Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kongens Nytorv Metro Station

Go down 
+6
david
sarah
eddie
phillip
vianne
nanou
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
peter

peter


Liczba postów : 18
Join date : 04/10/2009
Age : 33
Skąd : lyon.

Kongens Nytorv Metro Station - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv Metro Station   Kongens Nytorv Metro Station - Page 4 EmptyPon Paź 05, 2009 10:51 pm

- jej matka mnie adoptowała. tak po prostu, polubiła mnie, a że ja nigdy nie miałem rodzeństwa, a ona ma dwie córki i jeszcze jej ojciec ma syna, to mam teraz porządną rodzinę. taką, wiesz, z prawdziwego zdarzenia - powiedział zadowolony i spojrzał się na nią. - mhm, amanda, tak, teraz to moja starsza siostra. - pokiwał głową i spojrzał się gdzieś w bok. - wziąłem się chyba z lyonu! - zaśmiał się i poprawił na ławeczce. - więc, nasza kolejka, znaczy moja. - poprawił się od razu.
Powrót do góry Go down
frances

frances


Liczba postów : 17
Join date : 04/10/2009
Age : 34
Skąd : paryż!

Kongens Nytorv Metro Station - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kongens Nytorv Metro Station   Kongens Nytorv Metro Station - Page 4 EmptyPon Paź 05, 2009 10:55 pm

te adoptowania i wgl skojarzyły jej się z brangeliną! ale nie mówiał tego głośno, bo jeszcze piotruś by się obraził, a raczej nie chciała na nim wywrzeć złego wrażenia! w sumie ona też miała super, mega smutną i ckliwą historię, ale to pewnie wiesz, bo czytałaś wizytówkę. - więc masz supersiostrę! - odprła entuzjastycznie. - mieszkasz z nią? - tak, musiałą zadać to pytanie, gdyby mieszkał to na pewno częściej wpadałaby do amandzi, aby sobie poptrzeć na petera. a potem sprawdziła coś na rozkładzie jazdy i stwierdziła, że tą kolejką też dojedzie do domu! - moja też. - odparła i pewnie wsiedli i nie wiem co. :d
Powrót do góry Go down
 
Kongens Nytorv Metro Station
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Kongens Nytorv
» Kongens Have
» Copenhagen Central Station

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Pozostałe-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje