Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Port

Go down 
+12
andy
joan
kevin
jonathan
amelia
darla.
olivia
nilsine
daniel
elyse
isabella
administracja
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorWiadomość
graves

graves


Liczba postów : 52
Join date : 26/08/2009

Port - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Port   Port - Page 7 EmptyPią Sie 28, 2009 3:21 pm

przebierała? xd ok! ;d
graves kątem oka, no bo przecież przyglądał się owym łódeczką!, kto wie, może miał ochotę nawet jedną wypożyczyć, albo iść całkiem na spontana i "pożyczyć" bez zapłaty!, zobaczył iż owa, zacna dziewoja, która go mijała, bacznie mu się przyjrzała, co zapewne podniosło jego mniemanie o sobie, na co wskazywał jego szelmowski uśmiech, kiedy wypuszczał dym tytoniowy. zatrzymał się przy jednej z łódek, tuż obok mercedes. - są do wypożyczenia? - zapytał, wskazując głową na łódeczkę, po czym spojrzał na mercedes z uniesioną w górę prawą brwią i papierosem pomiędzy wargami.
Powrót do góry Go down
mercedes

mercedes


Liczba postów : 47
Join date : 22/07/2009

Port - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Port   Port - Page 7 EmptyPią Sie 28, 2009 3:29 pm

tak przebierała coś...............:d
no i przebrała rybkę w sukieneczkę i było miło. popatrzyła w górę na chłopaka i zmrużyła oczy, słońce dawało tego dnia popalić. pokiwała głową. - tak są do wypożyczenia. - powiedzmy,że merc tym kierowała wraz z ojcem i pomoże chłopakowi. - tylko tamte dalej są zajęte. - wskazała na łódeczki o lepszym wyglądzie, bo te co są wolne to jakieś graty zapewne i tanio je wynająć. ale co by zaszkodziło popłynąć na tych lepszych, przecież tatuś nic by nie zrobił. - więc, którą chcesz wypożyczyć. wiem wybór jest niesamowicie trudny,bo każda jest jakaś przedpotopowa. - (ooo ironio!) stwierdziła i wzruszyła ramionami. - ale dobre i to. - uśmiechnęła się, chłopak był ładny i mogła zrobić dla niego wyjątek, jeśli chodzi o te LEPSZE łódki.
Powrót do góry Go down
graves

graves


Liczba postów : 52
Join date : 26/08/2009

Port - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Port   Port - Page 7 EmptyPią Sie 28, 2009 3:34 pm

no i nici z "pożyczenia" łódki bez zapłaty. podrapał się po ogolonej brodzi, dłonią w której trzymał papierosa. - a mogę zarezerwować jedną na jutro? - zapytał, patrząc w stronę tych lepszych łódek, no bo raczej życie było mu miłe i nie chciał utonąć na środku morza! ;c - tą lepszą. - dodał, po czym odwrócił głowę w stronę mercedes i uśmiechnął się z przekąsem, wkładajac papierosa w usta, żeby się nim zaraz zaciągnąć.
Powrót do góry Go down
mercedes

mercedes


Liczba postów : 47
Join date : 22/07/2009

Port - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Port   Port - Page 7 EmptyPią Sie 28, 2009 3:38 pm

zastanowiła się chwilę. - da się załatwić dzisiaj, najwyżej ojciec mnie zabije. - podniosła mokre ręce w bezradnym geście. przeszła obok chłopaka i wskoczyła na jedną łódkę, złapała za sznurek i pociągnęła nim, tak,że 'lepsza' łódka znalazła się tuż przy niej. - wskakuj. - wyciągnęła rękę w jego stronę. - wolę ci pomóc, nie chcę żeby klient skarżył się na port. - zaśmiała się.
Powrót do góry Go down
graves

graves


Liczba postów : 52
Join date : 26/08/2009

Port - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Port   Port - Page 7 EmptyPią Sie 28, 2009 3:43 pm

uśmiechnął się do niej przyjaźnie, po czym wszedł na łódkę, uważając, żeby się nie gibnąć i nie wpaść do wody, bo po pierwsze: wyszedł by na ciotę, a po drugie: byłby całkiem mokry. ;d usiadł obok silnika, bo zakładam, że one nie były na wiosła! ;< - popłyniesz ze mną? - zapytał, spoglądając na wiaderko, w którym uprzednio "grzebała", a później na mercedes, mrużąc do połowy powieki, dzięki słońcu, które nie ułatwiało dzisiaj życia nikomu, jak i usmiechając się całkiem seksownie, a przy tym zachęcająco. ;d
Powrót do góry Go down
mercedes

mercedes


Liczba postów : 47
Join date : 22/07/2009

Port - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Port   Port - Page 7 EmptyPią Sie 28, 2009 3:51 pm

nie one są na wiosła, takie są milsze. xddddddd joke, przecież to morze, jakby to było jezioro napisałabym,że na wiosła, ale szczęście ci dziś sprzyja i napisze,że silnik jest. - okej! - powiedziała, bo jeśli on nic na tym nie potrafi i wpierdzieli się w 'domek na wodzie' i zrobi dziurę w podłodze, to by nie było miłe, rodzice dużo wydali pieniędzy na 'domek na wodzie'. więc kazała mu się przesunąć co POSŁUSZNIE zrobił i odpaliła silnik,że tak napiszę. - a teraz się trzymaj. - no i wypieprzyli w morze, chociaż merc modliła się w duchu,żeby ojciec nie przyszedł, ale powiedział jej,że go na 100% nie będzie więc nie ma co się bać. nie no merc się jednak bała.
wiem,że piszę niechlujnie, ale sprzątam jeszcze i tak to wychodzi.;xx
Powrót do góry Go down
graves

graves


Liczba postów : 52
Join date : 26/08/2009

Port - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Port   Port - Page 7 EmptyPią Sie 28, 2009 3:55 pm

spoczko! ;x
więc przesunął się, kiedy kazała mu to zrobić, a później również złapał się brzegów łódki, kiedy mercedes poradziła mu ów czyn. pędzili po tafli wody, a graves przez chwilę wpatrywał się przed siebie, po czym przeniósł wzrok na mercedes, której wiatr bardzo seksownie rozwiewał włosy. w końcu na pewno zatrzymali się na środku, teoretycznie, morza, zeby biedny, nie umiejący obsłużyć się łódką graves, mógł popatrzeć na otaczajacą go przyrodę!
Powrót do góry Go down
mercedes

mercedes


Liczba postów : 47
Join date : 22/07/2009

Port - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Port   Port - Page 7 EmptyPią Sie 28, 2009 4:03 pm

oczywiście wyczuła jego wzrok na sobie i się zarumieniła. - mam może coś na twarzy ? - zapytała i popatrzyła na jego usta, bo jakże inaczej. - fajnie tutaj nie? - zagadnęła. nie była jakaś tam nieśmiała, ale nigdy nie potrafiła zagaić ciekawego tematu, więc jak zwykle zaczynała fajnie tu albo fajna pogoda cnie. uśmiechnęła się niepewnie do niego i odwróciła wzrok i westchnęła głośno.
Powrót do góry Go down
graves

graves


Liczba postów : 52
Join date : 26/08/2009

Port - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Port   Port - Page 7 EmptyPią Sie 28, 2009 4:12 pm

zaprzeczył, uśmiechając się kącikowo, kiedy zapytała, czy wypatrzył, coś niepożądanego na jej całkiem ładnej buźce. pewnie jak to graves, momentalnie przeniósł wzrok na coś innego. - tak, naprawdę ładnie. - odrzekł, uśmiechając się do jakiegoś drzewa, które było naprawdę daleko, ale w nie właśnie wpatrywał się graves. - dziwię się, że jeszcze nigdy wcześniej tutaj nie byłem. - powiedział, wzruszając ramionami, bo w sumie stosunkowo długo graves mieszkał w kopenhadze. - często tu bywasz, poza przywożeniem klientów? - zapytał, przenosząc na kilka sekund wzrok, na mercedes z łagodnym uśmiechem, po czym znowu spojrzał przed siebie.
Powrót do góry Go down
mercedes

mercedes


Liczba postów : 47
Join date : 22/07/2009

Port - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Port   Port - Page 7 EmptyPią Sie 28, 2009 4:24 pm

ona także przyglądała się tym drzewkom i krzaczkom i ludziom nawet, którzy stali przy samym brzegu. popatrzyła z powrotem na niego. - często. tu spędziłam dzieciństwo i to jest mi ciężko zostawić. - powiedziała i lekko się uśmiechnęła patrząc w bok. - tak w ogóle to jestem mercedes. - wyciągnęła w jego stronę rękę i się zaśmiała. - o najważniejszym zapomnieliśmy, o imionach.
Powrót do góry Go down
graves

graves


Liczba postów : 52
Join date : 26/08/2009

Port - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Port   Port - Page 7 EmptyPią Sie 28, 2009 4:26 pm

i pewnie on również się przedstawił, uśmiechając całkiem seksownie oraz ujmująco. posiedzieli jeszcze dłuższą chwilę, rozmawiajac i lepiej się poznając, po czym wrocili do portu, gdzie się rozstali, bo ja idę, pa. ;x
Powrót do góry Go down
mercedes

mercedes


Liczba postów : 47
Join date : 22/07/2009

Port - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Port   Port - Page 7 EmptyPią Sie 28, 2009 4:28 pm

pa!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Port - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Port   Port - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Port
Powrót do góry 
Strona 7 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Nad wodą-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje