Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 lizzy i theo <3

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
theo.

theo.


Liczba postów : 139
Join date : 10/08/2009

lizzy i theo <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 2 EmptyNie Sie 16, 2009 10:16 pm

aha ;>
theo zmrużył oczy, bo lubił kiedy lizzy tak się bawiła z jego przyjacielem, ale po chwili wyjął swoje dłonie z jej uścisku, i nie przerywając całowania wszedł w nią powoli, żeby jej nie bolało, czy coś, ani żeby się nie zachłysnęła wodą.
Powrót do góry Go down
lizzy

lizzy


Liczba postów : 178
Join date : 10/08/2009
Age : 35
Skąd : kopenhaga

lizzy i theo <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 2 EmptyNie Sie 16, 2009 10:21 pm

a co ona z porcelany? xd
przygryzła jego dolną wargę i wypięła swoje bioderka do przodu, żeby było jej jeszcze fajniej, jemu też! chciała dzisiaj przejąć kontrolę, więc nie wiem jak ona to zrobiła, że teraz to ona była na górze. zaczęła płynnie poruszać swoimi bioderkami i co jakiś czas go całowała całkiem namiętnie. było jej zajebiście, nawet przez to, że to ona miała kontrolę nad nim!
Powrót do góry Go down
theo.

theo.


Liczba postów : 139
Join date : 10/08/2009

lizzy i theo <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 2 EmptyNie Sie 16, 2009 10:26 pm

może!
złapał ją za tyłek i starał się nie udusić od tej piany, która była już wszędzie i podziwiał jej piersi i jemu też było mega i pewnie już będzie niedługo finiszował tak myślę. przyciągnął ją do siebie i pocałował ją bardzo mocno z języczkiem i woskowaniem podwozia {to jest skojarzenie tylko do myjni samochodowej! xddd}, czyli po prostu bardzo porządnie
Powrót do góry Go down
lizzy

lizzy


Liczba postów : 178
Join date : 10/08/2009
Age : 35
Skąd : kopenhaga

lizzy i theo <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 2 EmptyNie Sie 16, 2009 10:33 pm

pomyślała, że właśnie go przeleciała xd
no dobra, ale to później mu powie. na razie odchyliła się do tyłu i po kilkunastu minutach zajebistego seksu, doszła krzycząc jego imię. dobrze że nie pomyliła z jakimś innym imieniem, na przykład swojego byłego. oparła ręce o jego tors, ale jeszcze się z niego nie wysunęła, mhm, wiadomo. tylko nachyliła się nad nim i pocałowała go bardzo namiętnie. - wiesz, że właśnie to ja cię przeleciałam? - zaśmiała się i musnęła jego wargi. - kocham cię. - szepnęła jeszcze.
Powrót do góry Go down
theo.

theo.


Liczba postów : 139
Join date : 10/08/2009

lizzy i theo <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 2 EmptyNie Sie 16, 2009 10:37 pm

uśmiechnął się zabójczo biorąc jej ręce w swoje dłonie - wiem, możesz to robić częściej, jeżeli chcesz, kocie - powiedział szczerze, jak to on - je ciebie też - dodał czule, odgarniając mokre kosmyki włosów z jej twarzy i zakładając je za jej ucho.
Powrót do góry Go down
lizzy

lizzy


Liczba postów : 178
Join date : 10/08/2009
Age : 35
Skąd : kopenhaga

lizzy i theo <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 2 EmptyNie Sie 16, 2009 10:42 pm

i teraz tylko wysunęła się z niego i uśmiechnęła. - hm, będę cię tak brała gdzie mi się tylko żywnie spodoba - zasmiała się i pocałowała go w mokry nos. - jesteś zajebistym kochankiem, przyjacielem i nie tylko - powiedziała przysuwając się do niego i pewnie przytulając. usiadła sobie między jego nogami, co pewnie go jeszcze mogło kusić na jeszcze jeden raz xd. więc tylko wzięła sobie jego rękę na swoją lewą pierś. - patrz jak mi serce bije - powiedziała cicho.
Powrót do góry Go down
theo.

theo.


Liczba postów : 139
Join date : 10/08/2009

lizzy i theo <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 2 EmptyNie Sie 16, 2009 10:49 pm

stwierdził że jej serce jest trochę przeładowane. podniósł się i też usiadł, po czym wciągnął ją na kolana sobie i przyłożył ucho do jej serca, nie do piersi wcale, serca xd - nooo, masz rację. bije ci bardzo mocno, obyś nie zeszła mi tu na zawał - dodał, odrywając od niej ucho i całując ją w skroń, a ponieważ woda już wystygła, wziął lizzy na ręce, zaniósł do sypialni i położył na łóżku całując w usta.
Powrót do góry Go down
lizzy

lizzy


Liczba postów : 178
Join date : 10/08/2009
Age : 35
Skąd : kopenhaga

lizzy i theo <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 2 EmptyNie Sie 16, 2009 10:55 pm

kiedy już byli na łóżku, pocałowała go jeszcze raz, przytulając się do niego. - hm, wiesz że w łazience leżą nasze mokre ciuchy, a my teraz jesteśmy cali przemoczeni i leżymy jeszcze na łóżku? - zaśmiała się i przejechała palcami po jego torsie, ustach, plecach i policzku. - kocham cię, nawet takiego przemoczonego, naćpanego i nawet kiedy bierzesz mnie bez mówienia zbędnych słów w przedpokoju. bo tak. - powiedziała z uśmiechem i pocałowała go.
Powrót do góry Go down
theo.

theo.


Liczba postów : 139
Join date : 10/08/2009

lizzy i theo <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 2 EmptyNie Sie 16, 2009 11:02 pm

usiłował sobie przypomnieć, czy kiedykolwiek coś takiego miało miejsce, owszem miało i przypomniał sobie w ułamku sekundy, haha. pewnie zatem wyciągnął spod nich kołdrę i przykrył ich oboje przytulając ją do siebie, żeby nie zmarzła - ja kocham cię w słońcu. i przy blasku świec. kocham cię w kapeluszu i w berecie {pozdro dla gałczyńskiego <3} i nawet kiedy jesteś w tym okropnym nastroju, że rzucasz talerzami, i kiedy podrywasz barmanów. zawsze cię kocham.
Powrót do góry Go down
lizzy

lizzy


Liczba postów : 178
Join date : 10/08/2009
Age : 35
Skąd : kopenhaga

lizzy i theo <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 2 EmptyNie Sie 16, 2009 11:07 pm

- po prostu. bez słów, kocham cię. i tak mi się to wszystko podoba. to jest bardzo proste i zrozumiałe. dwoje ludzi. bez słów zawsze się zrozumieją. - powiedziała z uśmiechem i tylko przygryzła wargę, swoją nie jego. spojrzała się dookoła, było tam wszędzie ich rzeczy. byli w końcu razem, było prawie tak jakby byli małżeństweem. sama nie wiedziała co by zrobiła jakby poprosił ją o rękę. pewnie by się zgodziła.
Powrót do góry Go down
theo.

theo.


Liczba postów : 139
Join date : 10/08/2009

lizzy i theo <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 2 EmptyNie Sie 16, 2009 11:12 pm

ooo, może niech tak będzie! <3
położył ją sobie na brzuchu - dużo myślałem o tym, i doszedłem do wniosku, że skoro już razem mieszkamy, to czemu nie posunąć się dalej, czyż nie? chyba to że się kochamy jest pewnym usprawiedliwieniem dla tego - powiedział wyjmując spod poduszki pudełeczko w kształcie mini jajka faberge, w sumie to jest mini jajko faberge, i wyciągnął z niego pierścionek, nie wiem jaki, na pewno ładny bardzo i nasunął jej na palec - wyjdziesz za mnie?
Powrót do góry Go down
lizzy

lizzy


Liczba postów : 178
Join date : 10/08/2009
Age : 35
Skąd : kopenhaga

lizzy i theo <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 2 EmptyNie Sie 16, 2009 11:16 pm

o jaaaa, zaskoczył ją <3
spojrzała się tylko na niego z uśmiechem, potem na pierścionek, wracając zaraz do jego ust i jeszcze oczu. rozpłakała się ze szczęścia, nawet sobie nie wyobrażała, że to będą tak proste oświadczyny, ale że aż tak się wzruszy. - jej, theo, cholera, pewnie że wyjdę za ciebie! - powiedziała zadowolona i tylko pocałowała go namiętnie całkiem, rozryczała się całkiem w jego tors, teraz płacząc, ale ze szczęścia!
Powrót do góry Go down
theo.

theo.


Liczba postów : 139
Join date : 10/08/2009

lizzy i theo <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 2 EmptyNie Sie 16, 2009 11:22 pm

przytulił ją mocno i wtulił twarz w jej włosy, gładząc ją po nich jedną dłonią, a drugą uniósł jej podbródek i pocałował ją delikatnie i wyszeptał - żebyś nie miała wątpliwości co do tego, czy za tobą tęskniłem, to kupiłem go dwa miesiące po przyjeździe do stanów, i postanowiłem, że jeżeli tylko będziesz chciała, to będziesz moja od rzu jak wrócę - i zajął się całowaniem jej słonej od łez twarzy.
Powrót do góry Go down
lizzy

lizzy


Liczba postów : 178
Join date : 10/08/2009
Age : 35
Skąd : kopenhaga

lizzy i theo <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 2 EmptyNie Sie 16, 2009 11:27 pm

uśmiechnęła się do niego i tylko spojrzała na swój pierścionek. - zawsze byłam tylko twoja - powiedziała z uśmiechem, przecież nawet jak sypiała z nico, to była wpadka, nic nie znaczącego dla niej. no dobra, więc tylko pocałowała go w nos. - cholera jasna, niedługo będziemy małżeństwem, będę miała twoje nazwisko. i bedziemy mieli gromadkę dzieciaków. jeżeli pewnie juz nie jestem w ciąży, nie wiadomo! - powiedziała z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
theo.

theo.


Liczba postów : 139
Join date : 10/08/2009

lizzy i theo <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 2 EmptyNie Sie 16, 2009 11:30 pm

byłby mega, jakby ona była w ciąży xd
- a ja twój - po czym popatrzył na nią uważnie - będziesz miała moje nazwisko i mnie już zupełnie legalnie. i gromadkę dzieci też. myślisz że jesteś w ciąży? - spytał, bo wtedy pewnie by się wtedy zwijał z radości i tanzie byłaby ciocią i w ogóle byłoby super!
Powrót do góry Go down
lizzy

lizzy


Liczba postów : 178
Join date : 10/08/2009
Age : 35
Skąd : kopenhaga

lizzy i theo <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 2 EmptyNie Sie 16, 2009 11:37 pm

- nie wiem nie wiem, musimy to sprawdzić! możliwe że tak. bo wiesz, tak szczerze, odkąd jesteśmy razem jakoś nie zabezpieczam się. nie chcę, zawsze chciałam mieć z tobą dziecko. - powiedziała z uśmiechem i tylko spojrzała na swój brzuch. - a co chciałbyś mieć, chłopca czy dziewczynkę, co? - zapytała się go.
Powrót do góry Go down
theo.

theo.


Liczba postów : 139
Join date : 10/08/2009

lizzy i theo <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 2 EmptyNie Sie 16, 2009 11:45 pm

popatrzył na jej brzuch i uśmiechnął się na samą myśl o malutkim dziecku i wziął ją za ręce - mówiąc szczerze, wolałbym dziewczynkę, ale zdrowy chłopczyk też będzie cudem, bo będzie naszym dzieckiem, prawda? - ucieszył się że chciała mieć z nim dziecko, bo on też chciał mieć z nią nawet na zajęciach na biologii brali razem sztucznego noworodka do zajmowania się przez tydzień.
/zawsze mogą być bliźniaki! ;x
Powrót do góry Go down
lizzy

lizzy


Liczba postów : 178
Join date : 10/08/2009
Age : 35
Skąd : kopenhaga

lizzy i theo <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 2 EmptyNie Sie 16, 2009 11:49 pm

oo mogą! ;d
- na razie to tylko marzenia. ale jakże przyjemne. jutro pójdę więc do pana ginekologa i wszystko sprawdzimy, a jeszcze przed nim zrobię test, taki z apteki. i będziemy wszystko wiedzieć. czy będziemy niedługo rodzicami czy będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. - powiedziała z uśmiechem i tylko oblizała usta. może miała zachcianki? przecież kochali się wcześniej znacznie.
Powrót do góry Go down
theo.

theo.


Liczba postów : 139
Join date : 10/08/2009

lizzy i theo <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 2 EmptyNie Sie 16, 2009 11:52 pm

pogładził ją po ramionach - chodź tu do mnie - powiedział i przytulił ją do siebie, całując w głowę - pójdę z tobą, chyba że masz coś przeciwko - dodał, bo wiedział od kolegów, że niektóre kobiety nie lubią jak się z nimi chodzi do ginekologów. ona jest niewyżyta, ale to fajnie ;x
Powrót do góry Go down
lizzy

lizzy


Liczba postów : 178
Join date : 10/08/2009
Age : 35
Skąd : kopenhaga

lizzy i theo <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 2 EmptyNie Sie 16, 2009 11:59 pm

wiadomo że jest! xd no dobra, więc tylko uśmiechnęła się do niego. - hm, no dobra, pójdziemy. ale ty zostajesz przed gabinetem i nie pchasz się do niego, nawet gdyby pan doktor był niesamowicie przystojnym panem, rozumiesz? - zastrzegła sobie z góry i tylko uśmiechnęła się do niego. - jej, musimy powiedzieć wszystko naszym rodzinom. kiedy chcesz ślub? - zapytała się go.
Powrót do góry Go down
theo.

theo.


Liczba postów : 139
Join date : 10/08/2009

lizzy i theo <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 2 EmptyPon Sie 17, 2009 12:02 am

położył rękę na sercu - obiecuję, jak tylko każesz kochanie - zastanowił, się bo im wcześniej tym lepiej, tym bardziej, że lizy może być w ciąży, a pewnie będzie chciała mieć zgrabną sukienkę i białą, a nie powder-blue dla panien młodych w ciąży - znasz mnie, jak najszybciej - i puścił do niej oko.
Powrót do góry Go down
lizzy

lizzy


Liczba postów : 178
Join date : 10/08/2009
Age : 35
Skąd : kopenhaga

lizzy i theo <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 2 EmptyPon Sie 17, 2009 12:07 am

zaśmiała się tylko i spojrzała na niego. - mhm, no dobra. - powiedziała z uśmiechem i pocałowała go w nos. - czyli nawet za tydzień? chcesz tradycyjne weselicho czy może proste i bez świadków, a potem ostry seks w hotelu? okej, przesadzam trochę, ale wybacz, późno już, dzisiaj mi odwala - zaśmiała się cicho.
Powrót do góry Go down
theo.

theo.


Liczba postów : 139
Join date : 10/08/2009

lizzy i theo <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 2 EmptyPon Sie 17, 2009 12:11 am

zaśmiał się - ty decydujesz, bo będziesz ładniej ubrana. za tydzień jak najbardziej, ale chyba lepiej zrobić jakieś porządne z weselem na wiele osób i podróżą poślubną. no i żebyś miała najpiękniejszą suknię, to już ja załatwię. i mega długi welon, na całą długość nawy
/okej, ja też zaraz spadnę, ale za jakieś 25 minut dopiero ;>
Powrót do góry Go down
lizzy

lizzy


Liczba postów : 178
Join date : 10/08/2009
Age : 35
Skąd : kopenhaga

lizzy i theo <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 2 EmptyPon Sie 17, 2009 12:14 am

- to we wrześniu. mamy jeszcze sporo czasu. dowiemy się przynajmniej jutro czy jestem w ciąży i czy to ciąża bliźniacza czy może tylko będzie to jedno dziecko i nic więcej. hm, właściwie to nie wiadomo - powiedziała z uśmiechem i pocałowała go w nos. spojrzała się pod kołdrę, żeby popatrzeć teraz na swój brzuch, nie omieszkując też spojrzeć sobie na jego ciało xd
Powrót do góry Go down
theo.

theo.


Liczba postów : 139
Join date : 10/08/2009

lizzy i theo <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 2 EmptyPon Sie 17, 2009 12:20 am

- dobrze, to we wrzśniu - powiedział i przygarnął ją do siebie - jeżeli będziesz w ciąży, a jest, pewien że tak będzie, to stworzymy rodzinę jak z reklamy calvina kleina - i zaśmiał się w jej włosy, bo był bardzo szczęśliwy. i pewnie poszli spać, bo ja lecę, paa:*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





lizzy i theo <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
lizzy i theo <3
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» lizzy.
» lizzy heinz / sigrid agren

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Domy i mieszkania-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje