Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kino

Go down 
+9
kevin
kristen
vianne
elyse
jonathan
isabella
luke
madison
administracja
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorWiadomość
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Kino - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 7 EmptyNie Lip 26, 2009 4:32 pm

marcus wziął pustą paczkę po emenemsach i spojrzał do środka, przystawiajac ją do oka. - hm - zaoponował, nadal wpatrując się w głąb paczuszki. - faktycznie, pusta. - stwierdził błyskotliwie, po czym spojrzał na lauren, uśmiechając się szelmowsko i cmoknął ją w czubek głowy, kładąc gdzieś z boku papierek.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 245
Join date : 10/07/2009

Kino - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 7 EmptyNie Lip 26, 2009 4:34 pm

- markus - pewnie powiedziała to tonem pełnym wyrzutu i w ogóle, bo była poirytowana, że nie zje czerwonego emenemsa, najwyraźniej w ciemności dla markusa wszystkie emenemsy były brązowe ;x
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Kino - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 7 EmptyNie Lip 26, 2009 4:40 pm

pewnie tak, więc zaskarżą o tą zbrodnię kino, albo salę numer 3! - kupię ci następną paczkę, jak skończy się film. - stwierdził, uśmiechając się jak bohater, chociaż wcale nim nie był, bo kiedy skończy się film, to lauren pewnie nie będzie już chciała tych emenemsów, na co pewnie marcus liczył. ;c
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 245
Join date : 10/07/2009

Kino - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 7 EmptyNie Lip 26, 2009 4:42 pm

- dwie paczki, nie dwa emenemsy - bo pewnie markus, by ją całkiem świadomie opacznie zrozumiał ;c przewróciła oczami wpatrując się w coś co działo się na ekranie, pewnie komuś właśnie wyrosły skrzydła czy coś.
Powrót do góry Go down
bailey

bailey


Liczba postów : 129
Join date : 10/06/2009
Age : 34

Kino - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 7 EmptyCzw Sie 13, 2009 8:42 pm

mam nadzieje,że mi internet nie padnie -.-
wracała właśnie z jakiegoś horroru,który wcale nie był straszny,a nazwa wyleciała jej właśnie z głowy.stała tak pod tym kinem czekając chyba na jakieś zbawienie i piła nawet cole,która jej się już skończyła.
Powrót do góry Go down
bailey

bailey


Liczba postów : 129
Join date : 10/06/2009
Age : 34

Kino - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 7 EmptyCzw Sie 13, 2009 8:50 pm

-siemka dylan-nie wiem czemu ostanio miała w zwyczaju używanie tego słowa,'siemka' które kiedyś ją drażniło.-długo się nie odzywałeś,już nawet zaczęłam się o ciebie martwić!-uniosła wskazujący palec ku górze.-no ale co u ciebie?,opowiadaj-ponagliła go.
Powrót do góry Go down
bailey

bailey


Liczba postów : 129
Join date : 10/06/2009
Age : 34

Kino - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 7 EmptyCzw Sie 13, 2009 9:00 pm

-oj,nie przejmuj się napewno szybko znajdziesz inną-poklepała go po ramieniu w ramach pocieszenia.-u mnie wszystko w jak najlepszym porządku,nie jestem już uzależniona od muffinek-cicho zachichotała- i nie wypijam dziennie hektolitrów kawy,ogólnie rzecz ujmując spełniłam część z moich postanowień noworocznych! bo jeśli nie wiesz to takowe miałam-uśmiechnęła się kącikowo.-a gdzie się podziewałam?-sama zapytała się siebie.-przebywałam głównie w kopenhadze,więc powodem tego,że dawno się nie widzieliśmy było to,że poprostu akurat nie wpadaliśmy na siebie-wzruszyła ramionami i spojrzała na swoje konwersy.
Powrót do góry Go down
bailey

bailey


Liczba postów : 129
Join date : 10/06/2009
Age : 34

Kino - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 7 EmptyCzw Sie 13, 2009 9:18 pm

mój internet pojawia się i znika,więc sory jak będą jakieś przerwy -.- nawet dłuższe niż ta :c
uniosła dumnie głowę do góry na słowa dylana-dziękuję-powiedziała wesoło.
-nie wychodzisz z domu?tylko mi nie mów,że nie chodzisz na imprezy,bo w to napewno nie uwierzę-pogoroziła mu zabawnie palcem przed oczyma.-mam nadzieję,że to nie są objawy depresji,dylan-przekręciła lekko głowę w prawą stronę w geście zapytania i oparła się o pobliski filar czy coś,bo ją kręgosłup bolał.
Powrót do góry Go down
bailey

bailey


Liczba postów : 129
Join date : 10/06/2009
Age : 34

Kino - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 7 EmptyCzw Sie 13, 2009 9:28 pm

-to dobrze -ucieszyła się.-bo już myślałam,że coś z tobą nie tak,serio-na jej twarzy pojawił się banan.objęła rękoma swoje ramiona,bo zrobiło jej się chłodno- a właściwie to idziesz do kina? czy tak tylko przechodziłeś i ów ujrzałeś mnie?-zaśmiała się i założyła kosmyk niesfornych włosów za ucho.cóż mogła je związać.
Powrót do góry Go down
bailey

bailey


Liczba postów : 129
Join date : 10/06/2009
Age : 34

Kino - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 7 EmptyCzw Sie 13, 2009 9:36 pm

-nie mam zamiaru nigdzie uciekać,z tobą z przyjemnością pójdę na kawę-powiedziała dość szczerze,co miało pochlebić dylanowi.-pod warunkiem,że ty wybierzesz miejsce i szybko tam dotrzemy póki nie zamarzne!inaczej,pójdziesz na kawę z lodowcem-zażartowała głupiutko i miło się uśmiechnęła.
Powrót do góry Go down
pheobe

pheobe


Liczba postów : 169
Join date : 09/08/2009

Kino - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 7 EmptyPon Sie 24, 2009 10:14 pm

przyszli tutaj, zapewne bardzo szybkim krokiem, i fibi w duszy zaśmiała się, bo tj był przewidujący, nie przewidywalny, i kupił bilety wcześniej, więc stanęli w kolejce po popcorn i colę, chociaż nie mam pojęcia na jaki film szli, w każdym bądź razie fibi trzymała tj'a za rękę bo się bała że się zgubi, ona nie on, on był duży.
Powrót do góry Go down
pheobe

pheobe


Liczba postów : 169
Join date : 09/08/2009

Kino - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 7 EmptyPon Sie 24, 2009 10:20 pm

stanęła bliżej niego i nadal trzymała go za rękę - wiesz, jeżeli spotkasz swoją byłą to mało co ci już pomoże, chyba tylko ja. albo zanurkujesz w maszynie do popcornu. ale ja mogę zapobiec mimo wszystko mojemu zagubieniu, bo to miłe trzymać się za rękę - powiedziała i pewnie wtedy podeszli do pryszczatego pana za ladą, który dał im picie, kukurydzę etc i poszli do sali, a juści!
Powrót do góry Go down
pheobe

pheobe


Liczba postów : 169
Join date : 09/08/2009

Kino - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 7 EmptyPon Sie 24, 2009 10:28 pm

uśmiechała się ładnie - taaak, tylko umknęło mi 3/4 fabuły, ale to nic. widziałam część napisów końcowych i środek, kiedy ten facet jechał samochodem - zamyśliła się - i to wszystko. poza tym było przyjemnie - i zatrzymała się, wspięła na palce i wzięła twarz tj'a w dłonie i pocałowała. jakaś starsza pani patrząca przez okno zaczęła bić brawo. xd
Powrót do góry Go down
pheobe

pheobe


Liczba postów : 169
Join date : 09/08/2009

Kino - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 7 EmptyPon Sie 24, 2009 10:41 pm

odwróciła się i pomachała pani w oknie - lubię panią! - krzyknęła i zaśmiała się. pani była fajna i miała tlenione włosy, i była okrągła - jasne, chodźmy. dzisiaj starannie wypełniamy listę zobowiązań i planów co do dnia dzisiejszego, jak widzę - pocałowała go i poszli. i zacznij <3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kino - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Kino
Powrót do góry 
Strona 7 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Kultura-
Skocz do:  
Free forum | Sztuka | Mangas | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje