Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 isabella

Go down 
5 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella Empty
PisanieTemat: isabella   isabella EmptySro Cze 10, 2009 10:59 pm

Like a Star @ heaven


Ostatnio zmieniony przez isabella dnia Sro Lip 01, 2009 4:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
maxxie

maxxie


Liczba postów : 272
Join date : 15/06/2009
Age : 35
Skąd : helsinki.

isabella Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella EmptySro Cze 17, 2009 10:09 pm

wpadł do niej, miał na prawdę niedaleko, i to nawet z kwiatami, które zapewne uwielbiała, no tak. zapukał pewnie z parę razy i czekał aż mu otworzy, żeby nie było, czekał zupełnie spokojnie sobie.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella EmptySro Cze 17, 2009 10:11 pm

niechętnie wstała z parapetu, pewnie podziwiała jakiś zachód słońca czy coś takiego. otworzyła drzwi z zamka i z klamki i oparła się o ścianę, patrząc w podłogę.
Powrót do góry Go down
maxxie

maxxie


Liczba postów : 272
Join date : 15/06/2009
Age : 35
Skąd : helsinki.

isabella Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella EmptySro Cze 17, 2009 10:13 pm

wszedł więc do środka, i od razu zobaczył jej minę, wiadomo, wiedział że ona jest na niego zła. podał jej kwiaty i podszedł do niej, chciał zobaczyc czy wszystko z nią w porządku. - hej, kochanie, przepraszam. - powiedział zupełnie cicho do niej i spojrzał się na nią, delikatnie ujmując jej brodę i wpatrzył się w jej oczy.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella EmptySro Cze 17, 2009 10:15 pm

- przecież nie masz za co - wzruszyła ramionami, patrząc na kwiaty. pewnie jakieś jej ulubione, ale nie wiem jakie, nieważne. w każdym razie łaskawie podniosła wzrok i na niego spojrzała. - naprawdę. zresztą nie jestem zła, a tym bardziej zazdrosna.
Powrót do góry Go down
maxxie

maxxie


Liczba postów : 272
Join date : 15/06/2009
Age : 35
Skąd : helsinki.

isabella Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella EmptySro Cze 17, 2009 10:18 pm

- przecież widzę, że po tym jak napisałem ci, że dzisiaj się umówiłem z kimś, to od razu zmienilaś swój ton. nie znam cię od pięciu minut, znam cię bardzo długo, i wiem kiedy jesteś zła na mnie, a kiedy nie. bella... - szepnął na koniec i pewnie się uśmiechnął. potarł kciukiem delikatnie jej policzek, tak, okej, na to zawsze leciała.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella EmptySro Cze 17, 2009 10:20 pm

- skąd możesz wiedzieć jaki mam ton przez smsa? - przewróciła oczami. i teraz pewnie też na to poleciała, więc tylko się do niego przytuliła. pewnie dalej była zazdrosna i pewnie się do tego nie przyzna.
Powrót do góry Go down
maxxie

maxxie


Liczba postów : 272
Join date : 15/06/2009
Age : 35
Skąd : helsinki.

isabella Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella EmptySro Cze 17, 2009 10:22 pm

a miala o kogo byc zazdrosna, przecież w sumie spotykał się teraz z ike, ale to na razie o tym zapomnial. kiedy się do niego przytulila, przytulił ją do siebie bardziej, obejmując ją gdzieś w talii i całując w szyję. - hm, ja zawsze wiem, kochanie. tęskniłem, wiesz? bardzo. - wymruczał do jej ucha.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella EmptySro Cze 17, 2009 10:26 pm

- ja bardziej - powiedziała cicho, gładząc go po plecach. okej, pewnie jakoś fajnie na nią działał i pewnie już nawet zapomniała o tym, że jest na niego zła. - kocham cię - szepnęła mu do ucha.
Powrót do góry Go down
maxxie

maxxie


Liczba postów : 272
Join date : 15/06/2009
Age : 35
Skąd : helsinki.

isabella Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella EmptySro Cze 17, 2009 10:28 pm

uśmiechnął się, dawno mu tego nikt w sumie nie mówił, więc miał prawo sie uśmiechac. własnie dawała mu do zrozumienia, że właśnie to jest dziewczyna dla niego. i że to z nią powinien byc, ale nadal nie mógł się dalej przekonac do tego, że ike mu się nie podoba. ah, jak mu się dopiero podobała, no oczywiście. pocałował ją w sam środek ust. - hej, ja ciebie też. - powiedział z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella EmptySro Cze 17, 2009 10:32 pm

w końcu się od niego odsunęła, bo ile się można do siebie kleić. włożyła kwiatki do jakiegoś wazonu i usiadła na kanapie.
- to zostaniesz, czy musisz iść? - zapytała, mając nadzieję, że maxxie wybierze tą drugą opcję, ale też postanawiając, że tak czy siak się na niego nie obrazi. jasne.
Powrót do góry Go down
maxxie

maxxie


Liczba postów : 272
Join date : 15/06/2009
Age : 35
Skąd : helsinki.

isabella Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella EmptySro Cze 17, 2009 10:34 pm

zastanowił się przez chwile i pewnie się do niej uśmiechnął. usiadł koło niej na kanapie i objął ją ramieniem. wszystko wydawało mu się takie jakieś niezwykłe w sumie, bawił się teraz jej wlosami i calował jej szyję. - wiesz, że bardzo chętnie zostanę. kolega poczeka sobie do jutra. - powiedział z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella EmptySro Cze 17, 2009 10:37 pm

ale bella pewnie miała jakiś szósty zmysł, albo po prostu tak dobrze go znała, że zazwyczaj wiedziała kiedy ją kłamie. przytuliła się więc do niego i popatrzyła mu w oczy.
- kłamiesz - powiedziała. okej, pewnie nawet zrobiło jej się trochę przykro i miała nadzieję, że to się okaże nieprawdą.
Powrót do góry Go down
maxxie

maxxie


Liczba postów : 272
Join date : 15/06/2009
Age : 35
Skąd : helsinki.

isabella Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella EmptySro Cze 17, 2009 10:39 pm

- nie kłamę. to jest tylko mój kolega, nie żadna dziewczyna, mówię prawdę. nie kłamałbym cię, przecież wiesz o tym doskonale, kochanie. - powiedział z uśmiechem i pewnie posmyrał ją po policzku znowu. pocałował ją delikatnie, bardzo chciał, żeby nie była zła, ale i tak jutro pójdzie do ike, tak, jest zwykłym dupkiem ;c ale i tak kochał bellę mimo wszystko, wmawiał to sobie!
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella EmptySro Cze 17, 2009 10:41 pm

i pewnie mu uwierzyła, albo nie uwierzyła, ale nie umiała mu się oprzeć, więc założyła mu ręce na kark i poddała się całkiem jego pocałunkom. chociaż i tak w kącie głowy miała myśl, że coś jest nie tak.
Powrót do góry Go down
maxxie

maxxie


Liczba postów : 272
Join date : 15/06/2009
Age : 35
Skąd : helsinki.

isabella Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella EmptySro Cze 17, 2009 10:45 pm

przestał na chwilę ją całowac, i tylko ujął jej twarz w swoje ręce. wpatrywał się w nią, bardzo dawno jej nie widział. mimo wszystko się do niej uśmiechał, i wziął ją nawet na kolana, prawda. - jej, strasznie tęskniłem, cholernie tęskniłem, kocham cię. - powiedział, nawet całkiem przyjemnie jak na niego. i tak był skurwysynem ;c
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella EmptySro Cze 17, 2009 10:49 pm

i to ją pewnie rozczuliło do końca! usiadła sobie wygodniej na jego kolanach i nachyliła się, żeby go pocałować.
- dawno się nie odzywałeś - zauważyła. chyba była wredna i okropna, bo dzisiaj ciągle miała do niego jakieś wyrzuty. ugryzła go lekko w ucho.
Powrót do góry Go down
maxxie

maxxie


Liczba postów : 272
Join date : 15/06/2009
Age : 35
Skąd : helsinki.

isabella Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella EmptySro Cze 17, 2009 10:54 pm

usmiechnął się delikatnie do niej i objał ją w talii. było mi całkiem miło, tak działac na dwa fronty, ike i bella to byłuy jego dwie dziewczyny, z tym, że jedną dopiero przyjął znowu, więc cóż. - hm, wiem, ale chyba miałem prawo. a poza tym, nie miałem czasu. studia i takie tam. - powiedział spokojnie.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella EmptySro Cze 17, 2009 10:57 pm

- okej, wiem, przepraszam - powiedziała, przytulając się znowu do niego. - chyba od ciebie za dużo wymagam - uśmiechnęła się, bo pewnie naprawdę za dużo wymagała. nie mieli kontaktu przez pół roku, no ale przecież zerwali. - ale bardzo się za tobą stęskniłam - wymruczała mu do ucha i znowu go pocałowała.
Powrót do góry Go down
maxxie

maxxie


Liczba postów : 272
Join date : 15/06/2009
Age : 35
Skąd : helsinki.

isabella Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella EmptySro Cze 17, 2009 11:05 pm

uśmiechnął się do jej ust i pewnie tylko pogłaskał ją po policzku. - hm, wiem, ja też bardzo tęskniłem. ale dużo minęło już, i teraz znowu będziemy razem i będzie wszystko okej, tak, mam rację? -zapytał z przyjemnym uśmiechem, delikatnie drapiąc ją po podbródku, tak pewnie lubiła, jak kot zupełnie coś ;d
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella EmptySro Cze 17, 2009 11:06 pm

spojrzała na niego jakimiś rozmarzonymi oczami.
- mam nadzieję, że tak - pokiwała głową, patrząc na niego uważnie, jakby chciała przeniknąć mu do mózgu, czy coś takiego.
Powrót do góry Go down
maxxie

maxxie


Liczba postów : 272
Join date : 15/06/2009
Age : 35
Skąd : helsinki.

isabella Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella EmptySro Cze 17, 2009 11:11 pm

uśmiechnął się do niej i pocałował w nos. - hm, no, właśnie, będzie na pewno dobrze. - powiedział z uśmiechem i spojrzał się w jej oczy, żeby miec jego zaufanie, prawda. chciał je zdobyc, aha. i na razie tylko tak siedzieli.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella EmptySro Cze 17, 2009 11:14 pm

- na pewno? - upewniła się. - okej, w sumie jestem niegościnna. napijesz się czegoś? - zapytała, pomijając fakt, że siedział tu już jakiś czas i ma fajny zapłon, łał. i zmierzwiła mu włosy, bo pewnie ma takie fajne jak na avatarze. <3
Powrót do góry Go down
maxxie

maxxie


Liczba postów : 272
Join date : 15/06/2009
Age : 35
Skąd : helsinki.

isabella Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella EmptySro Cze 17, 2009 11:19 pm

kocham norlandera w sumie <3 - na pewno kochanie! - pocałował ją w nos i się do niej uśmiechnął. pogłaskał ją po policzku i tylko poprawił się na tej kanapie. - ah, napic, jak masz coś mocniejszego, to w sumie mogę prosic, o jakąś whiskey, coś w tym stylu? - zapytał z uśmiechem, wiadomo.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella EmptySro Cze 17, 2009 11:22 pm

więc wstała z niego wreszcie, może nawet go nic nie bolało i nie był połamany. i podeszła do barku, bo pewnie jakiś miała. nalała whisky i sobie i maxxiemu (maxxowi? nie wiem jak się to odmienia) i usiadła obok niego na kanapie, podając mu jedną szklankę. - więc, hm, więc jak tam na studiach?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





isabella Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella Empty

Powrót do góry Go down
 
isabella
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» isabella

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Domy i mieszkania-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje