Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Plac i fontanna z bocianami

Go down 
+20
jelka.
charlie
michelle
ethan
tyler
joy
ikeline
maxxie
vianne
colton
tony
blanche.
wolfgang
velvet
flo
isabella
marcus
olivia
darla.
administracja
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorWiadomość
rosie

rosie


Liczba postów : 66
Join date : 30/08/2009
Age : 34

Plac i fontanna z bocianami - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Plac i fontanna z bocianami   Plac i fontanna z bocianami - Page 13 EmptyPon Sie 31, 2009 10:28 pm

oja, jak nie zdołasz z siebie nic wykrzesać to mów! nie będę cię meczyć:)
- dam ci znać jak pojadę, mam dużą walizkę to sie zmieścisz - powiedziała z uśmiechem - ale tak naprawdę nie ma tam nic nadzwyczajnego - dodała jeszcze, chociaż nie miała racji, bo ja bym się tam wybrała na stadion manchesteru i na grób ijena <3
Powrót do góry Go down
tony

tony


Liczba postów : 207
Join date : 28/06/2009

Plac i fontanna z bocianami - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Plac i fontanna z bocianami   Plac i fontanna z bocianami - Page 13 EmptyPon Sie 31, 2009 10:32 pm

nie, jest okej, tylko posty jakieś takie mało przejrzyste chyba dziś piszę xd
no cóż, tony był raczej wysoki, ale też chudy, jednak wątpił, czy da radę zmieścić się do walizki, w której pewnie rosie będzie miała multum ciuchów. - czemu akurat walizkę? przyjadę do ciebie w odwiedziny, tak chyba będzie prościej. no i bezpieczniej - powiedział, uśmiechając się uroczo. on w ogóle jest uroczy. xd
Powrót do góry Go down
rosie

rosie


Liczba postów : 66
Join date : 30/08/2009
Age : 34

Plac i fontanna z bocianami - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Plac i fontanna z bocianami   Plac i fontanna z bocianami - Page 13 EmptyPon Sie 31, 2009 10:35 pm

wiem, jason <3
- no nie wiem, czy bezpieczniej. moja mamusia pomyśli, że jesteś jakimś moim narzeczonym i już cię nie wypuści. a przynajmniej nie prędzej, nim cię nie utuczy. naprawdę - przestrzegła go, bo jej mama tylko czekała, aż zjawi się jakiś kolega rosalie. dlatego rozi nigdy nie przedstawiała swoich chłopaków rodzicom, no może raz jej sie zdarzyło.
Powrót do góry Go down
tony

tony


Liczba postów : 207
Join date : 28/06/2009

Plac i fontanna z bocianami - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Plac i fontanna z bocianami   Plac i fontanna z bocianami - Page 13 EmptyPon Sie 31, 2009 10:39 pm

- okej, w takim razie daruję sobie odwiedziny ciebie w manchesterze - powiedział, wyraźnie lekko przerażony tą wizją. zresztą tony miał swoją jackie i nie chciał chyba wiedzieć co by sobie pomyślała, gdyby jej oznajmił, że jedzie do manchesteru, do koleżanki. xd
Powrót do góry Go down
rosie

rosie


Liczba postów : 66
Join date : 30/08/2009
Age : 34

Plac i fontanna z bocianami - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Plac i fontanna z bocianami   Plac i fontanna z bocianami - Page 13 EmptyPon Sie 31, 2009 10:41 pm

- hahaha, wiedziałam. faceci są gorsi niż niejedna tchórzofretka - powiedziała rozbawiona jego reakcją. jak to mamusia może wystraszyć faceta:) - no cóż, nic nie szkodzi. i tak na razie nie planuję tam jechać - dodała jeszcze, zaciągając się znowuż.
Powrót do góry Go down
tony

tony


Liczba postów : 207
Join date : 28/06/2009

Plac i fontanna z bocianami - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Plac i fontanna z bocianami   Plac i fontanna z bocianami - Page 13 EmptyPon Sie 31, 2009 10:45 pm

- wcale nie czuję się gorszy od tchórzofretki - zmarszczył brwi. objął oparcie ławki ramieniem i przyjrzał się rosie. - ty za to na pewno niczego się nie boisz, nie masz żadnych fobii i takie inne, zgadłem? - zaśmiał się.
Powrót do góry Go down
rosie

rosie


Liczba postów : 66
Join date : 30/08/2009
Age : 34

Plac i fontanna z bocianami - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Plac i fontanna z bocianami   Plac i fontanna z bocianami - Page 13 EmptyPon Sie 31, 2009 10:47 pm

- czy ja wiem. boje się gołębi! i mostów, moze to dziwne, ale mosty mnie przerażają - wyznała mu. to zupełnie tak jak mnie, ale nie będziemy sie rozwodzić nad moimi fobiami - i w dzieciństwie bałam się burzy, o. - powiedziała jeszcze, wcale nie była taka odważna, chociaż chciałaby!
Powrót do góry Go down
tony

tony


Liczba postów : 207
Join date : 28/06/2009

Plac i fontanna z bocianami - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Plac i fontanna z bocianami   Plac i fontanna z bocianami - Page 13 EmptyPon Sie 31, 2009 10:49 pm

- no widzisz. podejrzewam, że twoja mama jest o wiele straszniejsza niż most, gołębie, czy burza - wypalił, po czym znowu się roześmiał. - przepraszam, chyba nie do końca to miałem na myśli.
Powrót do góry Go down
rosie

rosie


Liczba postów : 66
Join date : 30/08/2009
Age : 34

Plac i fontanna z bocianami - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Plac i fontanna z bocianami   Plac i fontanna z bocianami - Page 13 EmptyPon Sie 31, 2009 10:53 pm

o nie, ale faux pas, obraził jej mamusię! - hej, nie jest taka zła. tylko marzy o tym, że zaraz będzie babcią i będzie mogła odwiedzać mnie, mojego męża i dzieci. a mnie do tego w ogóle nie spieszno - powiedziała, machając nóżkami, bo właśnie doszła do wniosku, że to fajne. a może tylko tak jej sie wydawało przez skręta. - ale i tak nie powinieneś o niej źle myśleć. nie znasz jej. - dodała.
Powrót do góry Go down
tony

tony


Liczba postów : 207
Join date : 28/06/2009

Plac i fontanna z bocianami - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Plac i fontanna z bocianami   Plac i fontanna z bocianami - Page 13 EmptyPon Sie 31, 2009 10:54 pm

- wcale o niej źle nie myślę. hm, w takim razie życzę ci gromadki dzieci, żeby twoja mama była szczęśliwa - pokiwał głową, aż bojąc się reakcji rosie, która, całkiem możliwe, że się na niego obrazi. ;c
Powrót do góry Go down
rosie

rosie


Liczba postów : 66
Join date : 30/08/2009
Age : 34

Plac i fontanna z bocianami - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Plac i fontanna z bocianami   Plac i fontanna z bocianami - Page 13 EmptyPon Sie 31, 2009 10:59 pm

- dorzuć od razu trochę rozstępów i żylaków - mruknęła, zagryzając dolna wargę. w tym czasie też zgasiła skręta o ławkę, po czym przydepnęła go podeszwą swojego konwersa. - moja mama poradzi sobie i bez tego. jakoś pogodzi sie z tym, że nie zostanie nigdy babcią - wzruszyła ramionami, bo rosalie wcale na dzień dzisiejszy nie chciała zostawać matką, ani nawet żoną. zawsze odpowiadała jej rola kochanki. no i wolała skupić sie na przyszłej karierze & dniu dzisiejszym. bo z reguły niczego nie planuje, co najwyżej z dwudniowym wyprzedzeniem.
Powrót do góry Go down
tony

tony


Liczba postów : 207
Join date : 28/06/2009

Plac i fontanna z bocianami - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Plac i fontanna z bocianami   Plac i fontanna z bocianami - Page 13 EmptyPon Sie 31, 2009 11:01 pm

- czemu nigdy? - zdziwił się. - rozumiem, że nie chcesz mieć dzieci teraz, ale za jakiś czas... no nie wiem, kilka lat? - uniósł lekko brwi, zastanawiając się, czy rosie mówi poważnie. chociaż tony też nie chciał mieć dzieci, bo najzwyczajniej w świecie ich nie lubił.
twoje postanowienie noworoczne nie wypaliło, jest 22:01, hrhr
Powrót do góry Go down
rosie

rosie


Liczba postów : 66
Join date : 30/08/2009
Age : 34

Plac i fontanna z bocianami - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Plac i fontanna z bocianami   Plac i fontanna z bocianami - Page 13 EmptyPon Sie 31, 2009 11:04 pm

właśnie chciałam to napisać, ze złamałam kolejne postanowienie noworoczne!
- nie wiem. nie byłabym dobrą matką. brakuje mi cierpliwości - powiedziała zgodnie z prawdą. mogła jeszcze dodać, ze odpowiedzialności też. - poza tym nawet nie umiem sobie siebie wyobrazić w tej roli - dodała, przeczesując palcami blond włoski.
Powrót do góry Go down
tony

tony


Liczba postów : 207
Join date : 28/06/2009

Plac i fontanna z bocianami - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Plac i fontanna z bocianami   Plac i fontanna z bocianami - Page 13 EmptyPon Sie 31, 2009 11:06 pm

ja też nigdy nie umiem wytrwać w swoich xd
- jesteś jeszcze młoda, to pewnie dlatego - wzruszył ramionami, bo raczej się na tym nie znał. - w sumie będę się już zbierał. odprowadzić cię? - zaproponował, bo chyba tracę na niego wenę już. xd
Powrót do góry Go down
rosie

rosie


Liczba postów : 66
Join date : 30/08/2009
Age : 34

Plac i fontanna z bocianami - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Plac i fontanna z bocianami   Plac i fontanna z bocianami - Page 13 EmptyPon Sie 31, 2009 11:08 pm

a ja i tak się już zbieram, toteż powiedzmy, że ją odprowadził!
pa :p
Powrót do góry Go down
tony

tony


Liczba postów : 207
Join date : 28/06/2009

Plac i fontanna z bocianami - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Plac i fontanna z bocianami   Plac i fontanna z bocianami - Page 13 EmptyPon Sie 31, 2009 11:08 pm

pa xd
Powrót do góry Go down
joy

joy


Liczba postów : 341
Join date : 24/07/2009
Age : 32
Skąd : london

Plac i fontanna z bocianami - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Plac i fontanna z bocianami   Plac i fontanna z bocianami - Page 13 EmptySob Wrz 19, 2009 11:21 pm

Siedziała sobie przy tej fajnej fontannie, pijąc jacobsena vintage. ogólnie to nie miała dzisiaj, co ze soba zrobić, toteż przyszła tutaj, bo było to jedno z jej ulubionych miejsc w kopenhadze.
i niech sie znają, bo nie chce mi się poznawać:)
Powrót do góry Go down
jamie

jamie


Liczba postów : 162
Join date : 08/07/2009

Plac i fontanna z bocianami - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Plac i fontanna z bocianami   Plac i fontanna z bocianami - Page 13 EmptySob Wrz 19, 2009 11:26 pm

jamie siedział na murku, gdzieś koło fontanny paląc papierosa, było to pewnie i jego ulubione miejsce. w ręce trzymał papierowy kubek po kawie z miłej kawiarni za rogiem. zauważył joy, więc podniósł swój tyłek w celu przywitania się.
-cześć-powiedział z uśmiechem patrząc na nią milutko.
Powrót do góry Go down
joy

joy


Liczba postów : 341
Join date : 24/07/2009
Age : 32
Skąd : london

Plac i fontanna z bocianami - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Plac i fontanna z bocianami   Plac i fontanna z bocianami - Page 13 EmptySob Wrz 19, 2009 11:38 pm

omatkoboskajezuchrysteiwszyscyświęci zaraz dostanę szału, bo co chwila resetuje mi się połączenie. + dawno nie grałam z postacią, która ma twarz kevina <3 ale do rzeczy; joy rozpromieniła się na jego widok, bo w końcu ujrzała jakąś znajomą twarz! - cześć jamie - powiedziała, bo niemal zapomniała, że wypada się przywitać. - miło cię widzieć, znaczy dawno cię nie widziałam, zresztą nieważne. co słychać? - popatrzyła na niego z zainteresowaniem, trochę nie zastanawiała sie nad tym, co mówi, nie wiem, moze to jamie tak na nia wpływał, a może piwo.
Powrót do góry Go down
jamie

jamie


Liczba postów : 162
Join date : 08/07/2009

Plac i fontanna z bocianami - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Plac i fontanna z bocianami   Plac i fontanna z bocianami - Page 13 EmptyNie Wrz 20, 2009 12:07 am

już żyję! jamie usiadł koło niej dopalając swojego papierosa. -hm, po staremu-odrzekł wzruszając ramionami. przyjrzał się joy, uśmiechnął się spoglądając na jej śliczne oczy, bo miała takie fajne zawsze! nie wiem skąd się znają, ale dobra. rozejrzał się po pustym placu z udawanym zaciekawieniem. byle by nie gapić się głupio w joy. -a u ciebie?
Powrót do góry Go down
joy

joy


Liczba postów : 341
Join date : 24/07/2009
Age : 32
Skąd : london

Plac i fontanna z bocianami - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Plac i fontanna z bocianami   Plac i fontanna z bocianami - Page 13 EmptyNie Wrz 20, 2009 12:13 am

- u mnie też. już radzę sobie sama w mieście, znaczy trafiam wszędzie bez niczyjej pomocy - pochwaliła mu się, bo obstawiam, ze poznała jamiego kiedy zgubiła się gdzieś w centrum, a on jej pomógł odnaleźć miejsce, którego szukała. na pewno tak było, bo joy miała słabiutką orientację w terenie. - piwa? - zaproponowała mu, podsuwając mu butelkę pod nos, bo mama uczyła ją, że należy się dzielić.
Powrót do góry Go down
jamie

jamie


Liczba postów : 162
Join date : 08/07/2009

Plac i fontanna z bocianami - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Plac i fontanna z bocianami   Plac i fontanna z bocianami - Page 13 EmptyNie Wrz 20, 2009 12:20 am

-hm, moje gratulacje-powiedział uśmiechając się lekko. sięgnął po butelkę, bo jego natomiast mama uczyła, że kobietom się nie odmawia, a zresztą, jak pić to w towarzystwie. napił się i oddał alkohol joy ponownie unosząc kąciki w geście uśmiechu, miał dzisiaj dobry humor i na dodatek spotkał joy!
Powrót do góry Go down
joy

joy


Liczba postów : 341
Join date : 24/07/2009
Age : 32
Skąd : london

Plac i fontanna z bocianami - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Plac i fontanna z bocianami   Plac i fontanna z bocianami - Page 13 EmptyNie Wrz 20, 2009 12:28 am

- możemy to opić! - powiedziała wesoło całkiem, bo w końcu to radosne dziewczę było, imię do czegoś zobowiązuje. mogla nawet poświecić swojego jacobsena, nawet jeśli to najdroższe piwo na świecie, zresztą dostępne tylko w kopenhadze hrhr. - od razu możemy wypić też za nasze spotkanie, bo prawdę mówiąc już myślałam, że nigdy więcej się nie zobaczymy - dodała jeszcze, bo gapa z niej, nie dała mu swojego numeru. to straszne, wiem.
Powrót do góry Go down
jamie

jamie


Liczba postów : 162
Join date : 08/07/2009

Plac i fontanna z bocianami - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Plac i fontanna z bocianami   Plac i fontanna z bocianami - Page 13 EmptyNie Wrz 20, 2009 12:35 am

-hm, jasne, opić można wszystko-uśmiechnął się spoglądając na joy. prawdę mówiąc, po ostatniej imprezie stronił od alkoholu, ale jak już mówił wcześniej kobietom się nie odmawia! -hm, nie jest ci zimno?-zapytał spoglądając na jej cienki t-shirt, lekko mrużąc oczy.
Powrót do góry Go down
joy

joy


Liczba postów : 341
Join date : 24/07/2009
Age : 32
Skąd : london

Plac i fontanna z bocianami - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Plac i fontanna z bocianami   Plac i fontanna z bocianami - Page 13 EmptyNie Wrz 20, 2009 12:41 am

- trochę - przyznała, bo właśnie kiedy o to zapytał, poczuła, że ma gęsią skórkę. odruchowo obciągnęła swoja koszulkę, jakby to w czymś miało pomóc. - czasami zapominam, że wieczorem w kopenhadze jest naprawdę chłodno - dodała, zagryzając dolną wargę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plac i fontanna z bocianami - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Plac i fontanna z bocianami   Plac i fontanna z bocianami - Page 13 Empty

Powrót do góry Go down
 
Plac i fontanna z bocianami
Powrót do góry 
Strona 13 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Popularne-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje