Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kino

Go down 
+9
kevin
kristen
vianne
elyse
jonathan
isabella
luke
madison
administracja
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
kristen

kristen


Liczba postów : 384
Join date : 06/07/2009
Age : 33

Kino - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 6 EmptySro Lip 22, 2009 10:53 pm

-boże kevin, zanim tam dojdziemy zamkna wesole miasteczko-zasmiala sie spogladajac na niego z dolu. slodko wygladal teraz.

zw -.-
Powrót do góry Go down
kevin

kevin


Liczba postów : 250
Join date : 28/06/2009

Kino - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 6 EmptySro Lip 22, 2009 10:55 pm

ja też zw.

- weźmiemy taksówkę. albo, albo jakoś dostaniemy się do wesołego maisteczka nawet jeśli zamkną bramy. co ty na to? chociaz nie, może to faktycznie nie jest najlepszy pomysł. jeszcze się połamiesz!- zaśmiał się, trochę niemiło. zabrzmiało to tak jakby była życiową kaleką ;c
Powrót do góry Go down
kristen

kristen


Liczba postów : 384
Join date : 06/07/2009
Age : 33

Kino - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 6 EmptySro Lip 22, 2009 11:00 pm

dala mu lekkiego kopniaka w kostke swoja zdrowa noga.
-okej, rob ze mna co chcesz-powiedziala podnoszac rece na znak ze sie poddaje po czym zasmiala sie cicho.
Powrót do góry Go down
kevin

kevin


Liczba postów : 250
Join date : 28/06/2009

Kino - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 6 EmptySro Lip 22, 2009 11:12 pm

to zabrzmiało trochę dwuznacznie, więc kevin tylko się uśmiechnął łobuzersko, podając jej rękę, żeby wstała. miał zamiar zabrać ją do wesołego miasteczka, chociaż nie wiem po co mieli tam iść, skoro i tak wszystko było już nieczynne, łącznie z budką w której można było kupić cukrową watę.
Powrót do góry Go down
kristen

kristen


Liczba postów : 384
Join date : 06/07/2009
Age : 33

Kino - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 6 EmptySro Lip 22, 2009 11:15 pm

zauwazyla usmiech kevina i wlasciwie nie wiedziala czy serio chce isc na karuzele czy to po prostu pretekst. mniejsza o to, podala mu reke i poszli wiec zacznij.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Kino - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 6 EmptyNie Lip 26, 2009 3:22 pm

stał z lauren w mega długiej kolejce, bo bilet na jakieś na pewno miły film, którego nazwy ja niedowidzę.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 245
Join date : 10/07/2009

Kino - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 6 EmptyNie Lip 26, 2009 3:24 pm

pewnie to była premiera harrego pottera, gdyż markus był jego fanem, albo był to film z dżonym de, którego uwielbiała od trzynastych urodzin!
- boli mnie łokieć, myślisz, że mogłam nie zauważyć, jak go sobie złamałam - spojrzała na niego mrugając z dużą częstotliwością, ogólnie to nienawidziła kolejek i chyba to one tak na nią wpływały ;c
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Kino - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 6 EmptyNie Lip 26, 2009 3:28 pm

to nie mógł być harry p., bo ja nienawidzę tego filmu, więc zapewne stali po bilety na wrógowie publiczni, prawda.
marcus spojrzał z góry na lauren i uśmiechnął się pod nosem. - pokaż. - poprosił, biorąc do ręki łokieć lauren i z całkiem poważna i przejętą miną przyglądał się owemu, po czym wypuścił jej rękę z uścisku i stwierdził, że tylko nabiła sinika i pocałował lauren w czoło, po czym pociągnął ją delikatnie do przodu, bo kolejka się przesuneła.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 245
Join date : 10/07/2009

Kino - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 6 EmptyNie Lip 26, 2009 3:30 pm

lauren pewnie westchnęła ciężko przyglądając się plakatowi nad jej głową z rozanielonym wyrazem twarzy.
- jesteś pewien, nie jesteś lekarzem, tylko przyszłym prawnikiem, a prawnicy, a tym bardziej niedoszli prawnicy nie znają się na złamaniach łokci - stwierdziła zerkając na niego uśmiechnęła się do jego obojczyka gładząc jego ramię, wymamrotała tylko jeszcze coś o tym, że ta kolejka nigdy się nie skończy!
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Kino - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 6 EmptyNie Lip 26, 2009 3:34 pm

macus zapewnił ją, że to naprawdę nic wielkiego, uśmiechając się przyjanie, po czym objął ją ramieniem. chciał jeszcze dodać, że i owszem kolejka jest nieziemno długa, ale przygryzł tylko dolną wargę, spoglądając przez ramię kolesia, który stał przed nimi i westchnął, kiedy przeliczył, że od kasy dzieli ich 374937483 osób. - to chyba nie był dobry pomysł. - stwierdził błyskotliwie, marszcząc nos, ale cóż marcus chciał od dawna iść na ten film, więc jeśli się chcę, to trzeba pocierpieć, czy jakoś tak.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 245
Join date : 10/07/2009

Kino - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 6 EmptyNie Lip 26, 2009 3:37 pm

musnęła czubkiem nosa jego policzek stwierdzając, że pewnie będą mieć jakieś nie miłe miejsca w pierwszym rządzie, gdyż nie lubię tych właśnie miejsc ostatnio!
- dlaczego tutaj zawsze jest tyle osób - mruknęła zniecierpliwiona, bo chyba cierpliwość nie była jej mocną stroną
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Kino - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 6 EmptyNie Lip 26, 2009 3:41 pm

ja w ogóle nie lubię tych miejsc, są okropne.
rozejrzał się do okoła i uśmiechnął szelmowsko, kiedy zobaczył, że za nimi jest jeszcze więcej ludzi i powiedział, że to niemożliwe, uśmiechając się subtelnie do lauren, po czym dodał, że to jedno z najlepszych kin i dlatego, kwiając głową z aprobatą, a kiedy kolejka magicznie posunęła się do przodu dość bardzo i parę osób nieziemsko zniecierpliwionych z niej wyszło od kasy dzieliły ich tylko trzy osoby.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 245
Join date : 10/07/2009

Kino - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 6 EmptyNie Lip 26, 2009 3:43 pm

pewnie, gdy lauren wyrwała się z zamyślenia, właśnie markus zakupił dwa bilety w jakimś sympatycznym ostatnim rzędzie!
- o - mruknęła ciągnąc go za rękę w kierunku sali numer 3
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Kino - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 6 EmptyNie Lip 26, 2009 3:49 pm

stanęli przed brameczką, sznureczkiem, łot ever, i marcus podał pani bilety, po czym przeszli przez owe coś, i jeszcze parę metrów, i byli już w sali numer 3! usiedli na swoich krzesełkach, wygodnie, pewnie wcześniej kupili jakiś fajny popcorn i colę, c'nie. - mam nadzieję, że był wart stania w tej kolejce. - mruknął zniecierpliwiony, mrużąc oczy i poprawił się na fotelu.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 245
Join date : 10/07/2009

Kino - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 6 EmptyNie Lip 26, 2009 3:50 pm

- też mam taką nadzieję - zerknęła na trochę pustą salę, gdyż winą pewnie była ów obiadowa godzina i wszyscy właśnie spożywali to i owo! wierciła się jakieś dobrze trzydzieści sekund, aby w końcu znaleźć odpowiednią pozycję.
- te krzesła robią się coraz mniej wygodne - ona wcale nie marudziła dziś.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Kino - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 6 EmptyNie Lip 26, 2009 3:54 pm

- krysys, skarbie. oszczędzają na wszystkim. - powiedział całkiem poważnie, po czym kiedy spojrzał na lauren roześmiał się i cmoknął ją w sam środek ust. wystawił nogi na oparcie krzesła przed nim i spojrzał na ekran, bo światła już zgaszono i jak miał nadzieję film się zaczynał, ale tak naprawdę to puścili reklamy. ;c
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 245
Join date : 10/07/2009

Kino - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 6 EmptyNie Lip 26, 2009 4:00 pm

- już sama cena emenemsów powinna wszystko im wynagrodzić - odetchnęła ciężko prostując nogi w kolanach i zerkając na reklamę jakiejś kawy, która nie specjalnie ją interesowała.
- kochanie - mruknęła do jego szyi całując przy okazją ją również uśmiechnęła leniwie dosyć, gdyż była już okropnie znudzona reklamami!
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Kino - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 6 EmptyNie Lip 26, 2009 4:05 pm

- mhm. - wymruczał, obsuwając się trochę na fotelu i napił się coli. - o co chodzi? - spytał, wpatrujac się tępo w ekran, po czym przeniósł wzrok na lauren, uśmiechając się delikatnie. cmoknął ją w czubek nosa, po czym znowu spojrzał na ekran, bo film się zaczynał, a ja teraz oglądam ten film i jest nice. ;x
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 245
Join date : 10/07/2009

Kino - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 6 EmptyNie Lip 26, 2009 4:07 pm

stwierdziła, że właściwie już nic, po czym wygodnie usiadła w ów fotelu spoglądając na ekran, nie wiem co widziała, gdyż ja nie oglądam właśnie tego filmu, a jedynie piję zieloną herbatę!
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Kino - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 6 EmptyNie Lip 26, 2009 4:10 pm

widziała więźniów, a później jak uciekli z więzienia, dzięki pomocy dżonego ! ;x marcus pewnie oglądał w pełnym skupieniu, od czasu do czasu wrzucając do buzi popcorn. - lauren, kupiliśmy emememsy? - spytał nagle, drapiać się, po skroni i spoglądając na nią.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 245
Join date : 10/07/2009

Kino - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 6 EmptyNie Lip 26, 2009 4:13 pm

- kupiłaam - nie rzuciła w niego nawet ów paczką kolorowych emenemsów, toteż mruknęła, że leżą na jej kolanach, gdyż właśnie je konsumowała, toteż może sobie wziąć ! oja fascynujący film.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Kino - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 6 EmptyNie Lip 26, 2009 4:19 pm

nie mów hop, zanim nie przeskoczyć - zaczyna się dopiero, c'nie. ;c
wziął więc od niej owe emememsy i szukał tych brązowych, czekoladowych, które mają najmniej sztucznego barwnika, gdyż czekolada sama w sobie jest brązowa i ja też jem zawsze tylko te brązowe. no właśnie, więc kiedy wyjadł już te brązowe, to oddał jej resztę i wrócił do oglądania. xd
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 245
Join date : 10/07/2009

Kino - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 6 EmptyNie Lip 26, 2009 4:21 pm

jest tam dżony więc pewnie będzie boski
- nienawidzę Cię - stwierdziła , przy okazji uśmiechając się do jakiegoś miłego chłopaka obok, który próbował jej wcisnąć swój numer - wyjadłeś moje emenemsy - mruknęła do markusa, zerkając w stronę ekranu, pewnie nigdy mu nie wybaczy ;c
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Kino - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 6 EmptyNie Lip 26, 2009 4:27 pm

- pozwoliłaś mi. - powiedział, uśmiechając się szelmowsko, po czym pocałował lauren w usta, zakładając pasmo jej włosów za ucho i mrugając do niej. pewnie posłał temu kolesiowi groźne spojrzenie, które mówiło, żeby odpieprzył się od jego dziewczyny i przejeżdżając kciukiem, po wargach lauren z ujmującym uśmiechem, wrócił do oglądania filmu, który go ciekawił, ale pewnie nie bardziej niż lauren.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 245
Join date : 10/07/2009

Kino - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 6 EmptyNie Lip 26, 2009 4:29 pm

- nie pozwoliłam Ci wyjeść mi wszystkich emenemsów - powiedziała udręczonym głosem zerkając na dżonego, który w tym filmie wyglądał wyjątkowo miło! oparła głowę o jego ramię zaczęła oglądać film, aby nie stracić fabuły po raz 4387.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kino - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Kino
Powrót do góry 
Strona 6 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Kultura-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje