Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gammeltorv Square

Go down 
+13
pontus
carly
pheobe
rainer
natalie
kristen
santiago
heather
blanche.
jelka.
wolfgang
olivia
nanou
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
clyde

clyde


Liczba postów : 207
Join date : 26/08/2009
Age : 33
Skąd : london.

Gammeltorv Square - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 4 EmptyPon Sie 31, 2009 1:04 am

- zgniótłbym cię! patrz jakie mam muskuły! - odparł zbulwersowany tym, że lily nie wierzy że faktycznie mógłby ją zgnieść. napiął mięśnie i próbował udowodnić, że jest napakowany, niestety nic z tego nie wyszło, w sumie to wyszło to, że się zachwiał. - wracam z imprezy od ( tutaj imię jakiegoś kolegi klajda xd ) żałuj, że cię nie było, piliśmy absynt! - powiedział podjarany, musiała być faktycznie udana impreza. po za tym absynt jest mega. :d
Powrót do góry Go down
lily

lily


Liczba postów : 63
Join date : 28/08/2009
Age : 32

Gammeltorv Square - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 4 EmptyPon Sie 31, 2009 1:06 am

- absynt jest niedobry, przecież to ziołowe - skrzywiła się na samą myśl. nie lubiła napoi ziołowych. co innego palić zioło, bo przecież palić zioło jest wesoło! :d - ale następnym razem mógłbyś mnie poinformować wcześniej, a nie po fakcie - powiedziała, chyba nawet lekko naburmuszona, och!
Powrót do góry Go down
clyde

clyde


Liczba postów : 207
Join date : 26/08/2009
Age : 33
Skąd : london.

Gammeltorv Square - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 4 EmptyPon Sie 31, 2009 1:11 am

- absynt to najlepszy alkohol jaki ostatnio piłem, nie wiesz co tracisz nie pijąc tego, serio. - nie bez powodu nazywają absynt zieloną wróżką, nie żeby były po tym halucynacje, ale na pewno ma się mega fazę. - och, wybaaacz mi, następnym razem gdy będę szedł na imprezę to wcześniej cię o tym poinformuję i zabiorę ze sobą. - oznajmił i zamrugał z milion razy oczami, żeby się na niego nie fochała no.
Powrót do góry Go down
lily

lily


Liczba postów : 63
Join date : 28/08/2009
Age : 32

Gammeltorv Square - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 4 EmptyPon Sie 31, 2009 1:13 am

- jasne, zobaczymy - powiedziała, bo pewnie rano nie będzie już pamiętał o tej obietnicy, no ale cóż! - chyba jednak wolę jakieś drinki - stwierdziła, poprawiając swój butelkowozielony kardigan. nie, żeby było jej zimno, w zasadzie wieczór był nawet dość ciepły, ale pewnie lily i tak była zmarzlakiem. - trafisz jakoś sam do domu? - upewniła się, tak na wszelki wypadek.
Powrót do góry Go down
clyde

clyde


Liczba postów : 207
Join date : 26/08/2009
Age : 33
Skąd : london.

Gammeltorv Square - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 4 EmptyPon Sie 31, 2009 1:22 am

będzie pamiętał! nie urwał mu się film ani nie urwie, spokojnie, ma w zasadzie mocną głowę. - więc następnym razem jak pójdziemy razem na imprezę to będę stawiał ci tylko drinki. - obiecał, och. - w zasadzie to mam nadzieje, że trafię. najwyżej zasnę na jakieś ławce w parku, jest w miarę ciepło. - powiedział jak gdyby nigdy nic. - ale czy ty trafisz? - zapytał z wyrzutem, tak jakby to ona była pijana a on całkowicie trzeźwy.
Powrót do góry Go down
lily

lily


Liczba postów : 63
Join date : 28/08/2009
Age : 32

Gammeltorv Square - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 4 EmptyPon Sie 31, 2009 1:23 am

- oczywiście, że trafię - oburzyła się, bo niby czemu miałaby nie trafić! - nie podoba mi się wizja, że miałbyś nocować w parku, wśród meneli. odprowadzić cię? - zaoferowała, bo akurat miała dobry humor, więc mogła go odprowadzić. pewnie się wyspała. jakby się nie wyspała, to do tej pory by się na niego darła, że śmiał na nią wpaść!
Powrót do góry Go down
clyde

clyde


Liczba postów : 207
Join date : 26/08/2009
Age : 33
Skąd : london.

Gammeltorv Square - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 4 EmptyPon Sie 31, 2009 1:27 am

- ale przecież to ja powinienem cię odprowadzić! - przecież był facetem, jego obowiązkiem było odprowadzanie biednych i niewinnych niewiast pod drzwi domów/mieszkań. - po za tym nie potrzebuję odprowadzenia, jestem trzeźwa. - odparł i usilnie próbował zrobić jaskółkę, ażeby udowodnić, że jest trzeźwy, niestety nie udało mu się tego udowodnić.
Powrót do góry Go down
lily

lily


Liczba postów : 63
Join date : 28/08/2009
Age : 32

Gammeltorv Square - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 4 EmptyPon Sie 31, 2009 1:28 am

- boże, clyde, ogarnij się - powiedziała i wstała z murku. - nie jesteś trzeźwy, a ja nie jestem ślepa. poradzę sobie, zamówię taksówkę, albo coś. chwała bogu, że nie mieszkasz daleko - zarzuciła sobie jego rękę na szyję, pewnie lekko jej się ugięły kolana, ale dzielnie szła w stronę jego mieszkania, żeby mieć pewność, że klajd bezpiecznie dotrze!
Powrót do góry Go down
clyde

clyde


Liczba postów : 207
Join date : 26/08/2009
Age : 33
Skąd : london.

Gammeltorv Square - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 4 EmptyPon Sie 31, 2009 1:37 am

haha i pewnie poszli. zaczniiij tam u klajda.
Powrót do góry Go down
aurelia

aurelia


Liczba postów : 153
Join date : 17/09/2009
Age : 32
Skąd : londyn

Gammeltorv Square - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 4 EmptyWto Wrz 22, 2009 8:54 pm

aurelia stała gdzieś w jakimś najmniej niebezpiecznym miejscu, oparta o mur któregoś z budynku i obserwowała bacznie przechodniów. każdy wyglądał jej podejrzanie, a że było ciemniej niż przypuszczała, najzwyczajniej w świecie się bała. obciągnęła nieco swoją sukienkę i czekała na brooklyna.
Powrót do góry Go down
brooklyn

brooklyn


Liczba postów : 69
Join date : 17/09/2009
Age : 32
Skąd : la

Gammeltorv Square - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 4 EmptyWto Wrz 22, 2009 8:56 pm

przyszedł po nią, ale się nawet na szukał jej! więc kiedy już ją znalazł, podszedł do niej i założył na nią swój płaszcz. więc na razie tylko pocałował ją w czoło. - już lepiej? idziemy do ciebie, czy do mnie wolisz, nie wiem, twój w końcu wybór - zaśmiał się i tylko poprawił jej ładnie swoją kurtkę na jej ramionach, si, żeby jej nie było zimno. a jednak był z lekka odpowiedzialny.
Powrót do góry Go down
aurelia

aurelia


Liczba postów : 153
Join date : 17/09/2009
Age : 32
Skąd : londyn

Gammeltorv Square - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 4 EmptyWto Wrz 22, 2009 9:03 pm

no popatrz, a aurelia była nawet krucha, co nie łączyło się zbytnio z jej pewnością siebie... zobaczyła brooklyna i tylko uśmiechnęła się, może jej nieco ulżyło, że już nie będzie się czuć jak obiekt zainteresowań zalegających gdzieś żulów. w każdym bądź razie poprawiła jego płaszcz, który dla odmiany pachniał nim xd - cześć. sorry, to znaczy, ten, za kłopot - mruknęła, patrząc gdzieś na okolice jego obojczyków, jakoś nie miała tyle odwagi, by spojrzeć w jego oczy. - nie wiem gdzie wolisz. do ciebie?
Powrót do góry Go down
brooklyn

brooklyn


Liczba postów : 69
Join date : 17/09/2009
Age : 32
Skąd : la

Gammeltorv Square - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 4 EmptyWto Wrz 22, 2009 9:08 pm

i poszli gdziekolwiek, zaczniesz xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gammeltorv Square - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gammeltorv Square
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Ulice-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje