Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wonder Bar

Go down 
+20
dwayne
danielle
tallulah
sarah
pontus
mercedes
eliah
marcus
lauren
cooper
duncan.
madison
masha
amelia
velvet
isabella
darla.
elyse
daniel
administracja
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
amelia

amelia


Liczba postów : 215
Join date : 22/06/2009

Wonder Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 2 EmptyWto Cze 30, 2009 9:05 pm

-pod warunkiem że ktoś ma problemy z prawem i musi być dobry by go zatrudnić, a architekci tworzą wszystkie te wieleke dzieła świata które są odiwedzane przez miliony turystów z całego świata rocznie, też zarabiają kupe kasy jak dobrze się ulokują- powiedziała, amelia co jak co ale zawsze stawiła na swoim, tak jej upór znany wszystkim
Powrót do góry Go down
amelia

amelia


Liczba postów : 215
Join date : 22/06/2009

Wonder Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 2 EmptyWto Cze 30, 2009 9:21 pm

dobrze że on jest pokojowy, bo amelia w sprawie właśnie takiej która ją irytuje czy drażni jest zawsze nastawiona bojo, nawet bardzo, ale skoro chce kończyć to się zgodziła, tak w końcu widzą się dziś pierwszy raz po jakimś długim czasie, wiec okej niech będzie, pokiwała twierdząco głową.- okej, no to idziemy do ciebie dalej czy zostajemy?-spytała trochę może i obojętnym tonem, okej djamy jej czas uspokoić się.
Powrót do góry Go down
masha

masha


Liczba postów : 148
Join date : 10/06/2009

Wonder Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 2 EmptyCzw Lip 02, 2009 12:05 pm

Masha wychodziła z założenia, że nigdy przenigdy nie jest za wcześnie na drinka. Mimo, że dochodziła 11 rano. Weszła do baru, w którym przebywały zaledwie trzy osoby grające nieopodal w bilard. Zamówiła cosmo i przysiadła się do baru.
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Wonder Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 2 EmptyCzw Lip 02, 2009 12:09 pm

Madison snuła się po mieście, zapewne wracała z zakupów, bo z powodu piątkowej imprezy chciała kupić sobie coś nowego, wiadomo. weszła do środka od razu kierując się w stronę baru. wprawdzie nie miała ochoty na picie, ale lubiła pogadać z tutejszym barmanem.
Powrót do góry Go down
masha

masha


Liczba postów : 148
Join date : 10/06/2009

Wonder Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 2 EmptyCzw Lip 02, 2009 12:12 pm

Sączyła swojego drinka obracając się powoli na krzesełku w prawo i w lewo.
- Proszę , proszę kogo ja tu widzę?- usmiechnela sie unoszac prawa brew ku gorze gdy dostrzegla Madisona tuż przy wejsciu. Dawno jej nie widziala. Bardzo dawno. Chyba czas odświeżyć stare przyjaznie
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Wonder Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 2 EmptyCzw Lip 02, 2009 12:15 pm

uśmiechnęła się entuzjastycznie na widok Mashy.
- czuję się jakbym nie widziała cię co najmniej od dziesięciu lat- zaśmiała się zajmując krzesło obok, po czym poprosiła barmana, o nalanie jej szklaneczki zwykłej wody niegazowanej, choć chyba powinna napić się razem z Mashą.
Powrót do góry Go down
masha

masha


Liczba postów : 148
Join date : 10/06/2009

Wonder Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 2 EmptyCzw Lip 02, 2009 12:17 pm

- Bo tak jest! No może nie jest to dziesieć lat ale pół roku na pewno. A to dużo! Opowiadaj co Ciebie - uśmiechnęłą się szeroko przyglądając się wodzie niegazowanej, którą dzierżyła w dłoni Mad - Bo widzę, że wiele musiało się zienić - zaśmiałą się i stuknęła się z nią swoim kieliszkiem
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Wonder Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 2 EmptyCzw Lip 02, 2009 12:22 pm

- wiele? niby dlaczego? bo nie piję od samego rana?- zaśmiała się zakładając nogę na nogę, a następnie podrapała się po kościstym kolanie. - spokojnie, wcale nie wygrzeczniałam- uśmiechnęła się znacząco kręcąc słomką w szklance.
Powrót do góry Go down
masha

masha


Liczba postów : 148
Join date : 10/06/2009

Wonder Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 2 EmptyCzw Lip 02, 2009 12:25 pm

- Hm..Tak? - uśmichnęła się znaczaco przygryzajac kieliszek - Więc zdradź mi co się u Ciebie dzieje. - wygladzila sukienke na kolanach i odlozyla kieliszek po czym podparla podbródek na dloni a lokiec o bar i czekala na jakies ciekawe historie
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Wonder Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 2 EmptyCzw Lip 02, 2009 12:28 pm

więc Mad. zapewne opowiedziała jej o marcusie, no i o wolfku ;d skoro już tak miały sobie wszystko zdradzać.
- a jak twoje sprawy?- zapytała szybko, gdyż była całkiem ciekawa, kogo Masha aktualnie owija sobie wokół palca, po czym wypiła swoją wodę, zostawiając w szklance tylko plasterek cytryny.
Powrót do góry Go down
masha

masha


Liczba postów : 148
Join date : 10/06/2009

Wonder Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 2 EmptyCzw Lip 02, 2009 12:33 pm

No więc masha opowiedziałą jej o dylanie i dopila swojego drinka.
- Poza tym moje życie uczuciowe jest nudne. Nie tylko uczuciowe. Czuje, że kopenhaga sie wypalila. A razem z nia ja - usmiechnela sie krzywo po czym wyciagnela z torby kolorowa gumke do wlosow i spiela wlosy w kucyk.
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Wonder Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 2 EmptyCzw Lip 02, 2009 12:36 pm

- może się starzejemy?- zaśmiała się, obracając szklankę w dłoniach. chociaż chyba raczej powinna powiedzieć, że dojrzewają i pewnie większości nie bawi już zabawa w bycie rozpieszczonym dzieciakiem bogatych rodziców, który robi co mu się tylko zamarzy. a może po prostu już im się to znudziło.
Powrót do góry Go down
masha

masha


Liczba postów : 148
Join date : 10/06/2009

Wonder Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 2 EmptyCzw Lip 02, 2009 12:39 pm

- Być może... A może potrzeba nam porządnego zastrzyku adrenaliny. - powiedziała z przekonaniem odając pusty kieliszek barmanowi - Mad muszę już iść. Ojciec obiecał mi odblokowac karte kredytowa wiec trzeba zrobic zakupy - ucalowala jej oba policzki i posz bo braklo mi weny ;c
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Wonder Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 2 EmptyCzw Lip 02, 2009 12:41 pm

mnie też ;c rzadko mam wenę o tej porze xd
uśmiechnęła się na myśl o zakupach, zapewne posiedziała jeszcze chwilę, gadając z miłym barmanem, a potem ruszyła do domu.
Powrót do góry Go down
duncan.

duncan.


Liczba postów : 87
Join date : 02/07/2009

Wonder Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 2 EmptyCzw Lip 02, 2009 10:57 pm

jako że duncan bał się ciemności (pozdro!) udali się z bellą tu, ponieważ tutaj na pewno będzie trochę jaśniej. usiedli przy barze i zamówili drinki - w sumie to jak jest teraz w życiu towarzyskim? szykuje się coś? - zapytał popijając, jak mniemam, whisky.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Wonder Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 2 EmptyCzw Lip 02, 2009 11:00 pm

- jutro jest jakaś impreza, ale nawet nie bardzo wiem gdzie i kto ją organizuje - stwierdziła, biorąc w rękę szklankę ze swoim malibu. - wybierasz się tam? - zapytała z czystej ciekawości, zakładając sobie nogę na nogę.
Powrót do góry Go down
duncan.

duncan.


Liczba postów : 87
Join date : 02/07/2009

Wonder Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 2 EmptyCzw Lip 02, 2009 11:03 pm

-wybrałbym się bardzo chętnie. gdybym wiedział gdzie i o której się zaczyna. a ty byś szła? - spytał biorąc do ręki szklankę i popijając z niej.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Wonder Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 2 EmptyCzw Lip 02, 2009 11:05 pm

- tak, chyba pójdę. obiecałam już koledze, że się z nim wybiorę i w ogóle, więc nie odmówię dzień przed raczej - wzruszyła ramionami, patrząc w swoje malibu.
Powrót do góry Go down
duncan.

duncan.


Liczba postów : 87
Join date : 02/07/2009

Wonder Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 2 EmptyCzw Lip 02, 2009 11:08 pm

- aha. to może też przyjdę. zobaczę czy będę w nastroju - chociaż raczej wątpił w to że nie będzie - przyjrzał jej się uważniej - jakaś jesteś nie w humorze. coś się stało?
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Wonder Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 2 EmptyCzw Lip 02, 2009 11:10 pm

- nie, wydaje ci się - uśmiechnęła się lekko, spoglądając sobie na duncana. napiła się jeszcze swojego drinka i odstawiła szklaneczkę. poprawiła swoją bluzkę.
Powrót do góry Go down
duncan.

duncan.


Liczba postów : 87
Join date : 02/07/2009

Wonder Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 2 EmptyCzw Lip 02, 2009 11:14 pm

uniósł tylko brwi, jakby niepewny tego czy bella rzeczywiście mówi prawdę - okej, jestem przewrażliwiony. spędziłem trzy tygodnie z ojcem i poza tym z samymi staruszkami grającymi w brydża i rozmawiającymi o krykiecie. brakowało mi normalnych ludzkich zachowań - dopił swojego, powiedzmy drinka i odstawił na blat.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Wonder Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 2 EmptyCzw Lip 02, 2009 11:16 pm

- serio, nie kłamię - dodała, widząc, że chyba nie bardzo jej wierzy. - jezu, brydż jest nudny i nawet nie umiem w niego grać. współczuję - zaśmiała się i położyła dłoń na jego dłoni, w ramach tego, że jednoczy się z nim w bólu, czy coś takiego!
Powrót do góry Go down
duncan.

duncan.


Liczba postów : 87
Join date : 02/07/2009

Wonder Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 2 EmptyCzw Lip 02, 2009 11:21 pm

a on ścisnął jej lekko rączkę, bo ona pewnie miała tę rączkę bardzo szczupłą, więc nie chciał jej połamać - dzięki, że się ze mną łączysz w bólu - zaśmiał się lekko - wierz mi, jeden z nich, chyba wujek ernie, znaczy nie mój wujek, kazał tak sobie mówić, a ja się bałem że mi przyłoży laską, miał nagrane wszystkie zawody krykietowe od '96. i kazał to oglądać wszystkim razem z nim. nie cierpię tych zlotów rodzinnych.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Wonder Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 2 EmptyCzw Lip 02, 2009 11:23 pm

- matko, nie wiem jak tam przeżyłeś - przyznała. bella pewnie nie wytrzymałaby tam nerwowo, więc naprawdę podziwiała duncana i jego wytrwałość. - no ale to już za tobą i chyba w najbliższym czasie się tam nie wybierasz? - zapytała.
Powrót do góry Go down
duncan.

duncan.


Liczba postów : 87
Join date : 02/07/2009

Wonder Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 2 EmptyCzw Lip 02, 2009 11:28 pm

- na szczęście nie, do przyszłego roku mam to z głowy. poza tym, wujek ernie ma jakieś 90 lat, więc może to przyszłego zjazdu straci nieco swej młodzieńczej werwy. chociaż wątpię - dodał po chwili namysłu - może ma coś więcej z żółwia, niż tylko wygląd - wujek ernie serio wygląda jak żółw, taki z galapagos, duży.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wonder Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wonder Bar
Powrót do góry 
Strona 2 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Rozrywka-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje