


Liczba postów : 162
Join date : 08/07/2009

Kongens Have - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have - Page 5 EmptyCzw Lip 30, 2009 3:06 pm

pokręcił głową z niedowierzaniem.
-heather, przecież wiesz, że cię kocham!-powiedział patrząc jej w oczy, bo chciał żeby wiedziała, ze mówi to szczerze. spojrzał na chwilę gdzieś niebo a po chwili uśmiechnął się pod nosem. -czy przypadkiem nie chodzi o niejaką cherry?-zapyta coraz szerzej się uśmiechając. miał nadzieję, że h. nie uzna, że sobie z niej kpi.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Kongens Have - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have - Page 5 EmptyCzw Lip 30, 2009 3:09 pm

zmrużyła oczy i popatrzyła na niego. właściwie tak to właśnie zabrzmiało, jakby z niej kpił, albo jakby miał z niej niezły ubaw, czy coś w tym stylu. wcale jej to nie pocieszyło, wręcz przeciwnie. właściwie to miała ochotę chyba się rozpłakać.
- tak, o nią. co w tym śmiesznego? - odsunęła się od niego trochę.
Powrót do góry Go down
jamie

jamie


Liczba postów : 162
Join date : 08/07/2009

Kongens Have - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have - Page 5 EmptyCzw Lip 30, 2009 3:13 pm

ale ty szybko odpisujesz xd

wciąż się uśmiechał, ale widząc reakcję heather odrobinę spoważniał.
-cherry to ciągła imprezowiczka. spotykałem ją na wielu imprezach u moich kumpli. ostatnio zaprosiła mnie do siebie, pewnie w celu zabawienia się czy coś w tym stylu. i... pocałowała mnie, praktycznie bez mojej zgody. to wszystko. -powiedział po czym oparł się ręką o barierkę czekając na reakcję h.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Kongens Have - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have - Page 5 EmptyCzw Lip 30, 2009 3:25 pm

zapeszyłaś! sorry, że tak wolno tym razem ;d

- och, rozumiem - pokiwała głową. zastanawiała się tylko, czy doszło między nimi do czegoś więcej niż do pocałunku. kiedy o tym pomyślała, o mało się nie rozpłakała. nic już nie powiedziała, tylko zaczęła wpatrywać się w czubki swoich butów.
Powrót do góry Go down
jamie

jamie


Liczba postów : 162
Join date : 08/07/2009

Kongens Have - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have - Page 5 EmptyCzw Lip 30, 2009 3:29 pm

nie ma sprawy! ;d

przysunął się bliżej i objął heather ramieniem.
-do niczego więcej nie doszło-wyszeptał, jakby czytał w jej myślach. -kocham cię-dodał po czym pocałował ją w czoło wdychając zapach jej perfum.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Kongens Have - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have - Page 5 EmptyCzw Lip 30, 2009 3:32 pm

- okej, wierzę ci - powiedziała, chociaż chyba nie była tego do końca pewna. przytuliła się do niego mocno. chyba nigdy jeszcze nikogo nie kochała tak, jak jamiego. no ale skoro powiedział, że jej nie zdradził, to pewnie tak było. przysunęła się do niego bliżej i pocałowała go. no tak, bardzo tęskniła.
Powrót do góry Go down
jamie

jamie


Liczba postów : 162
Join date : 08/07/2009

Kongens Have - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have - Page 5 EmptyCzw Lip 30, 2009 3:38 pm

a jamie myślał czy powiedzieć jej o swoim wyjeżdzie. no cóż, nie może wyjechać tak bez pożegnania, nie? odetchnął i odsunął się odrobinę od heather.
-wiesz...-zaczął zastanawiając się jak ma to ująć-wyjeżdżam. na cały sierpień.-nieby nic wielkiego, a jednak trudno przechodziło mu to przez gardło.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Kongens Have - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have - Page 5 EmptyCzw Lip 30, 2009 3:41 pm

- jak to na cały sierpień? - chyba trochę zmartwiła ją ta myśl, no cóż. właściwie to już za nim tęskniła. - musisz? - zapytała, chociaż to chyba było dość oczywiste. - będę tęsknić - powiedziała, bo naprawdę będzie tęsknić. przytuliła się do niego. chyba musiała się nim teraz nacieszyć.
Powrót do góry Go down
jamie

jamie


Liczba postów : 162
Join date : 08/07/2009

Kongens Have - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have - Page 5 EmptyCzw Lip 30, 2009 3:45 pm

-muszę, niestety.nasi rodzice, znaczy moi i kristen wynajmują dom gdzieś na karaibach. niby nie musiałbym jechać, ale nie widzieliśmy ich od 2 lat.-powiedział po czym pocałował h. w usta. -ja też będę tęsknić. nawet nie wiesz jak bardzo-uśmiechnął się pod nosem biorąc jej rękę w swoją.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Kongens Have - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have - Page 5 EmptyCzw Lip 30, 2009 3:49 pm

- rozumiem - powiedziała i uśmiechnęła się lekko. to było chyba dość zrozumiałe, chociaż heather jakoś niespecjalnie tęskniła za swoimi rodzicami. - chodźmy do mnie. albo do ciebie, hm? - zaproponowała. powiedziałaby, że jest jej zimno i dlatego chce iść, ale pewnie był jakiś upał, tak jak u mnie, więc postanowiła nie podawać powodów, tylko zamiast tego pewnie jakoś całkiem przyjemnie go pocałowała. i chyba poszli, zaczniesz? ;*
Powrót do góry Go down
mathilde

mathilde


Liczba postów : 151
Join date : 30/06/2009

Kongens Have - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have - Page 5 EmptyWto Sie 04, 2009 10:45 pm

przyszła tutaj pobiegać chociaż jej strój składajacy się z rurek i koszuli na to nie wskazywał. przynajmniej miała tramki. w końcu się zmięczyła i usiadła na jakiejś ławce z papierosem w ustach
Powrót do góry Go down
mythoya

mythoya


Liczba postów : 109
Join date : 06/07/2009

Kongens Have - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have - Page 5 EmptySro Sie 19, 2009 7:52 pm

siedziała na ławce w wielkich okularach i paliła papierosa majac nadzieje że przestanie jej sie w końcu kręcić w głowie po spotkaniu z przyjaciółką
Powrót do góry Go down
mythoya

mythoya


Liczba postów : 109
Join date : 06/07/2009

Kongens Have - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have - Page 5 EmptySro Sie 19, 2009 8:05 pm

zdążyła już wypalić papierosa i grzebała w ziemi przed nią w celu zgaszenia go. spojrzała na chłopaka który się dosiadł i ropoznała w nim dylana. i uśmiechnęła się ładnie na powitanie- czeeść dylanie zaktórym się stęskniłam- odpowiedziała na jego powitanie w mało błyskotliwiy sposób zwarzywszy że przed chwilą sam to powiedział
Powrót do góry Go down
mythoya

mythoya


Liczba postów : 109
Join date : 06/07/2009

Kongens Have - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have - Page 5 EmptySro Sie 19, 2009 8:16 pm

- wcale nie odprysnął mi się żaden lakier- pokazała mu pomalowane na czarno króciutkie paznokcie które obgryzała od urodzenia- nie mam tak płytkich zmartwień jak paznokcie czy dieta- powiedziała zgodnie z prawdą bo zawsze była chuda z powodu swojego trybu życia- a dla twojej wiadomosci jestem we wspaniałym humorze- powiedziała chociaż tak na prawdę czuła sie trochę nostalgicznie
Powrót do góry Go down
mythoya

mythoya


Liczba postów : 109
Join date : 06/07/2009

Kongens Have - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have - Page 5 EmptySro Sie 19, 2009 8:25 pm

zaśmiała się cicho- zgadza się, to mi poprawiło humor- powiedziała w końcu. a jeszcze bardziej fakt że przesatło jej wszystko szumieć i kręcić się w głowie- z resztą ty mi zawsze poprawiasz humor- dodała i poczuła że chyba jednak woli się jeszcze napić- w nagrodę postawię ci nawet piwo
Powrót do góry Go down
mythoya

mythoya


Liczba postów : 109
Join date : 06/07/2009

Kongens Have - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have - Page 5 EmptySro Sie 19, 2009 8:37 pm

-nie piwo to coś innego- powiedziała kiedy zauważyła ze nie podszedł do wyboru trunku ze szczególnym optymizmem. ściągnęła w końcu okulary i wcale nie wyglądałą strasznie, ej!- nic mi nie jest... ale jak sobie chcesz- stwierdziła widząc tą samą minę co wcześniej. już przywykła że dylan troszczył się o nią jak tatuś xd
Powrót do góry Go down
mythoya

mythoya


Liczba postów : 109
Join date : 06/07/2009

Kongens Have - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have - Page 5 EmptySro Sie 19, 2009 8:50 pm

dla niej alkohol był stosowny w każdej sytuacji, ale nie był niezastąpiony- więc jak mam ci wynagrodzić to poświęcenie- spytała przeciągając ostatni wyraz w celu zaakcentowania niewidzialnego cudzysłowu. nie żeby była nie mądra i nie domyślała się o co dylanowi chodziło ale przecież nie była nachalna, przynajmniej na trzeźwo. to może być powód dla którego chciała postawić mu piwo. a co by było gdyby on chciał wzamian pół kilo lukrecjowych żelków? wyszła by na głupią.
Powrót do góry Go down
mythoya

mythoya


Liczba postów : 109
Join date : 06/07/2009

Kongens Have - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have - Page 5 EmptySro Sie 19, 2009 9:03 pm

uśmiechnęła się odrobinę kpiąco jak by chciała powiedzieć że on zawsze myśli tylko o jednym. jasna sprawa że w niczym jej to nie zniechęcało. przysunęła się do niego i wzięła w ręce jego twarz po czym pocałowała go namiętnie w sam środek ust, po czym szybko się odsunęła.
Powrót do góry Go down
mythoya

mythoya


Liczba postów : 109
Join date : 06/07/2009

Kongens Have - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have - Page 5 EmptySro Sie 19, 2009 9:13 pm

do przewidzenia było że myth się złapała na jego przynętę i da mu to czego chciał. była taka przewidywalna w swojej nieprzewidywalności. przechyliła głowę i uśmiechnęła się- taką nagrodę będziesz musiał opracowywać z rok- powiedziała i usiadła na ławce po turecku przoedem do niego
Powrót do góry Go down
mythoya

mythoya


Liczba postów : 109
Join date : 06/07/2009

Kongens Have - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have - Page 5 EmptySro Sie 19, 2009 9:25 pm

-jakich znowu rozwrzeszczanych dzieciaków- spytała zdziwiona i spojrzała na niego jak by oszalał- będziesz tylko biegał do sephory po czerwony lakier do paznokci i ewentualnie wyślę cie do sarbucksa... no moze znajdę jeszcze parę innych rzeczy dla ciebie- powiedziała i uśmiechnęła się jak by wygrała przetarg na sto milionów euro- nie wiem czy znajdziesz jakiś sposób żeby się zrekompensować przed trzydziestką
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kongens Have - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Have   Kongens Have - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Kongens Have
Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Kongens Nytorv
» Kongens Nytorv Metro Station

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Parki i ogrody-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje