Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Duńskie akwarium

Go down 
+8
tony
jackie
amelia
masha
nanou
muse
paula
administracja
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Duńskie akwarium - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium - Page 4 EmptyNie Lip 12, 2009 1:16 am

- jak na przykład, moje mieszkanie? - spytał, unosząc w górę lewą brew z łobuzerskim uśmiechem, a jego dłonie znajdowały się tym razem na biodrach lauren, czyli trochę niżej niż wcześniej, ale spokojnie, jeszcze niżej nie miał zamiaru zejść - z rękoma oczywiście.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 245
Join date : 10/07/2009

Duńskie akwarium - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium - Page 4 EmptyNie Lip 12, 2009 1:18 am

- dokładnie, a to ma być propozycja - pewnie triumfowała, bo pomyślała, że się przestraszy i ucieknie, chociaż pewnie równocześnie obraziła by się na niego i nawet afrykańskie plemię, ani intubowane sarny by mu nie pomogły.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Duńskie akwarium - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium - Page 4 EmptyNie Lip 12, 2009 1:21 am

- coś w ten deseń. - powiedział, uśmiechając się dziarsko i odrzucił włosy z ramienia lauren na jej plecy, po czym spojrzał na nią z pełną powagą, żeby później roześmiać się cicho i całkiem przyjemnie. - więc jak przyjmujesz ją? - spytał, unosząc w górę lewą brew. on chyba świetnie się bawił, bo cały czas uśmiechał się dziarsko pod nosem.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 245
Join date : 10/07/2009

Duńskie akwarium - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium - Page 4 EmptyNie Lip 12, 2009 1:24 am

- czyli szukasz niani, która by się tobą zaopiekowała podczas zimnych wieczorów - roześmiała się całkiem przyjemnie i sympatycznie, miał wyjątkowo dobry humor, toteż lauren stanęła na palcach, pewnie w dzieciństwie była jakąśtam baletnicą w różowej sukience, a markus był wyższy więc wyszeptała mu do ucha - odważysz się, mnie przyjąć pod swój dach - nie spojrzała na niego, nadal trwała w tej samej pozycji, sytuacja zaczęła bawić również ją!
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Duńskie akwarium - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium - Page 4 EmptyNie Lip 12, 2009 1:27 am

- rozgryzłaś mnie. - wymruczał do jej ucha, przysuwając się do niej. - a ty jako jedyna spełniasz moje wymagania, dlatego też bez wahania w tym momencie mam ochotę zabrać się do siebie. - dodał całkiem poważnym tonem, po czym uśmiechnął się dziarsko i trochę od niej odsunał, aczkolwiek jego dłonie nadal tkwiły na biodrach lauren.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 245
Join date : 10/07/2009

Duńskie akwarium - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium - Page 4 EmptyNie Lip 12, 2009 1:29 am

przeczytałam w biodrach, ale to chyba wynika z wczesnej pory dnia ;x
- a jak zostanę tam na zawsze i nie będę chciała wyjść? - patrzała na niego przygryzając dolną wargę, czekała, aż zawoła swojego czarnego rumaka i uprowadzi ją do swojego mieszkania, okej, wcale nie wierzyła w rycerzy ;c
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Duńskie akwarium - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium - Page 4 EmptyNie Lip 12, 2009 1:35 am

- nie będę miał nic przeciwko. - powiedział, uśmiechając się łobuzersko i cmoknął lauren przelotnie w kącik ust, po czym roześmiał się, biorąc ręce z jej bioder i włożył je do kieszeni spodni, z których wyciągnał papierosy i zapalił, podsuwając paczkę lauren.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 245
Join date : 10/07/2009

Duńskie akwarium - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium - Page 4 EmptyNie Lip 12, 2009 1:39 am

wyciągnęła jednego papierosa mając nadzieje, że on ma zapalniczkę, albo chociaż zapałki, najlepiej co najmniej dwie ! przysiadła na jakiejś miłej ławce podciągając nogi pod brodę.
- i tak chwilowo nie mam mieszkania, chwilowo gości mnie jakaś staruszka, angielska landlejdi, która pewnie nie wpuści mnie już z powrotem domu - stwierdziła, przypominając sobie rozmowę, o tym co jej wolno, a raczej przede wszystkim o tym czego nie można.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Duńskie akwarium - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium - Page 4 EmptyNie Lip 12, 2009 1:43 am

usiadł obok niej, uprzednio zapalając jej papierosa, i zaciągnął się swoim trującym, świństwem. - w takim razie nie widzę innej opcji,jak tylko, żebyś u mnie przenocowała. - powiedział, kiwając głową z aprobatą i przyjacielskim uśmiechem, po czym wypuścił dym przed siebie.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 245
Join date : 10/07/2009

Duńskie akwarium - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium - Page 4 EmptyNie Lip 12, 2009 1:45 am

- a pozwolisz mi spać w swoim łóżku? - podrapała się po policzku spoglądając na niego, ej bo ona pewnie ma wrodzony strach przed spaniem na kanapach, obawia się, że spadnie ;c
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Duńskie akwarium - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium - Page 4 EmptyNie Lip 12, 2009 1:50 am

podrapał się po brodzie w geście namysłu. - okej. - rzucił, przewracając oczyma, po czym roześmiał się całkiem miło. - ale nie mów, że ja mam spać na kanapie. - dodał, mrużąc oczy i wydął dolną wargę, spoglądając na lauren niepewnie, aczkolwiek z rozbawieniem w oczach.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 245
Join date : 10/07/2009

Duńskie akwarium - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium - Page 4 EmptyNie Lip 12, 2009 1:52 am

- nie zabrałam swojego misia, toteż muszę mieć kogo złapać za rękę jak przyśni mi się coś złego - próbowała zachować powagę, ale nie udało jej się ukryć rozbawienia, zaciągnęła się papierosem, zawsze chciała umieć tworzyć z dymu kółka jak gąsienica w Alicji w krainie czarów ;c
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Duńskie akwarium - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium - Page 4 EmptyNie Lip 12, 2009 1:56 am

- świetnie, nie mam nic przeciwko. - powiedział, uśmiechając się szelmowsko. - chodźmy, więc do mnie. - zaoponował, wstając energicznie z ławki i wyrzucając niedopałek papierosa na zimię, który później przydeptał podeszwą convers'a. wyciągnął rękę w stronę lauren, żeby pomóc wstać jej z ławki i poszli?
Powrót do góry Go down
naveen

naveen


Liczba postów : 280
Join date : 10/07/2009
Age : 32
Skąd : skagen

Duńskie akwarium - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium - Page 4 EmptyNie Lip 12, 2009 2:01 pm

więc naveen tu przyszła w celu oglądania rybek, i to właśnie robi. (i niech się znają!)
Powrót do góry Go down
jamie

jamie


Liczba postów : 162
Join date : 08/07/2009

Duńskie akwarium - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium - Page 4 EmptyPon Lip 13, 2009 11:55 am

jamie przyszedł tu w nieznanym mu celu. pewnie tak się przechadzał rozmyślając nad czymś intensywnie.
Powrót do góry Go down
naveen

naveen


Liczba postów : 280
Join date : 10/07/2009
Age : 32
Skąd : skagen

Duńskie akwarium - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium - Page 4 EmptyPon Lip 13, 2009 12:06 pm

naveen zobaczyła jakiegoś ładnego chłopaka, i stwierdziła w myślach że to jamie. powiedziała mu hej czy coś innego i się uśmiechnęła zwyczajowo, jak to newin.
Powrót do góry Go down
jamie

jamie


Liczba postów : 162
Join date : 08/07/2009

Duńskie akwarium - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium - Page 4 EmptyPon Lip 13, 2009 12:11 pm

odwrócił się, zastanawiając kto rozprasza go gdy on tak intensywnie myśli. jednak zauważył n. i uśmiechnął się milutko. w końcu znali się... no skąd się znali? powiedzmy, że z jakieś imprezy, na której zapewne się upił i dlatego pamięta wszystko jak przez mgłę.
Powrót do góry Go down
naveen

naveen


Liczba postów : 280
Join date : 10/07/2009
Age : 32
Skąd : skagen

Duńskie akwarium - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium - Page 4 EmptyPon Lip 13, 2009 12:34 pm

roześmiała się krótko. jasne, że jej nie pamiętał, jak był spity i nie kontaktował.
- naveen. pamiętasz już? - i znowu uśmiech.
Powrót do góry Go down
jamie

jamie


Liczba postów : 162
Join date : 08/07/2009

Duńskie akwarium - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium - Page 4 EmptyPon Lip 13, 2009 12:44 pm

przechylił głowę, aby lepiej jej się przyjrzeć.
-naveen, tak!-odpowiedział optymistycznie, może nawet zbyt. przyjrzał się jednej rybi, która wyglądała jakby chciała go zjeść na drugie śniadanie i odsunął się krok od szyby.
Powrót do góry Go down
naveen

naveen


Liczba postów : 280
Join date : 10/07/2009
Age : 32
Skąd : skagen

Duńskie akwarium - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium - Page 4 EmptyPon Lip 13, 2009 12:50 pm

- boisz się ryb za szybą? - powiedziała i popatrzyła na tę rybę od której uciekł. była wielka i tak otwierała paszczę, fajna ogólnie.
Powrót do góry Go down
jamie

jamie


Liczba postów : 162
Join date : 08/07/2009

Duńskie akwarium - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium - Page 4 EmptyPon Lip 13, 2009 1:06 pm

-tylko tej jednaj-zaśmiał się. był trochę zły na n., że tak z niego drwi. wcale się nie bał, po prostu wolał utrzymać odpowiednią odległość. pogadali jeszcze trochę dał jej swój numer i poszedł bo ja tez muszę. sori, ważna sprawa ;x
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Duńskie akwarium - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Duńskie akwarium
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Parki i ogrody-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje