Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Park i nekropolia

Go down 
+22
chris
clyde
amanda
andrew
lauren
tyler
jelka.
phillip
eliah
vianne
kevin
jackie
tony
marcus
freja
flo
amelia
natalie
Julia
olivia
isabella
administracja
26 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
administracja
Admin
administracja


Liczba postów : 49
Join date : 09/06/2009

Park i nekropolia Empty
PisanieTemat: Park i nekropolia   Park i nekropolia EmptyWto Cze 09, 2009 6:57 pm

Assistens Kirkegard


park, a zarazem nekropolia.Wśród pochowanych tutaj są takie sławy jak np. Andersen.
Powrót do góry Go down
http://hellodenmark.ohmyforum.net
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Park i nekropolia Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia EmptySro Cze 10, 2009 5:38 pm

przyszła, bo musiała poszpanować swoimi nowymi obcasami, pewnie jakimiś wysokimi. w zasadzie niedawno je kupiła i jeszcze ich nie rozchodziła, więc każdy krok sprawiał jej trudność. aż wpadł na nią jakiś dzieciak na rolkach i się przewróciła.
- wiedziałam - syknęła, ignorując przepraszającą ją dziewczynkę, która nawet nie pomogła jej wstać, tylko pojechała dalej.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Park i nekropolia Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia EmptySro Cze 10, 2009 5:49 pm

zaczęła masować obolałą kostkę, a potem wstała. rozejrzała się za dziewczynką, żeby ją ochrzanić, ale była już daleko i nie zamierzała jej gonić w tych butach. chyba jednak wolała buty bez obcasów. westchnęła, rozglądając się za wolną ławką i zobaczyła fransa, który się śmiał. pewnie z niej! podeszła zatem i usiadła obok.
- to wcale nie było śmieszne - mruknęła.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Park i nekropolia Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia EmptySro Cze 10, 2009 5:57 pm

- pewnie, że warto - pokiwała głową. - przynajmniej są ładne i jestem na nich wyższa - uśmiechnęła się, bo tak naprawdę była raczej drobna. - ale to był chyba pierwszy i ostatni raz, kiedy je założyłam - spojrzała na swoją kostkę. nie spuchnęła, ani nie lała się z niej krew, to dobry znak.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Park i nekropolia Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia EmptySro Cze 10, 2009 6:04 pm

- no to kiedy mam je zakładać? do teatrów nie chodzę, na romantyczne kolacje nie mam z kim, na zakupach odpadną mi w nich nogi... po domu? - zachichotała, ale nie jak doda. - nie tak bardzo - skłamała, bo nie chciała się nad sobą użalać. - trochę.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Park i nekropolia Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia EmptySro Cze 10, 2009 6:12 pm

- teatry mnie nudzą, zdecydowanie wolę kino, a tam przecież nie pójdę w szpilkach, to by chyba wyglądało trochę śmiesznie. znaleźć sobie chłopaka? - rozejrzała się. - no popatrz, to chyba nie jest takie proste. i pewnie masz rację, chyba przeżyję - uśmiechnęła się nawet, bo noga powoli przestawała boleć. - a tak w ogóle to jestem isabella, ale nienawidzę tego imienia, dlatego wszyscy mówią na mnie bella - wyciągnęła rękę. - i nie jestem żadną fanatyczką zmierzchu! - dodała, tak gwoli ścisłości.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Park i nekropolia Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia EmptySro Cze 10, 2009 6:20 pm

- pattinson - wzdrygnęła się. - nie wiem co one w nim widzą, serio - przewróciła oczami. - miło mi, frans - uśmiechnęła się uroczo, pewnie miała dołeczki w policzkach i w ogóle. poprawiła swoją jasną tunikę.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Park i nekropolia Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia EmptySro Cze 10, 2009 6:25 pm

może trochę dziwnie by to zabrzmiało, jakby powiedział, że zastanawiał się nad seksownością (a raczej jej brakiem) pattinsona. ;d
- całe szczęście, że nie jestem jedną z nich. pewnie byś mnie nie polubił - założyła nogę na nogę i odrzuciła do tyłu długie włosy. - hm, chociaż właściwie znamy się jakieś dziesięć minut? i pewnie i tak trudno mówić o lubieniu.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Park i nekropolia Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia EmptySro Cze 10, 2009 6:32 pm

to w sumie szkoda, bo bella lubi komplementy, jak większość kobiet właściwie.
- zawsze mam rację - stwierdziła z uśmiechem. - no dobra, prawie zawsze - westchnęła. - podobne poglądy, hm - pokiwała głową. podobne poglądy kojarzyły jej się przede wszystkim z przyjaźnią od serca.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Park i nekropolia Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia EmptySro Cze 10, 2009 6:41 pm

- nie, dzięki - odmówiła. - jestem na diecie - pewnie się odchudzała z kości na ości, a z ości na proch, ale zawsze uważała, że ma parę zbędnych kilogramów i postanowiła się za siebie wziąć. poza tym rodzice zawsze powtarzali: "nie bierz cukierków od nieznajomych", prawda. ale to nie zmienia faktu, że uważała, że frans jest bardzo uroczym nieznajomym.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Park i nekropolia Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia EmptySro Cze 10, 2009 6:50 pm

- na diecie - powtórzyła. - co w tym dziwnego? - spojrzała mu w oczy, jak to zwykła robić przy rozmowach. odgarnęła włosy i spuściła wzrok, bo stwierdziła, że takie ciągłe patrzenie w oczy może go skrępować.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Park i nekropolia Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia EmptySro Cze 10, 2009 6:56 pm

- nie no, serio, przecież widać, że powinnam się odchudzać - przyjrzała się sobie. - naprawdę - wzruszyła ramionami i oparła się o oparcie ławki. - co robisz wieczorem? - zapytała ni stąd ni zowąd, mając nadzieję, że to nie zabrzmi jak jakaś propozycja.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Park i nekropolia Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia EmptySro Cze 10, 2009 7:03 pm

zarumieniła się lekko.
- nie. to znaczy, hm, nie wiem, ale chyba to nie ja powinnam to proponować - zaśmiała się, trochę nerwowo.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Park i nekropolia Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia EmptySro Cze 10, 2009 7:07 pm

jeszcze bardziej się zarumieniła, bo to i tak wyszło, jakby narzucała swoją propozycję, znaczy, jakby to ona jego zapraszała.
- nie wiem. raczej obojętnie. byle nie do teatru - uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Park i nekropolia Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia EmptySro Cze 10, 2009 7:14 pm

- może być - pokiwała z uśmiechem głową, bo i tak nie miała lepszego pomysłu. zerknęła na zegarek, w sumie jeszcze nie było wieczoru i nie wiedziała, czy frans chce iść teraz, czy później.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Park i nekropolia Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia EmptySro Cze 10, 2009 7:19 pm

i pewnie jakimś cudem nawet doszła do domu, a ja będę po 19 jak coś, pa.
Powrót do góry Go down
olivia

olivia


Liczba postów : 99
Join date : 10/06/2009

Park i nekropolia Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia EmptyNie Cze 14, 2009 1:14 pm

pewnie z pomocą jakiejś przyjemnej mapki trafiła tutaj. nie znała jeszcze tego miejsca zbyt dobrze, więc uznała, że najwyższy czas je poznać i wybrać się tutaj na spacer w niedzielny poranek.
Powrót do góry Go down
olivia

olivia


Liczba postów : 99
Join date : 10/06/2009

Park i nekropolia Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia EmptyNie Cze 14, 2009 1:24 pm

w pewnym momencie uświadomiła sobie, że chyba się zgubiła, ponieważ mija to samo miejsce kilka razy. trzeba być chyba olivią lush, żeby zgubić się w parku. podeszła do pierwszego lepszego przechodnia, powiedzmy, że to był akurat frans, po czym z lekkim zakłopotaniem malującym się na twarzy zapytała
- hej, wiesz może jak stąd wyjść? chciałabym się dostać na główną ulicę, co jest dla mnie nie lada wyzwaniem, zwłaszcza, że dopiero co tu przyjechałam - wzruszyła ramionami.
Powrót do góry Go down
olivia

olivia


Liczba postów : 99
Join date : 10/06/2009

Park i nekropolia Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia EmptyNie Cze 14, 2009 1:32 pm

kiwała głową, słuchając uważnie.
- problem w tym, że przechodziłam obok tego pomnika kilka razy. poza tym, to była chyba fontanna, jeśli to ma w ogóle jakieś znaczenie - zaśmiała, po czym skrzywiła się lekko, przeklinając w myślach swoją bardzo wątpliwą orientację w terenie
Powrót do góry Go down
olivia

olivia


Liczba postów : 99
Join date : 10/06/2009

Park i nekropolia Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia EmptyNie Cze 14, 2009 1:41 pm

- wielkie dzięki. no i przepraszam, za zawracanie głowy. następnym razem wezmę chyba kompas, bo gubię się w kopenhadze codziennie, odkąd tu przyjechałam - zaśmiała się przyjemnie i skorzystała z okazji poznania kogoś nowego ;p - jestem olivia, tak poza tym - odgarnęła kosmyki włosów z twarzy.
Powrót do góry Go down
olivia

olivia


Liczba postów : 99
Join date : 10/06/2009

Park i nekropolia Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia EmptyNie Cze 14, 2009 1:49 pm

- zdążyłam zauważyć. dopiero teraz mam okazje się o tym przekonać. mogłam wybrać sobie jakieś bardziej znane mi miejsce na przeprowadzkę, ale skończyło się rzucaniem lotką w mapę, która akurat trafiła w to miejsce, więc bez zastanowienia wybrałam się tutaj, o - dobrze, że nie streściła mu swojej biografii, bo olivia była chyba gadułą ;p - frans, frans.. - zaczęła powtarzać jego imię pod nosem, żeby je zapamiętać, po czym uśmiechnęła się do niego promiennie ;p
Powrót do góry Go down
olivia

olivia


Liczba postów : 99
Join date : 10/06/2009

Park i nekropolia Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia EmptyNie Cze 14, 2009 1:58 pm

- spory kawałek stąd. liverpool, anglia. można to nawet stwierdzić, po moim brytyjskim akcencie. no i nie wątpię, co do uprzejmości tubylców. jak narazie są bardzo mili, nie narzekam - uśmiechnęła się zalotnie - wnioskuję, że jesteś rodowitym duńczykiem?
Powrót do góry Go down
olivia

olivia


Liczba postów : 99
Join date : 10/06/2009

Park i nekropolia Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia EmptyNie Cze 14, 2009 2:10 pm

- chodziłam do liceum w londynie, co równoznaczy się z mieszkaniem tam przez pewien czas. potem zaczęłam tam studia, ale je rzuciłam, no i przyjechałam tutaj. tak wygląda moja fascynująca biografia - zaśmiała się i usiadła sobie na ławeczce. możliwe, że zapomniała o tym, że chciała już wracać ;p - uważam, że londyn jest bardzo przyjemny, ale i tak bardziej kocham miasto beatlesów - wzruszyła ramionami.
Powrót do góry Go down
olivia

olivia


Liczba postów : 99
Join date : 10/06/2009

Park i nekropolia Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia EmptyNie Cze 14, 2009 2:19 pm

- nie wiem. mi jest dobrze zawsze tam, gdzie jestem - wzruszyła ramionami - nawet tutaj, chociaż narazie jest to dla mnie jedna wielka dzicz! jeśli trafię do domu przed zmrokiem, to będzie naprawdę dla mnie ogromny sukces - wyszczerzyła się.
Powrót do góry Go down
olivia

olivia


Liczba postów : 99
Join date : 10/06/2009

Park i nekropolia Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia EmptyNie Cze 14, 2009 2:27 pm

- transport taksówkami już praktykuję. niestety moje ambicje nie pozwalają mi tak łatwo zrezygnować w odnajdywaniu się w tym mieście i najczęściej kończy się tak, że jak już się konkretnie zmęczę, to dopiero wtedy się poddaję i łapię taksówkę, bo w sumie dzięki takim spacerkom poznaje dużo ciekawych miejsc. oczywiście i tak nie wiem jak tam z powrotem trafić, ale to mały, nieistotny szczegół - zaśmiała się z siebie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Park i nekropolia Empty
PisanieTemat: Re: Park i nekropolia   Park i nekropolia Empty

Powrót do góry Go down
 
Park i nekropolia
Powrót do góry 
Strona 1 z 9Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Bakken- park rozrywki
» Tivoli- park rozrywki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Parki i ogrody-
Skocz do:  
Free forum | Sztuka | Mangas | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje