Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Amalien-borg

Go down 
+6
amelia
blanche.
wolfgang
marcus
madison
administracja
10 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
administracja
Admin
administracja


Liczba postów : 49
Join date : 09/06/2009

Amalien-borg Empty
PisanieTemat: Amalien-borg   Amalien-borg EmptyWto Cze 09, 2009 7:09 pm

Amalienborg

rezydencja duńskich monarchów i duńskiej rodziny królewskiej
Powrót do góry Go down
http://hellodenmark.ohmyforum.net
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Amalien-borg Empty
PisanieTemat: Re: Amalien-borg   Amalien-borg EmptyCzw Cze 25, 2009 11:54 am

siedziała gdzieś w pobliżu, przyglądając się owej rezydencji, bo może sama chciała w takiej mieszkać. ale niestety nie była spokrewniona z rodziną królewską, więc mogła sobie jedynie pomarzyć.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Amalien-borg Empty
PisanieTemat: Re: Amalien-borg   Amalien-borg EmptyCzw Cze 25, 2009 11:57 am

chodził tam i z powrotem, przed bramą przyglądając jej się, od czasu do czasu szarpiąc za nią z nadzieją, że może się otworzyć - nadzieja matką głupich. - chciał wejść do środka i obejrzeć rezydencję od środka, ale on również nie był z królewskiej rodziny, toteż wejść nie mógł, a jedynie wyjść z owej mogła ochrona i przegonić go, gdzie pieprz rośnie, ale jak na razie nie zanosiło się na tak drastyczne środki.
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Amalien-borg Empty
PisanieTemat: Re: Amalien-borg   Amalien-borg EmptyCzw Cze 25, 2009 12:00 pm

madison przyglądała się marcusowi przy okazji śmiejąc z niego i wcale się z tym nie kryła. wyglądał zabawnie kiedy tak szarpał za bramę.
- zapomniałeś kluczy?- krzyknęła do niego nadal się chichrając. choć gdyby wyszła ochrona to mogłoby nie być aż tak śmiesznie.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Amalien-borg Empty
PisanieTemat: Re: Amalien-borg   Amalien-borg EmptyCzw Cze 25, 2009 12:03 pm

odwrócił się w jej stronę, marszcząc nos, ale mimo to uśmiechając się szelmowsko. - tak jakby. - odrzekł, wkładając ręce do kieszeni spodni. - nie masz zapasowych, skarbie? - spytał, uśmiechając się uroczo - uwodzicielsko, po czym podszedł do madison i usiadł na ławce obok niej.
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Amalien-borg Empty
PisanieTemat: Re: Amalien-borg   Amalien-borg EmptyCzw Cze 25, 2009 12:06 pm

- niestety nie mam. chyba zostawiłam je w kieszeni od swetra, albo w innej torebce- odparła kącikowo się uśmiechając i patrząc z rozbawieniem na marcusa. - a tak w ogóle, to cześć marcusie- dodała, bo takie nieprzywitanie się nie było w jej stylu, toteż pocałowała go w policzek w ramach powitania.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Amalien-borg Empty
PisanieTemat: Re: Amalien-borg   Amalien-borg EmptyCzw Cze 25, 2009 12:11 pm

- szkoda. - wymruczał, przygryzając dolną wargę i spoglądając na rezydencję, zamrugał kilkakrotnie rzęsami. - witaj, madison. - dodał, uśmiechając się lewo kącikowo i odruchowo starł dłonią pomadkę, którą pozostawiła na jego policzku. - co się działo w twoim wielkim, małym świecie, kiedy to tak dawno się nie widzieliśmy? - zapytał, przyglądając jej się pytająco z uniesioną w górę lewą brwią i przyjacielskim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Amalien-borg Empty
PisanieTemat: Re: Amalien-borg   Amalien-borg EmptyCzw Cze 25, 2009 12:16 pm

- nic specjalnego. nie mam dla ciebie żadnych gorących nowinek- odparła uśmiechając się, po czym załozyła nogę na nogę. - i ty dla mnie chyba też nie- dodała, bo o marcusie też jakos nie było głośno w mieście. tupnęła obcasem odganiając w ten sposób wrednego gołębia, który pałętał się koło jej nóg.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Amalien-borg Empty
PisanieTemat: Re: Amalien-borg   Amalien-borg EmptyCzw Cze 25, 2009 12:20 pm

- no tak nic, poza miłymi, samotnie spędzonymi wieczorami, przy brandy i meczu piłki nożnej. - wymruczał, wzruszając ramionami i trochę obsunął się z ławki. odwrócił głowę w stronę madison, bo nie widział żadnej ładnej, przechodzącej dziewczyny, na której to mógłby zawiesić wzrok, a zapewne madison i tak w jego mniemaniu była by ładniejsza, prawda. - strasznie nudno zrobiło się ostatnio w mieście. - dodał, marszcząc nos. - nie słyszałas o jakieś imprezie z okazji wakacji? - spytał, uśmiechając się łobuzersko pod nosem.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Amalien-borg Empty
PisanieTemat: Re: Amalien-borg   Amalien-borg EmptyCzw Cze 25, 2009 12:21 pm

//zw.
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Amalien-borg Empty
PisanieTemat: Re: Amalien-borg   Amalien-borg EmptyCzw Cze 25, 2009 12:25 pm

okej.
uśmiechnęła się delikatnie, bo jej wieczory wyglądały podobnie, nie licząc meczy piłki nożnej, bo te zastępowała filmami, ale nie jakimiś głupimi komediami romantycznymi. zdecydowanie wolała horrory, po których bała się zasnąć.
- chyba nikt nic nie organizuje. liczyłam na to, że chociaż ktoś za niedługo będzie świętował swoje urodziny, ale chyba wszyscy urodzili się w zimie- stwierdziła podśmiechując się pod nosem i zerkając na marcusa.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Amalien-borg Empty
PisanieTemat: Re: Amalien-borg   Amalien-borg EmptyCzw Cze 25, 2009 12:51 pm

marcus swoje urodziny chyba w kwietniu obchodził, ale kto to wie..
- szkoda, bo miałem ochotę na jakąś imprezę. - skwitował, kręcąc głową z dezaprobatą i marszcząc łagodnie nos. kopenhaga zrobiła się okropnie nudna, stwierdził w duchu, wzdychając głęboko. miał zamiar spytać kiedy to madison się urodziła, ale w ostatniej chwili się powstrzymał, przygryzając dolną wargę, bo przecież nie wypada kobiety pytać o takie rzeczy.
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Amalien-borg Empty
PisanieTemat: Re: Amalien-borg   Amalien-borg EmptyCzw Cze 25, 2009 12:55 pm

- w sumie, to ja też. ale chyba nie mam okazji do urządzania imprezy- wzruszyła ramionami opierając łokieć o kolano, a następnie podparła podbródek na dłoni przyglądając się ludziom kręcącym się przy rezydencji. w sumie impreze można urządzić tak bez okazji, ale madison chyba była całkowicie znudzona życiem w kopenhadze.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Amalien-borg Empty
PisanieTemat: Re: Amalien-borg   Amalien-borg EmptyCzw Cze 25, 2009 1:00 pm

właśnie, właśnie w ogóle to pasuje zrobić jakąś imprezę, żeby rozkręcić forko !
- więc zorganizujmy razem imprezę. - rzekł pełen entuzjazmu, uśmiechając się szelmowsko do madison, od razu siadając prosto na ławce, na której prawie leżał ze znudzenia. - co ty na to, skarbie? - wymruczał seksownie, uśmiechając się ujmująco i jednocześnie posyłając jej pytające spojrzenie. miał nadzieję, że madison nie zgasi jego zapału mówiąc, że się na to nie pisze. ;c
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Amalien-borg Empty
PisanieTemat: Re: Amalien-borg   Amalien-borg EmptyCzw Cze 25, 2009 1:04 pm

no też tak myślę.
chyba nie potrafiła mu odmówić, bo marcus najwyraźniej potrafił okręcać sobie dziewczyny wokół palca, dlatego też momentalnie odwróciła głowę w jego stronę.
- kiedy? hej, to jest całkiem dobry pomysł! ale pewnie i tak nikt nie przyjdzie na naszą impreze xd- stwierdziła wyginając usta w delikatną podkówkę.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Amalien-borg Empty
PisanieTemat: Re: Amalien-borg   Amalien-borg EmptyCzw Cze 25, 2009 1:08 pm

- nie gaś mojego zapału. - wymruczał, marszcząc łagodnie nos. - jak wszystkich o niej zawiadomimy, to nie na pewno ktoś przyjdzie. - powiedział, uśmiechając się łobuzersko, po czym sięgnął do kieszeni spodni, po paczkę papierosów i zapaliwszy, podsunął ją pod nos madison. - więc ty zajmiesz się powiadomieniem wszystkich, a ja zajmę się alkoholem i innymi takimi. - rzekł z pełną powagą, kiwając głową z aprobatą, przekonany, że to świetny pomysł, bo przecież on nie będzie latał po ludziach, ani ogłaszał, że organizują imprezę, to nie dla niego,nienie.
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Amalien-borg Empty
PisanieTemat: Re: Amalien-borg   Amalien-borg EmptyCzw Cze 25, 2009 1:11 pm

- aha, czyli cała najgorsza robota należy do mnie- odparła, ale wcale się nie naburmuszyła czy coś, tylko stwierdziła fakty częstując się papierosem, którego chwilę później zapaliła. - no dobra. ale jak nikt się nie pojawi to nie wiem co ci zrobię- odparła machając mu palcem przed nosem, którym następnie pstryknęła go w nos, choć jeśli nikt nie przyjdzie to będzie to raczej jej wina xd.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Amalien-borg Empty
PisanieTemat: Re: Amalien-borg   Amalien-borg EmptyCzw Cze 25, 2009 1:15 pm

potarł palcami nos, uśmiechając się łobuzersko, po czym zaciągnął się papierosem. - wszyscy nas tak lubią, że na pewno się zjawią. - rzekł, śmiejąc się pod nosem. - i myślę, że impreza przewidziana jest na przyszły piątek u ciebie w mieszkaniu? - stwierdził trochę pytająco, bo nie wiedział, czy aby na pewno madison leży fakt, że impreza będzie u niej, w każdym razie, on zawsze mógł się zgodzić, żeby była u niego, c'nie.
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Amalien-borg Empty
PisanieTemat: Re: Amalien-borg   Amalien-borg EmptyCzw Cze 25, 2009 1:19 pm

- no dobra. może dam radę do tego czasu posprzątać cały mój bałagan- odparła zastanawiając się nad tym i drapiąc subtelnie po policzku. posprzątanie jej mieszkania wcale nie było takie łatwe, a wolała nikomu tego nie zlecać bo pewnie wyrzuciliby połowę jakże cennych dla niej rzeczy, które tak naprawdę były tylko nikomu niepotrzebnymi gratami. uśmiechnęła się całkiem uroczo na sam fakt o imprezie.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Amalien-borg Empty
PisanieTemat: Re: Amalien-borg   Amalien-borg EmptyCzw Cze 25, 2009 1:24 pm

- zawsze mogę ci pomóc. - zaoferował się, wyobrażając sobie, jak wyrzuca te wszystkie, jak dla niego zbędne rupiecia, które madison przechowuje w różniastych pudełkach pod łóżkiem, czy to w szafkach. na samą myśl na jego ustach wyskoczył łobuzerski uśmiech. - ta impreza jest spisana na powodzenie. - dodał, kiwając głową z aprobatą i uśmiechając się dziarsko, cmoknął madison w policzek, mrucząc coś, że musi już iść i w razie potrzeby pomocy, przy sprzątaniu może do niego dzwonić, a on jakoś w przyszłym tygodniu podrzuci jej skrzynki z alkoholem i poszedł, machając jej, bo ja idę łapać słońce ! pa. ;x
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Amalien-borg Empty
PisanieTemat: Re: Amalien-borg   Amalien-borg EmptyCzw Cze 25, 2009 1:26 pm

uśmiechnęła się, odmachała mu i też poszła. u mnie właśnie słońce się schowało ;c
Powrót do góry Go down
wolfgang

wolfgang


Liczba postów : 322
Join date : 10/06/2009
Skąd : Kopenhaga

Amalien-borg Empty
PisanieTemat: Re: Amalien-borg   Amalien-borg EmptyPią Lip 03, 2009 11:55 am

Przchodził więc gdzieś obok rezydencji szczerze mówiąc nie bardzo też zwracał na nią uwagę. Przetarł zaspane oczy po czym wyciągnął z kieszeni paczkę cameli i zapalił ostatniego jaki mu pozostał
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

Amalien-borg Empty
PisanieTemat: Re: Amalien-borg   Amalien-borg EmptyPią Lip 03, 2009 11:57 am

blanka siedziała sobie na schodach i pewnie coś czytała. miała całkiem przyjemny humor dnia dzisiejszego, całkiem się wyspała, poza tym znów świeciło słoneczko, które ona tak bardzo lubiła, chociaż od niego miała strasznie dużo piegów. no więc czytała i nie bardzo wiedziała co się wkoło dzieje.
Powrót do góry Go down
wolfgang

wolfgang


Liczba postów : 322
Join date : 10/06/2009
Skąd : Kopenhaga

Amalien-borg Empty
PisanieTemat: Re: Amalien-borg   Amalien-borg EmptyPią Lip 03, 2009 12:01 pm

Przysiadł na schodach obok blanki. Nie bardzo też zwrócił na nią uwagę. Był rozkojarzony i w kiepskim humorze. Spojrzał na czubki swoich butów potem na buty blanki i dopiero teraz wodząc spojrzeniem od tych butów przez długie nogi po jej buzie dostrzegł jej skromna osoboe.
Powrót do góry Go down
blanche.

blanche.


Liczba postów : 594
Join date : 01/07/2009
Skąd : rodem z nieba.

Amalien-borg Empty
PisanieTemat: Re: Amalien-borg   Amalien-borg EmptyPią Lip 03, 2009 12:03 pm

poczuła na sobie spojrzenie, nie wiem jak ona to robi, na mnie można się gapić godzinami a ja nie zwrócę na to uwagi ;c, mniejsza. odwróciła się i przyłapała wolfganga, nie wiedząc że to wolfi oczywiście, bo skąd, na patrzeniu się na nią i uśmiechnęła się - słucham? - spytała, bo dzisiaj jakaś mniej nieśmiała była w drodze wyjątku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Amalien-borg Empty
PisanieTemat: Re: Amalien-borg   Amalien-borg Empty

Powrót do góry Go down
 
Amalien-borg
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Popularne-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje