Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gammeltorv Square

Go down 
+13
pontus
carly
pheobe
rainer
natalie
kristen
santiago
heather
blanche.
jelka.
wolfgang
olivia
nanou
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
kristen

kristen


Liczba postów : 384
Join date : 06/07/2009
Age : 33

Gammeltorv Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 3 EmptyPią Lip 10, 2009 3:36 pm

uniosła brwi i spojrzała na santiago z dołu. na początku w ogóle go nie poznała. -siedze i czekam na jakiś seksownych brunetów co mi postawią kawę bo zimno-powiedziała wkładając zmarzięte dłonie do kieszeni. nie liczyła, że s. postawi jej kawę czy coś w tym stylu.
Powrót do góry Go down
santiago

santiago


Liczba postów : 50
Join date : 04/07/2009

Gammeltorv Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 3 EmptyPią Lip 10, 2009 3:42 pm

seksownych brunetów? to jak jego aw xdd
nie był pewien czy go rozpoznała od razu ale później wydawało się że już sobie przypomniała- to jakaś aluzja co?-spytał i uniósł jedną brew. no ale żeby nie było że jest niemiły to jeszcze się uśmiechnął zachęcająco żeby nie było że jest przeciwko.
Powrót do góry Go down
kristen

kristen


Liczba postów : 384
Join date : 06/07/2009
Age : 33

Gammeltorv Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 3 EmptyPią Lip 10, 2009 3:55 pm

-no co ty.-powiedziała wypuszczając dym nad jego głową. przyjrzała mu się dokładniej i stwierdziła, że jest jeszcze ładniejszy od czasu tamtej imprezy, kiedy to upili się i siedzieli razem w wannie.
Powrót do góry Go down
santiago

santiago


Liczba postów : 50
Join date : 04/07/2009

Gammeltorv Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 3 EmptyPią Lip 10, 2009 4:07 pm

-szkoda. już myślałem ze spędze sobie miło popołudnie, ale jak nie to idę dalej- uśmiechnął się i udał że zbiera sie do pójścia sobie
Powrót do góry Go down
kristen

kristen


Liczba postów : 384
Join date : 06/07/2009
Age : 33

Gammeltorv Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 3 EmptyPią Lip 10, 2009 4:14 pm

-no doobra, skoro nalegasz-udała, że robi to niewiadomo z jakiej łaski, choć naprawdę chciała z nim spędzić trochę czasu. złapała go za rekę, ot tak po przyjacielsku i poszli, nie wiem gdzie, zacznij. xd
Powrót do góry Go down
natalie

natalie


Liczba postów : 233
Join date : 10/06/2009

Gammeltorv Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 3 EmptyPią Lip 10, 2009 7:44 pm

przyszła na miejsce. i czekała na rainera. spojrzała na ekran telefonu bo był taki fajny że zamieniał się w lusterko jak się wygasił xd
Powrót do góry Go down
rainer

rainer


Liczba postów : 257
Join date : 03/07/2009

Gammeltorv Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 3 EmptyPią Lip 10, 2009 7:47 pm

z racji, że miał niedaleko, to niezbyt się spieszył, tym bardziej, że próbował jakoś ogarnąć cały nieład, który padnował w mnieszkaniu, od kąd blanche wyjechała na wakację do rodziców. szzedł z ręką w kieszeni, bo w drugiej trzymał papierosa, którego palił, kiedy zobaczył natalie, wyrzucił niedopałek i podszedł do niej, uśmiechając się łagodnie. - cześć. - powiedział, całując ją w policzek i położył dłoń na jej biodrze.
Powrót do góry Go down
natalie

natalie


Liczba postów : 233
Join date : 10/06/2009

Gammeltorv Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 3 EmptyPią Lip 10, 2009 7:51 pm

-hej- uśmiechnęła się delikatnie i pocałowała go w policzek- tyle kazałeś mi czekać?- spytała lekko. wiadomo było że się nie gniewała. w końcu to ona była taka głupia że wyskoczyła z domu w sekundę i przybiegła tu najszybciej jak umiała.
Powrót do góry Go down
rainer

rainer


Liczba postów : 257
Join date : 03/07/2009

Gammeltorv Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 3 EmptyPią Lip 10, 2009 7:55 pm

- przepraszam. - wymruczał do jej ucha, uśmiechając się łagodnie, po czym objął ją ramieniem i powiedział, że skoro tyle czekała, to zaprowadzi ją teraz do mieszkania i jakoś spróbuje to wynagrodzić, a mówiąc to miał łobuzerski uśmiech. nie wiem, co mu chodziło po głowie. ;c poszli i zacznij. ;x
Powrót do góry Go down
pheobe

pheobe


Liczba postów : 169
Join date : 09/08/2009

Gammeltorv Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 3 EmptyNie Sie 16, 2009 8:29 pm

pheobe paliła sobie silk cuta i cały czas poprawiała sobie okulary na głowie, idąc w swoich nowych szpilkach, które były cholernie niewygodne, natomiast fakt ten był wynagrodzony przez ich piękny wygląd oraz prezencję na jej nóżkach. zobaczyła tj'a i pomachała do niego podchodząc - cześć tj - powiedziała wesoło.
Powrót do góry Go down
pheobe

pheobe


Liczba postów : 169
Join date : 09/08/2009

Gammeltorv Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 3 EmptyNie Sie 16, 2009 8:38 pm

dygnęła, bo to akurat było bardzo adekwatne - wiem, bardzo długo bym rzekła - powiedziała zgodnie z prawdą - wszystko w porządku, jak najlepszym. kupiłam sobie kota. jest ładny i biały - nazywa się kot. poza tym pheobe nigdy nie przejawiała zdolności w kierunku opisywania ludzi i przedmiotów. i zwierząt i roślin też. ani zjawisk i pejzaży etc.
Powrót do góry Go down
carly

carly


Liczba postów : 94
Join date : 26/08/2009
Age : 32

Gammeltorv Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 3 EmptySro Sie 26, 2009 11:56 pm

okej więc, nie wiem co carly mogła robić o tej porze na tej ulicy, hm, może wracała z jakieś klubu czy coś w tym stylu, była po jednym drinku, także była prawie że trzeźwa, jednakże kilkanaście metrów od niej, na jej drodze stał jakiś podejrzany pan, toteż postanowiła poczekać aż zniknie i ulokowała się na jakimś miłym krawężniku.
Powrót do góry Go down
pontus

pontus


Liczba postów : 126
Join date : 18/07/2009

Gammeltorv Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 3 EmptyCzw Sie 27, 2009 12:05 am

pontus szedł sobie lekkim krokiem, bo on był już po dwóch, ale skrętach, nie kieliszkach i miał z tego powodu zupełnie niezły humor. wracał do domu od jakichś znajomych, albo może przenosił się po prostu z imprezy na imprezę bo przecież noc młoda jeszcze!
i powiedzmy, że się znali, bo nie mam specjalnej weny na rozpoczynanie znajomości, w każdym razie tak sobie myślę, że nie znali się za dobrze, ale na pewno z widzenia.
- o, carly - rzekł, nadchodząc jej z naprzeciwka.
Powrót do góry Go down
carly

carly


Liczba postów : 94
Join date : 26/08/2009
Age : 32

Gammeltorv Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 3 EmptyCzw Sie 27, 2009 12:09 am

o tak to zdecydowanie lepiej, że się znali niż mieliby się zapoznawać. więc hm, carly nerwowo wyglądała czy podejrzany pan już sobie poszedł, cóż bała się, że zaciągnie ją w ciemny zaułek i zgwałci lub coś w tym stylu! hm, w sumie lubiła seks, ale nie w takiej postaci. :d i cóż, podchodzący do niej pontus napewno nieco ją wystaraszył. - a to ty. - odparła z ulgą i uśmiechem. - nie powinieneś podrywać jakiś dziewczyn? - zapytała, czytałam wizytówkę i wiem, ze podrywa laski na poezję, więc hm, byli podobni tzn on i carly, ona też lubiła podrywać, tyle, że facetów.
Powrót do góry Go down
pontus

pontus


Liczba postów : 126
Join date : 18/07/2009

Gammeltorv Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 3 EmptyCzw Sie 27, 2009 12:17 am

- a może właśnie zamierzam to uczynić, hm, car? - już się przyjęło, będzie do niej napierdalał per 'car', nawet, jeśli tego nie lubiła. trudno. słowo pontusa to jak słowo boże. uniósł jedną brew i wywalił papierosa, tak nim fajnie pstryknął w bok, włażąc na krawężnik koło niej - w ogóle co cię napadło, żeby sobie spacerować w samotności o tej porze? trzeba bgyło zadzwonić do mnie - posłał jej uśmiech numer sześćdziesiąt dziewięć - bo w końcu co, jeśli ten facet - wskazał na tegoż dziwnego pana - to nowy kuba rozpruwacz, co?
Powrót do góry Go down
carly

carly


Liczba postów : 94
Join date : 26/08/2009
Age : 32

Gammeltorv Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 3 EmptyCzw Sie 27, 2009 12:23 am

- zamierzasz to uczynić, tak? - spojrzała na niego uważnie, z uniesioną jedną brwią, wręcz zlustrowała go wzrokiem, tak jakby chciała zobaczyć jakie ma zamiary, a znając pontusa to raczej jakieś nieczyste. - więc skoro zamierzasz pobawić się w podrywanie to musisz znaleźć jakieś głupiutkie i mega naiwne dziewczyny, bo chyba nie myśisz, że ja ulegnę twojego urokowi osobistemu? - o nie, nie była łatwa i znała te sztuczki, w końcu sama je stosowała wobec facetów. - właściwie to wracałam z klubu, ale zrobiłam sobie mały przystanek. - no przecież nie przyzna się, że bała się jakiegoś gościa, to nie w stylu carly, nienienie. i cóż, po chwili zwróciła wzrok ku owemu, nieznajmomemu mężczyźnie. - jeśli okazałby się nowym kubą rozpruwaczem to zostałabym jego pierwszą ofiarą...wtedy napewno stałabym się sławna zawsze marzyłam o artykule na mój temat na pierwszych stronach gazet. - wymamrotała i dodała do tego słodki, milusi uśmieszek.
Powrót do góry Go down
pontus

pontus


Liczba postów : 126
Join date : 18/07/2009

Gammeltorv Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 3 EmptyCzw Sie 27, 2009 12:30 am

- na to są też inne sposoby, carly - rzucił z uśmiechem, bo przecież pontusek był znany dość dobrze we wszelkich kronikach towarzyskich, nie wiem już co wypisałam w jego wizytówce, ale miał bogatych starych i od dziecka się obracał w doborowym towarzystwie, co oznacza mniej więcej tyle, że brał najlepsze prochy i spał z dziewczynami co do których mógł być pewien, że nie są zarażone hivem. cudownie. - poza tym nie mówiłem wcae, że mam zamiar podrywać ciebie - posłał jej kolejny uśmiech piękny i wzruszył ramionkami, ukrytymi pod jego super fajną ramoneską, taką jak na awku.
Powrót do góry Go down
carly

carly


Liczba postów : 94
Join date : 26/08/2009
Age : 32

Gammeltorv Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 3 EmptyCzw Sie 27, 2009 12:37 am

cóż, posłała mu jeden ze swoich cynicznych uśmieszków. - skąd masz pewność, że chciałabym w inny sposób stać się znana? może chciałabym, żeby ludzie oglądali moje poćwiartowane ciało hm? - zakpiła, wcale tego by nie chciała, w sumie nie chciałaby w ogóle być znana, do szczęścia wystarczyło jej malibu, kilka mentolowych fajek, karta kredytowa i miętowe lody. - a nie masz zamiaru mnie podrywać? - zapytała, było jej obojętne jaką usłyszy odpowiedź, kierowała się zasadą ' tego kwiatu to pół światu ' i nie bardzo przejmowała się facetami.
Powrót do góry Go down
pontus

pontus


Liczba postów : 126
Join date : 18/07/2009

Gammeltorv Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 3 EmptyCzw Sie 27, 2009 12:40 am

- hm, to już brzmi jak niezłe zboczenie, car - odparł, uśmiechając się szeroko i sięgnął po kolejnego papierosa. nie miał mentolowych, szkoda, ale był grzeczny, więc ją poczęstował, tak należy w końcu - i nie wiem, w sumie jeszcze nie zdecydowałem. najpierw odprowadzę cię do domu - zdecydował - i nie obchodzi mnie co byś chciała, ale ja twoich poćwiartowanych zwłok nie chcę oglądać jutro przy porannej kawce w jakiejś gazecie. serio.
Powrót do góry Go down
carly

carly


Liczba postów : 94
Join date : 26/08/2009
Age : 32

Gammeltorv Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 3 EmptyCzw Sie 27, 2009 12:50 am

nie zwróciła nawet uwagi na jego słowa, denerwowało go to jak ją nazywał. - po pierwsze to przestań do mnie mówić car, to mnie irytyuje. - odparła i cóż, odmówiła, nie lubiła innych papierosów niż mentolowe, twierdziła, że najzwyklejsze fajki szybciej ją zabiją, głupota wiem, ale carly lubiła sobie wmawiać takie rzeczy. - po drugie widzę, że nie mam innego wyboru jak zgodzić się na odprowadzenie. - dodała po chwili, po czym na jej twarzy pojawił się uśmiech i w sumie już nie zwracała uwagi na tego podejrzanego faceta.
Powrót do góry Go down
lily

lily


Liczba postów : 63
Join date : 28/08/2009
Age : 32

Gammeltorv Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 3 EmptyPon Sie 31, 2009 12:36 am

nie wiem co robiła tu lily o tej porze, ale znając ją, wracała z jakiejś fajnej imprezy. nie była jednak o dziwo ani pijana, ani naćpana. no, więc szła sobie tędy, nucąc coś pod nosem, bo miała fajny humor całkiem!
Powrót do góry Go down
clyde

clyde


Liczba postów : 207
Join date : 26/08/2009
Age : 33
Skąd : london.

Gammeltorv Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 3 EmptyPon Sie 31, 2009 12:51 am

a klajd właśnie wracał z imprezy! nieco podpity i zjarany, ale nie było po tym tego widać, bynajmniej z daleka. :d i nie wiem czy się znali czy nie, zadecyduj, w sumie nie mam weny na poznawanie się, a i dodam, że klajd wpadł na lily, przypadkiem oczywiście!
Powrót do góry Go down
lily

lily


Liczba postów : 63
Join date : 28/08/2009
Age : 32

Gammeltorv Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 3 EmptyPon Sie 31, 2009 12:53 am

no dobra, więc niech się już znają! xd
skoro na nią wpadł, to zaczęła wrzeszczeć jak opętana, wiadomo, ciemna ulica i nagle ktoś na nią wpada! to musiało być straszne. xd - clyde, ty idioto! - wrzasnęła, kiedy już ogarnęła, że to on. - wszystko okej? - zapytała już łagodniejszym tonem, zapewne zauważając, że klajd w najlepszym stanie nie był!
Powrót do góry Go down
clyde

clyde


Liczba postów : 207
Join date : 26/08/2009
Age : 33
Skąd : london.

Gammeltorv Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 3 EmptyPon Sie 31, 2009 12:56 am

był w dobrym stanie, tylko nieco pijany, mógł się ostatecznie nieco chwiać to w lewo to w prawo. więc skoro się znali, to dopiero po głębszym przypatrzeniu się zauważył, ze to lily, którą pewnie znał z liceum! - wystarczy clyde, bez 'ty idioto' - wybaczmy mu, nie myślał trzeźwo. - oczywiście, że okej. a z tobą w porządku? mogłem cię zgnieść. - taa jasne, klajd był taką chudziną że mało kogo mógł zgnieść.
Powrót do góry Go down
lily

lily


Liczba postów : 63
Join date : 28/08/2009
Age : 32

Gammeltorv Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 3 EmptyPon Sie 31, 2009 12:59 am

- tak, jasne, ty byś mnie zgniótł - roześmiała się, ciągnąc go w stronę jakiegoś murku, na którym zapewne usiedli, bo lily za bardzo się bała, że klajd znów straci równowagę. - skąd ty wracasz i dlaczego mnie tam nie było? - zmarszczyła lekko brwi, bo domyśliła się, że wraca z jakiejś całkiem udanej imprezy. no cóż, ta z której wracała lily nie była udana wcale a wcale, pewnie wszyscy się migdalili po kątach i tyle z fajnej imprezy!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gammeltorv Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gammeltorv Square   Gammeltorv Square - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gammeltorv Square
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Ulice-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje