Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wonder Bar

Go down 
+20
dwayne
danielle
tallulah
sarah
pontus
mercedes
eliah
marcus
lauren
cooper
duncan.
madison
masha
amelia
velvet
isabella
darla.
elyse
daniel
administracja
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
kristen

kristen


Liczba postów : 384
Join date : 06/07/2009
Age : 33

Wonder Bar - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 10 EmptyNie Wrz 06, 2009 9:34 pm

-skąd wiesz czy sama? mój mąż płaci taksówkarzowi na zewnątrz-uśmiechnęła się do niego milutko wskazując głową na drzwi. podziękowała barmanowi i upiła łyka swojego drinka.
cholera, spaliłam tosty ;x
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 61
Join date : 21/08/2009

Wonder Bar - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 10 EmptyNie Wrz 06, 2009 9:37 pm

- aaa. - łyso mu się zrobiło i się odwrócił, koniec z ładnymi usteczkami!
Powrót do góry Go down
kristen

kristen


Liczba postów : 384
Join date : 06/07/2009
Age : 33

Wonder Bar - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 10 EmptyNie Wrz 06, 2009 9:40 pm

-żartowałam!-powiedziała widząc wyraz twarzy iana. dotknęła jego policzka przybliżając się odrobinę. -a ty?-wymruczała mu do ucha. -co tu robisz sam?
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 61
Join date : 21/08/2009

Wonder Bar - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 10 EmptyNie Wrz 06, 2009 9:42 pm

no weź! gorąco mu się pewnie w gatkach zrobilo, uhuh. - ja? ja, lubię być sam a potem spotykać ładne dziewczyny. ;d - zafalował brwiami i odwrócił się w jej stronę. - mój mąż? jak mogłem się dać nabrać. -zaśmiał się i pokręcił głową.
Powrót do góry Go down
kristen

kristen


Liczba postów : 384
Join date : 06/07/2009
Age : 33

Wonder Bar - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 10 EmptyNie Wrz 06, 2009 9:47 pm

-ładne dziewczyny, mówisz?-zapytała podnosząc jedną brew. uniosła swoją szklankę chcąc się przyjrzeć jej zawartości, po czym napiła się i zapaliła papierosa uśmiechając się miło do barmana dziękując za użyczenie zapalniczki.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 61
Join date : 21/08/2009

Wonder Bar - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 10 EmptyNie Wrz 06, 2009 9:51 pm

- no mówię. - pokiwał głową. - bardzo ładne. - uśmiechnął się seksownie, dziś fajny miał humor, przynajmniej kogoś znajomego spotkał, szansą na sukces. ;d poprosił barmana by i mu zapalił, co ten zgromił go wzrokiem, podziękował chłopakowi, a sam się zaciągnął dymem, popatrzył na kristen.
Powrót do góry Go down
kristen

kristen


Liczba postów : 384
Join date : 06/07/2009
Age : 33

Wonder Bar - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 10 EmptyNie Wrz 06, 2009 9:57 pm

pokiwała głową również patrząc na iana po czym uśmiechnęła się, pewnie odsłaniając swoje równiutkie ząbki. przejechała ręką po jego ramieniu, a później po klacie, mru.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 61
Join date : 21/08/2009

Wonder Bar - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 10 EmptyNie Wrz 06, 2009 10:00 pm

no niechże ona przestanie, zaraz rozporek pęknie. on położył rękę na jej ramieniu po czym zaczął je głaskać, przejeżdżał palcem po nieskazitelnej wręcz skórze. uśmiechał się lekko, oh.
Powrót do góry Go down
kristen

kristen


Liczba postów : 384
Join date : 06/07/2009
Age : 33

Wonder Bar - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 10 EmptyNie Wrz 06, 2009 10:04 pm

zaśmiała się cicho i dopijając swojego drinka zeskoczyła z niezbyt wygodnego stołka, mrucząc coś, że idzie do toalety. nie wiedziała czy pójdzie za nią, ty zdecyduj. ona weszła i usiadła na marmurowym blacie obciągając swoją sukienkę po czym przejechała usta malinowym błyszczykiem, mniam.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 61
Join date : 21/08/2009

Wonder Bar - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 10 EmptyNie Wrz 06, 2009 10:07 pm

moim zdaniem fajnie będzie jak pójdzie za nią. więc poszedł stanął w drzwiach toalety i oparł się o framugę drzwi. - mogę spróbować tego błyszczyka ? - chodziło mu o jeden mały pocałunek, junoł.
Powrót do góry Go down
kristen

kristen


Liczba postów : 384
Join date : 06/07/2009
Age : 33

Wonder Bar - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 10 EmptyNie Wrz 06, 2009 10:13 pm

-spróbować zawsze można-zaśmiała się przeczesując swoje włosy. oparła się o lustro zakładając nogę na nogę, hr.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 61
Join date : 21/08/2009

Wonder Bar - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 10 EmptyNie Wrz 06, 2009 10:17 pm

pewnie podszedł do niej powoli i złapał ją za biodra, potem przesunął swoją twarz do jej twarzy i polizał jej usta, uhhhhh.:d - mm, malinowy? - podniósł brwi i ukazał swe równiutkie ząbki. jednak nie czekając na odpowiedź wpił się w jej usta i zaczął ją super całować, bo ian się świetnie całuje.<2+1
Powrót do góry Go down
kristen

kristen


Liczba postów : 384
Join date : 06/07/2009
Age : 33

Wonder Bar - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 10 EmptyNie Wrz 06, 2009 10:22 pm

owinęła nogę w okół jego biodra, dobrze, że nie było ludzi w kiblu, jeszcze by ich do sądu podali, albo coś, cóż. wymruczała mu coś do ucha przybliżając się bliżej.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 61
Join date : 21/08/2009

Wonder Bar - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 10 EmptyNie Wrz 06, 2009 10:26 pm

na ich szczęście o tak. głaskał ją po plecach tak fajnie i miło. i po szyi ją lekko całował. - mrr. -zamruczał jej do ucha. - chodźźź. - i pewnie ją wziął za rączkę i gdzieś zaprowadził <3 ej ja idę! pa! :c*
Powrót do góry Go down
kristen

kristen


Liczba postów : 384
Join date : 06/07/2009
Age : 33

Wonder Bar - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 10 EmptyNie Wrz 06, 2009 10:46 pm

hm, no to pewnie poszła z nim. pa ;c
Powrót do góry Go down
carly

carly


Liczba postów : 94
Join date : 26/08/2009
Age : 32

Wonder Bar - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 10 EmptyPią Paź 02, 2009 10:22 pm

siemanko, to carly postanowiła się nieco zabawić, poderwać jakiegoś miłego, młodego duńskiego milionera i przy okazji napić się kolorowych drinków. więc siedziała przy barze popijając malibu i ostro konwersując z barmanem, przy okazji rozglądała się za jakimś konkretnym celem czyt. interesującym chłopakiem.
Powrót do góry Go down
pontus

pontus


Liczba postów : 126
Join date : 18/07/2009

Wonder Bar - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 10 EmptyPią Paź 02, 2009 10:30 pm

konkretny cel, czyt. interesujący chłopak, czyt. pontus właśnie wszedł do wonder baru w swojej fajnej, wyćwiekowanej, o ile takie słowo w ogóle egzystuje w słowniku, a przypuszczam, że jednak nie, no ale dobra, jestem twórcą od maleńkości, ramonesce narzuconej na jakąś koszulkę z napisem obrażającym małe pieski i starsze panie, a potem zobaczył rudą czuprynę i już się domyślił, że znowu jest w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie!
Powrót do góry Go down
carly

carly


Liczba postów : 94
Join date : 26/08/2009
Age : 32

Wonder Bar - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 10 EmptyPią Paź 02, 2009 10:35 pm

ona od razu zauważyła tą wyćwiekowaną ramoneskę. i w jednej chwili przestała się liczyć rozmowa z barmanem i obserwowanie wybranych celów do podrywu czy coś. no bo taki pontus swoją osobowością przyćmiewał wszystkich facetów w klubie! i w sumie nie tylko osobowością. i cóż, jedynie uśmiechnęła się błogo w jego stronę i skinęła palcem tak zachęcająco, ażeby podszedł do niej i najlepiej usiadł i porozmawiał też.
Powrót do góry Go down
pontus

pontus


Liczba postów : 126
Join date : 18/07/2009

Wonder Bar - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 10 EmptyPią Paź 02, 2009 10:39 pm

- o, carly! - udał zaskoczonego, sama powiedz, czy dobrze to zagrał, bo w sumie nie wiem, może za bardzo go jiuż, hm, dekoncentrowała jej obecność, tym bardziej, że ostatnio była jedną z trzech, wyłączając papierosy i kawę, rzeczy o których myślenie zajmowało mu większość jego cennego, pontusowego czasu. odruchowo przeczesał włosy dłonią i podszedł do carly, całując ją na powitanie w policzek. chociaż pewnie bardziej w kącik ust - dawno się nie, uhm, widzieliśmy.
warto dodać, że myślał głównie o tym, czy byłoby im dobrze. razem. w, uhm, łóżku. biedny pontus!
Powrót do góry Go down
carly

carly


Liczba postów : 94
Join date : 26/08/2009
Age : 32

Wonder Bar - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 10 EmptyPią Paź 02, 2009 10:50 pm

załóżmy, że się mu udało, carly była już po kilku drinkach, także jej spostrzegawczość nieco zmalała, ale tylko NIECO, żeby nie było, że zabiła wszystkie szare komórki. - cześć. - odparła na powitanie, a uśmieszek z jej twarzy wręcz nie schodził, no bo jak mogła się nie uśmiechać, gdy pontus był w pobliżu, sama jego obecność wywoływała uśmiech. w końcu ostatnio nie wdawała się w dłuższe i głębsze konwersacje z nikim poza nim, niech się czuje zaszczycony!!! - faktycznie dawno, ale nic się nie zmieniłeś od naszego ostatniego spotkania. - podsumowała, w sumie mogła się mylić, może trochę schudł, albo przytył, a może podciął sobie nieco włosy, cóż, jak powiedziałam... jej spostrzegawczość była nieco zaburzona, co jej oczywiście wybaczamy. a i dodam, że śnił jej się kilka razy seksik z pontusikiem, z czego można wywnioskować, że chciałaby z nim spędzić noc, ale jak zawsze pojawiała się druga strona medalu i to, że nie chciałaby spieprzyć z nim relacji.
Powrót do góry Go down
pontus

pontus


Liczba postów : 126
Join date : 18/07/2009

Wonder Bar - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 10 EmptyPią Paź 02, 2009 10:58 pm

albo pieprzyć z nim relacji, no fajnie w sumie.
- tak, prawda - tylko wytatuował sobie wielkiego smoka na całych plecach, jak ten psychopata od hannibala, czy coś - w zasadzie ty też niewiele, wyglądasz równie dobrze jak wtedy - posłał jej uśmiech łamacza serc, ten równie czarujący jak zawadiacki i bez pytania czy może, i tak mógł, usiadł na stołku obok niej, zamawiając jakiś dobry trunek, albo po prostu gin z tonikiem czy inny rum z kolą, pewnie nie miał nastroju na zbytnią ekstrawagancję - albo i jeszcze lepiej. w każdym razie dobrze cię widzieć. co u ciebie?
Powrót do góry Go down
carly

carly


Liczba postów : 94
Join date : 26/08/2009
Age : 32

Wonder Bar - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 10 EmptyPią Paź 02, 2009 11:05 pm

właśnie posłał jej ten seksy uśmiech, dzięki któremu kobietom uginały się kolana, ale nie jej, przecież znała te sztuczki i metody, dlatego od razu wlepiła wzrok w swoje malibu, które zaczęła nieco nerwowo mieszać słomką, po czym pociągnęła przez nią kilka głębszych łyków. - na pewno nie lepiej, raczej równie dobrze jak wtedy, nie wyspałam się i obudziłam z mega kacem. - podsumowała. rankiem dziękowała bogu za mocną kawę, tajgery, witaminy i tym podobne wynalazki. -bez zmian, dalej łamię serca naiwniaków myślących, że a nuż zakocham się w nich od pierwszego wejrzenia. a co u ciebie? - nie oczekiwała wielkich zmian, bo przecież wiedziała, że nie okaże się, że pontus zakochał się i nagle miał dziewczynę, to nie w jego stylu.
Powrót do góry Go down
pontus

pontus


Liczba postów : 126
Join date : 18/07/2009

Wonder Bar - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 10 EmptyPią Paź 02, 2009 11:16 pm

i aspirynę!
- tak carly, skromność jest podstawą wszystkiego - rzucił w ramach komentarza do jej 'raczej równie dobrze jak wtedy' i uśmiechnął się szeroko, upijając łyk alkoholu - u mnie nic specjalnego - ostatnio nawet rozważał czy by może nie wcisnąć jej bajeczki o wielkiej miłości którą nagle do kogoś zapałał tym samym wywołując u biednej carly atak zazdrości, ale jednak się powstrzymał, chociaż przypuszczał, że ona bez trudu podjęłaby się wykonania takiego kroku - mam za sobą pierwszy dzień nauki - no bo w końcu pan student, a jakże - i szczerze mówiąc już czuję się tak, jakbym miał za sobą cały rok. ale cóż - dramatycznie wzruszył ramionami - nie pozostaje mi nic innego jak strzelić sobie kieliszek wódki i tak skakać, z weekendu do weekendu. jeśli wiesz co mam na myśli.
Powrót do góry Go down
carly

carly


Liczba postów : 94
Join date : 26/08/2009
Age : 32

Wonder Bar - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 10 EmptyPią Paź 02, 2009 11:21 pm

skromność, hm, jakby się tak przyjrzeć carly to w zasadzie była skromna, tzn znała swoją wartość i przy facetach, do których zarywała zachowywała się jak ósmy cud świata, ale przy pontusie w zasadzie stawała się nieco skromniejsza, bardziej ogarnięta i przede wszystkim powstrzymywała swój popęd płciowy, a to najważniejsze! - ah, a co ja mam powiedzieć? tzn wiesz, ja uczę się już ponad miesiąc. - co z tego, że jej nauka ograniczała się do uczenia literatury, biologii i angielskiego... w sumie nic więcej nie było jej potrzebne! chciała być psycholożką i już, ale to jej takie skryte marzenia, może kiedyś je zrealizuje, jak dostanie się na studia. - hm, zapomniałeś dodać tego, że przelatujesz jeszcze dziewczyny, tak a propos tych weekendów i wódki. - no bo w sumie do tej pory tak robił, a carly nie wiedziała czy zmienił się czy nie, czy ustatkował i wgl. ;d
Powrót do góry Go down
pontus

pontus


Liczba postów : 126
Join date : 18/07/2009

Wonder Bar - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 10 EmptySob Paź 03, 2009 1:26 am

powstrzymywała, aha, akurat! ; d
też chcę na psychologię! z tym, że carly pewnie zasłynie jako badaczka męskich popędów płciowych, a jej pierwszym obiektem badawczym będzie, albo może już jest, pontusek. super, obydwoje będą sławni. - eh, carly - westchnął i machnął ręką, prawie przy tym rozlewając swojego drinka, czy też swój czysty alkohol, huhu - naprawdę mi przykro, ale chyba mnie przeceniasz -tak, ten to dopiero był skromny - postarzałem się, nie mam już takiej siły witalnej jak kiedyś - uśmiechnął się zawadiacko - wiesz. starość nie radość. - poza tym, co oczywiście zdecydował sie przemilczeć oszczędzał ostatnio siły na jedną panienkę. na nią.
haaa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wonder Bar - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 10 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wonder Bar
Powrót do góry 
Strona 10 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Rozrywka-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje