Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ogród botaniczny

Go down 
+17
lauren
jelka.
corey
blanche.
danielle
heather
velvet
sanouk.
Nicole
duncan.
wolfgang
eddie
natalie
luke
marcus
madison
administracja
21 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
administracja
Admin
administracja


Liczba postów : 49
Join date : 09/06/2009

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny EmptyWto Cze 09, 2009 7:00 pm

Botanisk Have
Powrót do góry Go down
http://hellodenmark.ohmyforum.net
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny EmptyPon Cze 15, 2009 9:32 pm

nie była wprawdzie fanką ogrodów botanicznych, ale wszystko lepsze było do samotnego siedzenia w czterech ścianach. przyklapnęła gdzieś na ławce, mając tylko nadzieję, że nikt o niej nie zapomni i jej tu nie zamknie, bo perspektywa spędzenia tu nocy, nie była miła.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny EmptyPon Cze 15, 2009 9:37 pm

hej, przywędrował tutaj też marcus, a raczej wędrował, po owym ogrodzie botanicznym od dobrych kilku minut i oglądał przeróżne dziwne roślinki, które się tu znajdowały, nie mogąc doszukać się czegoś normalnego, bo w ogóle dla niego owe kilka minut spędzonych tutaj, były jak cała wieczność, w której to nie mógł zrobić, czegoś tam, co na pewno zrobił by w tym czasie, aha. idąc tak bez celu i mijając kolejną nieciekawą roślinę, tudzież kwiat, ujrzał siedzącą na ławeczce madison. uśmiechnął się do siebie pod nosem, po czym podszedł do niej i cmoknął ją w policzek, z nadzieją, że jej nie wystraszy. - cześć.
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny EmptyPon Cze 15, 2009 9:42 pm

- cześć, marcusie- odparła nie ruszając się z miejsca i patrząc prosto przed siebie, wcale nie na niego. - kogo dzisiaj podrywasz? kwiatki?- zapytała unosząc głowę lekko do góry z całkiem cynicznym uśmieszkiem w nawiązaniu do dzisiejszych, a może jednak wczorajszych plotek, jakie miała okazję przeczytać. postanowiła sobie, że serwisy plotkarskie nie będa ja interesować, ale nigdy nie mogła tego postanowienia dotrzymać, pewnie dlatego, że ciekawa była czy o niej coś ktos napisze.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny EmptyPon Cze 15, 2009 9:46 pm

usiadł obok niej, spoglądając na nią, spod uniesionej w górę lewej brwi. - nie wiedziałem, że czytasz takie bzdety. - rzucił, pomimo tego, że sam śmiał się z tego, z jakim zaciekawieniem chłonął owe żałosne plotki, które rozsiewane były wszędzie, po czym wzruszył ramionami, jako odpowiedź na jej pytanie, czy też podrywa kwiatki. podparł się podbródkowo, opierając łokieć na kolanie i zwrócił twarz w stronę madison, uśmiechając się ujmująco. miał ochotę rzucić coś ironicznie z racji tego, że podobał mu się fakt, iż madison była o niego zazdrosna, ale przygryzł tylko dolną wargę, przyglądając jej się z zaciekawieniem.
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny EmptyPon Cze 15, 2009 9:50 pm

- czasami można z nich dowiedzieć się czegoś interesującego, a co więcej prawdziwego- powiedziała nie przestając złośliwie się uśmiechać i założyła nogę na nogę. sama zastanawiała się, po co poruszyła ten temat. może dlatego, że z natury lubiła czasami dokuczać innym, a może dlatego, że owa plotka dokuczyła jej samej, w dość bolesny sposób.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny EmptyPon Cze 15, 2009 9:56 pm

- przecież od zawsze wiesz o mnie wszystko. - zaoponował, zaciekawiony jej odpowiedzią, unosząc lewą brew w górę. śmieszyło go to, co właśnie powiedziała, bo nie dość, że próbowała robić mu wyrzuty, jakby co najmniej byli razem, albo się ze sobą przespali i ona liczyła, na coś więcej, albo jakby po prostu nie wiedziała o tym, że marcus sypia z większą połową napotkanych dziewcząt, ale zachował owe przemyślenia dla siebie, nie okazując ich w kierunku madison, bo przecież ją lubił i nie chciał mieć z nią grubszej sprzeczki.
Powrót do góry Go down
madison

madison


Liczba postów : 753
Join date : 10/06/2009

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny EmptyPon Cze 15, 2009 10:02 pm

przytaknęła na to co powiedział jedynie skinieniem głowy, gdyż nie bardzo wiedziała co mogłaby mu odpowiedzieć. znała go, chyba aż za dobrze, więc nie rozumiem w czym miała problem. jednocześnie myśląc nad tym co ona wyprawia i jak w ogóle śmie czepiać się go o takie rzeczy schowała dłonie do kieszeni granatowego swetra.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny EmptyPon Cze 15, 2009 10:06 pm

- chodźmy na kawę, bo te dziwaczne rośliny są przerażające. - skwitował, uśmiechając się przyjaźnie i odgarniając włosy z ramienia madison, wstał z ławeczki, jak również pomógł w tym i jej. poszli, więc, toteż do jakieś, tam kawiarni, czy tez starbaksa i zacznij. ;x
Powrót do góry Go down
luke

luke


Liczba postów : 54
Join date : 16/06/2009

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny EmptySro Cze 17, 2009 6:58 pm

nie lubił kwiatków i takich tam, ale jeszcze nigdy tu nie był. więc wybrał się, połaził i wyszedł. usiadł na jakiejś ławeczce przed, ładnie wyglądał i przyglądał się wszystkich wchodzącym do ogrodu, booo miał taki kaprys.
Powrót do góry Go down
luke

luke


Liczba postów : 54
Join date : 16/06/2009

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny EmptySro Cze 17, 2009 7:06 pm

-maaaaaaart!-zawsze twierdził, że dali jej za długie imię, a nie lubił mówić do niej nique, więc starał się wymyślić coś innego. w końcu zostały cztery pierwsze literki i tak mówił do niej prawie zawsze-masz coś dla mnie?-nie był pazerny czy coś, ale po prostu nadal nie kupił długopisów i liczył na nią.
Powrót do góry Go down
luke

luke


Liczba postów : 54
Join date : 16/06/2009

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny EmptySro Cze 17, 2009 7:14 pm

-jesteś wspaniała, kocham cię-pocałował ją w czoło, uśmiechając się szeroko. niby rzadko to robił, ale mart była kochana i robił to specjalnie dla niej, też bym chciała żeby westall się dla mnie pouśmiechał xd. wrzucił wszystko, oprócz żelek, które otworzył, do kieszeni, które w sumie i tak były już wypchane.
Powrót do góry Go down
luke

luke


Liczba postów : 54
Join date : 16/06/2009

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny EmptySro Cze 17, 2009 7:24 pm

-gdzie byłaś, co robiłaś, wspaniałe żelki kupiłaś-wyciągnął nogi przed siebie, miał ładne buty. był bardzo zainteresowany życiem mart, więc zawsze pytał o wszystko, a ona zawsze musiała mu opowiedzieć co, gdzie, z kim, jak, dlaczego z nim, dlaczego tak a nie inaczej i takie tam. sam się potem sobie dziwił, to znaczy jak już wszystko wiedział, że chciało mu się słuchać.
Powrót do góry Go down
luke

luke


Liczba postów : 54
Join date : 16/06/2009

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny EmptySro Cze 17, 2009 7:31 pm

-którym przyjacielem? znam go?-wepchnął kilka żelek do ust i myślał chwilę, co u niego-nic u mnie, cały czas jestem głodny i nadal nie wiem, co powinienem studiować-pokręcił głową i przypomniał sobie, że wczoraj rozmawiał z jakąś dziewczynką, która stwierdziła, że powinien zostać filozofem. podzielił się tym z martinique i nie zapomniał powiedzieć, że nie ma zamiaru być jakimś kartezjuszem numer dwa.
Powrót do góry Go down
luke

luke


Liczba postów : 54
Join date : 16/06/2009

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny EmptySro Cze 17, 2009 7:39 pm

-nie znam, co z nim nie tak?-pomyślał, że skoro nie chce mu wszystkiego powiedzieć, to musi być coś nie tak. a on planował to z niej wyciągnąć-kiedy będziesz mogła mnie przebadać? bo to będzie jak badanie, co?-zawsze chciał iść do psychologa, nigdy nie miał czasu, nie wiedział po co, albo zwyczajnie mu się nie chciało. no i chciał iść do dobrego psychologa, a był pewny że mart kiedyś zostanie supersławnym psycho.
Powrót do góry Go down
luke

luke


Liczba postów : 54
Join date : 16/06/2009

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny EmptySro Cze 17, 2009 7:46 pm

-miło, okej, romantycznie, spokojnie-musiał zrozumieć i przyjąć do wiadomości. miał czasem z tym problemy-ale co mi możesz o mnie powiedzieć? jako psycholog nie możesz przepisywać tabletek?-bardzo go to interesowało, chciał zostać kiedyś nawet testerem tych wszystkich nowych leków, ale chyba był na to za młody. uśmiechnął się znów, tym razem nie tak szeroko.
Powrót do góry Go down
luke

luke


Liczba postów : 54
Join date : 16/06/2009

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny EmptySro Cze 17, 2009 7:57 pm

-ja myślałem, że mam jakąś trudną osobowość i dlatego mnie lubisz-zrobił jakąś super smutną minę, ale tak naprawdę żartował-mogę zostać testerem tych leków? bardzo chciałbym zobaczyć, jak się człowiek po tym czuje, a skoro jestem normalny, nikt mi takiego czegoś nie przepisze. chyba że ty-pocałował ją www skroń, uśmiechając się trochę.
Powrót do góry Go down
luke

luke


Liczba postów : 54
Join date : 16/06/2009

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny EmptySro Cze 17, 2009 7:59 pm

/zwww
Powrót do góry Go down
luke

luke


Liczba postów : 54
Join date : 16/06/2009

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny EmptySro Cze 17, 2009 8:07 pm

no bo on taki nieśmiałyxd-przepisz mi coś, żebym był super szalonym lukiem, będą kochały mnie wszystkie dziewczyny na osiedlu. kupię sobie ekstra samochód i będę się popisywał szalonymi trikami-przejął się trochę swoją wizją, bo nigdy nie wyobrażał sobie siebie robiącego szalone triki ekstra samochodem. zaczął się śmiać nawet trochę.
Powrót do góry Go down
luke

luke


Liczba postów : 54
Join date : 16/06/2009

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny EmptySro Cze 17, 2009 8:16 pm

nie wiem, chyba nie, 89 mu chyba wpisałam tam-co byś chciała?-zjadł wszystkie żelki już i wepchnął papierek do kieszonki, był ekoluke i nie rzucał śmieci na ulicę czy gdzie tam właśnie się znajdowali. przyglądał się jej chwilę, a potem popatrzył na jakieś dziecko, które wybiegło z ogrodu płacząc i drąc się niesamowicie.
Powrót do góry Go down
luke

luke


Liczba postów : 54
Join date : 16/06/2009

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny EmptySro Cze 17, 2009 8:24 pm

-to może być świetny plan, nie skrzywdzisz mnie?-wyszczerzył, bo stwierdził, że to był naprawdę zabawny żarcik. w końcu był większy od mart i takie tam inne oczywistości-tak, to świetny plan!
Powrót do góry Go down
luke

luke


Liczba postów : 54
Join date : 16/06/2009

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny EmptySro Cze 17, 2009 8:33 pm

-będę się bronił!-wstał też i pociągnął ją trochę za rękę. no i zacznii.
Powrót do góry Go down
natalie

natalie


Liczba postów : 233
Join date : 10/06/2009

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny EmptyNie Cze 21, 2009 9:15 pm

wracała skądś tam. była leciutko wstawiona, ale tak miło całkiem. usiadła na jakiejś ławeczce i zapaliła różowego papierosa.
Powrót do góry Go down
eddie

eddie


Liczba postów : 87
Join date : 17/06/2009

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny EmptyNie Cze 21, 2009 9:22 pm

elephanta! <3
Przechodził akurat tędy z gitarą w dłoni. Myślami był chyba przy pauli, ob mu wpadła w oko i nawet napisał jakąś piosenkę dla niej, ale to nieważne. ważne że siadl na ławce obok natalie! - masz ogień? - zapytał, bo miał ochotę zapalić.
Powrót do góry Go down
natalie

natalie


Liczba postów : 233
Join date : 10/06/2009

Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny EmptyNie Cze 21, 2009 9:29 pm

elephanty są miłe xdd
-mam- powiedziała i wyjęła z torebki zapalniczkę. taką sobie zwykłą nie żadne zippo. już miała mu podać ale zatrzymała rękę w powietrzu- czy podawanie nieznajomym ognia może być dla mnie zagrożeniem?- spytała i spojrzała na niego
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ogród botaniczny Empty
PisanieTemat: Re: Ogród botaniczny   Ogród botaniczny Empty

Powrót do góry Go down
 
Ogród botaniczny
Powrót do góry 
Strona 1 z 7Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Ogród biblioteczny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Parki i ogrody-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje