Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Glace Cherry Cupcakes

Go down 
+21
pontus
carly
pheobe
naveen
charlie
jelka.
nanou
elyse
heather
adam
corey
blanche.
darla.
wolfgang
tony
jackie
isabella
maxxie
jonathan
madison
administracja
25 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorWiadomość
amelie

amelie


Liczba postów : 29
Join date : 17/09/2009
Skąd : paris

Glace Cherry Cupcakes - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes - Page 11 EmptyNie Paź 04, 2009 8:49 pm

hm, amelka studiowała pewnie coś kreatywnego, w stylu sztuki czy fotografii i to właśnie odpowiedziała mu uśmiechając się milutko. napiła się swojej czekolady grzejąc sobie przy okazji ręce. -psychologia?-zapytała po chwili podnosząc do góry brew. -jej, zawsze chciałam studiować psychologię!
Powrót do góry Go down
disney

disney


Liczba postów : 57
Join date : 20/09/2009
Age : 36
Skąd : kanada

Glace Cherry Cupcakes - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes - Page 11 EmptyNie Paź 04, 2009 8:54 pm

- no to nie jest takie łatwe jak myślisz. psychologia to dopiero jest całkiem duże wyzwanie dla człowieka. szczególnie dla mnie. - uśmiechnął się do siebie i zaciągnął się papierosem. przynajmniej wiedział jak dobrze manipulować kobietami, żeby wszystkie były jego. wyniósł coś z wykładów, a jego młodszy brat dzięki naukom starszego brata też coś z tego wyniósł. więc na razie tylko się jej przyjrzał.
Powrót do góry Go down
amelie

amelie


Liczba postów : 29
Join date : 17/09/2009
Skąd : paris

Glace Cherry Cupcakes - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes - Page 11 EmptyNie Paź 04, 2009 8:57 pm

-o tak, wiem coś o tym. moja siostra studiuje psychologię-uśmiechnęła się szukając w torebce papierosów. w końcu znalazła je i zaciągnęła się uprzednio go zapalając zapalniczką disneya. oparła się na łokciu spoglądając na niego.
Powrót do góry Go down
disney

disney


Liczba postów : 57
Join date : 20/09/2009
Age : 36
Skąd : kanada

Glace Cherry Cupcakes - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes - Page 11 EmptyNie Paź 04, 2009 8:59 pm

- więc, amelie. masz siostrę? ja mam brata. a i na przyszłość. daj mi swój numer, co? bo chcę jeszcze cię kiedyś porwać na jakąś kawkę - powiedział i uśmiechnął się do siebie, potem do niej, a potem do kelnerki, pewnie przypominała mu kogoś znajomego. przypatrzył się jej dokładniej i pocałował w czoło. - ładna jesteś - powiedział prosto z mostu.
Powrót do góry Go down
amelie

amelie


Liczba postów : 29
Join date : 17/09/2009
Skąd : paris

Glace Cherry Cupcakes - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes - Page 11 EmptyNie Paź 04, 2009 9:04 pm

-hm, dziękuję-powiedziała cicho uśmiechając się milutko. zaczęła szukać w swojej torbie jakiejś wizytówki, której of course nie miała. wyjęła długopis i napisała mu swój numer na serwetce, pewnie malując takie małe niezauważalne serduszko, mr. złożyła serwetkę w malutki kwadrat i podała mu.
Powrót do góry Go down
disney

disney


Liczba postów : 57
Join date : 20/09/2009
Age : 36
Skąd : kanada

Glace Cherry Cupcakes - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes - Page 11 EmptyNie Paź 04, 2009 9:11 pm

- dzięki. obiecuję, że napisze do ciebie! - powiedział z uśmiechem i tylko napił się swojej herbaty. wystygła mu już całkiem. spojrzał się za okno, no cóż, było całkiem ciemno, a on nie lubił jak dziewczyna sama się włóczy po nocy. - może cię odprowadzę do domu, co? wiesz, nie chcę mieć cię raczej na sumieniu mała - powiedział i puścił jej oczko.
Powrót do góry Go down
amelie

amelie


Liczba postów : 29
Join date : 17/09/2009
Skąd : paris

Glace Cherry Cupcakes - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes - Page 11 EmptyNie Paź 04, 2009 9:14 pm

uniosła brwi do góry uśmiechając się.
-hm, martwisz się o mnie? dobrze w takim razie możemy iść-uśmiechnęła się. i poczekaj, tylko jej mieszkanko założę :d
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Glace Cherry Cupcakes - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Glace Cherry Cupcakes   Glace Cherry Cupcakes - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Glace Cherry Cupcakes
Powrót do góry 
Strona 11 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» cherry!
» cherry.
» cherry hohenstein / katty ukhanova

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Kawiarenki, fasfoody.-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje