Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wonder Bar

Go down 
+20
dwayne
danielle
tallulah
sarah
pontus
mercedes
eliah
marcus
lauren
cooper
duncan.
madison
masha
amelia
velvet
isabella
darla.
elyse
daniel
administracja
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
dwayne

dwayne


Liczba postów : 68
Join date : 30/08/2009

Wonder Bar - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 9 EmptyNie Wrz 06, 2009 12:41 am

marta, która skręciła kostkę na dyskotece w grecji, pozdro : D oczywiście dwayne nie znał żadnej marty, a przynajmniej nie tej, którą ja znam, toteż wzruszył tylko ramionami, bo przecież było to pytanie retoryczne. - sugerujesz, że wszyscy przed nami to idioci? - chciał sie upewnić tylko, pewnei nawet uniósł brew i może w jego wykonaniu było to seksi.
Powrót do góry Go down
lily

lily


Liczba postów : 63
Join date : 28/08/2009
Age : 32

Wonder Bar - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 9 EmptyNie Wrz 06, 2009 12:42 am

przyglądała mu się przez chwilę, kompletnie zapominając o tym, że powinna odpowiedzieć na pytanie. po parunastu sekundach wreszcie się ogarnęła. - nie wiem, może i nie wszyscy, ale pewnie większość - powiedziała, obracając się z powrotem przodem do baru i zamawiając kolejnego kolorowego drinka.
Powrót do góry Go down
dwayne

dwayne


Liczba postów : 68
Join date : 30/08/2009

Wonder Bar - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 9 EmptyNie Wrz 06, 2009 12:46 am

pomyślał, że ci tańczący mogli pomyśleć to samo o nich, ponieważ przyszli tutaj i okupują tylko bar, no ale nawet jeśli tak myśleli, to dłejn miał to gdzieś. jakoś nigdy nie zależało mu na opinii innych. - mam nadzieję, że masz mocną głowę - powiedział tylko, gdy zobaczył, że zamawia kolejnego drinka. nie miał zamiaru jej później ratować!
Powrót do góry Go down
lily

lily


Liczba postów : 63
Join date : 28/08/2009
Age : 32

Wonder Bar - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 9 EmptyNie Wrz 06, 2009 12:48 am

- nadzieja matką głupich, czy jakoś tak - rzuciła. - zresztą co ci do tego? to ja będę miała kaca i to ja najwyżej spędzę noc na jakiejś ławce - wzruszyła ramionami. nie, żeby spędzała tak często noce i do tego przywykła. po prostu nie wiedziała o co chodzi dwayne'owi.
Powrót do góry Go down
dwayne

dwayne


Liczba postów : 68
Join date : 30/08/2009

Wonder Bar - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 9 EmptyNie Wrz 06, 2009 12:52 am

- zapisz sobie to, gdybyś przypadkiem mnie kiedyś spotkała i próbowała zarzucać mi, że nie powstrzymałem cię w spiciu się na umór, czy nocą spędzoną na ławce w parku - powiedział tylko, po czym napił się swojej whisky. dobrze, że jemu nigdy takie rzeczy sie nie przytrafiały, znaczy noce na ławkach, zawsze trafiał do domu, nawet jeśli był uwalony.
Powrót do góry Go down
lily

lily


Liczba postów : 63
Join date : 28/08/2009
Age : 32

Wonder Bar - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 9 EmptyNie Wrz 06, 2009 12:55 am

- oczywiście. mam zamiar zarzucać ci to przy najbliższej okazji - powiedziała z ironią, po czym przewróciła oczami i napiła się drinka. właściwie to nie miała ochoty dłużej tu siedzieć. jedyne co jeszcze ją tu trzymało, to pewnie dłejn.
Powrót do góry Go down
dwayne

dwayne


Liczba postów : 68
Join date : 30/08/2009

Wonder Bar - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 9 EmptyNie Wrz 06, 2009 12:58 am

- nie zdziwiłbym się gdyby tak było - odparł szybko, co mogło zabrzmieć niemalże równie ironicznie, ale nie miał zamiaru się poprawiać. nie przywykł do tego. spojrzał na nią, zanurzając wargi w trunku, ale nie spuszczał wzroku ani na chwilę.
Powrót do góry Go down
lily

lily


Liczba postów : 63
Join date : 28/08/2009
Age : 32

Wonder Bar - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 9 EmptyNie Wrz 06, 2009 1:00 am

- w takim razie idiota z ciebie - rzuciła, bo jak już powiedziałam, była szczera do bólu, co nie zawsze można uznać za dobre. no ale, bywa. wcale nie miała zamiaru mu niczego wygarniać, zwłaszcza, że myślała, że więcej się nie spotkają. a nawet jeśli, to pewnie nie będą się nawzajem pamiętać.
Powrót do góry Go down
dwayne

dwayne


Liczba postów : 68
Join date : 30/08/2009

Wonder Bar - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 9 EmptyNie Wrz 06, 2009 1:03 am

- to może powinienem dołączyć do tych tańczących, co? - mruknął, nawet lekko rozbawiony. może lubił denerwować ludzi, nie wiem. to nawet byłoby do niego podobne. pokręcił tylko głową, zastanawiając sie jak długo lily z nim wytrzyma i kiedy dostanie w twarz, jeśli w ogóle dostanie. na razie awansował do rangi idioty.
Powrót do góry Go down
lily

lily


Liczba postów : 63
Join date : 28/08/2009
Age : 32

Wonder Bar - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 9 EmptyNie Wrz 06, 2009 1:05 am

- możesz, będę miała okazję się z ciebie pośmiać - powiedziała uśmiechając się bardziej uroczo niż zamierzała. prawdopodobnie nie dostanie w twarz, bo lily nie była furiatką ani nie była zbytnio agresywna. no, chyba, że naprawdę zalezie jej za skórę.
Powrót do góry Go down
dwayne

dwayne


Liczba postów : 68
Join date : 30/08/2009

Wonder Bar - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 9 EmptyNie Wrz 06, 2009 1:08 am

- nie zrobię ci tej przyjemności w takim razie. śmiej sie teraz, i tak jestem na równi z nim rangą - wzruszył ramionami, wyciągając z kieszeni pomiętą paczkę davidoffów, którą nawet podsunął pod nos lily, z grzeczności oczywiście.
Powrót do góry Go down
lily

lily


Liczba postów : 63
Join date : 28/08/2009
Age : 32

Wonder Bar - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 9 EmptyNie Wrz 06, 2009 1:09 am

pokręciła przecząco głową, bo nie miała zamiaru nic od niego brać. wystarczyło to, że wzięła tego drinka. - nie chcesz mnie uszczęśliwić? szkoda - przekrzywiła głowę lekko w prawo.
Powrót do góry Go down
dwayne

dwayne


Liczba postów : 68
Join date : 30/08/2009

Wonder Bar - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 9 EmptyNie Wrz 06, 2009 1:12 am

- ale nie będziesz płakać, prawda? - dodał nieco drwiąco, bo bywało, że niektóre panny się przy nim mazały i to z byle powodu. no, ale teraz chciał tylko się z nia trochę podroczyć, może nawet trochę bardzo. wyciągnął jednego papierosa, a paczkę schował do kieszeni. po chwili odpalił go swoją srebrną zippo.
Powrót do góry Go down
lily

lily


Liczba postów : 63
Join date : 28/08/2009
Age : 32

Wonder Bar - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 9 EmptyNie Wrz 06, 2009 1:13 am

- nie. ciężko mnie doprowadzić do łez. nie płaczę z byle powodu - miała nadzieję, że nie wyjdzie na istotę bez serca. po prostu nie była jakoś przesadnie wrażliwa. przyjrzała się dłejnowi znów. - celowo mnie tak wkurzasz?
Powrót do góry Go down
dwayne

dwayne


Liczba postów : 68
Join date : 30/08/2009

Wonder Bar - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 9 EmptyNie Wrz 06, 2009 1:15 am

- ja? wcale cię nie wkurzam - odparł zupełnie spokojnie i normalnie, jakby nigdy nie zwracał się do niej drwiąco, czy z ironią. spojrzał na nią z lekko cwaniackim uśmiechem, po czym zaciągnął się swoim davidoffem.
Powrót do góry Go down
lily

lily


Liczba postów : 63
Join date : 28/08/2009
Age : 32

Wonder Bar - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 9 EmptyNie Wrz 06, 2009 1:16 am

- aha, rozumiem. czyli po prostu zawsze jesteś taki irytujący, nieświadomie - pokiwała głową i zaśmiała się nawet, bez powodu. zaczynała się robić trochę weselsza i bardziej dostępna, co nie znaczy, że łatwa, po alkoholu.
Powrót do góry Go down
dwayne

dwayne


Liczba postów : 68
Join date : 30/08/2009

Wonder Bar - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 9 EmptyNie Wrz 06, 2009 1:20 am

- ja irytujący? skądże znowu. jestem zupełnie miły, nie zauważyłaś? - spojrzał na nią udając zdziwienie. - gdybym był taki okropny już dawno byś sobie poszła - powiedział nagle, w przypływie nagłego olśnienia. ha. i tu ją ma.
Powrót do góry Go down
lily

lily


Liczba postów : 63
Join date : 28/08/2009
Age : 32

Wonder Bar - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 9 EmptyNie Wrz 06, 2009 1:21 am

- nie, nie zauważyłam. nie mam zamiaru wychodzić stąd tylko dlatego, że działasz mi na nerwy, to chyba dość logiczne - powiedziała, dokańczając swojego drinka, po którym aż zebrała jej się ochota na tańce, ale się powstrzymała.
Powrót do góry Go down
dwayne

dwayne


Liczba postów : 68
Join date : 30/08/2009

Wonder Bar - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 9 EmptyNie Wrz 06, 2009 1:23 am

- ciekawie rozumujesz. ja gdyby mnie ktoś irytował zmieniłbym towarzystwo, niekoniecznie stąd wychodząc - powiedział jakby to była najzwyklejsza prawda w świecie, po czym zaciągnął się papieroskiem. i wcale to nie miała być żadna aluzja do niej.
Powrót do góry Go down
lily

lily


Liczba postów : 63
Join date : 28/08/2009
Age : 32

Wonder Bar - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 9 EmptyNie Wrz 06, 2009 1:25 am

- czepiasz się szczegółów - skwitowała, kiedy zabrakło jej argumentów i poprawiła się na niewygodnym krzesełku. - ale w sumie masz rację, chyba zaraz zacznę się zbierać. bynajmniej nie z twojego powodu - uraczyła go długim spojrzeniem.
Powrót do góry Go down
dwayne

dwayne


Liczba postów : 68
Join date : 30/08/2009

Wonder Bar - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 9 EmptyNie Wrz 06, 2009 1:27 am

- nie musisz, uprzedzę cię - odparł tylko - i wcale nie czepiam się szczegółów. po prostu wiem, ze i tak cie pociągam - odparł jakże skromnie z rozbrajającym szelmowskim uśmiechem, po czym bezczelnie musnął przelotnie jej wargi i poszedł sobie, rzucając jej na odchodne jakieś cześć, bo i ja idę. pa :>
Powrót do góry Go down
lily

lily


Liczba postów : 63
Join date : 28/08/2009
Age : 32

Wonder Bar - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 9 EmptyNie Wrz 06, 2009 1:29 am

pewnie wcale jej się to nie spodobało, bo to ona miała zamiar bezczelnie wyjść. na dodatek wkurzyło ją to, że tak łatwo ją rozgryzł. ale po jakimś czasie też poszła. pa ;d
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 61
Join date : 21/08/2009

Wonder Bar - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 9 EmptyNie Wrz 06, 2009 9:20 pm

siedział sobie samotnie przy barze i pił drinka, jakiegoś zajebiaszczego sexi flexi, się rozumie. może myślał o pauli, bo kurcze przespał się z nią i nie widział jej wieki, a potem jeszcze myślał o innych różnych osobach i tak właśnie spędzał dzień w łodne barze.
Powrót do góry Go down
kristen

kristen


Liczba postów : 384
Join date : 06/07/2009
Age : 33

Wonder Bar - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 9 EmptyNie Wrz 06, 2009 9:25 pm

kristen właśnie weszła a ponieważ wszystkie stoliki były zajęte wskoczyła na krzesło koło iana i też kupiła jakiegoś krejzi drinka. popatrzyła na i. i uśmiechnęła się pod nosem, pewnie był jakimś bratem koleżanki, z którym przespała się w czasie jakieś imprezy, czy coś. ale niech się znają.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 61
Join date : 21/08/2009

Wonder Bar - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 9 EmptyNie Wrz 06, 2009 9:29 pm

popatrzył w bok i się wyszczerzył, no bo się znali.:d - cześć! - nie 'hej' ani nie 'heloł' bo to by było takie gejowskie, hej jest dziewczęce! - a co taka malutka, ładniutka, kristin tak sama ? - zrobił z ust kłódkę i popatrzył na jej usteczka, takie fajne miłe pełne.<3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wonder Bar - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wonder Bar   Wonder Bar - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wonder Bar
Powrót do góry 
Strona 9 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Rozrywka-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje