Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gammeltorv Square

Go down 
+13
pontus
carly
pheobe
rainer
natalie
kristen
santiago
heather
blanche.
jelka.
wolfgang
olivia
nanou
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Gammeltorv Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 2 EmptySro Lip 08, 2009 4:53 pm

heather też postanowiła się dziś przejść. nie miała parasolki, ani nic takiego, bo przecież lubiła spacerować w deszczu, prawda. ale jak na złość akurat nie padał. zauważyła blanche, więc podeszła do niej z uśmiechem.
- cześć, co słychać? - popatrzyła na nią.
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

Gammeltorv Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 2 EmptySro Lip 08, 2009 4:56 pm

- hej heather - uśmiechnęła się - całkiem dobrze, nawet bardzo dobrze - sprostowała, myśląc o wczorajszym popołudniu spędzonym z corey'em i zapewne na jej twarz wpłynął rozmarzony uśmiech.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Gammeltorv Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 2 EmptySro Lip 08, 2009 5:00 pm

- cieszę się - powiedziała szczerze, widząc jej uśmiech. domyśliła się, że pewnie blanka jest zakochana i takie inne. heather nigdy nie potrafiła się szczęśliwie zakochać, to dość smutne, w sumie. - a coś szczególneg się wydarzyło?
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

Gammeltorv Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 2 EmptySro Lip 08, 2009 5:06 pm

zapewne półprzytomnie spojrzała na h. po czym uprzytomniła sobie, że powinna odpowiedzieć - poznałam bardzo fajnego chłopaka - powiedziała zgodnie z prawdą, akcentując słowo 'bardzo' - no i cóż, chyba się zakochuję w nim - westchnięcie i rozmarzony pyszczek.
e tam, heather na pewno się zakocha ;>
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Gammeltorv Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 2 EmptySro Lip 08, 2009 5:08 pm

pewnie tak, ale nikt nie powiedział, że szczęśliwie ;d
- no to, hm, moje gratulacje! - nie wiedziała, co powiedzieć w takiej sytuacji. - tak, życzę wam szczęścia - pokiwała głową, ze szczerym uśmiechem i spojrzała na blanche, zastanawiając się, czy miłość bardzo ją zmieni. bo podobno miłość zmienia.
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

Gammeltorv Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 2 EmptySro Lip 08, 2009 5:12 pm

oj, na pewno szczęśliwie
- mówisz jakbyśmy już brali ślub, albo spodziewali się dziecka - zaśmiała się, no bo pewnie rozumiała, że nie bardzo wiadomo co wtedy powiedzieć, ja na przykład nigdy nie wiem. przeskoczyła nad dużą kałużą formującą się według niej w kształt chomika o czym poinformowała heather - albo to tylko moja wyobraźnia - dodała.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Gammeltorv Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 2 EmptySro Lip 08, 2009 5:14 pm

ano, może kogoś w najbliższym czasie usidli ;p
- ja tam nie wnikam - machnęła ręką i przypatrzyła się kałuży. - naprawdę podobna do chomika - stwierdziła. - a tamta - wskazała na jakąś dalej. - wygląda jak serce - roześmiała się.
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

Gammeltorv Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 2 EmptySro Lip 08, 2009 5:17 pm

- szkoda że nie mam kaloszy - powiedziała smutno blanka - poskakałabym sobie w nich, wyglądają bardzo zachęcająco. jak byłam mała to byłam królową kałuż. - i przeskoczyła ponad kolejną w której ładnie odbijało się niebo i kamienice.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Gammeltorv Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 2 EmptySro Lip 08, 2009 5:20 pm

- ja kiedyś też - powiedziała i popatrzyła na swoje czerwone trampki. - ale teraz już chyba nie - ominęła kolejną kałużę. - dokąd się właściwie teraz wybierasz?
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

Gammeltorv Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 2 EmptySro Lip 08, 2009 5:26 pm

ona sama popatrzyła na swoje trampki też, z namalowanymi słuchawkami z boku i zachichotała - konkretnie to szukałam tęczy, a potem przestało padać. więc idę przed siebie.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Gammeltorv Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 2 EmptySro Lip 08, 2009 5:30 pm

- tęcze są takie... - zaczęła szukać odpowiedniego słowa. - niesamowite - powiedziała w końcu, zastanawiając się, czy nie wyjdzie teraz na jakąś idiotkę. - przed siebie - powtórzyła za nią. - a co u twojego brata? - zapytała, zerkając na blanche kątem oka.
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

Gammeltorv Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 2 EmptySro Lip 08, 2009 5:33 pm

- tęcze są dla mnie wielką zagadką, mimo lekcji fizyki i bawienia się pryzmatami - obróciła się w okół własnej osi - nie wiem, wczoraj późno wrócił do domu i zaległ w łóżku - stwierdziła z przekąsem - on ostatnio tylko śpi, maluje i je. - w sumie jak zazwyczaj.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Gammeltorv Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 2 EmptySro Lip 08, 2009 5:35 pm

pomyślała, że może nie powinna pytać o jej brata, bo w sumie co ją to interesuje, prawda. wzruszyła ramionami i wyciągnęła z kieszeni paczkę papierosów, po czym zapaliła jednego. podsunęła paczkę pod nos blanki.
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

Gammeltorv Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 2 EmptySro Lip 08, 2009 5:38 pm

pokręciła głową w geście odmowy - nie dzięki - i wzięła ją pod rękę - jesteś strasznie nie w sosie, wiesz, chodź, walimy kałuże i się w nich pokręcimy, co? albo pójdziemy zrobić coś szalonego!
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Gammeltorv Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 2 EmptySro Lip 08, 2009 5:43 pm

- nie w sosie? - zaciągnęła się papierosem. - nie, no co ty - znowu wzruszyła ramionami. - coś szalonego? na przykład?
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

Gammeltorv Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 2 EmptySro Lip 08, 2009 5:47 pm

- poderwać staruszka od gołębi, albo gołębie. - klasnęła w dłonie - albo obrabować sklep z cukierkami! slbo wszystko po 1 ojro, jak w 'śniadaniu u tiffany'ego'. zawsze chciałam to zrobić.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Gammeltorv Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 2 EmptySro Lip 08, 2009 5:50 pm

- jesteś... szalona - roześmiała się, wydmuchując dym. - jeśli już mamy kogoś poderwać, to zdecydowanie wolę kogoś, kto będzie bliżej mojego wieku, będzie ładny, będzie mi grał na gitarze i nie będzie siwym staruszkiem - rozmarzyła się.
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

Gammeltorv Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 2 EmptySro Lip 08, 2009 5:54 pm

- aaaaa. rozumiem. gdzie można znaleźć przystojnych, młodych gitarzystów. pomyślmy razem - aż się zatrzymała i przytupując nóżką w trampku patrzyła na heather - myśl ze mną.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Gammeltorv Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 2 EmptySro Lip 08, 2009 5:58 pm

- na rockowym koncercie! - zgasiła papierosa i klasnęła w dłonie. - tylko, cholera, skąd ja teraz wytrzasnę rockowy koncert i jakim cudem nie dam się zabić w pogo? - udawała, że się nad tym zastanawia.
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

Gammeltorv Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 2 EmptySro Lip 08, 2009 7:04 pm

- nie wiem - powiedziała szczerze - może jak staniemy bardzo blisko sceny to tylko nas poobijają o barierki - pomyślała jeszcze chwilę - a może w jakimś klubie?
STRASZNIE cię przepraszam że tak długo mnie nie było - mama ma dyżur i musiałam ojcu zrobić obiad ;<
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

Gammeltorv Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 2 EmptySro Lip 08, 2009 8:07 pm

STRASZNIE się nie gniewam ;d
- klub, brzmi ciekawie - pokiwała głową. - nie wiem, jak chcesz - wzruszyła ramionami i uśmiechnęła się, pozostawiając wybór blance.
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

Gammeltorv Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 2 EmptySro Lip 08, 2009 8:10 pm

- to chodźmy - powiedziała ciągnąc heather za rękę w kierunku, jak mniemam przystanku autobusowego - mam ochotę na muzykę i na alkohol, hahaa!
//zacznę nawet, oui.
Powrót do góry Go down
santiago

santiago


Liczba postów : 50
Join date : 04/07/2009

Gammeltorv Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 2 EmptyPią Lip 10, 2009 3:14 pm

przechodził sobie i zastanawiał się po co pani po 60ce karmi gołębie a jakiś facet gra smutne piosenki
Powrót do góry Go down
kristen

kristen


Liczba postów : 384
Join date : 06/07/2009
Age : 33

Gammeltorv Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 2 EmptyPią Lip 10, 2009 3:22 pm

przechodziła tu tak z nudów a po chwili usiadła na ławce przed jakimś tam sklepem zapalając papierosa.
Powrót do góry Go down
santiago

santiago


Liczba postów : 50
Join date : 04/07/2009

Gammeltorv Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 2 EmptyPią Lip 10, 2009 3:28 pm

podszedł do niej kiedy ją zawuważył. powiedzmy że kojarzył ją z jakiejś imprezy- kriste, cześć- uśmiechnął się do niej ładnie- co tu robisz?- spytała i spojrzał na nią wręcz podejrzliwie
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gammeltorv Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gammeltorv Square
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Ulice-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje