Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Duńskie akwarium

Go down 
+8
tony
jackie
amelia
masha
nanou
muse
paula
administracja
12 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
administracja
Admin
administracja


Liczba postów : 49
Join date : 09/06/2009

Duńskie akwarium Empty
PisanieTemat: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium EmptyWto Cze 09, 2009 7:14 pm

Danmarks Akvarium

przyjemny park, a w budynku tropikalne rybki, żółwie itp.
Powrót do góry Go down
http://hellodenmark.ohmyforum.net
paula

paula


Liczba postów : 148
Join date : 15/06/2009
Age : 34
Skąd : barcelona.

Duńskie akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium EmptyWto Cze 16, 2009 9:14 pm

paula lubiła rybki, więc szwędała się po parku, szukając spokoju, i może jakiejś inspiracji, nie wiem czego. piła powoli swoją ulubioną kawę i czekała na tak zwany cud, który postawił by jej drinka i gdzieś w sumie zabrał. i teraz tak powoli sobie szła, aha.
Powrót do góry Go down
muse

muse


Liczba postów : 59
Join date : 16/06/2009

Duńskie akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium EmptyWto Cze 16, 2009 9:19 pm

przechodził tędy nie wiem jakim CUDEM ^^ spotkał paule. nie znał jej dobrze ale kojarzył ją z jakiejś imprezy- cześć- uśmiechnął się ładnie- paula, prawda?- spytał bo nie był pewien szczerze. ale zrobił to na tyle miło że nie powinna się obrazić xd
Powrót do góry Go down
paula

paula


Liczba postów : 148
Join date : 15/06/2009
Age : 34
Skąd : barcelona.

Duńskie akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium EmptyWto Cze 16, 2009 9:25 pm

spojrzała się na niego, i sama się aż do siebie uśmiechnęła. odgarnęła grzywkę z oczu i przyjrzała mu się dokładniej, nie kojarzyła go, ale będzie pewnie kojarzyć niedługo, no tak. uśmiechnęła się znowu i napiła kawy. - hm, tak, paula, a ty jesteś, czekaj, nie pamiętam imienia, hm. znamy się z jakiejś imprezy, prawda? - zapytała w końcu, wybacz, nie kojarzyła go, no.
Powrót do góry Go down
muse

muse


Liczba postów : 59
Join date : 16/06/2009

Duńskie akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium EmptyWto Cze 16, 2009 9:32 pm

-tak..- powiedział, nie dziwi jej się że go nie pamiętała bo była pijana fest xd- jestem muse, możesz mnie nie pamiętać faktycznie- uśmiechnął się ładnie
Powrót do góry Go down
paula

paula


Liczba postów : 148
Join date : 15/06/2009
Age : 34
Skąd : barcelona.

Duńskie akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium EmptyWto Cze 16, 2009 9:37 pm

- ah, muse, no tak, nietypowe imię. - uśmiechnęła się do niego i napiła się swojej zimnej kawy. spojrzała się gdzieś w dal, pewnie na budynek z rybkami. lubiła rybcie, więc się uśmiechnęła. - okej, idziemy zobaczyć ryby? bo wiesz, lubię patrzeć, są takie kolorowe i w ogóle - powiedziała z uśmiechem i poprawiła grzywkę.
Powrót do góry Go down
muse

muse


Liczba postów : 59
Join date : 16/06/2009

Duńskie akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium EmptyWto Cze 16, 2009 9:42 pm

-chętnie- powiedział i posłał jej jakiś miły uśmiech- tak tak. kolorowe i barwne rybki co?- spytał bo cieszyła się z tego jak małe dziecko co było całkiem słodkie swoją drogą
Powrót do góry Go down
paula

paula


Liczba postów : 148
Join date : 15/06/2009
Age : 34
Skąd : barcelona.

Duńskie akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium EmptyWto Cze 16, 2009 9:47 pm

uśmiechnęła się do niego, ona czasami była taką małą dziewczynką, która latała za motylkami, zwykła panna romantyczka. uwielbiała po prostu komplementy i jak ją ktoś zabierał w takie miejsca. złapała go za rękę, tak, i poszli w kierunku tego budynku. coś czuła, że jest raczej chłopcem bogatym, aha. - mhm, takie fajnie i tęczowe. wiesz co? kocham twoje piegi - zachichotała.
Powrót do góry Go down
muse

muse


Liczba postów : 59
Join date : 16/06/2009

Duńskie akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium EmptyWto Cze 16, 2009 9:59 pm

poszedł za nią całkiem szczęśliwy ze ją spotkał bo okazała się być fajna bardzo. nie wiem czy do tego są bilety ale jak są to je kupił no bo kasy mu nie szkoda jakoś było- moje piegi?- zdziwił się bo sam je nieszczególnie lubił- ale wiesz ze one nie są ani tęczowe ani kolorowe? xdd
Powrót do góry Go down
paula

paula


Liczba postów : 148
Join date : 15/06/2009
Age : 34
Skąd : barcelona.

Duńskie akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium EmptyWto Cze 16, 2009 10:05 pm

- oh, wiem, ale i tak mi się podobają. lecę na te twoje piegi - powiedziała z uśmiechem, nawet nie puszczając jego ręki zbytnio, po prostu lubiła chyba z kimś chodzić na takowe spacerki jak z nim. weszli więc do środka, i podeszli do pierwszych rybek. - patrz, ona jest fajna, taka kolorowa. - powiedziała z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
muse

muse


Liczba postów : 59
Join date : 16/06/2009

Duńskie akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium EmptyWto Cze 16, 2009 10:11 pm

podszedł spokojniej niż ona w każdym razie do wielkiej tafli szkła. prawie jak ten tatuś z dzieckiem obok xp- bardzo ładne. takie jak moje piegi- zauważył bo tam były błazenki te rybki czerwone jak nemo xd- moje piegi pasują o twoich włosów zauważył- chociaż to nie prawda ze rudzi maja monopol na piegi!
Powrót do góry Go down
paula

paula


Liczba postów : 148
Join date : 15/06/2009
Age : 34
Skąd : barcelona.

Duńskie akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium EmptyWto Cze 16, 2009 10:16 pm

właśnie, on nie był rudy, więc się do niego uśmiechnęła. przypomniała sobie nawet, że już się nawet całowali na tej imprezie, i pewnie zaliczyli coś więcej, ale ona była pijana, więc nie pamiętała wszystkiego. nawinęła kosmyk włosów na palec i przyglądała mu się. - okej, serio, coraz bardziej mi się podobasz. - powiedziała, nie patrząc na rybki, tylko poprawiając swoją miniówkę.
Powrót do góry Go down
muse

muse


Liczba postów : 59
Join date : 16/06/2009

Duńskie akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium EmptyWto Cze 16, 2009 10:25 pm

a ona podobno nie daje dupy wszystkim co?- też cię lubie- powiedział i uśmiechnął się do niej szeroko. no nie będzie przecież jej miłości tak od razu wyznawał
Powrót do góry Go down
paula

paula


Liczba postów : 148
Join date : 15/06/2009
Age : 34
Skąd : barcelona.

Duńskie akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium EmptyWto Cze 16, 2009 10:40 pm

nie daje, daje tylko bogatym frajerom, który mają kupę kasy i mogą na nią trochę wydać, wiadomo. uśmiechnęła się do niego całkiem miło i przyjaźnie. spojrzała na rybki i tylko westchnęła. - okej, fajnie. czekaj, co my właściwie robiliśmy na tej imprezie, co? no bo nie pamiętam. - powiedziała z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
muse

muse


Liczba postów : 59
Join date : 16/06/2009

Duńskie akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium EmptyWto Cze 16, 2009 10:42 pm

ona jest jak holly golightly z śniadania u tiffanyego ^^- no wiesz...- usmiechnął się na samo wspomnienie- całowaliśmy się tak myślę- nie przeleciał jej! ale był całkiem blisko. na razie zostawał przy wersji całowania bo nie wiedział jak ona może zareagować
Powrót do góry Go down
paula

paula


Liczba postów : 148
Join date : 15/06/2009
Age : 34
Skąd : barcelona.

Duńskie akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium EmptyWto Cze 16, 2009 10:50 pm

lubię filippę w sumie. uśmiechnęła się sama do siebie, okej, całowanie było okej, więc się nie zawstydziła wcale. - mhm, czyli że się całowaliśmy, to w porządku, mhm. pewnie dobrze cąłujesz, jak mniemam. - powiedziała z przyjemnym uśmiechem i poprawiła włosy, mhm, tak.
Powrót do góry Go down
muse

muse


Liczba postów : 59
Join date : 16/06/2009

Duńskie akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium EmptyWto Cze 16, 2009 11:02 pm

-pewnie ty też- powiedział- ale głowy bym nie dał bo dokłądniej to nie wiele pamiętam- przyznał się szczerze i bez bicia.
Powrót do góry Go down
paula

paula


Liczba postów : 148
Join date : 15/06/2009
Age : 34
Skąd : barcelona.

Duńskie akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium EmptyWto Cze 16, 2009 11:05 pm

- mhm, jak chcesz, możesz się przekonać, ale to jutro, wszystko jutro, okej? odezwij się do mnie, to się przekonamy, jak całujesz - zaśmiała się, i zwiała mu, zostawiając mu tylko lekki pocałunek na ustach.
Powrót do góry Go down
muse

muse


Liczba postów : 59
Join date : 16/06/2009

Duńskie akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium EmptyWto Cze 16, 2009 11:09 pm

no niech będzie jutro xdd
pewnie też poszedł. zapisał sobie przypomnienei w telefonie że ma do niej napisać nawet xdd
Powrót do góry Go down
nanou

nanou


Liczba postów : 513
Join date : 17/06/2009
Age : 33
Skąd : paryż

Duńskie akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium EmptyPią Cze 19, 2009 11:18 pm

założmy, że nanou, została wyrzucona z domu przez brata, który przyprowadził nową zdobycz w wiadomo jakim celu; może chciał się przy okazji wyleczyć z nique. zaniepokojona julienem, siedziała gdzieś w oarku, przyglądając się tym wszystkim kolorowym rybkom i paląc papierosy, jeden za drugim!
Powrót do góry Go down
nanou

nanou


Liczba postów : 513
Join date : 17/06/2009
Age : 33
Skąd : paryż

Duńskie akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium EmptyPią Cze 19, 2009 11:28 pm

okej, właściwie myślała, że zajmie mu trochę więcej czasu przybycie na miejsce, toteż podskoczyła może i obróciła za siebie. - bastien, cholera jasna - miłe przywitanie, zaraz jednak uśmiechnęła się kącikowo. - straszysz, ale i tak ci wybaczę - tutaj, zaciągnęła się mocno papierosem, pewnie umrze młodo. zmarszczyła brwi i trochę przylęgła do niego, skubiąc jego rękaw. - mój brat to idiota. poza tym, sam jesteś mały... - powiedziała, ni to poważnie, nie to na żarty i spojrzała na krocze chłopaka. hr.
Powrót do góry Go down
nanou

nanou


Liczba postów : 513
Join date : 17/06/2009
Age : 33
Skąd : paryż

Duńskie akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium EmptyPią Cze 19, 2009 11:38 pm

nanou przylęgła do niego całkowicie, byłtaki milutki :c nawet julien ją już nie przytulał po tym, jak zrobiła mu awanturę o setną obcą dziewczynę przechadzającą się po ich domu. no cóż, faceci -,- zmarszczyła czoło. - taki pewny siebie jesteś? - zapytała, unosząc głowę w górę, żeby zobaczyć zarys twarzy bastiena. - może coś innego masz małe - stwierdziła, kładąc dłoń na jego dłoni, stosunkowo blisko krocza. roześmiała się, ale zaraz ucichła. - jezu, niby ją kocha, kiedy przyszedł dzisiaj rano do domu naprawdę był przybity, NIGDY NIE WIDZIAŁAM GO W TAKIM STANIE, ale przed chwilą stwierdził, że się z niej wyleczy, przyprowadzając jakąś sunie do NASZEGO mieszkania! - warknęła nawet i zmrużyła oczy. - no, oczywiście, że ona go nie chce, szkoda mi juliena - stwierdziła gorzko, albo nawet szkoda jej nique?
Powrót do góry Go down
nanou

nanou


Liczba postów : 513
Join date : 17/06/2009
Age : 33
Skąd : paryż

Duńskie akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium EmptyPią Cze 19, 2009 11:52 pm

dłoń, którą trzymała blisko jego krocza, dla odmiany położyła na jego nerkach, przytulając. zaraz uśmiechnęła się łobuzersko i uniosła ku górze tak, że niemalże stykali się nosami. - może ty mu przemówisz do rozumu. weź na piwo, a przy okazji pożądnie wpierdol - zaśmiała się i wolną rękę i ona poczochrała mu włosy. - hm, właściwie zostawmy rozterki miłosne mojego brata i zajmijmy się moim noclegiem - uniosła lewą brew do góry i patrzyła wyczekująco na bastiena, bo faktycznie nie miała gdzie spać, a opcja, którą jej zaproponował była milutka.
Powrót do góry Go down
nanou

nanou


Liczba postów : 513
Join date : 17/06/2009
Age : 33
Skąd : paryż

Duńskie akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium EmptySob Cze 20, 2009 12:04 am

- może i ty też jesteś odważny, całując w usta licealistkę i swoją przyjaciółkę, która przed wyjściem wzięła dwa buszki ze skręta braciszka - zmarszczyła przy okazji brwi, mówiąc to. a mówiła cicho, jakby co najmniej ktoś ich podsłuchiwał. założyła mu włosy za ucho, które i tak były krótkie, ale sądzę, że to miły gest. - hej, julien jest porządny i kochany, a jego dziewczyny na jedną noc wcale nie świadczą o tym, że taki nie jest - kiepsa obrona prawda, aczkolwiek bardzo się starała i wydęła lekko usta. - chyba nie chcę nocować w hotelu, chyba chcę spać w twoim łóżku dzisiaj! - zwierzyła się, może z nim, a może i bez niego.
Powrót do góry Go down
masha

masha


Liczba postów : 148
Join date : 10/06/2009

Duńskie akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium EmptyCzw Cze 25, 2009 11:45 am

Spacerowała po parku ciesząć się promieniami słonecznymi, które raz po raz przedzierały się przez zachmurzone niebo. Wyglądała na szczęśliwą.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Duńskie akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Duńskie akwarium   Duńskie akwarium Empty

Powrót do góry Go down
 
Duńskie akwarium
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Parki i ogrody-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje