Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 mathildy

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
mathilde

mathilde


Liczba postów : 151
Join date : 30/06/2009

mathildy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mathildy   mathildy - Page 2 EmptyWto Lip 14, 2009 10:15 pm

to co powiedział pewnie jeszcze bardziej ją podnieciło- wiem o czym mówisz- mruknęła tylko i pocałowała go w usta. ściągnęła szybko jego koszulkę i przejechała placami po jego torsie. zacisnęła mocniej uda i spojrzała na niego hmm.. perwersyjnie no.
Powrót do góry Go down
mike

mike


Liczba postów : 110
Join date : 01/07/2009
Age : 34

mathildy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mathildy   mathildy - Page 2 EmptyWto Lip 14, 2009 10:22 pm

taaak, bo matyldzia była tak samo perwersyjna jak zapewne panna patty, która na propozycję przelecenia ją przez przyjaciela szkolnego, po prostu przystała! więc wiadomo, to mike zaliczał ją, i pewnie pójdzie sobie po wszystkim. zdjął pewnie jej spodenki, i zsunął swoje spodnie, nie pieprzył się z niczym, tylko z nią, więc wszedł w nią zdecydowanie i pieprzył, ostro.
Powrót do góry Go down
mathilde

mathilde


Liczba postów : 151
Join date : 30/06/2009

mathildy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mathildy   mathildy - Page 2 EmptyWto Lip 14, 2009 10:40 pm

jęknęła raz czy dwa. pewnie gdyby to był jakiś bardziej dziki seks to krzyczała by na całe gardło żeby sąsiedzi słyszeli, ale taki byle seks w przedpokoju to co to dla niej... całowała go po szyi torsie schodząc odrobinę niżej. złapała go dłońmi za tyłek i zaczęła go przysuwać i odsuwać coraz szybciej. oplotła go nogą którą pewnie musiał trzymać i była coraz bardziej napalona
Powrót do góry Go down
mike

mike


Liczba postów : 110
Join date : 01/07/2009
Age : 34

mathildy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mathildy   mathildy - Page 2 EmptyWto Lip 14, 2009 10:45 pm

to mieli całkiem fajny seks, każdy doszedł i teraz siedzieli sobie spokojnie w ubrankach na kanapie. - mhm, to było zajebiste mat. - powiedział z uśmiechem i zapalił papierosa, jak zwykle. no ale nieważne. przyjrzał się jej. - to ja teraz pójdę. - powiedział spokojnie i tylko wzruszył ramionami i wstał.
Powrót do góry Go down
mathilde

mathilde


Liczba postów : 151
Join date : 30/06/2009

mathildy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mathildy   mathildy - Page 2 EmptyWto Lip 14, 2009 10:49 pm

uśmiechnęła się bo to było prawie jak komplement- mhm. było całkiem milo- powiedziała i pocałowała go w policzek. no zanim wstał jeszcze. a kiedy wstał powiedziała tylko że ma tu jeszcze kiedyś przyjść i to powtórzyć bo inaczej skopie mu tyłek. no mógł zostać, ale jak mu tak zależało to przecież nie będzie się prosić
Powrót do góry Go down
mike

mike


Liczba postów : 110
Join date : 01/07/2009
Age : 34

mathildy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mathildy   mathildy - Page 2 EmptyWto Lip 14, 2009 10:52 pm

więc poszedł ;d
Powrót do góry Go down
mathilde

mathilde


Liczba postów : 151
Join date : 30/06/2009

mathildy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mathildy   mathildy - Page 2 EmptyWto Lip 14, 2009 10:52 pm

więc wróciła do oglądania plotkary.
Powrót do góry Go down
patty

patty


Liczba postów : 379
Join date : 10/07/2009
Age : 34
Skąd : kopenhaga.

mathildy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mathildy   mathildy - Page 2 EmptyCzw Lip 16, 2009 10:32 pm

więc przyprowadziła tutaj dejwa, który nie chciał zostac sam przy pomniku, i który był jej cholernym przyjacielem, co jej przeszkadzało, i to jak. wpuściła go do środka, i kazała poczekać na kanapie, a sama poszła sobie po szklankę whisky, i jemu też coś dała, pewnie to samo. usiadła sobie obok niego i wpatrywała się w szklaneczkę. - dave? a co masz ochotę? na spanie, czy co? - zapytała się go, dzisiaj śpi na kanapie, xd jak zasłuży, to u niej.
Powrót do góry Go down
david

david


Liczba postów : 522
Join date : 07/07/2009

mathildy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mathildy   mathildy - Page 2 EmptyCzw Lip 16, 2009 10:40 pm

-na cokolwiek-odparł opierając głowę o oparcie kanapy. nie był zdecydowany czy wybrać kanapkę z szynką i serem czy kanapkę z serem i pomidorem. zakrył twarz rękoma. czuł, że nie ma siły i że oblała go fala zimnego potu-a ty? co planujesz na dzisiejszą noc, hm?-spojrzał na nią przez palce.
Powrót do góry Go down
patty

patty


Liczba postów : 379
Join date : 10/07/2009
Age : 34
Skąd : kopenhaga.

mathildy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mathildy   mathildy - Page 2 EmptyCzw Lip 16, 2009 10:47 pm

- nie wiem, zostanę z tobą w domu, nie chcę żebyś gdzies mi się szwendał po nocy i żeby ci się nic nie stało, wiesz, martwiłabym się o ciebie i to cholernie. - powiedziała spokojnie i wzruszyła ramionami i potem się chyba napiła. spojrzała się na niego. - a właśnie, chcesz spac ze mną, czy na kanapie, co? no bo nie wiem gdzie wolisz. możesz się do mnie przytulic, jak tam chcesz. - powiedziała całkiem miło.
Powrót do góry Go down
david

david


Liczba postów : 522
Join date : 07/07/2009

mathildy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mathildy   mathildy - Page 2 EmptyCzw Lip 16, 2009 10:56 pm

-jeżeli faktycznie mogę się do ciebie przytulić do chcę spać obok ciebie. wątpię czy ta kanapa jest wygodna-powiedział drapiąc się po głowie-całkiem tu miło jak jest ciemno-wzruszył ramionami kręcąc głową-i łiski masz dobre-podsumował zdejmując bluzę w której się już gotował.
Powrót do góry Go down
patty

patty


Liczba postów : 379
Join date : 10/07/2009
Age : 34
Skąd : kopenhaga.

mathildy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mathildy   mathildy - Page 2 EmptyCzw Lip 16, 2009 11:00 pm

- okej, to będziesz dzisiaj spał ze mną. mam wygodne duże łóżko, kanapa nie jest tak miękka jak ono. - powiedziała spokojnie i się do niego uśmiechnęła. - david, powiedz mi, czy istnieje przyjaźń między kobietą a mężczyzną, co? -zapytała sie go tylko i się chyba napiła, i spojrzała gdzies na stolik.
Powrót do góry Go down
david

david


Liczba postów : 522
Join date : 07/07/2009

mathildy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mathildy   mathildy - Page 2 EmptyCzw Lip 16, 2009 11:04 pm

-jasne-powiedział całkiem serio-jesteśmy tego żywym dowodem. przecież wiesz-spojrzał na nią biorąc od ręki szklankę magicznego napoju-poza tym patrz ile jest gejów na świecie, oni przyjaźnią się przede wszystkim z kobietami-stwierdził mocząc usta w alkoholu po czym zaśmiał się cicho nawet nie wiemm z czego.-mam nadzieję, że masz dla mnie piżamę. co?
Powrót do góry Go down
patty

patty


Liczba postów : 379
Join date : 10/07/2009
Age : 34
Skąd : kopenhaga.

mathildy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mathildy   mathildy - Page 2 EmptyCzw Lip 16, 2009 11:06 pm

- wiesz, z tym, że chyba ja jej nie uznaję. przynajmniej chyba z mojego punktu widzenia. nie jesteśmy już przykładem przyjaźni, przekroczyliśmy linię przyjaźni już dawno dawno temu, kiedy się przespaliśmy, widzisz. - powiedziala spokojnie, pewnie zaraz sobie pójdzie, bo patty zebrało się na wyznania, i to teraz, wieczorem, i napiła się drinka, mówiła to całkiem wszystko spokojnie jakby nic.
Powrót do góry Go down
david

david


Liczba postów : 522
Join date : 07/07/2009

mathildy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mathildy   mathildy - Page 2 EmptyCzw Lip 16, 2009 11:15 pm

to co teraz patty powiedziała kompletnie nim zszokowało. nigdy o tym nie myślał, nawet nie zamierzał i nie chciał. nie rozumiał co ona od niego chce, wszystko było dobrze dopóki ona nie powiedziała tego słowa, którego w jego życiu nie wolno wymawiać w obecności osoby z którą uprawiało się już seks czyli 'przespaliśmy się'. te dwa słowa odbijały się w jego głowie i zamiast zniknąc cały czas narastały.-przespaliśmy się-powiedział cicho zatykając uszy rękoma. 'dejw skup się' powtarzał sobie cały czas w myślach próbując zebrać się do garści-małżeństwem też nie jesteśmy-powiedział szorstko i miał nadzieję, że patty powie, że miał rację i jednak są przyjaciółmi.
Powrót do góry Go down
patty

patty


Liczba postów : 379
Join date : 10/07/2009
Age : 34
Skąd : kopenhaga.

mathildy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mathildy   mathildy - Page 2 EmptyCzw Lip 16, 2009 11:20 pm

spojrzała się na niego i tylko żałośnie uśmiechnęła. - ha ha ha. jestem żałosna, no cóż, jestem chyba totalną idiotką, bo czegoś w końcu chciałam, czegoś więcej, nie powinnam w ogóle ci była tego mówic, chyba po prostu o tobie zapomnę, przestanę się z tobą spotykac, no i tak będzie dla mnie najlepiej, wiadomo, skoro tobie w ogóle nie zależy. po prostu, nie, nie ważne. - powiedziała, wstając i tylko nie wiedziała czy ma się ruszyc czy nie, czy zwiewac, więc poszla do kuchni po jabłko, zwiała przed nim, i usiadła na podłodze, opierając głową o jakąś szafkę, właśnie.
Powrót do góry Go down
david

david


Liczba postów : 522
Join date : 07/07/2009

mathildy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mathildy   mathildy - Page 2 EmptyCzw Lip 16, 2009 11:26 pm

-kurwa, patty-wstał z kanapy i poszedł za nią. usiadł na blacie kuchennym wpatrując się w jakiś niewidzialny punkt w jej kuchni-myślisz, że jak ludzie się prześpią to od razu powinni byc ze sobą?-spojrzał się na nią wzrokiem pełnym współczucia-tak nie jest-powiedział ciszej-nie jesteśmy razem, zrozum to-odparł chłodno trzymając gorącą dłoń na swoim czole.
Powrót do góry Go down
patty

patty


Liczba postów : 379
Join date : 10/07/2009
Age : 34
Skąd : kopenhaga.

mathildy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mathildy   mathildy - Page 2 EmptyCzw Lip 16, 2009 11:29 pm

- nie przepraszam, ale powinieneś już sobie chyba pójsc, okej? - powiedziała patrząc na niego, nie chciała go widziec, ani dzisiaj, ani jutro, ani tym bardziej nigdy. - nie chce się z tobą spotykac ani dzisiaj, ani jutro, ani nigdy w życiu, bo chce o tym zapomniec, rozumiesz? przepraszam, że coś nareszcie do kogoś poczułam, myślałam, że mi się uda, po raz pierwszy w życiu, rozumiesz? pierwszy raz! a ty to tak miło zniszczyłeś - krzyknęła w końcu i wstała, i poszła do salonu chyba, i napiła się whisky i zapaliła papierosa.
Powrót do góry Go down
david

david


Liczba postów : 522
Join date : 07/07/2009

mathildy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mathildy   mathildy - Page 2 EmptyCzw Lip 16, 2009 11:37 pm

nie wiedział co powiedzieć, za cholerę nie wiedział ani co powiedzieć ani co zrobić. czy może rzucić się na nią i załatwić problem od ręki, czy może grzecznie wyjść i nigdy jej nie zobaczyć, czy może zostać i się dłużej kłócić czy może po prostu wyjaśnić to całe nieporozumienie. tak, dejwid jak na razie nazywał to nieporozumieniem. przeklnął cicho pod nosem. nie chciał już dłużej wkurzać patty, a ty bardziej nie chciał żeby emocje mu puściły. kurczowo zacisnął pięści znowu powtarzając sobie w myslach swoją mantrę po czym poszedł na nią do salonu. tylko tym razem stanął trochę dalej, gdzieś w jakiś drzwiach-patty, przepraszam-wydukał-dla mnie to wszystko dzieje się za szybko. zrozum mnie, proszę-jęknął patrząc się na nią biednymi oczami-ale jeżeli chcesz to wyjdę i już nie będę cię męczył. tylko powiedz-ręce złożył z tyłu i czekał na odpowiedź.
Powrót do góry Go down
patty

patty


Liczba postów : 379
Join date : 10/07/2009
Age : 34
Skąd : kopenhaga.

mathildy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mathildy   mathildy - Page 2 EmptyCzw Lip 16, 2009 11:41 pm

tylko spojrzała się na niego i zaciągnęła się papierosem i tylko oparła się wygodnie o oparcie kanapy. wpatrywała się w niego jak w jakiś obrazek, uśmiechała się bardzo żałośnie, bo czuła się jak jakaś idiotka. przygryzła wargę i znowu zaciągnęła się papierosem, i napiła się whisky z butelki, chyba tak, dzisiaj się upije, będzie siedziała w domu, i będzie miała depresję. - a jak myślisz, po tym co ci powiedziałam, i co czuję, chcę żebyś wyszedł, co? jak myślisz? - zapytała się go, w sumie całkiem cicho i tylko przygryzla wargę. - nie chcę, jak cholera nie chcę. - szepnęła i tylko uciekła gdzieś wzrokiem. nie wiem gdzie.
Powrót do góry Go down
david

david


Liczba postów : 522
Join date : 07/07/2009

mathildy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mathildy   mathildy - Page 2 EmptyCzw Lip 16, 2009 11:53 pm

zdziwił się, że patty nie płacze. zazwyczaj dziewczyny w takich sytuacjach ryczały by jak bobry. wywnioskował dejw oglądając jakieś głupie filmy. zapalił papierosa. czuł się cholernie bezradny i bezsilny. kompletnie nie wiedział co ma zrobić. gdyby byli parą powiedziałby po prostu 'kocham cię' i sprawa by była załatwiona. oparł się o ścianę starając się skupić myśli.-prześpię się dzisiaj na kanapie-powiedział bezuczuciowo-nie zostawię cię w takim stanie-szepnął patrząc się w podłogę-może lepiej by było jakby ten dzień się już skończył-powiedział na tyle głośno, że patty na pewno to usłyszała.
Powrót do góry Go down
patty

patty


Liczba postów : 379
Join date : 10/07/2009
Age : 34
Skąd : kopenhaga.

mathildy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mathildy   mathildy - Page 2 EmptyCzw Lip 16, 2009 11:57 pm

patty popłacze się tylko jak będzie sama, w pokoju, na pewno. nie zamierzała płakac przy dejwie, wzięła tylko butelkę i się znowu napiła i spojrzała na niego, dzisiaj patty nie miała głowy do niczego, i zaciągnęła się papierosem. pomyślała, że jest kompletną idiotką, bo pewnie nigdy nie będą razem. wpadała powoli w jakąś depresje, czy coś, nie wiem co, chyba. westchnęła żałośnie i spojrzała na niego. - mhm, może i tak. nie wiem, może ja nie powinnam w ogóle wtedy przychodzic, może, nie wiem. - powiedziała, i się popłakała, chociaż nie chciała płakac przy nim.
Powrót do góry Go down
david

david


Liczba postów : 522
Join date : 07/07/2009

mathildy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mathildy   mathildy - Page 2 EmptyPią Lip 17, 2009 12:03 am

zrobiło mu się strasznie jej żal, nawet przez chwilę miał ochotę zapłakać z nią jak małe dziecko. żałował, że się spotkali, że zaciągnął ją do łóżka, że ona w nim się zakochała, że go to spotkało. za dużo jak na dziewiętnaście lat i umysł artysty, ale nie zamierzał tego tak zostawiać. ojciec zawsze mu powtarzał, że to co zepsułeś, napraw. tak też zamierzał zrobić.-patty, tylko nie płacz-podszedł do niej głaskając ją po dłoniach-wszystko się ułoży. zobaczysz-szepnął jej do ucha.
Powrót do góry Go down
patty

patty


Liczba postów : 379
Join date : 10/07/2009
Age : 34
Skąd : kopenhaga.

mathildy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mathildy   mathildy - Page 2 EmptyPią Lip 17, 2009 12:05 am

- nic sie nie ułoży, rozumiesz? ja mimo wszystko będę cię kochała, będę się sama raniła, aż w końcu ty zapomnisz o mnie, a ja nadal będę cierpiała. - powiedziała płacząc i tylko szlochała sobie, tak bardzo ją to wszystko bolało, płakała, i nie chciała przestac. napiła się znowu i zaciągnęła papierosem, nie miała siły chyba już mówic mu, że bardzo potrzebuje tego, żeby ją na przykład przytulił i żeby wszystko było okej, ale nie będzie nigdy nic okej, biedna, żal mi jej.
Powrót do góry Go down
david

david


Liczba postów : 522
Join date : 07/07/2009

mathildy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mathildy   mathildy - Page 2 EmptyPią Lip 17, 2009 12:14 am

-właśnie, że tak. daję ci słowo-pogłaskał ją po głowie odsuwając od niej szklankę z whisky. usiadł obok niej przez chwilę nic nie mówiąc. już chyba się uspokoił. wyznanie patty było dla niego dużym szokiem i zaskoczeniem, w życiu by się tego nie spodziewał. chociaż stop, to on wszystkiemu zawinił. nie powinien do niej pisać ani zaciągać swojej szkolnej koleżanki do łóżka. jutro rano obudzi się z wielkim kacem alkoholowym i moralnym. może nawet sobie tego nigdy nie daruje-co mogę zrobić żebyś poczuła się lepiej, hm?-powiedział spokojnym głosem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





mathildy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mathildy   mathildy - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
mathildy
Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Domy i mieszkania-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje