Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kino

Go down 
+9
kevin
kristen
vianne
elyse
jonathan
isabella
luke
madison
administracja
13 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
administracja
Admin
administracja


Liczba postów : 49
Join date : 09/06/2009

Kino Empty
PisanieTemat: Kino   Kino EmptyWto Cze 09, 2009 6:47 pm

Powrót do góry Go down
http://hellodenmark.ohmyforum.net
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Kino Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino EmptyWto Cze 16, 2009 9:35 pm

skończyła właśnie oglądać jakiś horror, na którym zasnęła, taka reakcja na strach chyba; także niestety nie dowiedziała się czy owe stworzenie pożarło głównego bohatera, czy może jednak bohater przeżył, ale wylądował w psychiatryku z powodu zszarganych nerwów. siedziała na murku przed budynkiem przypatrując się męskim tyłkom, zupełnie jak ja wczoraj, he.
Powrót do góry Go down
luke

luke


Liczba postów : 54
Join date : 16/06/2009

Kino Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino EmptyWto Cze 16, 2009 9:40 pm

a luke, jak to luke, szedł z zeszytem pod pachą i szukał jakiegoś kiosku, bo potrzebował długopisów. niby od zawsze tu mieszkał, ale miał słabą orientację w terenie i bez mapy trafiał tylko w kilka swoich ulubionych miejsc.
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Kino Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino EmptyWto Cze 16, 2009 9:45 pm

madison zauważając go, a raczej najpierw jego tyłek, spostrzegła też i zeszyt zastanawiając się czy bawi się w dziennikarza, malarza czy też innego artystę. dlatego przyglądała się mu chyba aż zbyt uważnie zajadając truskawkowego lizaka.
Powrót do góry Go down
luke

luke


Liczba postów : 54
Join date : 16/06/2009

Kino Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino EmptyWto Cze 16, 2009 9:48 pm

-cześć, masz długopis? albo powiedz mi, gdzie tu jest kiosk-położył zeszyt i usiadł obok niej. nie chciało mu się iść dalej i madison miała ciekawe okulary.
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Kino Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino EmptyWto Cze 16, 2009 9:51 pm

- kiosk? chyba dwie przecznice dalej. ale wątpię czy będzie jeszcze otwarty- odparła szukając w torbie długopisu, który według niej powinna gdzieś mieć. o dziwo nawet go znalazła także podała go luke'owi zaznaczając, że to pożyczka.
Powrót do góry Go down
luke

luke


Liczba postów : 54
Join date : 16/06/2009

Kino Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino EmptyWto Cze 16, 2009 9:53 pm

-dzięki, jaki ma wkład?-potrzebował czarnego, innym nigdy nie pisał. wziął zeszycik i otworzył tam gdzie coś ważnego ostatnio zapisał i czekał, aż coś mu powie.
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Kino Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino EmptyWto Cze 16, 2009 9:56 pm

- granatowy- odparła nachylając się nieco i próbując zerknąć do jego tajnego zeszytu, choć nie wiedziała czy może czy też nie, ale obstawiała raczej drugą opcję. ona z kolei nie lubiła czarnych wkładów.
Powrót do góry Go down
luke

luke


Liczba postów : 54
Join date : 16/06/2009

Kino Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino EmptyWto Cze 16, 2009 9:58 pm

-a nie masz czarnego? nie potrafię pisać granatowymi-wstydził się trochę tego, ale nie mogła tego zauważyć. oddał jej długopis i zamknął zeszyt. potem grzebał jeszcze w kieszeniach, liczył na to, że gdzieś go jednak ma.
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Kino Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino EmptyWto Cze 16, 2009 10:00 pm

- raczej nie. piszę tylko granatowymi- powiedziała nieco zrezygnowana szukając mimo wszystko w torebce, bo może jakimś cudem miała ów czarny długopis. - a nie możesz sobie wyobrazić, że jest czarny?- zapytała chichrając się pod nosem, ale delikatnie a nie jak doda i zastanawiając dlaczego nie pisze granatowymi.
Powrót do góry Go down
luke

luke


Liczba postów : 54
Join date : 16/06/2009

Kino Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino EmptyWto Cze 16, 2009 10:03 pm

-nie, raczej nie-uśmiechnął się trochę bo rzadko uśmiechał się szeroko-jest, mam!-znalazł go w którejś kieszonce. znów otworzył zeszycik i coś tam nabazgrał-jak masz na imię?
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Kino Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino EmptyWto Cze 16, 2009 10:05 pm

- madison- powiedziała wkładając lizaka do ust, po którym miała nadzieję, nie wypadną jej wszystkie zęby, bo wizja noszenia sztucznej szczęki była zbyt przerażająca i obrzydliwa zarazem. - mogę zapytać, po co ci ów zeszyt?- zapytała mimo wszystko przyglądając się mu.
Powrót do góry Go down
luke

luke


Liczba postów : 54
Join date : 16/06/2009

Kino Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino EmptyWto Cze 16, 2009 10:08 pm

-ja jestem luke, a tu mam dużo różnych ciekawych rzeczy-podał jej zeszyt, bo wiedział że każdego to interesuje i każdy chce przeczytać, co tam luke sobie bazgra. ale i tak zawsze kończyło się to tak samo, bo tylko luke rozumiał swoje zapiski, które serio były zupełnie bez sensu.
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Kino Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino EmptyWto Cze 16, 2009 10:11 pm

madison kartkowała zeszyt, próbując doszukać się jednak czegoś, co zrozumie i co będzie miało sens, chociażby najmniejszy.
- a więc miło mi, luke. a co do twoich ciekawych rzeczy to niestety nic z nich nie rozumiem- westchnęła drapiąc się niezdarnie po policzku, a następnie oddała mu notatnik.
Powrót do góry Go down
luke

luke


Liczba postów : 54
Join date : 16/06/2009

Kino Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino EmptyWto Cze 16, 2009 10:15 pm

-ale to ciągle ciekawe, conie? ile masz lat?-zaginał róg notatnika, przyglądając się madison uważnie. stwierdził, że ma super ładne usta. i że w ogóle była ładna.
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Kino Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino EmptyWto Cze 16, 2009 10:19 pm

- dziewiętnaście- odparła zerkając w jego kierunku. u niej zasada, że kobiet się o wiek nie pyta nie istniała. przynajmniej na razie. może kiedy będzie po czterdziestce to będzie ukrywała datę swoich urodzin, ale teraz nie musi. - własnie przez to, że tego nie rozumiem ciężko mi stwierdzić czy jest ciekawe- powiedziała unosząc brew do góry. luke wydawał się być dość dziwny, ale mimo wszystko całkiem interesujący.
Powrót do góry Go down
luke

luke


Liczba postów : 54
Join date : 16/06/2009

Kino Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino EmptyWto Cze 16, 2009 10:24 pm

-powinno być dla ciebie ciekawe. tak mi się wydaje. mnie zawsze interesuje coś, czego nie rozumiem. nie wiem dlaczego, to dziwne?-włożył ręce do kieszeni gdzie znalazł cukierki o smaku malinowym-chcesz? kupiłem je ostatnio i zapomniałem zjeść-otworzył torebeczkę.
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Kino Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino EmptyWto Cze 16, 2009 10:29 pm

- dzięki- uśmiechnęła się uroczo całkiem wyciągając z torebeczki jednego cukierka, którego następnie wsadziła do ust, a przy okazji wyrzuciła do pobliskiego kosza patyczek po lizaku. - tak, to trochę dziwne- wypaliła po czym ugryzła się w język. - to znaczy nie do końca. czasami też tak mam, że jak czegoś nie rozumiem to mnie to ciekawi, bo chce to zrozumieć...- odparła przechylając głowę lekko w lewo z dość dziwnym wyrazem twarzy, bo chyba sama zaplątała się w swoich przemyśleniach.
Powrót do góry Go down
luke

luke


Liczba postów : 54
Join date : 16/06/2009

Kino Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino EmptyWto Cze 16, 2009 10:38 pm

-no tak, właśnie o to mi chodzi-wpakował sobie do ust kilka cukierków i szybko je pogryzł, miał mocne i zdrowe zęby xd-uczysz się? czy pracujesz?-wyciągnął nogi przed siebie i przyglądał się przez chwilę swoim butom, a potem jej.
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Kino Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino EmptyWto Cze 16, 2009 10:41 pm

ciekawe jak długo pozostaną mu takie mocne i zdrowe xd.
- uczę, a raczej mam zamiar- powiedziała, gdyż z jej zamiarami bywało naprawdę różnie. potrafiła zmienić zdanie w dosłownie ostatniej chwili. - będę studiować historię sztuki. a ty?- zapytała zakładając nogę na nogę. pomyślała, że luke pewnie zostanie filozofem! xd
Powrót do góry Go down
luke

luke


Liczba postów : 54
Join date : 16/06/2009

Kino Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino EmptyWto Cze 16, 2009 10:44 pm

długo, obiecuję xd, często chodził do stomatologa, nie bał się go nawetxd.
-ciekawi cię to? umarłbym chyba z nudów, serio, przepraszam-przeprosił, bo pomyślał, że nie powinien obrażać czyichś zainteresowań czy coś xd-ja powinienem studiować, ale ciągle nie mogę się zdecydować. nadal nie wiem, co mnie tak naprawdę interesuje-westchnął ciężko i zjadł jeszcze trochę cukierków.
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Kino Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino EmptyWto Cze 16, 2009 10:50 pm

- no właśnie w tym problem, że sama nie wiem czy mnie to ciekawi. ale coś pasowałoby wybrać. chirurgiem przecież nie zostanę, bo mdleje na widok krwi- odparła przypominając sobie incydent z dzieciństwa. - nadajesz się na filozofa, pewnie zostaniesz kiedyś jakimś Kartezjuszem numer dwa czy kimś podobnym- odparła mając tę wizję przed oczami. mogłaby się chwalić, że siedziała z nim na jednej ławce w pobliżu kina i co więcej przeglądała jego notatki xd.
Powrót do góry Go down
luke

luke


Liczba postów : 54
Join date : 16/06/2009

Kino Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino EmptyWto Cze 16, 2009 11:07 pm

-nie chcę być kimś numer dwa, wcale mi się to nie podoba. wolałbym być kimś pierwszym, jeśli już, ale nie wiem czy filozofia to na pewno moja dziedzina-zastanowił się chwilę-na historii sztuki uczysz się o tych wszystkich stylach w architekturze i takie tam?-był teraz naprawdę zainteresowany. sam umarłby z nudów, a skoro ona nie umrze, to jest na pewno ciekawsza od niego, czy coś tam.
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Kino Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino EmptyWto Cze 16, 2009 11:12 pm

- chyba tak. w sumie lubię sztuke, ale czy jej historię? wiesz luke, chyba jeszcze pod twoim wpływem zmienię kierunek!- powiedziała i bynajmniej się z tego powodu nie martwiła, więc on też nie powinien się martwić, że namącił jej w głowie. niestety nie wiedziała, co luke mógłby w życiu robić, skoro chciał być numerem jeden.
Powrót do góry Go down
luke

luke


Liczba postów : 54
Join date : 16/06/2009

Kino Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino EmptyWto Cze 16, 2009 11:16 pm

-to ja się może lepiej zamknę. bo zmienisz i potem będziesz żałować-pomyślał, że przeszuka wszystkie kioski w europie, żeby go znaleźć i zabić długopisami, a potem wypchać kartkami i powiesić nad kominkiem. trochę go to przeraziło, więc postanowił przestać gadać o tym, że takie coś na pewno jest nudne.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kino Empty
PisanieTemat: Re: Kino   Kino Empty

Powrót do góry Go down
 
Kino
Powrót do góry 
Strona 1 z 7Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Kultura-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje