Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Amager Strandpark

Go down 
+10
mercedes
charlie
sarah
cherry
kristen
wolfgang
eliah
marcus
heather
nanou
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Amager Strandpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Amager Strandpark   Amager Strandpark - Page 2 EmptyPon Lip 06, 2009 10:17 pm

- ja też nie - westchnęła. - do niczego się nie nadajemy! - dodała dramatycznym tonem. - lepiej zamknijmy się w domu i siedźmy tam do końca życia - uśmiechnęła się, wyciągając długie nogi przed siebie.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Amager Strandpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Amager Strandpark   Amager Strandpark - Page 2 EmptyPon Lip 06, 2009 10:23 pm

- nie ! - krzyknął, ale stłumionym głosem, rozpaczliwie. - nie zaszyję się w domu. - powiedział stanowczo, uśmiechając się nikle. - będę zatapiał smutki w alkoholu na imprezach i z miłymi panienkami. - dodał, uśmiechając się łobuzersko. - przyłączysz się? - spytał, spoglądając na nią z pełną powagą.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Amager Strandpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Amager Strandpark   Amager Strandpark - Page 2 EmptyPon Lip 06, 2009 10:25 pm

- nie, nie skusiły mnie te miłe panienki - stwierdziła, marszcząc nos i oparła się o ramię marcusa, bo bolały ją plecy. - poza tym, to ja miałam być alkoholiczką! - przypomniała mu, unosząc kącik ust.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Amager Strandpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Amager Strandpark   Amager Strandpark - Page 2 EmptyPon Lip 06, 2009 10:27 pm

- czepiasz się. - powiedział w kwestii owych panienek. - a alkoholikami będziemy razem, cóż za problem płacić większy rachunek. - dodał, uśmiechając się łagodnie. miał ochotę wzruszyć ramionami, ale na jednym z nich spoczywała głową heather, toteż nie uczynił tego.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Amager Strandpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Amager Strandpark   Amager Strandpark - Page 2 EmptyPon Lip 06, 2009 10:28 pm

- wcale się nie czepiam - odsunęła się od niego, robiąc naburmuszoną minę. - co z ciebie za prawnik-alkoholik - prychnęła, a zaraz potem się uśmiechnęła, bo wcale nie uważała, że byłby z niego zły prawnik, prawda.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Amager Strandpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Amager Strandpark   Amager Strandpark - Page 2 EmptyPon Lip 06, 2009 10:35 pm

uśmiechnął się do niej błagalnie, zeby się nie złościła i całkiem szarmancko. - wielu prawników jest alkoholikami. dlaczego ja nie mogę być? - spytał, wzruszając ramionami z lekkim usmiechem.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Amager Strandpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Amager Strandpark   Amager Strandpark - Page 2 EmptyPon Lip 06, 2009 10:36 pm

- bo ci nie pozwalam. może być? - pomyślała sobie, że alkoholizm jest straszny i miała nadzieję, że żadne z nich tak nie skończy. - a jak nie, to wrzucę cię do wody - wskazała na wodę. nikt już się dziś w niej nie kąpał, pewnie była zimna.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Amager Strandpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Amager Strandpark   Amager Strandpark - Page 2 EmptyPon Lip 06, 2009 10:44 pm

- skoro chcesz skazać mnie na takie katuszę, muszę być ci posłuszny, o pani. - powiedział, kładąc tealtralnie dłoń na piersi, z uśmiechem pełnym skruchy i poddania, po czym roześmiał się całkiem dźwiecznie i przyjemnie.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Amager Strandpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Amager Strandpark   Amager Strandpark - Page 2 EmptyPon Lip 06, 2009 10:46 pm

- właśnie tak! - klasnęła w dłonie, wyraźnie ucieszona, w końcu się jej ktoś słuchał, haha. chociaż wiedziała, że marcus tylko żartował w sumie. - dobra już, dobra. zwracam ci wolność, możesz robić co chcesz - pokiwała głową.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Amager Strandpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Amager Strandpark   Amager Strandpark - Page 2 EmptyPon Lip 06, 2009 10:52 pm

- nie rób tego, będę bezradny i zabłąkany, jak murzyni uwolnieni z niewoli w dziewiętnastym wieku. - powiedział, robiąc smutną minę i przysuwając się do niej, położył głowę na jej ramieniu, ciężko oddychając, a przez jego głowę, przemkneła myśl, że może nie byłby takim złym aktorem.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Amager Strandpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Amager Strandpark   Amager Strandpark - Page 2 EmptyPon Lip 06, 2009 10:55 pm

- och, przepraszam - przytuliła go, a może raczej przytuliła się do niego, bo zaczynało jej być zimno, no i ogólnie, miała ochotę się do kogoś przytulić.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Amager Strandpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Amager Strandpark   Amager Strandpark - Page 2 EmptyPon Lip 06, 2009 10:59 pm

- wybaczam. - powiedział, uśmiechając się łagodnie, po czym objął ją mocniej, ale spoczko, nie za ciasno, kiedy poczuł, że zaczęła lekko drzeć z zimna. - zimno ci? - spytał, raczej retorycznie, bo to wiedzieli, już oboje.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Amager Strandpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Amager Strandpark   Amager Strandpark - Page 2 EmptyPon Lip 06, 2009 11:01 pm

- trochę - przyznała, ale całkiem miło się jej tu siedziało, zwłaszcza, że poza nimi nie było tu już chyba nikogo i była taka przyjemna cisza. - ale przeżyję - dodała zaraz, pocierając sobie ramiona, żeby się rozgrzać.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Amager Strandpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Amager Strandpark   Amager Strandpark - Page 2 EmptyPon Lip 06, 2009 11:08 pm

- jesteś pewna, że nie chcesz iść nigdzie na gorącą kawę, tudzież czekoladę, albo cokolwiek innego? - spytał, uśmiechając się łagodnie i spoglądał na nią czułym spojrzeniem, pełnym zatroskania, bo przecież jak się przez niego rozchoruje, to ne będzie z tego dumny.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Amager Strandpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Amager Strandpark   Amager Strandpark - Page 2 EmptyPon Lip 06, 2009 11:10 pm

- po kawie o tej porze nie będę spała całą noc i będę do ciebie wydzwaniać - ostrzegła. - a czekolada jest tucząca. ale ewentualnie możemy iść do mnie - zaproponowała.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Amager Strandpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Amager Strandpark   Amager Strandpark - Page 2 EmptyPon Lip 06, 2009 11:16 pm

- nie mam nic przeciwko, całonocnym rozmową z tobą. - powiedział, uśmiechając się szelmowsko. - ale dobrze, chodźmy do ciebie. - skwitował, wstając i wyciągając rękę w stronę heather, żeby pomóc jej wstać, po czym otrzebał swój tyłek i plecy z piasku, a kiedy heather zrobiła to samo, poszli i zacznij. ;x
Powrót do góry Go down
nanou

nanou


Liczba postów : 513
Join date : 17/06/2009
Age : 33
Skąd : paryż

Amager Strandpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Amager Strandpark   Amager Strandpark - Page 2 EmptySro Lip 08, 2009 11:09 pm

nanou siedziała na nieco już chłodnym piasku i patrzyła na wodę, obojętnie czy jest ona oceanem czy morzem. w każdym bądź razie była kuso, damn, bardzo kuso ubrana, jedynie w jakąś króciutką spódniczkę na ramiączkach w kwiaciaste wzory, ale wcale jej to nie przeszkadzało; nigdzie też nie miała napisane, że należy do bastiena, prawda? paliła też papierosa!
Powrót do góry Go down
eliah

eliah


Liczba postów : 125
Join date : 08/07/2009

Amager Strandpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Amager Strandpark   Amager Strandpark - Page 2 EmptySro Lip 08, 2009 11:43 pm

eliah pewnie śledził nanou, a może wcale nie. podejrzewam, że to zwykły zbieg okoliczności, że znalazł się akurat tutaj. w każdym razie postanowił ją wystraszyć, więc zakradł się z tyłu, złapał ją za ramiona i wrzasnął jakieś 'bu!'.
- widzisz, niebezpiecznie tu jest o tej porze - pokiwał głową, siadając obok niej.
Powrót do góry Go down
nanou

nanou


Liczba postów : 513
Join date : 17/06/2009
Age : 33
Skąd : paryż

Amager Strandpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Amager Strandpark   Amager Strandpark - Page 2 EmptySro Lip 08, 2009 11:47 pm

eliah nawet nie miał pojęcia jak ją wystraszył, złapała szybko za swoją sukienkę i popatrzyła wystraszonym wzrokiem w jego stronę; kiedy zobaczyła, że to eliah, uśmiechnęła się kącikowo, zacząwszy go bić otwartymi dłońmi po ramieniu. - eliah, idioto, serce mi prawie stanęło przez ciebie - biła go nadal, nie przestając się uśmiechać. w końcu jednak przestała i ucałowała go w policzek. - boże. cześć, niegodziwcu. dopóki ty się tu nie pojawiłeś, było bardzo bezpiecznie - wystawiła nawet w jego stronę koniuszek swojego języka!
Powrót do góry Go down
eliah

eliah


Liczba postów : 125
Join date : 08/07/2009

Amager Strandpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Amager Strandpark   Amager Strandpark - Page 2 EmptySro Lip 08, 2009 11:51 pm

- nie, nie. dopiero teraz jest bezpiecznie - złapał ją za nadgarstek, żeby przestała go bić i zaśmiał się z niej. - serio, przy mnie nic ci się nie stanie, wiadomo - wypiął dumnie pierś. - co nowego, moja droga nanou?
Powrót do góry Go down
nanou

nanou


Liczba postów : 513
Join date : 17/06/2009
Age : 33
Skąd : paryż

Amager Strandpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Amager Strandpark   Amager Strandpark - Page 2 EmptySro Lip 08, 2009 11:56 pm

popatrzyła nieznacznie na jego dłonie, obejmujące jej nadgarstek i nagle zapragnęła znów być wolna i takie tam; dawno też nie uprawiała z nikim seksu, ostatnim chłopakiem był bastien, który notabene chwilowo był jej. a ona była jego. no, może niekoniecznie chwilowo, aczkolwiek nikt nie musiał o tym wiedzieć. - ugh, jasne, mistrzu - klepnęła go w ów wypiętą dumnie pierś i wzruszyła niedbale ramionami. - nic nowego, będę ciocią. to znaczy wiesz, julien będzie miał dziecko, tak to zupełnie w porządku - jasne, po co wspominać o niej i bastienie i jeszcze jakiś innych gównach. przysunęła się bliżej. - a u ciebie, casanovo? ;d
Powrót do góry Go down
eliah

eliah


Liczba postów : 125
Join date : 08/07/2009

Amager Strandpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Amager Strandpark   Amager Strandpark - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2009 12:01 am

w końcu puścił jej nadgarstek, mając nadzieję, że nie będzie chciała go już bić.
- julien będzie miał dziecko? - wybuchnął śmiechem. - to fajnie - powiedział, kiedy się opanował, jednak w duchu nadal się śmiał. pewnie było to dla niego niewiarygodne, a może przesadził ze skrętami dziś. - nie jestem casanovą. znaczy wiesz, jestem już dojrzalszy i w ogóle, kiedyś trzeba, mam już dwadzieścia lat - aha, jasne. szkoda, że nikt mu w to nie uwierzy. :c
Powrót do góry Go down
nanou

nanou


Liczba postów : 513
Join date : 17/06/2009
Age : 33
Skąd : paryż

Amager Strandpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Amager Strandpark   Amager Strandpark - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2009 12:07 am

ona tylko roześmiała się i wyprostowała swoje długie, półnagie nogi. - tak, wszyscy wiedzą, że FAJNIE - puściła mu oczko, akcentując ostatnie słowo ze swojej krótkiej wypowiedzi. chociaż cieszyła się z tego dziecka, wiedziała, że obie z nique będą musiały robić pewne rzeczy za niego, i że wcale tak fajnie nie będzie. przeczesała palcami włosy spadające na jej lewe ramię i z zabójczym wręcz uśmiechem spojrzała na eliaha. - tak, dwadzieścia lat to jest czas pełnej powagi. szczególnie w twoim przypadku - wybuchnęła śmiechem, chociaż uwierz mi, starała się być poważna i zmierzwiła mu włosy.
Powrót do góry Go down
eliah

eliah


Liczba postów : 125
Join date : 08/07/2009

Amager Strandpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Amager Strandpark   Amager Strandpark - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2009 12:09 am

- a może nie? - w odwecie też poczochrał jej włosy, robiąc jej na głowie jakieś nie wiadomo co. - nie wierzysz mi. ranisz mnie, nanou - westchnął i poklepał się po kieszeniach. miał ochotę zapalić, ale miał przy sobie tylko skręta. który to dzisiaj? trzeci? tak, czy siak odpalił go i zaczął się przyglądać nanou. - chyba się trochę zmieniłaś. wyładniałaś i takie tam.
Powrót do góry Go down
nanou

nanou


Liczba postów : 513
Join date : 17/06/2009
Age : 33
Skąd : paryż

Amager Strandpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Amager Strandpark   Amager Strandpark - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2009 12:15 am

zaczęła pospiesznie porządkować swój bałagan na głowie, mrucząc pod nosem jakieś ciche dzięki, eliah i zanurzając swojego papierosa w piasku, którego popalała cały czas, spojrzała uroczo w stronę chłopaka. - wybacz, naprawdę nie chciałam tego zrobić - uśmiechnęła się pewnie ironicznie, a zarazem pociesznie i nie pytawszy eliaha o pozwolenie, złapała jego skręta w dłonie i zaciągnęła się dobre kilka razy. zaraz potem zachichotała. - nawet nie masz pojęcia jak dawno nie paliłam - wpychając, xd, mu z powrotem skręta do ust, zatrzepotała rzęsami. - no proszę, a jednak umiesz prawić komplementy! za to ty się w ogóle nie zmieniłeś, może to przez te dziewczyny, albo skręty, nie wiem - popatrzyła na niego podejrzliwie, lekko już spalona, bo to tylko nanou, no sorry.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Amager Strandpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Amager Strandpark   Amager Strandpark - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Amager Strandpark
Powrót do góry 
Strona 2 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Nad wodą-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje