Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Park i nekropolia

Go down 
+22
chris
clyde
amanda
andrew
lauren
tyler
jelka.
phillip
eliah
vianne
kevin
jackie
tony
marcus
freja
flo
amelia
natalie
Julia
olivia
isabella
administracja
26 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
olivia

olivia


Liczba postów : 99
Join date : 10/06/2009

Park i nekropolia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia - Page 2 EmptyNie Cze 14, 2009 2:35 pm

- z pewnością, w końcu przywyknę. mam nadzieję, że do tego czasu nie zdążę się zestarzeć. narazie to przywykłam tylko do widoku na pomnik andersena z mojego okna - uśmiechnęła się uroczo - może lepiej opowiedz mi coś o sobie, bo czuję, że jak zaraz się rozkręcę, to wogóle się nie zamknę.
Powrót do góry Go down
olivia

olivia


Liczba postów : 99
Join date : 10/06/2009

Park i nekropolia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia - Page 2 EmptyNie Cze 14, 2009 2:45 pm

- paryż! kocham to miasto! założyłam sobie, że kiedy stanę się obrzydliwie bogatą panią biznesmen, to się tam wyprowadzę i wyjdę za jakiegoś nieziemsko przystojnego francuza - zaśmiała się z własnej wizji przyszłości - nie wiem, mógłbyś mi powiedzieć czym się interesujesz, co w życiu robisz, gdzie się uczysz, jakiej muzyki słuchasz, czy masz kota? różne rzeczy mnie interesują - uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down
Julia

Julia


Liczba postów : 19
Join date : 18/06/2009

Park i nekropolia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia - Page 2 EmptyPią Cze 19, 2009 10:22 pm

Zapłaciła taksówkarzowi i wysiadła z samochodu. Poczekała chwilę, aż mężczyzna podał jej dość sporą walizkę na kółkach. Cały mój dobytek-pomyślała smutno.
-Dziękuje. Do widzenia-powiedziała grzecznie i odwróciła się w stronę parku. I co ona miała teraz z sobą począć? Ruszyła przed siebie ciągnąc walizkę, która co jakiś czas zahaczała się o kamienie i dziury.
Powrót do góry Go down
Julia

Julia


Liczba postów : 19
Join date : 18/06/2009

Park i nekropolia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia - Page 2 EmptyPią Cze 19, 2009 10:31 pm

Ten dość krótki spacer zdecydowanie ją zmęczył. Rozejrzała się. Nigdzie nie było widać wolnej ławki. Na najbliższej, pod drzewem siedział chłopak z papierosem. Podeszła z tą swoją wielką walizką i zapytała.-Można?
Powrót do góry Go down
Julia

Julia


Liczba postów : 19
Join date : 18/06/2009

Park i nekropolia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia - Page 2 EmptyPią Cze 19, 2009 10:42 pm

Nie musiała pytać, ale z grzeczności zapytała.
Usiadła obok chłopaka. Odetchnęła głośno. Chłopak był całkiem ładny, gdyby tylko nie to obrzydliwe coś co teraz leżało na ziemi, a jeszcze niedawno było w jego dłoni i ustach.
-Po co to robisz?- zapytała spoglądając znacząco na leżącego na ziemi papierosa. Musiała zapytać, nie mogła się powstrzymać.
Powrót do góry Go down
Julia

Julia


Liczba postów : 19
Join date : 18/06/2009

Park i nekropolia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia - Page 2 EmptyPią Cze 19, 2009 10:49 pm

-Próbowałam -powiedziała. Chyba nie takiej odpowiedzi się spodziewał.
-Nie dość, że drogie, to jeszcze niedobre. Lepiej sobie czekoladę kupić-powiedziała
Powrót do góry Go down
Julia

Julia


Liczba postów : 19
Join date : 18/06/2009

Park i nekropolia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia - Page 2 EmptyPią Cze 19, 2009 10:56 pm

Westchnęła. Kolejny który myślał, ze jest rozpieszczonym bachorem. Wstała za nim.
-Może i mnie stać, ale po co wydawać pieniądze na coś wstrętnego, co w dodatku psuje nas od środka?-zapytała patrząc mu w oczy.
Powrót do góry Go down
Julia

Julia


Liczba postów : 19
Join date : 18/06/2009

Park i nekropolia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia - Page 2 EmptyPią Cze 19, 2009 11:02 pm

-Nie czepiam się. Tylko zapytałam, wcale nie kazałam Ci rzucać palenia.
Patrzała jak chłopak odchodzi po czym opadła na ławkę. Zdecydowanie była zmęczona.
Powrót do góry Go down
natalie

natalie


Liczba postów : 233
Join date : 10/06/2009

Park i nekropolia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia - Page 2 EmptySob Cze 20, 2009 1:41 pm

przechodziła tędy i tamtędy z papierosem i nie miała specjalnie nic do roboty. mam nadzieje że się nie obrazisz ze dałam ci dziewczynę ^^
Powrót do góry Go down
Julia

Julia


Liczba postów : 19
Join date : 18/06/2009

Park i nekropolia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia - Page 2 EmptySob Cze 20, 2009 1:50 pm

Spojrzała na dziewczynę z papierosem.
-Czy w tym mieście wszyscy palą?-wyrwało jej się.

Jasne że sie obraże. Już sie obraziłam. I zabije Ci rodzinę łyżeczką ^^
Powrót do góry Go down
natalie

natalie


Liczba postów : 233
Join date : 10/06/2009

Park i nekropolia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia - Page 2 EmptySob Cze 20, 2009 1:52 pm

niee! oszczędź psa mojej babci! prosze ! xdd
spojrzała na dziewczynę która właśnie prawdopodobnie skrytykowała jej zachowanie i podeszła do niej. kojarzyła ją z kilku imprez ale nie wiedziała jak on ma na imię- o coś ci chodzi?- spytała
Powrót do góry Go down
Julia

Julia


Liczba postów : 19
Join date : 18/06/2009

Park i nekropolia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia - Page 2 EmptySob Cze 20, 2009 1:55 pm

Okejjj psa oszczędze xD
Spojrzała na dziewczynę.
-Nie -stwierdziła. Natalie musiała ją z kimś pomylić bo Julia dopiero co tutaj przyjechała. Zresztą, walizka mówiła sama za siebie ^^
Powrót do góry Go down
natalie

natalie


Liczba postów : 233
Join date : 10/06/2009

Park i nekropolia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia - Page 2 EmptySob Cze 20, 2009 1:59 pm

wiec pewnie ją pomyliła faktycznie xd- jesteś tu nowa?- spytała już spokojniej- wydawało mi się że cię kojarzę....
Powrót do góry Go down
Julia

Julia


Liczba postów : 19
Join date : 18/06/2009

Park i nekropolia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia - Page 2 EmptySob Cze 20, 2009 2:07 pm

-Przed chwilą przyjechałam-uśmiechnęła się przyjaźnie.
-Więc raczej sie nie znamy. -powiedziała. No ale mogą sie poznać nie?^^
-Julia -wyciągnęła dłoń w stronę dzieczyny.
Powrót do góry Go down
natalie

natalie


Liczba postów : 233
Join date : 10/06/2009

Park i nekropolia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia - Page 2 EmptySob Cze 20, 2009 2:16 pm

-jestem natalie- uśmiechnęła się i uścisnęła jej dłoń- miło cię poznać, może ci jakoś pomóc czy coś?- spytała
Powrót do góry Go down
Julia

Julia


Liczba postów : 19
Join date : 18/06/2009

Park i nekropolia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia - Page 2 EmptySob Cze 20, 2009 2:21 pm

-Szczerze mówiąc to potrzebuje miejsca do spania -powiedziała-JEst tu w okolicy jakiś hotel czy coś w tym stylu?
Powrót do góry Go down
natalie

natalie


Liczba postów : 233
Join date : 10/06/2009

Park i nekropolia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia - Page 2 EmptySob Cze 20, 2009 2:27 pm

-szczerze mówiąc nie mam pojęcia- nie przypominała sobie żeby tu widziała jakiś hotel- ale możesz zatrzymać isę u mnie na kilka dni- zaproponowała
Powrót do góry Go down
Julia

Julia


Liczba postów : 19
Join date : 18/06/2009

Park i nekropolia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia - Page 2 EmptySob Cze 20, 2009 2:32 pm

-Zawsze tak przygarniasz bezdomnych?-zaśmiała się.
Powrót do góry Go down
natalie

natalie


Liczba postów : 233
Join date : 10/06/2009

Park i nekropolia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia - Page 2 EmptySob Cze 20, 2009 2:36 pm

-tylko czasami- przyznała- a co mam cię zostawić na ulicy?
Powrót do góry Go down
Julia

Julia


Liczba postów : 19
Join date : 18/06/2009

Park i nekropolia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia - Page 2 EmptySob Cze 20, 2009 2:38 pm

Nie -powiedziała, po czym po chwili dodała-w parku -i znów się roześmiało, Było w natalie coś takiego, co sprawiało że Julia czuła się lepiej.^^
Powrót do góry Go down
natalie

natalie


Liczba postów : 233
Join date : 10/06/2009

Park i nekropolia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia - Page 2 EmptySob Cze 20, 2009 2:49 pm

-więc może zabierz swoje rzeczy i chodź- ponagliła ją odrobinę- jeszcze się rozmyślę xd
zacznę
Powrót do góry Go down
Julia

Julia


Liczba postów : 19
Join date : 18/06/2009

Park i nekropolia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia - Page 2 EmptySob Cze 20, 2009 2:51 pm

Wstała i złapała za uchwyt walizki.
-Prowadź-powiedziała.
Powrót do góry Go down
amelia

amelia


Liczba postów : 215
Join date : 22/06/2009

Park i nekropolia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia - Page 2 EmptyWto Cze 23, 2009 4:37 pm

spacerowała tutaj od dłuższego czasu, znowu w szpilkach tej jej miłości jakieś zwiewnej sukience. lubiła ogólnie parki, lubiła po nich spacerować. wczroaj kolacja była wiadomo sztywna, pokazała się, pwoeidziala że jest grzeczna czyli to co zwykle, zjadła trochę i poszła. pewnie w nocy oglądała jakiś miły horror i jadała truskawki z bitą śmietaną, ale ona nie będzie gruba! nie tyje, ma dobrą przemianę materii. usiadła po dość długim spacerze na jednej z ławek i założyła nogę na nogę, przymknęła oczy i oddychała świeżym powietrzem jeżeli takowe tu było.
Powrót do góry Go down
flo

flo


Liczba postów : 44
Join date : 22/06/2009

Park i nekropolia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia - Page 2 EmptyWto Cze 23, 2009 4:40 pm

a ona szła ubrana jak zwykle w czarne rurki i czarną koszulkę plus czarne trampki i nuciła coś pod nosem. ciekawa byla jak wyszła kolacja u ciotki od amelki. dziś ją czekała podobna, tyle, że ze swoją babcią. musiała sprawić sobie jakąś sukienkę i baleriny, bo babcia uwielbia sukienki. była troche zła, że musi kupic sobie sukienkę, bo ona nienawidziła sukienek. co najwyżej spódnice.
Powrót do góry Go down
amelia

amelia


Liczba postów : 215
Join date : 22/06/2009

Park i nekropolia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia - Page 2 EmptyWto Cze 23, 2009 4:43 pm

a ona lubiła sukienki, ogólnie jakoś nie była wybredna bo i spodnie i sukienki i spodniczki jej się podoably, a takowa byla na dziś odpowiednia. otowrzyła swoje oczęta i ujrzała z daleka kuyznkę, wstała i zaczęła jej machać.- Floooo!- wydarła się ze jakaś para staruszków się na nią spojrzała, może pomyśleli że ona jakaś lesbijka czy coś ;x
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Park i nekropolia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Park i nekropolia
Powrót do góry 
Strona 2 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Bakken- park rozrywki
» Tivoli- park rozrywki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Parki i ogrody-
Skocz do:  
Free forum | Sztuka | Mangas | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje