Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Amager Strandpark

Go down 
+10
mercedes
charlie
sarah
cherry
kristen
wolfgang
eliah
marcus
heather
nanou
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorWiadomość
aurelia

aurelia


Liczba postów : 153
Join date : 17/09/2009
Age : 32
Skąd : londyn

Amager Strandpark - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Amager Strandpark   Amager Strandpark - Page 7 EmptySob Wrz 26, 2009 8:47 pm

a ona widząc brooklyna z jakąś dziewczyną uśmiechnęła się z przekąsem i otworzyła gazetę, by zaraz się w niej zaczytać. dobrze, że były lampy, które dawały oświetlenie na całą plażę, bo inaczej by oślepła. kiedy usłyszała obok siebie brooklyna, uśmiechnęła się. - cześć brooklyn - spojrzała na niego przelotnie. - niebrzydka - skomentowała jego miłą koleżankę.
Powrót do góry Go down
brooklyn

brooklyn


Liczba postów : 69
Join date : 17/09/2009
Age : 32
Skąd : la

Amager Strandpark - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Amager Strandpark   Amager Strandpark - Page 7 EmptySob Wrz 26, 2009 8:49 pm

- ładna ładna, ale wiesz, jakaś taka przygłupia. nie umie się posługiwać chyba logicznym myśleniem, w końcu jest blondynką. jest totalnie beznadziejna, ale ładny ma przynajmniej tyłek - powiedział z uśmiechem i tylko oblizał usta. stwierdziłam jakoś chyba, że oni to zejść się nie umieją zbytnio. więc na razie tylko uśmiechnął się do siebie i zaciągnął się papierosem, smakował się nim.
Powrót do góry Go down
aurelia

aurelia


Liczba postów : 153
Join date : 17/09/2009
Age : 32
Skąd : londyn

Amager Strandpark - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Amager Strandpark   Amager Strandpark - Page 7 EmptySob Wrz 26, 2009 9:00 pm

złożyła vogue, w sensie, że gazetę, nie brooklyna i zaciągnęła się fajką. westchnęła też. - nie wiedziałam, że zwracasz na takie coś uwagę. znaczy nie mówię o tyłku, tyłki ważne są nawet dla mnie - zachichotała i zgasiła papierosa w piasku, zaraz drapiąc się po ramieniu odzianym w szary kardigan. no właśnie, ciężko im się zejść, wydaje mi się, że to musi być takie mega od podstaw i nieświadome! popatrzyła znów na niego, a wiatr niesfornie rozwiał jej włosy. - dzięki brooklyn, ja jestem blondynką i co z tego? - zagaiła, udając wzburzenie.
Powrót do góry Go down
brooklyn

brooklyn


Liczba postów : 69
Join date : 17/09/2009
Age : 32
Skąd : la

Amager Strandpark - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Amager Strandpark   Amager Strandpark - Page 7 EmptySob Wrz 26, 2009 9:04 pm

- ojej, no dobra, daj spokój, jesteś mila i mądra, w ogóle mi się bardzo podobasz - powiedział i tylko pocałował ją w czoło. zaciągnął sie papierosem i oblizał usta, smakowały dymem i papierosami, może też trochę jeszcze błyszczykiem pani josie, która teraz się na niego nieźle patrzyła. więc na razie tylko westchnął. przygryzł wargę i westchnął, tak na wzdychanie mu się zebrało. - mhm, chodź, idziemy na kawę, josie mnie zabiej zaraz wzrokiem - mruknął i objął ją ramieniem.
Powrót do góry Go down
aurelia

aurelia


Liczba postów : 153
Join date : 17/09/2009
Age : 32
Skąd : londyn

Amager Strandpark - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Amager Strandpark   Amager Strandpark - Page 7 EmptySob Wrz 26, 2009 9:14 pm

ona tylko zaśmiała się i podrapała go palcem wskazującym po podbródku. niby przez przypadek! - mhm, okej, załóżmy, że ci wierzę - ona pewnie też wstała i otrzepała tyłek z piasku, triumfująco patrząc się na zdenerwowaną josie. ha! jeden - zero. - okej, chyba sama muszę sprawdzić jaki ty masz tyłek, brooklyn - mruknęła tylko i kiedy ją objął, ona zsunęła swoją rękę na jego pupę! ha, poszli i zaczniesz gdzie tam chcesz.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Amager Strandpark - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Amager Strandpark   Amager Strandpark - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Amager Strandpark
Powrót do góry 
Strona 7 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Nad wodą-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje