Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 lizzy i theo <3

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
theo.

theo.


Liczba postów : 139
Join date : 10/08/2009

lizzy i theo <3 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 5 EmptyWto Sie 25, 2009 9:14 pm

ona jest taka okrutna <3
uniósł tylko jedną brew, konkretnie to prawą i udał się do kuchni rozładować torby a potem do pokojów dzieci i u bree się zatrzymał na dłużej, czytaj usiadł przy jej łóżeczku i oparł się o ścianę patrząc jak mała śpi, to jednak prawda że córki są ulubienicami tatusiów.
Powrót do góry Go down
lizzy

lizzy


Liczba postów : 178
Join date : 10/08/2009
Age : 35
Skąd : kopenhaga

lizzy i theo <3 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 5 EmptyWto Sie 25, 2009 9:18 pm

spojrzała się na niego i tylko poszła sprawdzić co u małego, spał sobie grzecznie, mały taki słodki i cicho oddychał. kiedy już go otuliła kołderką dokładnie, poszła do bree. spojrzała się na nich i w duchu powiedziała sobie że on jest cudownym ojcem. uśmiechnęła się do siebie i nachyliła się nad łóżeczkiem małej, która od dawna słodko spała, oddychała równomiernie. usiadła sobie obok theo i nic nie mówiła, patrzyła tylko gdzieś w dal.
Powrót do góry Go down
theo.

theo.


Liczba postów : 139
Join date : 10/08/2009

lizzy i theo <3 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 5 EmptyWto Sie 25, 2009 9:21 pm

było mu bardzo głupio że się spóźnił ale to nie była jego wina i był tylko na zakupach a nie na dziko-rozpustnej-popijawie-z-kumplami-w-barze, więc w ramach przeprosin splótł swoje palce z jej palcami i tak sobie razem siedzieli patrząc w dal i słuchając jak dzieci oddychają i robią takie dziecięce 'hik' przez sen.
Powrót do góry Go down
lizzy

lizzy


Liczba postów : 178
Join date : 10/08/2009
Age : 35
Skąd : kopenhaga

lizzy i theo <3 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 5 EmptyWto Sie 25, 2009 9:24 pm

spojrzała się tylko na niego i westchnęła. - hm, śliczne dzieci nam wyszły, nie? takie słodkie małe dzieciaczki - powiedziała w końcu, przecież nie będą tak milczeć w nieskończoność. spojrzała się na małą i na małego. potem zaś spojrzała się na niego, ale nie uśmiechnęła się do niego, on musi dopiero sprawić że ona się uśmiechnie.
Powrót do góry Go down
theo.

theo.


Liczba postów : 139
Join date : 10/08/2009

lizzy i theo <3 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 5 EmptyWto Sie 25, 2009 9:32 pm

-śliczne po mamusi - powiedział zupełnie szczerze i popatrzył na nią smutno - błagam nie gniewaj się! przecież wszystko załatwiłem, nie możesz się tak na mnie gniewać okropnie - powiedział i objął ją ramieniem i przyciągnął do siebie - a potem się okaże że podświadomie wyczuwały negatywne wibracje i będą miały problemy z psychiką!
Powrót do góry Go down
lizzy

lizzy


Liczba postów : 178
Join date : 10/08/2009
Age : 35
Skąd : kopenhaga

lizzy i theo <3 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 5 EmptyWto Sie 25, 2009 9:37 pm

- jestem dla ciebie bardzo bardzo okrutna, prawda? ale muszę chociaż trochę taka być, trochę troszeczkę, poozwól mi co? - powiedziała całkiem zabawnie i oblizała usta całkiem perwersyjnie. nie to że może i miała ochotę znowu na seks, ale tym razem brała już tabletki, żeby nie mieć więcej dzieciaków. no tak, ale nie żeby nie kochała już swoich xd
Powrót do góry Go down
theo.

theo.


Liczba postów : 139
Join date : 10/08/2009

lizzy i theo <3 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 5 EmptyWto Sie 25, 2009 9:42 pm

xd - przecież wiesz że ci pozwalam, prawda? - spytał retorycznie, inaczej nie siedziałby z nią na tej podłodze z dwojgiem dzieci na koncie i planowanym ślubem przecież - kocham cię taką jaka jesteś - dodał i pocałował ją w kącik ust. no on też chyba uważa że jak na razie dwoje wystarczy.
Powrót do góry Go down
lizzy

lizzy


Liczba postów : 178
Join date : 10/08/2009
Age : 35
Skąd : kopenhaga

lizzy i theo <3 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 5 EmptyWto Sie 25, 2009 9:49 pm

zaśmiała się tylko i oblizała usta. - chodź, bo jeszcze obudzimy te dwa aniołki, które teraz śpią - zaśmiała się znowu, ale cicho zupełnie żeby nie obudzić dzieciaki. pociągnęła go do siebie i teraz poszli do salonu, gdzie wylądowali na kanapie. - widziałam, że masz coś dla mnie, co tam ciekawego masz, co? - zapytała się go.
Powrót do góry Go down
theo.

theo.


Liczba postów : 139
Join date : 10/08/2009

lizzy i theo <3 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 5 EmptyWto Sie 25, 2009 9:55 pm

- nic szczególnego, od takie zalazłem. na wystawie, jak byłem spóźniony tylko 15 minut, ale stałem w kolejce przez 20. proszę - powiedział i dał jej pudełeczko, niech sobie lizzy otwiera i ma zabawę, aha - podobają ci się.
oo, a może to marc jacobs?
Powrót do góry Go down
lizzy

lizzy


Liczba postów : 178
Join date : 10/08/2009
Age : 35
Skąd : kopenhaga

lizzy i theo <3 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 5 EmptyWto Sie 25, 2009 9:58 pm

otworzyła pudełeczko, a zaraz na jej ustach pojawił się wielki uśmiech. - jej, śliczne, ale fajnie, dziękuję theo! - powiedziała z uśmiechem i pocałowała go prosto w usta. cieszyła się z perfum, dawno nic od niego nie dostała, no może tą dwójkę dzieci, które słodko spały w swoich łóżeczkach i nic nie robiły, tylko psociły. - to musiało być drogie - mruknęła.
Powrót do góry Go down
theo.

theo.


Liczba postów : 139
Join date : 10/08/2009

lizzy i theo <3 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 5 EmptyWto Sie 25, 2009 10:04 pm

- nic nie jest na tyle drogie, żeby ci tego nie kupić - powiedział i pocałował ją w szyję, a potem nie wiem, zdecyduj, co robili, bo mama na mnie wrzeszczy bo zalałam nowy pokrowiec na krzesło jedną kropelką herbaty.
idę na ścięcie, do zobaczenia c;
Powrót do góry Go down
Sponsored content





lizzy i theo <3 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: lizzy i theo <3   lizzy i theo <3 - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
lizzy i theo <3
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» lizzy.
» lizzy heinz / sigrid agren

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Domy i mieszkania-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje