Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 lizzy i theo <3

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
theo.

theo.


Liczba postów : 139
Join date : 10/08/2009

lizzy i theo <3 Empty
PisanieTemat: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 EmptyPon Sie 10, 2009 2:20 pm

queen king


Ostatnio zmieniony przez theo. dnia Czw Sie 13, 2009 10:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
lizzy

lizzy


Liczba postów : 178
Join date : 10/08/2009
Age : 35
Skąd : kopenhaga

lizzy i theo <3 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 EmptyCzw Sie 13, 2009 9:33 pm

przyszli więc do nich, właściwie do tamtej pory do niego. ale teraz skoro ona mieszkają razem, więc teraz to ich mieszkanie. postawili gdzieś w garderobie jej pudła, a ona tylko zdjęła swoje espadryle. rozejrzała się dookoła. - jej, pozmieniało się tu trochę - powiedziała z uśmiechem i poszła do ich sypialni, usiadła sobie na brzegu łóżka i rozglądała się dookoła.
Powrót do góry Go down
theo.

theo.


Liczba postów : 139
Join date : 10/08/2009

lizzy i theo <3 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 EmptyCzw Sie 13, 2009 9:39 pm

przytaszczył jej pudło z ubraniami, jedno, drugie i trzecie i to z kosmetykami i postawił na łózku - patrz czarymary teraz zrobię! - krzyknął i otworzył drzwi, bo za nimi była jej garderoba z ową słynną toaletką - jest calutka twoja - i pocałował ją w skroń, dumny bo sam ją wybrał, i była śliczna, nie móiąc o tym że prawie sam zrobił tę garderobę!
Powrót do góry Go down
lizzy

lizzy


Liczba postów : 178
Join date : 10/08/2009
Age : 35
Skąd : kopenhaga

lizzy i theo <3 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 EmptyCzw Sie 13, 2009 9:41 pm

- noo, duża garderoba, starasz się starasz kochanie. - zaśmiała się i pewnie zajrzała do środka, uśmiechnęła się do siebie i usiadła sobie przy toaletce. - wszystko poukładam sobie już jutro! ale będzie faajnie - powiedziała z uśmiechem i tylko oparła się teraz o ścianę, a zaraz potem wyszła z niej i znowu usiadła na brzegu łóżka. - hm, dzisiaj mam ochotę się do ciebie przytulic - powiedziała szczerrze
Powrót do góry Go down
theo.

theo.


Liczba postów : 139
Join date : 10/08/2009

lizzy i theo <3 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 EmptyCzw Sie 13, 2009 9:46 pm

pewnie usiadł obok niej, albo nawet się położył, i pociągnął ją za sobą - co tylko chcesz - w stosunku do niej, był bardzo ustępliwy. pocałował ją w usta i wchłonął miły zapach jej włosów, czytaj szamponu miłego jakiegoś i jej ulubionych perfum, obejmując ją w talii.
Powrót do góry Go down
lizzy

lizzy


Liczba postów : 178
Join date : 10/08/2009
Age : 35
Skąd : kopenhaga

lizzy i theo <3 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 EmptyCzw Sie 13, 2009 9:48 pm

położyla się na nim i pocałowała go namiętnie całkiem. - i mam ochotę na pocałunki. ale tylko i wyłącznie pocałunki - powiedziała z uśmiechem i tylko przygryzła jego warge, tylko patrząc mu się w oczka. miał śliczne oczka. lubiła w nie patrzec. - mówiłam coś o tym że uwielbiam cię całego? - zapytała się go.
Powrót do góry Go down
theo.

theo.


Liczba postów : 139
Join date : 10/08/2009

lizzy i theo <3 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 EmptyCzw Sie 13, 2009 9:51 pm

zmarszczył czoło w zadumie - coś wspominałaś. a ja tobie że jesteś perfekcją i ideałem wcielonym? - i pocałował ją w usta, też namiętnie, a jak, rekompensując sobie fakt, że dzisiaj będą się tylko całowac, ale za to ją kochał, że nie chodzi jak za przeproszeniem, kotka w rui ciągle - mam nadzieję że mówiłem.
Powrót do góry Go down
lizzy

lizzy


Liczba postów : 178
Join date : 10/08/2009
Age : 35
Skąd : kopenhaga

lizzy i theo <3 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 EmptyCzw Sie 13, 2009 9:57 pm

uśmiechnęła się w jego usta i pocałowała go namiętnie i z języczkiem, przejeżdżając palcami po jego szyi, torsie i boku. pewnie go z lekka kusiła, bywała przecież bardzo dla niego okrutna, wiadomo! pocałowała go jeszcze raz, zobaczymy ile wytrzyma, bo potem powie mu że nie ma ochoty i pójdzie spac xd biedny ;c - mówiłeś mówiłeś. ale możesz mi to mówic ile ci się żywnie podoba - zaśmiała się.
Powrót do góry Go down
theo.

theo.


Liczba postów : 139
Join date : 10/08/2009

lizzy i theo <3 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 EmptyCzw Sie 13, 2009 10:01 pm

uniósł brwi - jakbym mówił ci to tyle razy ilebym chciał to byś zwariowała - roześmiał się całując ją w szyję, boże jaka ona jest niemiłosiernie okrutna dla niego. a nie zacznie ją bolec głowa? xd - ale okej, jesteś wcieleniem ideału i zamiast definicji w słowniku powinni drukowac twoje zdjęcie.
Powrót do góry Go down
lizzy

lizzy


Liczba postów : 178
Join date : 10/08/2009
Age : 35
Skąd : kopenhaga

lizzy i theo <3 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 EmptyCzw Sie 13, 2009 10:02 pm

zaśmiała się. - mhm, noi dobra dobra, przestań - zaśmiała się i tylko pocałowała go znowu tak samo namiętnie i wpychając mu prawie że język do gardła. spojrzała się mu w oczy. - a mówiłam ci, jak bardzo cię kocham? - zapytała się go, bo nawet nie wiem dlaczego oni nie mówią sobie że się kochają xd
Powrót do góry Go down
theo.

theo.


Liczba postów : 139
Join date : 10/08/2009

lizzy i theo <3 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 EmptyCzw Sie 13, 2009 10:08 pm

bo dla nich to oczywiste xd
- taaaak. ale ja ciebie bardziej! - powiedział zakłądając jej kosmyk włosów za ucho i pocałował ją w szyję, kładąc jej ręce na biodrach, serio tylko po to, żeby nie spadła i pewnie zaczął jej jakiś wiersz przytaczac o miłości, co to go przykleił nad łózkiem w nowym jorku obok jej zdjęcia awww.
Powrót do góry Go down
lizzy

lizzy


Liczba postów : 178
Join date : 10/08/2009
Age : 35
Skąd : kopenhaga

lizzy i theo <3 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 EmptyCzw Sie 13, 2009 10:11 pm

słodkie. uwielbiaała wiersze więc się wsłuchała i tylko uśmiechała się do niego. a kiedy już skończył go mówic, pocałowała go tylko w nos. - eej, nie, ja ciebie bardziej! - zaśmiała się i pocałowała go w dolną wargę, wiercąc się na nim i przygryzając delikanttnie swoją wargę. - hm, podobno bylam zmęczona - powiedziała z uśmiechem, całkiem seksownym, wiadomo, mhm.
Powrót do góry Go down
theo.

theo.


Liczba postów : 139
Join date : 10/08/2009

lizzy i theo <3 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 EmptyCzw Sie 13, 2009 10:15 pm

pewnie wstał i usiadł na swoim, nie teraz ich łóżku i pogładził ją po głowie - jak chcesz to idź spac, ja lubię patrzec jak śpisz, taki mam fetysz - zastanawiał się, czy napewno chce jej się spac, czy też się tak z nim bawi, jak to miała w zwyczaju.
Powrót do góry Go down
lizzy

lizzy


Liczba postów : 178
Join date : 10/08/2009
Age : 35
Skąd : kopenhaga

lizzy i theo <3 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 EmptyCzw Sie 13, 2009 10:20 pm

zaśmiała się i pocałowała go w nos. - okej, idę więc spac. - powiedziała ściągając z niego jego koszulkę, zdejmując z siebie stanik i koszulkę i jeszcze spódniczkę, założyła jego koszulkę i położyła się pod kołderką. patrzyła sobie na niego, pewnie nieświadomie go kusiła jak tak zdjęła tą koszulkę. ale ładnie pachniała nim. - no to dobranoc panu - powiedziała z uśmiechem i położyla się znacznie wygodniej.
Powrót do góry Go down
theo.

theo.


Liczba postów : 139
Join date : 10/08/2009

lizzy i theo <3 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 EmptyCzw Sie 13, 2009 10:24 pm

pewnie westchnął, bo rzeczywiście, kusiło go to strasznie, no ale nie będzie jej się narzucał wstał, zgasił światło, i położył się obok niej, ale na kołdrze i objął ją w talii, muskając ją nosem w kark - nie przeszkadzam ci, prawda? - spytał, bo może nie będzie mogła zasnąc czy coś, jak on tak ją obejmuje. chociaż jak do tej pory niegdy nie miała nic przeciw.
Powrót do góry Go down
lizzy

lizzy


Liczba postów : 178
Join date : 10/08/2009
Age : 35
Skąd : kopenhaga

lizzy i theo <3 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 EmptyCzw Sie 13, 2009 10:28 pm

- nie nie - szepnęła i zasnęła.
Powrót do góry Go down
lizzy

lizzy


Liczba postów : 178
Join date : 10/08/2009
Age : 35
Skąd : kopenhaga

lizzy i theo <3 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 EmptyNie Sie 16, 2009 9:28 pm

wrócili więc do siebie, a ona poszła od razu napuścić im trochę do wanny wody i zapaliła cudowne świeczuszki, które stały dookoła jej wanny. bo to jej królestwo było. do łazienki wzięła schłodzone wcześniej wino i wciągnęła go do środka, stawiając gdzieś butelkę obok. zarzuciła mu ręce na szyję i zaczęła całować, najpierw delikatnie a potem całkiem namiętnie i z języczkiem. - mhm, a mówiłeś że nie wrócę, tak? - zapytała, rozpinając jego koszulę.
Powrót do góry Go down
theo.

theo.


Liczba postów : 139
Join date : 10/08/2009

lizzy i theo <3 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 EmptyNie Sie 16, 2009 9:32 pm

odwzajemniał pocałunki mając nadzieję, że nie przejdzie jej nagle, jak to czasami bywało i zaczął rozpinać suwak jej sukienki, jak na filmach po prostu, po czym przeczesał jej włosy palcami - wprawdzie ja bym do ciebie w podskokach wrócił, ale skąd miałem wiedzieć, czemu uciekasz z domu - zaśmiał się, bo naet przez myśł by mu nie przeszło od niej uciekać, ani że ona mogłaby to zrobić tak naprawdę.
Powrót do góry Go down
lizzy

lizzy


Liczba postów : 178
Join date : 10/08/2009
Age : 35
Skąd : kopenhaga

lizzy i theo <3 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 EmptyNie Sie 16, 2009 9:38 pm

uśmiechnęła się do niego i tylko przygryzła wargę. pociągnęła go do wanny, że teraz wpadli do niej i to w ciuchach jeszcze. zaśmiała się, połowa wody się wylała zapewne. na razie tylko patrzyła na niego, całując go w międzyczasie. - dobra, a teraz co zrobisz? - zaśmiała się. - a co jakbym ci rzeczywiście zwiała? ty mi pierwszy zwiałeś przecież 2 lata temu - powiedziała cicho i znowu go pocałowała, mhm.
Powrót do góry Go down
theo.

theo.


Liczba postów : 139
Join date : 10/08/2009

lizzy i theo <3 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 EmptyNie Sie 16, 2009 9:43 pm

pewnie zaśmiał się, nie martwiąc się o podłogę ani inne klepki. objął ją mocno i pocałował w szyję - nie wiem, co bym zrobił - powiedział zupełnie szczerze - chodziłbym do psychiatry, jadł xanax i szalał z rozpaczy - popatrzył na nią uważnie - myślisz że chciałem? jednak wróciłem, tak szybko jak tylko mi pozwolili - bał się wyklęcia przez rodzinę, bądź co bądź, a poza tym był przekonany że ona o nim zapomniała, och jakie to smutne.
Powrót do góry Go down
lizzy

lizzy


Liczba postów : 178
Join date : 10/08/2009
Age : 35
Skąd : kopenhaga

lizzy i theo <3 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 EmptyNie Sie 16, 2009 9:49 pm

no tak, właśnie. spojrzała na niego i oparła głowę o wannę i tylko mu się przyglądała. westchnęła cicho. - właśnie, ale to były dwa całe lata. ja czekałam. mimo wszystko. ale ciebie nie było, nie było taak długo, tęskniłam, nawet nie wiesz jak bardzo tęskniła. - powiedziała cicho i przytuliła się tylko do niego. na pewno chciała teraz coż zrobić, nawet się z nim szalenie kochać w tej wannie i co z tego że połowa się wylała wody xd
Powrót do góry Go down
theo.

theo.


Liczba postów : 139
Join date : 10/08/2009

lizzy i theo <3 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 EmptyNie Sie 16, 2009 9:51 pm

pewnie puścił wodę, żeby nie było tak, że ona może się utopić a on siedzi w mokrych spodniach, niech szanse będą wyrównane - najważniejsze, że znowu jesteśmy razem, prawda? - spytał retorycznie i pocałował ja bardzo namiętnie w usta, obejmując w talii.
Powrót do góry Go down
lizzy

lizzy


Liczba postów : 178
Join date : 10/08/2009
Age : 35
Skąd : kopenhaga

lizzy i theo <3 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 EmptyNie Sie 16, 2009 9:58 pm

no i tutaj mamy problem! właśnie lizzy ostatnio jakoś się wypaliła. nie wiedziała sama dlaczego! no ale na razie, oddała mu pocałunek i uśmiechnęła się do niego, bardziej do siebie. zaczęła pewnie zdejmować z niego wszystkie mokre ciuchy i teraz nabrała na niego pełną ochotę. wygięła się w jakiś ładny koci łuczek i na razie tylko całowała go po całym ciele.
Powrót do góry Go down
theo.

theo.


Liczba postów : 139
Join date : 10/08/2009

lizzy i theo <3 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 EmptyNie Sie 16, 2009 10:04 pm

jak to wypaliła? a propos spodni? jego spodni? jego mokrych spodni? wanny? seksu?
woda na szczęście była już na odpowiednim poziomie i było dużo piany też, więc theo też pozbył się z niej jej ubrań, które wyrzucił w kałużę wody obok wanny i zaczął całować jej piersi mówiąc jak to bardzo ją kocha.
Powrót do góry Go down
lizzy

lizzy


Liczba postów : 178
Join date : 10/08/2009
Age : 35
Skąd : kopenhaga

lizzy i theo <3 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 EmptyNie Sie 16, 2009 10:08 pm

emocjonalnie wypaliła xd
no dobra, więc na razie wiadomo, wszystko było okej, seks w wannie był zajebisty. uśmiechała się bez przerwy i teraz siłą przyciągnęła jego usta do swoich ust, żeby móc pocałować go bardzo namiętnie i z języczkiem, może nawet masując jego przyjaciela, tak dla jego rozrywki. trzymała go za ręce, żeby nie mógł nic zrobić, perwers z niej xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





lizzy i theo <3 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 Empty

Powrót do góry Go down
 
lizzy i theo <3
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» lizzy.
» lizzy heinz / sigrid agren

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Domy i mieszkania-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje