Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Miejski rynek

Go down 
+27
chris
rosie
eliah
denise
dwayne
lotta
oskar
ethan
pheobe
marcus
charlie
jelka.
mauritz
joy
kevin
kristen
vianne
michelle
blanche.
jonathan
isabella
amelia
flo
freja
paula
eddie
administracja
31 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorWiadomość
dwayne

dwayne


Liczba postów : 68
Join date : 30/08/2009

Miejski rynek - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Miejski rynek   Miejski rynek - Page 10 EmptyWto Wrz 22, 2009 8:55 pm

Okej nigdy nie mogę się zdecydować, gdzie zacząć. Dwayne chodził sobie po rynku, gdzieś w pobliżu pomnika andersena i przyglądał się staruszkom karmiącym gołębie bajglami. Nie żeby kręciły go staruszki!
Powrót do góry Go down
bailey

bailey


Liczba postów : 129
Join date : 10/06/2009
Age : 34

Miejski rynek - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Miejski rynek   Miejski rynek - Page 10 EmptyWto Wrz 22, 2009 8:58 pm

wybrała się na spacer,akurat po miejskim rynku bo było blisko.to nic,że miała z 38 stopni gorączki albo i więcej i strasznie bolało ją gardło.co wcale nie znaczy,że wyglądała masakrycznie i wcale nie pociągała nosem,nawet dodam.no bo co musiała się przewietrzyć.szła obejmując się rękoma i patrzyła pod nogi,coś mrucząc do siebie pod nosem.
Powrót do góry Go down
dwayne

dwayne


Liczba postów : 68
Join date : 30/08/2009

Miejski rynek - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Miejski rynek   Miejski rynek - Page 10 EmptyWto Wrz 22, 2009 9:03 pm

pewnie dłejni zobaczył ją, więc postanowił podejść, ponieważ się znali, nie mam wenki na jakieś poznawanie. - cześć bailey! - przywitał ją dosyć radośnie, podchodząc do niej, bowiem humor mu dopisywał dzisiaj - niewyraźnie dziś wyglądasz - zaważył, pewnie nie wzięła rutinoscorbinu i to dlatego. nie wiedział, ze miała gorączkę, gdyby wiedział uciekłby bojąc się, że zarazi go świńską grypą, czy innym syfilisem.
Powrót do góry Go down
bailey

bailey


Liczba postów : 129
Join date : 10/06/2009
Age : 34

Miejski rynek - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Miejski rynek   Miejski rynek - Page 10 EmptyWto Wrz 22, 2009 9:07 pm

-cześć dłejni-pomachała do niego to nic,że stali blisko siebie.-wiem i dlatego nienajlepiej sie czuje,a co tam u ciebie-uśmiechnęła się i spojrzała na swoje buty,żeby zaraz przenieść swój wzrok pewnie na dłejna lub coś innego,równie interesującego.-wogóle wiesz gdzie tu znajduje sie jakas apteka?-zmarszczyła brew.
Powrót do góry Go down
dwayne

dwayne


Liczba postów : 68
Join date : 30/08/2009

Miejski rynek - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Miejski rynek   Miejski rynek - Page 10 EmptyWto Wrz 22, 2009 9:13 pm

- powinnaś pójść do lekarza - powiedział, bo dwayne czasem wnioskował bardzo inteligentnie! - u mnie wszystko w jak najlepszym porządku, niedługo zacznie sie szkoła, no ale nieważne - mruknął, teatralnie machając ręką, bo teraz ważniejsze było zdrowie bailey, bo co jeśli zaraz mu tu gdzieś zemdleje. dłejna nie było na lekcjach pierwszej pomocy, bo wolał iść na papierosy, na szczyt :d - tak sie składa, ze wiem gdzie jest apteka - powiedział, bo w końcu znał kopenhagę bardzo dobrze, a poza tym wolał kupować kondomy w aptece, niz na jakiejś stacji benzynowej, ale juz tego jej nie powiedział.
Powrót do góry Go down
bailey

bailey


Liczba postów : 129
Join date : 10/06/2009
Age : 34

Miejski rynek - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Miejski rynek   Miejski rynek - Page 10 EmptyWto Wrz 22, 2009 9:16 pm

-jakoś sobie z tym poradzę-machnęła ręką.bailey wydaje mi sie była zawsze bardzo dzielna,nawet kiedy była mała i chodziła na zastrzyki nawet nie płakała i napewno dostawała takie naklejki dzielny pacjent czy cos.-a moglbys mnie tam zaprowadzic?bo w mojej dzielnicy nie ma zadnej cholernej apteki!-nabrała powietrza w usta i tylko ładnie się uśmiechnęła.
Powrót do góry Go down
dwayne

dwayne


Liczba postów : 68
Join date : 30/08/2009

Miejski rynek - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Miejski rynek   Miejski rynek - Page 10 EmptyWto Wrz 22, 2009 9:17 pm

- jasne - odparł tylko, szczerząc się i zacznę!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Miejski rynek - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Miejski rynek   Miejski rynek - Page 10 Empty

Powrót do góry Go down
 
Miejski rynek
Powrót do góry 
Strona 10 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Popularne-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje