Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 isabella

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 4 EmptyPią Lip 03, 2009 12:36 am

- dzięki - uśmiechnęła się jeszcze raz. w sumie to pewnie było całkiem miłe. - no popatrz, będę dumna, że znam taką gwiazdę. pewnie będziesz sławny i będziesz mieszkał w hollywood! - zaśmiała się.
pogadali jeszcze, a potem duncan pewnie poszedł a bella poszła spać. też idę, dobranoc!
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 4 EmptyPią Lip 03, 2009 8:28 pm

no to przyszli z tjem, bo musiała się w końcu naszykować. chociaż pewnie i tak się przez nią spóźnią, ale trudno! otworzyła drzwi, nawet nie zajęło jej zbyt długo szukanie klucza.
- napijesz się czegoś? - zapytała, przeglądając w myślach swoją szafę i zastanawiając się, co na siebie włożyć.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 4 EmptyPią Lip 03, 2009 8:45 pm

no więc poszła się przebrać i wróciła po krótkim czasie, nawet nie zajęło jej to zbyt długo. poprawiła ramiączko jakiejś oliwkowej sukienki i wróciła do tja.
- może być? - zapytała, okręcając się wokół własnej osi, niczym modelka. ;d
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 4 EmptyWto Lip 14, 2009 7:55 pm

a bella pewnie wyszła właśnie z jakiejś relaksującej kąpieli z milionem olejków i takich innych, więc narzuciła na siebie tylko szlafrok i zawiązując go, podeszła do drzwi. w zasadzie chyba nie umawiali się na żadną konkretną godzinę, więc nie była w sumie pewna, czy to on, ale tak się domyślała. więc otworzyła, w końcu!
- cześć - pocałowała go w środek ust, wciągając go za rękę do środka.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 4 EmptyWto Lip 14, 2009 8:04 pm

no tak, więc pewnie ogarnęła się dość szybko jak na nią i wróciła po kilku minutach jakoś normalniej ubrana.
- chyba się za tobą stęskniłam - usiadła sobie na sofie. w sumie nie widzieli się aż tak dawno temu, ale i tak zdążyła się za nim stęsknić, słodkie. - co słychać? - zadała standardowe już pytanie w sumie.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 4 EmptyWto Lip 14, 2009 8:16 pm

- rozpieścisz mnie, a potem będziesz miał mnie dość - zaśmiała się, bo w sumie rozpieszczone osoby są czasem niefajne, tak mi się wydaje. położyła sobie głowę na jego ramieniu. - mhm, ale teraz już nie chcę, wcale - powiedziała. naprawdę, teraz nie chciałaby jechać nawet do francji, chociaż zawsze o tym marzyła.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 4 EmptyWto Lip 14, 2009 8:24 pm

dwa lata to chyba nie tak dużo, całe szczęście.
- okej - przytaknęła. i tak nie miała innych planów na wieczór, a nawet gdyby miała, to pewnie dla niego by je przełożyła, tak myślę. wzięła sobie kieliszek z szampanem, załóżmy, że na nią tak nie działa jak na mnie i po jednym kieliszku nie jest jej gorąco, bardzo wesoło i takie inne! napiła się, a potem zaczęła mu się przyglądać z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 4 EmptyWto Lip 14, 2009 8:31 pm

- nie wiem czemu, chyba muszę się tobą nacieszyć - uśmiechnęła się i pocałowała go w dolną wargę. - mhm, możesz zostać - powiedziała, chociaż to w sumie dość logiczne, że by się zgodziła i w ogóle. - a co do śniadania, to jutro ja spróbuję coś zrobić. nie martw się, nie otruję cię - znowu się zaśmiała i odstawiła swój kieliszek z szampanem. ona w nim pewnie też, jak miło.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 4 EmptyWto Lip 14, 2009 8:39 pm

- tak, jest idiotą - mruknęła tylko, chociaż może wcale nie miała maxa za idiotę, no cóż, ale teraz była z tjem i nie zamierzała sobie zaprzątać głowy maxxiem, prawda. - ale nie rozmawiajmy o tym, okej? - powiedziała tylko, uśmiechając się i opierając wygodniej o kanapę.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 4 EmptyWto Lip 14, 2009 8:48 pm

więc pewnie tylko się uśmiechnęła i przyciągnęła go bliżej siebie, całkiem ochoczo oddając pocałunki. jeździła sobie rękoma po jego plecach i takie inne. przesunęła jedną rękę na jego kark, rysując na nim jakieś niezidentyfikowane wzorki palcami.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 4 EmptyWto Lip 14, 2009 8:55 pm

wsunęła mu chłodne ręce pod koszulę, czy tam koszulkę, którą pewnie też całkiem szybko z niego ściągnęła. i zabrała się za jego pasek od spodni, o ile taki miał, nie przestając go całować, prawda.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 4 EmptyWto Lip 14, 2009 9:02 pm

- ty też. kocham cię - w sumie chyba powiedziała mu to pierwszy raz, a może mi się coś pomyliło, nie wiem, nieważne. przytuliła się tylko do niego, uśmiechając się i pocałowała go jeszcze raz.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 4 EmptyWto Lip 14, 2009 9:11 pm

- okej, nie będę - obiecała i sięgnęła po jego koszulę, którą pewnie na siebie narzuciła, żeby tak nie siedzieć nago i w ogóle. sięgnęła po jedną czekoladkę, patrząc na nią jak na bombę kaloryczną xd i po szampana.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 4 EmptyNie Sie 30, 2009 12:08 am

no tak, pewnie eddie odprowadził bellę do domu. jako że była gościnna i takie inne, to pewnie zaprosiła go do środka! - napijesz się czegoś? - zapytała, ściągając ze swoich ramion jego marynarkę i odwieszając gdzieś na wieszak.
Powrót do góry Go down
eddie

eddie


Liczba postów : 87
Join date : 17/06/2009

isabella - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 4 EmptyNie Sie 30, 2009 12:13 am

- kawy - powiedział, ponieważ on kawę mógł pić o każdej porze dnia i nocy, taki kawosz z niego był. a poza tym zmarzł trochę po drodze. przeszedł pewnie sobie do salonu, jakoś trafił, mimo, że nigdy tu nie był - ładnie mieszkasz - pochwalił nawet, bo doceniał jeśli ktos miał naprawdę ładnie w domu!
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 4 EmptyNie Sie 30, 2009 12:16 am

- dzięki - powiedziała, kierując się do kuchni. zrobiła mu kawę, a sobie herbatę, bo pewnie gdyby też napiła się kawy, to nie spałaby całą noc. wróciła więc z kawą i herbatą do salonu, siadając sobie na sofie i kładąc kubki na ławie. - nie będziesz spał po kawie - nie mogła się pewnie powstrzymać od tego komentarza!
Powrót do góry Go down
eddie

eddie


Liczba postów : 87
Join date : 17/06/2009

isabella - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 4 EmptyNie Sie 30, 2009 12:27 am

wylogowało mnie kasując mi tym samym posta :/
- o mnie się nie martw - uśmiechnął się sympatycznie zupełnie, eddie sobie radę da. jak bob budowniczy! damy radę? tak damy radę. no, ale nie o bobie mowa, lecz o eddim i jego kawie. - i tak chodzę późno spać. poza tym kofeina, aż tak na mnie nie działa. spokojnie - powiedział, aby zapewnić ją, że wie na co się pisze pijąc kawę o tej porze. niektórzy uznaliby to za samobójstwo, na przykład jego matka. no, ale to jego zdrowie i to on może mieć kiedyś problemy z ciśnieniem, czy z czymś, nie jego matka, toteż nie słuchał rad starszych.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 4 EmptyNie Sie 30, 2009 12:30 am

- no dobra, niech ci będzie - powiedziała, biorąc swój kubek z herbatą, która jeszcze była na tyle gorąca, że musiała ją z powrotem odstawić. zaczęła się przyglądać eddiemu, bo w sumie dość dawno go nie widziała. nie to, żeby zapomniała jak wygląda, ale tak wyszło. jak kogoś długo nie widzę, to też mu się przyglądam, więc to chyba w miarę normalne. xd
Powrót do góry Go down
eddie

eddie


Liczba postów : 87
Join date : 17/06/2009

isabella - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 4 EmptyNie Sie 30, 2009 12:36 am

- jestem brudny? - zapytał lekko rozbawiony, bo nie mógł się opanować, musiał zadać to pytanie, widząc jak bella intensywnie się w niego wpatruje. to pewnie pianka od kawy! tak pomyślał biedny eddie, ale bynajmniej nie speszony, bo był przyzwyczajony do tego, że kobiety mu się przyglądały. w koncu był seksi.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 4 EmptyNie Sie 30, 2009 12:38 am

- nie - zaśmiała się, opierając się wygodniej o oparcie kanapy. - po prostu dawno cię nie widziałam - wyjaśniła, żeby nie było! - co się u ciebie działo przez ten czas? - zapytała, chcąc jakoś podtrzymać temat, bo w sumie nie mam pomysłu na temat dla nich. xd
Powrót do góry Go down
eddie

eddie


Liczba postów : 87
Join date : 17/06/2009

isabella - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 4 EmptyNie Sie 30, 2009 12:45 am

ja w sumie też nie mam :d i muszę iść, bo mnie wyganiają :c ale może natalia zaplecie mi warkocze, zeby jutro włosy mi się kręciły <3
toteż eddie posiedział jeszcze trochę, wypił kawkę i zupełnie grzecznie (co też do niego niepodobne) poszedł do domu swojego!
pa :>
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 4 EmptyNie Sie 30, 2009 12:46 am

pa ;d
Powrót do góry Go down
Sponsored content





isabella - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
isabella
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» isabella

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Domy i mieszkania-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje