Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 isabella

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
maxxie

maxxie


Liczba postów : 272
Join date : 15/06/2009
Age : 35
Skąd : helsinki.

isabella - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 2 EmptySro Cze 17, 2009 11:24 pm

napił się od razu, wiedział, że po tym od razu zaśnie i będzie miał dobry sen. i pewnie się do niej uśmiechnął, objął ją ramieniem i przytulił ją do siebie. - hm, wiesz, że nawet dobrze, jakoś idzie moja filozofia. - zaśmiał sie tylko i pewnie spojrzał się na nią. - zaraz pewnie idziemy spac, prawda? a własnie, u ciebie jak? - zapytał.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 2 EmptySro Cze 17, 2009 11:28 pm

w zasadzie nie była wcale zmęczona, pewnie spała do południa, bo i tak jest końcówka roku, więc odpuściła sobie szkołę i cieszyła się, że nareszcie kończy liceum i będzie mogła iść na studia. postawiła swoją szklankę na jakimś stoliku, bo jakoś chyba jednak nie miała ochoty na alkohol.
- jak chcesz - pokiwała głową, tak a propos tego spania. - u mnie, hm, w porządku - powiedziała, bo w zasadzie pewnie było okej, więc nie miała na co narzekać.
Powrót do góry Go down
maxxie

maxxie


Liczba postów : 272
Join date : 15/06/2009
Age : 35
Skąd : helsinki.

isabella - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 2 EmptySro Cze 17, 2009 11:31 pm

- hm. to dobrze, że sobie radzisz, bardzo się cieszę - powiedział do niej z uśmiechem i napił się drinka, takiego dobrego, wiadomo. pocałował ją w szyję, ale nie zrobił jej malinki, żeby nie bylo, z resztą i tak jutro planował romantyczną kolację u siebie w domu z ike, jego przyjaciółką, wiadomo, i tak na razie wpatrywał się w jej oczka. - jej, nawet nie wiesz jak bardzo się stęskniłem za tym twoim uśmiechem - powiedział.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 2 EmptySro Cze 17, 2009 11:34 pm

- masz rację, nie wiem - pokiwała głową i uśmiechnęła się. pewnie też tęskniła za jego uśmiechem i w ogóle za nim całym. i cieszyła się, że znów są razem, chociaż skoro planuje romantyczną kolację z ike, to pewnie nie na długo, ale cicho, bo przecież ona nic nie wie. - to idziemy spać? - zapytała, chociaż jej się nie chciało spać, ale może on był zmęczony.
Powrót do góry Go down
maxxie

maxxie


Liczba postów : 272
Join date : 15/06/2009
Age : 35
Skąd : helsinki.

isabella - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 2 EmptySro Cze 17, 2009 11:38 pm

- tak idziemy się poprzytulac - zaśmiał się i potem poszli spac ;d
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 2 EmptySro Cze 17, 2009 11:39 pm

znaczy ona pewnie mu nie dała spać, ale ja tam nie wiem. ;d
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 6:44 pm

przyszli więc z jonathanem na kawę, chociaż, jak mówiłam wcześniej, bella chyba jednak przedawkowała dzisiaj kofeinę, skoro myślała, że pomnik do niej gada, ale nieważne! zatem weszli do środka pewnie.
- rozgość się, zaraz zrobię kawę - powiedziała, kierując się w stronę kuchni.
Powrót do góry Go down
jonathan

jonathan


Liczba postów : 165
Join date : 17/06/2009

isabella - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 7:07 pm

ściągnął swe zacne konwersy i wszedł do salonu, gdzie usadowił się na kanapie, czerwonej, jak połowa mojego pokoju - mru. łagodnie uderzał swoimi zadbanymi, długimi, etc, palcami o sofę, rozglądając się po pomieszczeniu, bo dość dawno nie był u belli, w końcu wypatrzył pilota, gdzieś pod poduszką leżącą na sofie i wziąwszy go do ręki, włączył telewizor, zapewne na jakiś mecz koszykówki.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 7:10 pm

a ona przez ten czas zrobiła jonathanowi kawę, sobie nie, bo nie miała ochoty chyba. wróciła do salonu i usiadła obok niego, zerkając na telewizor.
- koszykówka? - jęknęła. - przecież to nudne - stwierdziła, chociaż zapewne i tak nie było nic ciekawego w telewizji, jak zawsze zresztą.
Powrót do góry Go down
jonathan

jonathan


Liczba postów : 165
Join date : 17/06/2009

isabella - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 7:13 pm

wziął od niej owa kawę i cmoknął ją w podziękowaniu w kącik ust. - tylko dla ciebie jest to nudne, isabello. - skwitował, uśmiechając się łagodnie, po czym zamoczył usta w kawie, wbijając wzrok w ekran telewizora, pomimo tego, że wcale nie po to tu przyszedł, ahaaha.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 7:17 pm

zaczęła się zatem wpatrywać w ekran telewizora, chociaż nie bardzo wiedziała o co chodzi. znaczy wiedziała tylko, że trzeba wrzucić piłkę do kosza i nic poza tym. przytuliła się do jonathana.
- wcale nie tylko dla mnie, podejrzewam, że dla większości kobiet tak samo - wzruszyła ramionami.
Powrót do góry Go down
jonathan

jonathan


Liczba postów : 165
Join date : 17/06/2009

isabella - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 7:20 pm

- twoje podejrzenia czasem mnie przerażają. - wymruczał, uśmiechając się łobuzersko, po czym spojrzał na nią kątem oka i ucałował w czubek głowy. biorąc kolejny łyk kawy, przeniósł swój wzrok na ekran, po czym lekko znudzony tą monotonną i pozbawioną akcji grą koszykarzy, odstawił kubek z kawą na stolik i wyłączył telewizor. uśmiechnął się szelmowsko i za razem dziarsko, po czył namiętnie zaczął całować bellę.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 7:23 pm

- jakie znowu podejrzenia? mało która kobieta lubi sport, tak myślę - powiedziała, zanim zaczął ją całować, a potem zaczęła ochoczo oddawać pocałunki, jakoś odruchowo masując go po karku.
Powrót do góry Go down
jonathan

jonathan


Liczba postów : 165
Join date : 17/06/2009

isabella - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 7:26 pm

jego zgrabne, jak na mężczyznę dłonie powędrowały pod jej koszulkę, której dość szybko się pozbył i teraz kreślił swoimi długimi palcami linię jej kręgłosłupa, całując szyję, dekolt i piersi isabelli, kiedy to zgrabnie pozbył się jej stanika.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 7:31 pm

usiadła mu na kolanach, bo tak pewnie będzie wygodniej. ściągnęła mu koszulkę i zaczęła kreślić palcem na jego torsie jakieś niezidentyfikowane wzory. chyba jest zła, a może nawet zua, bo nawet przez moment nie pomyślała o maxie, o którym, nawiasem mówiąc, nie wiem czy jonathan wie, czy też nie.
Powrót do góry Go down
jonathan

jonathan


Liczba postów : 165
Join date : 17/06/2009

isabella - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 7:38 pm

nie wie, ale mi możesz powiedzieć, bo ja też nic nie wiem ! ;c
rozpiął guzik u jej spodni, których równie szybko się pozbył jak stanika i składając delikatny pocałunek na jej brzuchu, który lekko drgnał pod wpływem jego ust, całując isabellę namiętnie z językiem, etc i masując jej piersi, mruczał coś, że pomoże jej z tą klamrą u paska, z którą się męczyła, bo ona była super bajerancka i trudna w rozpinaniu.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 7:41 pm

no to ci mówię, że maxxie to jej chłopak, który też ją zdradza, ale ona o tym nie wie, fajna z nich para. ;d
więc pewnie faktycznie zaczęła ją irytować ta klamra, skoro była taka trudna w rozpinaniu, postanowiła zostawić ją w spokoju, niech jonathan sam się nią zajmie. wplotła mu palce we włosy, kocham jego włosy i pewnie bella też.
Powrót do góry Go down
jonathan

jonathan


Liczba postów : 165
Join date : 17/06/2009

isabella - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 7:45 pm

rozpiął z triumfem klamrę paska i wyciągając ją z paseczków spodni, rzucił go gdzieś w głąb pokoju. szybko spuścił spodnie, a nie spuścił się. ; d i równie szybko pozbył się fig, czy też damskich bokserek isabelli, które ku jego zdziwieniu jeszcze miała, po czym przysuwając ją do siebie i namiętnie całując wszedł w nią bez ostrzeżenia - na jeźdźca.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 7:51 pm

miejmy nadzieję, że nic jej nie potłukł tym paskiem, bo inaczej wpadłaby zapewne w histerię, bo pewnie ikea była jednym z jej ulubionych sklepów i miała stamtąd pełno, jakże niezbędnych według niej, rzeczy. jęknęła cicho, kiedy jonathan w nią wszedł i jeszcze mocniej go objęła, a potem pocałowała go w obojczyk. chyba sama nie potrafiła określić co do niego czuje.
Powrót do góry Go down
jonathan

jonathan


Liczba postów : 165
Join date : 17/06/2009

isabella - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 7:55 pm

pewnie zakończył swój wyczyn ograzmem swym, jak i isabelli, bo on znał się na rzeczy i wiedział, jak uszczęśliwić również partnerkę. złożywszy jeszcze jeden pocałunek na jej ustach i symetrycznych, jędrnych i zgrabnych piersiach, oparł brodę o jej klatkę piersiową i próbując wyrównać oddech, przyglądał jej się z szelmowskim uśmiechem. - jesteś boska. - wymruczał, całując ją w podbródek, bo tak miał najbliżej.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 8:02 pm

- ty też - powiedziała i cmoknęła go w usta, przy okazji lekko mierzwiąc mu włosy. zaczęła szukać swoich ciuchów, które pewnie były porozrzucane gdzieś po pokoju, ale dziwnie czuła się siedząc nago, więc w końcu je znalazła i się ubrała, przy okazji potykając się o tą wredną klamrę, o ile klamry mogą być wredne. - nie noś tego więcej - zaśmiała się.
Powrót do góry Go down
jonathan

jonathan


Liczba postów : 165
Join date : 17/06/2009

isabella - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 8:05 pm

znalazł swoje bokserki i ściągając prezerwatywę, którą oczywiście założył przed stosunkiem, wciągnał owe na tyłek, po czym uśmiechając się łobuzersko, kiwnął twierdząco głową. - wedle życzeń. - rzekł, mrugając do isabelli i ubrawszy się całkiem, opadł zmęczony na kanapę.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 8:07 pm

usiadła obok niego, uśmiechając się, w zasadzie sama do siebie.
- teraz będziesz spełniał każde moje życzenie? - zaśmiała się. jak się zgodzi to pewnie będzie miał ciężkie życie, ale nie zamierzała mu tego mówić. ;d
Powrót do góry Go down
jonathan

jonathan


Liczba postów : 165
Join date : 17/06/2009

isabella - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 8:11 pm

- a mogę się zastanowic? - spytał z nadzieją, że nie zacznie mu liczyć czasu i zanim zrobi zasępioną minę w geście przemyśleń, ona już powie: "stop", co zawsze go bawiło, toteż uśmiechnął się kącikowo, spogląając na bellę.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

isabella - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 2 EmptySro Cze 24, 2009 8:16 pm

odczekała więc chwilę, jakieś trzy sekundy.
- stop! nie wiedziałam, że musisz się nad tym tyle zastanawiać - mruknęła cicho, znowu udając obrażoną, chyba zbyt często się obrażała, zupełnie jak moja siostra. ;c
Powrót do góry Go down
Sponsored content





isabella - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: isabella   isabella - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
isabella
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» isabella

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Domy i mieszkania-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje