Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 isabella

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
jonathan

jonathan


Liczba postów : 165
Join date : 17/06/2009

isabella - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 3 EmptySro Cze 24, 2009 8:20 pm

nie martw się - moja też taka jest. ;c
- za mało czasu, a więc mój wymyślony płatek stokrotki zatrzymał się na - zamilkł, ażeby nadać lepszego efektu swojej wypowiedzi i potrzymać isabellę w niepewności, po czym z łobuzerskim uśmiechem dokończył. - nie.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 3 EmptySro Cze 24, 2009 8:27 pm

moja jest na dodatek młodsza, sama nie wiem jakie rodzeństwo gorsze - starsze, czy młodsze...

- no wiesz co? - zaśmiała się, a potem usiadła na tej sofie jakoś tak bokiem, żeby lepiej było jej na niego patrzeć. - jesteś... - zabrakło jej odpowiedniego słowa. - okej, mimo wszystko jesteś kochany.
Powrót do góry Go down
jonathan

jonathan


Liczba postów : 165
Join date : 17/06/2009

isabella - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 3 EmptySro Cze 24, 2009 8:30 pm

ja jestem najmłodsza, hrhr. ; d
- wiem. - skwitował, całując ją przelotnie w usta i uśmiechając się seksownie, założył pasmo jej włosów za ucho. jonathan nie należał do osób zbytnio skromnych i nieznających swojej wartości.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 3 EmptySro Cze 24, 2009 8:36 pm

ja nawet wśród kuzynostwa jestem najstarsza... -.-

- i jesteś bardzo skromny - zaśmiała się, podciągając kolano pod brodę i przypatrując mu się z uśmiechem. po chwili jednak uśmiech znikł z jej twarzy prawie tak szybko, jak się pojawił. - hm, jonathan... - zaczęła niepewnie, przestając na niego patrzeć i skubiąc swoją bluzkę. - co jest między nami, tak właściwie? - miała nadzieję, że nie są tylko przyjaciółmi do łóżka, nie lubiła takich 'związków' chyba. z drugiej strony nie wiedziała jak powinna to traktować, w końcu był jeszcze maxxie.
Powrót do góry Go down
jonathan

jonathan


Liczba postów : 165
Join date : 17/06/2009

isabella - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 3 EmptySro Cze 24, 2009 8:46 pm

o matko. ;c czemu wszyscy zadają moim mężczyzna takie pytania? ; d
spojrzał na isabellę zdezoriętowany, bo jonathan był całkiem milym chłopcem i nigdy nie chciał zranić kobiety, ale wiedział, że to pytanie kryje pod sobą drugie dno, a ona tak napradę nic nie czuł do isabelli, pomimo iż była mu bardzo bliska, co też jej powiedział, trochę zakłopotany, przeczesując dłonią włosy.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 3 EmptySro Cze 24, 2009 8:48 pm

bo kobiety chyba nie lubią niejasnych sytuacji ;c

z tego co pamiętam, to chyba się do niego przytulała, więc jakoś tak się odsunęła. okej, może nawet się nie wścieknie, w końcu nie oczekiwała jakiejś wielkiej miłości, chyba.
- och, rozumiem... - powiedziała tylko cicho i odchrząknęła, starając się na niego nie patrzeć, bo jakoś dziwnie się z tym czuła.
Powrót do góry Go down
jonathan

jonathan


Liczba postów : 165
Join date : 17/06/2009

isabella - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 3 EmptySro Cze 24, 2009 8:50 pm

spojrzał na nią z lekkim smutkiem w oczach, a już na pewno zakłopotaniem, bo nie miał pojęcia, że ona to wszystko tak na powaznie. - przepraszam, nie wiedziałem - uciął, bo sam nie wiedział, co ma powiedzieć, bo przecież chodziły te wszystkie pogłoski, że ona i maxxie, no i, um.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 3 EmptySro Cze 24, 2009 8:52 pm

- nie no, przecież nic się nie stało - wzruszyła szczupłymi ramionkami, nawet siląc się na lekki uśmiech. - w każdym razie chyba dobrze, że zapytałam - dodała jeszcze, mając nadzieję, że jonathan nie zerwie z nią teraz wszystkich kontaktów i w ogóle, bo naprawdę go lubiła, prawda.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 3 EmptySro Cze 24, 2009 10:28 pm

i w sumie załóżmy, że jonathan poszedł, skoro cię już nie ma. ;d
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 3 EmptySro Lip 01, 2009 10:45 pm

ale na szczęście nigdzie nie poszła, czytała jakąś książkę, bo nie miała nic lepszego do roboty. kiedy usłyszała pukanie, odłożyła książkę, dajmy na to dziennik bridget jones, czy coś takiego i zerknęła na zegarek. odruchowo poprawiła włosy i poszła w kierunku drzwi. otworzyła je i uśmiechnęła się na widok tj, czy tja, nie wiem czy to się odmienia w sumie.
- cześć - otworzyła szerzej drzwi, żeby mógł wejść.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 3 EmptySro Lip 01, 2009 10:51 pm

- taak, chyba tak - kiwnęła głową, chociaż w sumie było trochę późno, no ale co tam, w końcu wakacje są i takie inne. miała tylko nadzieję, że nie dostanie przy tju swojej histerii z serii 'o boże, ratunku, te deski zaraz się zarwą'.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 3 EmptyPią Lip 03, 2009 12:03 am

pewnie duncan odprowadził bellę aż pod mieszkanie, tak myślę. zaczęła szukać kluczy.
- wejdziesz? - zapytała, kiedy w końcu je znalazła.
Powrót do góry Go down
duncan.

duncan.


Liczba postów : 87
Join date : 02/07/2009

isabella - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 3 EmptyPią Lip 03, 2009 12:05 am

patrzył przez chwilę jak bella szuka kluczy, i przez głowę przrmknęło mu pytanie, czemu kobiety tak bardzo utrudniają sobie życie torebkami. też je sobie zadaję, choć i tak z nich korzystam notorycznie - chętnie - odpowiedział, bo uznał że skoro mu to zaproponowała to znaczy że nie sprawi jej problemu.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 3 EmptyPią Lip 03, 2009 12:09 am

więc weszli do środka. zaprowadziła go pewnie do salonu.
- napijesz się czegoś? - zapytała, rzucając torebkę gdzieś w kąt.
Powrót do góry Go down
duncan.

duncan.


Liczba postów : 87
Join date : 02/07/2009

isabella - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 3 EmptyPią Lip 03, 2009 12:12 am

- aha, ale spróbuję sam sobie przygotować - znał jej mieszkanie całkiem nieźle, więc może się nie zgubi, o ile dobrze pójdzie. udał się więc do kuchni, i otworzył szafkę, w której zazwyczaj stały bellowe butelki duże i małe, i zaczął robić jakiegoś drinka kolorowego dla niej a dla siebie nalał brandy - proszę - rzekł z dumą, wręczając jej kieliszek, czy szklankę z parasolką, bo co to za drink bez parasolki!
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 3 EmptyPią Lip 03, 2009 12:14 am

- no proszę, nawet nie wiedziałam, że da się zrobić coś takiego z rzeczy, które mam - zachichotała, biorąc od niego kieliszek i poklepała miejsce obok siebie, pewnie, żeby usiadł, czy coś takiego. - zostajesz w kopenhadze na resztę wakacji?
Powrót do góry Go down
duncan.

duncan.


Liczba postów : 87
Join date : 02/07/2009

isabella - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 3 EmptyPią Lip 03, 2009 12:16 am

- nie widziałaś jeszcze jak robię obiad z tego co mam w lodówce, to jest wyczyn - usiadł obok dziewczny i popił brandy - myślę że tak. a nawet jeżeli wyjadę, to i tak na krótko. jakoś ostatnio nie mam ochoty na podróże. a ty...?
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 3 EmptyPią Lip 03, 2009 12:18 am

- nie mam pojęcia gdzie pojechać. i jakoś mi się nie chce. zostaję tutaj, najprawdopodobniej - odparła, mieszając słomką w swoim drinku i upijając łyka. - chciałabym zobaczyć, jak TY gotujesz - zaśmiała się.
Powrót do góry Go down
duncan.

duncan.


Liczba postów : 87
Join date : 02/07/2009

isabella - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 3 EmptyPią Lip 03, 2009 12:21 am

spojrzał na nią poważnie, a to mu się rzadko zdarzało, wierzcie mi - nie, nie chciałabyś, serio. to jest program dla ludzi o mocnych nerwach. wybuchy, strzelająca masa o bliżej nieokreślonym składzie. trochę jak brainiac albo pogromcy mitów, tylko więcej przekleństw - pokiwał głową popijając łyka ze szlanki.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 3 EmptyPią Lip 03, 2009 12:23 am

- przestań, chyba nie jest aż tak źle. zdolny chłopak z ciebie, w końcu - stwierdziła. - ale pewnie będzie bezpieczniej, jak będziesz jadał w jakichś restauracjach - pokiwała głową.
Powrót do góry Go down
duncan.

duncan.


Liczba postów : 87
Join date : 02/07/2009

isabella - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 3 EmptyPią Lip 03, 2009 12:26 am

- jak chcesz, to cię kiedyś zaproszę na obiad. zobaczysz jaki będzie pyszny - mrugnął do niej - i tak stosunkowo często moje eksperymenty kończą się dzwonieniem po pizzę, albo chińszczyznę, jestem stałym klientem.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 3 EmptyPią Lip 03, 2009 12:27 am

- więc zaprosisz mnie na obiad, żeby zamówić pizzę - zauważyła ze śmiechem. - ale dobra, kiedyś się skuszę. może odkryję twój talent kulinarny i będziesz jakimś wysoko cenionym kucharzem! - stwierdziła i dokończyła swojego drinka.
Powrót do góry Go down
duncan.

duncan.


Liczba postów : 87
Join date : 02/07/2009

isabella - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 3 EmptyPią Lip 03, 2009 12:30 am

- pewnie jestem głęboko ukrytym talentem, nigellą w bokserkach - zastanowił się przez chwilę i przypomniał sobie ostatnią przygodę z piekarnikiem i pieczenią w rolach głównych. no i czujnikiem dymu - bardzo głęboko ukrytym- przyznał.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 3 EmptyPią Lip 03, 2009 12:32 am

- nigella kojarzy mi się z czekoladą i innymi słodyczami - stwierdziła. - no ale może będziesz cukiernikiem, kto wie, jeszcze wszystko przed tobą - uśmiechnęła się, aż zrobiły jej się dołeczki w policzkach.
Powrót do góry Go down
duncan.

duncan.


Liczba postów : 87
Join date : 02/07/2009

isabella - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 3 EmptyPią Lip 03, 2009 12:34 am

popatrzył na nią - masz strasznie ładne dołeczki w policzkach, wiesz? w ogóle ładnie wyglądasz kiedy się uśmiechasz - dodał - więc kiedy już zostanę cukiernikiem z własnym programem to cię pozdrowię i podziękuję ci, za twoją wiarę we mnie. mimo wybuchów kuchenek.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





isabella - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
isabella
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» isabella

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Domy i mieszkania-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje