Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Restaurant Copenhagen Corner

Go down 
+10
naveen
maxxie
ikeline
freja
phillip
annik
erik
kristen
kevin
nanou
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
kristen

kristen


Liczba postów : 384
Join date : 06/07/2009
Age : 33

Restaurant Copenhagen Corner - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Copenhagen Corner   Restaurant Copenhagen Corner - Page 3 EmptyPon Wrz 21, 2009 10:22 pm

-nie wiem w jakim towarzystwie do tej pory się obracałeś-zaśmiała się pijąc swoją kawę, która by the way była pyszna. -hm, wszystko zależy od tego czy chcesz.-oblizała usta i przyglądając się z rozbawieniem disneyowi spoglądającego co chwila na jej nogi. popukała paznokciem w balt, myśląc co sensownego mogłaby w tej chwili powiedzieć.
Powrót do góry Go down
disney

disney


Liczba postów : 57
Join date : 20/09/2009
Age : 36
Skąd : kanada

Restaurant Copenhagen Corner - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Copenhagen Corner   Restaurant Copenhagen Corner - Page 3 EmptyPon Wrz 21, 2009 10:25 pm

- hm, być może i bym chciał, ale co to za życie bez ciągłego poznawania nowych kobiet, wiesz, nuda i nicość, taka pustka, hm. nie wiem co moi kumple widzą w takich tych swoich wybrankach. a nie, poczekaj, ja wiem co widzi jeden mój kumpel. hm, a więc, kris, nieważne! - wzruszył ramionami i spojrzał się na nią. - masz śliczne nogi, ale to tak poza tym. znaczy, taka mała dygresja. - zaśmiał się.
Powrót do góry Go down
kristen

kristen


Liczba postów : 384
Join date : 06/07/2009
Age : 33

Restaurant Copenhagen Corner - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Copenhagen Corner   Restaurant Copenhagen Corner - Page 3 EmptyWto Wrz 22, 2009 10:58 pm

uśmiechnęła się szeroko odgarniając włosy do tyłu.
-hm, dziękuję-odpowiedziała dopijając swoją kawkę oblizując wargi. nastepnie oparła się wygodnie o oparcie przyglądając się disneyowi z milutkim uśmieszkiem. nigdy nie zwróciła na to uwagi, ale był naprawdę łady, mru! i sory, że tak wczoraj zniknęłam, poprzestawiały mi się jakieś ustawienia sieciowe :x
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Restaurant Copenhagen Corner - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Copenhagen Corner   Restaurant Copenhagen Corner - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Restaurant Copenhagen Corner
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» gold restaurant by d&g
» Luux Copenhagen
» Copenhagen Plaza
» Copenhagen Central Station
» Copenhagen Mariott Hotel

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Kawiarenki, fasfoody.-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje