Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 plaża

Go down 
+17
charlie
naveen
isabella
tyler
phillip
vianne
kevin
kristen
jamie
mercedes
Alice
adam
corey
heather
Marta
blanche.
madison
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorWiadomość
yann

yann


Liczba postów : 28
Join date : 23/08/2009

plaża - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: plaża   plaża - Page 12 EmptyWto Sie 25, 2009 6:31 pm

wyszczerzył się - wieeem, pamiętam - on miał pamięć jak słonica, albo jak słoń raczej. bardzo dobrą w każdym razie - poczytałem w internecie i znalazłem listę najstraszniejszych filmów w całej historii kina, cieszysz się - spytał, bo to prawda siedział i grzebał razem z alojzym, kotem - i już nawet kupiłem popcorn. tylko powiedz kiedy chcesz się do mnie wybrać.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

plaża - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: plaża   plaża - Page 12 EmptyWto Sie 25, 2009 6:33 pm

- ach, więc to ja mam się wybrać do ciebie - pokiwała głową, zastanawiając się jakim cudem wróci po ciemku do domu, po obejrzeniu jakiegoś najstraszniejszego filmu w całej historii kina! xd chyba przewiozą ją od razu do wariatkowa, a nie do domu. - nie wiem, obojętnie kiedy - wzruszyła ramionami, bo nie miała planów na najbliższe dni.
Powrót do góry Go down
yann

yann


Liczba postów : 28
Join date : 23/08/2009

plaża - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: plaża   plaża - Page 12 EmptyWto Sie 25, 2009 6:37 pm

popatrzył na nią uważnie - no chyba że wolisz u siebie - powiedział, bo nie miał najmniejszego zamiaru jej zmuszać do siedzenia u siebie, jeżeli nie chce - może będziesz się bała wracać, chociaż pewnie bym cię odwiózł, albo będziesz się bała fikusa w przedpokoju, czy też lodówki. ja się dostosuję - powiedział i z powrotem położył sie na plecach patrząc na latawce.
latawce lov.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

plaża - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: plaża   plaża - Page 12 EmptyWto Sie 25, 2009 6:41 pm

- bez różnicy - powiedziała po chwili zastanowienia, bo stwierdziła, że musi pokonać swoje wszelkie dziwne lęki i obiecała sobie, że wcale nie będzie bała się wrócić do domu, nawet jeśli za rogiem ciemnej, pustej ulicy będzie na nią czekała samara z ringu! xdd - tylko jak zacznę się drzeć wniebogłosy przy jakiejś przerażającej scenie, to nie uznaj mnie za niespełna rozumu wariatkę - ostrzegła z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
yann

yann


Liczba postów : 28
Join date : 23/08/2009

plaża - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: plaża   plaża - Page 12 EmptyWto Sie 25, 2009 6:46 pm

- spokojnie, przecież nie jestem sadystą, będziesz mogła płakać, krzyczeć, uciekać, chować się i odmawiać dalszej współpracy - pewnie aż tak źle nie będzie, a on będzie się śmiał od początku, więc heather nie będzie się bała - kupię przeganiacz duchów i zamówię gołstbastersów!
hu ju gona kol?
GOŁSTBASTERS!
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

plaża - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: plaża   plaża - Page 12 EmptyWto Sie 25, 2009 6:49 pm

- nie no, aż tak źle chyba nie będzie - mruknęła. - chociaż... raz jak byłam w kinie na jakimś strasznym horrorze, to wysypałam cały popcorn i narobiłam takiego wrzasku, że aż mnie wyprosili z sali - westchnęła na samą myśl. od tej pory nie pokazała się już więcej w tym kinie. xd
Powrót do góry Go down
yann

yann


Liczba postów : 28
Join date : 23/08/2009

plaża - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: plaża   plaża - Page 12 EmptyWto Sie 25, 2009 6:52 pm

zrobił współczującą minę i poklepał ją po łopatce, aww jakie to słodkie - moja byłą dziewczyna była na ringu i wybiegając z wrzaskiem z sali wdepnęła w duże nachosy z sosem serowym. jej śliczne zamszowe botki tego nie wytrzymały, wierz mi - wiedział, bo on jej te botki przywiózł, jego ojciec je zaprojektował dla niej - szkoda było - powiedział i uśmiechnął się na wspomnienie tam tej dziewczyny.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

plaża - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: plaża   plaża - Page 12 EmptyWto Sie 25, 2009 6:54 pm

- biedne botki - westchnęła, chociaż chyba bardziej powinna współczuć dziewczynie. xd - no ale postaram się za bardzo nie histeryzować, ani nic nie zniszczyć - wyciągnęła nogi przed siebie, mając nadzieję, że nic nie zniszczy, nikogo nie poszkoduje i takie inne!
Powrót do góry Go down
yann

yann


Liczba postów : 28
Join date : 23/08/2009

plaża - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: plaża   plaża - Page 12 EmptyWto Sie 25, 2009 6:58 pm

- histeryzuj, w końcu po to się ogląda filmy grozy. chyba. znaczy wiesz, ja nie histeryzuję, ale sam nie lubię oglądać. - wzruszył ramionami, on tak umie nawet kiedy leży xd bo się zaplątał w tym wywodzie swoim - na koniec możemy obejrzeć jakiś odcinek ulicy sezamkowej żeby rozładować strach - powiedział, bo był szczęśliwym posiadaczem całej kolekcji, miał młodszą kuzynkę. ona czasami do niego przyjeżdża w odwiedziny.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

plaża - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: plaża   plaża - Page 12 EmptyWto Sie 25, 2009 7:00 pm

- a więc też się boisz horrorów! - powiedziała oskarżycielskim tonem i położyła się obok, bo zaczynały ją boleć plecy. - wiesz, możesz mnie uznać za idiotkę, ale ulica sezamkowa w dzieciństwie też mnie przerażała - stwierdziła całkiem poważnie.
Powrót do góry Go down
yann

yann


Liczba postów : 28
Join date : 23/08/2009

plaża - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: plaża   plaża - Page 12 EmptyWto Sie 25, 2009 7:06 pm

- a ty mnie za tchórza, ale nie lubiłem tego potwora z kosza na śmieci był przerażający, a i uważałem że bert i eddie są parą. w sumie chyba miałem rację, nie? oni tacy są - pociągnął z zakłopotanie, nosem - no, w inną stronę. - starał się ostrożnie wypowiadać o homoseksualistach, po tym jak się okazało że jego przyjaciel nim jest. znaczy on wie że heather nie jest, ale może ma przyjaciela homo, tak jak on?
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

plaża - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: plaża   plaża - Page 12 EmptyWto Sie 25, 2009 7:08 pm

- nie mam pojęcia, ale wiem, że jak kiedyś będę miała dzieci, to na pewno nie będę ich katować takimi strasznymi bajkami, jak właśnie ulica sezamkowa, czy, nie daj boże, mapety! - wzdrygnęła się na samą myśl. heather chyba była bardzo strachliwym dzieckiem, jak widać. xdd
Powrót do góry Go down
yann

yann


Liczba postów : 28
Join date : 23/08/2009

plaża - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: plaża   plaża - Page 12 EmptyWto Sie 25, 2009 7:13 pm

aż usiadł z wrażenia! - hej, nie możesz się bać wszystkiego! - powiedział z przekonaniem - mnie mama biła patelnią po głowie i patrz! nie jestem strachliwy... zbytnio - skłamał, ona o tym wiedziała, miał taką nadzieję, ale czego się nie robi dla przyjaciół - bajek disneya też się bałaś?
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

plaża - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: plaża   plaża - Page 12 EmptyWto Sie 25, 2009 7:16 pm

roześmiała się, bo domyśliła się, że yann żartował, rzecz jasna. - bajek disneya? zależy których. macocha z królewny śnieżki była trochę przerażająca... i ten zły, nie pamiętam jak się nazywał, z alladyna! wiesz, czasem zastanawiam się, czy ze mną jest wszystko w porządku - zaśmiała się, bo czasem zachowywała się, jakby miała jakąś traumę z dzieciństwa.
Powrót do góry Go down
yann

yann


Liczba postów : 28
Join date : 23/08/2009

plaża - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: plaża   plaża - Page 12 EmptyWto Sie 25, 2009 7:20 pm

- to był dżafar - powiedział bez wahania, pozdro młodsza kuzynka! - może cię kuzyn straszył jak byłaś zupełnie małą i w śpioszkach - powiedział i zachichotał bo wyobraził sobie heather w łóżeczku dla małych dzieci straszoną przez eliaha złymi pokemonami i innymi takimi gadżetami.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

plaża - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: plaża   plaża - Page 12 EmptyWto Sie 25, 2009 7:23 pm

- w sumie to całkiem możliwe - pokiwała głową, wstając z piasku i otrzepując się, po czym usiadła ponownie. wkurzało ją to, że czuła wszędzie zimne ziarenka piasku, no ale cóż. - no trudno, w takim razie ja będę straszyć tak jego dzieci. a propos, wiesz, że eliah ma córeczkę?
Powrót do góry Go down
yann

yann


Liczba postów : 28
Join date : 23/08/2009

plaża - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: plaża   plaża - Page 12 EmptyWto Sie 25, 2009 7:27 pm

uniósł brwi z zakłopotaniem - taaak? to chyba fajnie, ale jakoś go nie widzę w roli tatusia. - nic mu o tym nie było wiadomo - z kim? i że tak to ujmę od kiedy? - dodał i wstał otrzepując sobie plecy i czochrając głowę, włosy znaczy.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

plaża - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: plaża   plaża - Page 12 EmptyWto Sie 25, 2009 7:31 pm

- mnie się pytasz? - przewróciła oczami. - poza tym, że matką jest jelka, a dziewczynka ma na imię roisin, czy jakoś tak, nic nie wiem. nawet jej jeszcze nie widziałam. ale i tak zakładam, że będzie z niego beznadziejny ojciec - tak, wszyscy wierzymy w eliaha! xdd
Powrót do góry Go down
yann

yann


Liczba postów : 28
Join date : 23/08/2009

plaża - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: plaża   plaża - Page 12 EmptyWto Sie 25, 2009 7:35 pm

jeśli uważasz że eliah będzie beznadziejnym ojcem w ręce klaszcz <kłap! kłap!> xd
- no wiesz, bądź co bądź znaczy to że jesteś ciocią, nie? prawie rodzoną, a jelkę znam. miła całkiem - ostatnim razem kiedy ją widział miała na sobie tunikę baaardzo luźną. teraz wie czemu - a ty się, no wiesz. cieszysz? znaczy cieszysz to chyba za dużo powiedziane, ale jaki jest twój stosunek do tej sytuacji?
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

plaża - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: plaża   plaża - Page 12 EmptyWto Sie 25, 2009 7:38 pm

- nie mam pojęcia, podejrzewam, że pewnie nigdy nie zobaczę tego dziecka, bo o ile mi wiadomo eliah uciekł do stanów. na miejscu jelki nie spodziewałabym się niczego innego - wzruszyła ramionami. - mam tylko nadzieję, że to sarze będą podrzucać dziecko, jak nie będą mieli czasu, a nie mi - zaśmiała się. no bo w końcu sarah była bliższą ciocią niż heather!
Powrót do góry Go down
yann

yann


Liczba postów : 28
Join date : 23/08/2009

plaża - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: plaża   plaża - Page 12 EmptyWto Sie 25, 2009 7:44 pm

no tak.
- w sumie to jej współczuję - powiedział w zamyśleniu - no wiesz, ile ona ma lat. 20? zasadniczo najlepsze lata w plecy. no ale cóż począć - i pewnie się z heather pożegnał, mama mnie odgania. i poszedł i si ju lejter! ;*
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 356
Join date : 05/07/2009
Age : 33

plaża - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: plaża   plaża - Page 12 EmptyWto Sie 25, 2009 7:46 pm

okej, ona też poszła, pa ;*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





plaża - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: plaża   plaża - Page 12 Empty

Powrót do góry Go down
 
plaża
Powrót do góry 
Strona 12 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» Copenhagen Plaza

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Nad wodą-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje