Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zoo

Go down 
+5
kevin
chloe
andrew
isabella
administracja
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
chris

chris


Liczba postów : 149
Join date : 27/08/2009
Age : 36
Skąd : londyn

Zoo - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zoo   Zoo - Page 4 EmptyNie Sie 30, 2009 7:55 pm

- jasne, zawsze wszystko jest na wuja chrisa - podkreślił ciężko ten okropny fakt i westchnął. no tak, skoro był taki jak był, nie dziwię się, że wszystko to, co złe to chris. oblizał swoje palce, póki co miał jeszcze połowę waty. - daj spokój, rosie. wyobrażasz sobie mnie i dzieci? - zapytał, całkiem poważnie, marszcząc na raz obie brwi. aż na samą myśl o sobie, jako o ojcu, zrobiło mu się niedobrze i lekko się wzdrygnął. - jak ja nawet nie pamiętam co to znaczy dziewczyna, czy jak to się w dzisiejszych czasach mówi? - zapytał, udając jakiegoś przyćpanego głupka i zabrał trochę różowej waty rosie.
Powrót do góry Go down
rosie

rosie


Liczba postów : 66
Join date : 30/08/2009
Age : 34

Zoo - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zoo   Zoo - Page 4 EmptyNie Sie 30, 2009 8:02 pm

- przyjaciółka - podpowiedziała mu, po czym zjadła trochę waty znowu - to dobrze, że nie masz dzieci chris. dobrze dla ciebie, twoich nerwów, funduszy i wszystkiego innego. pewnie musiałbyś co niedziele zabierać pociechy do cyrku - aż się wzdrygnęła, bo nie lubiła klaunów. taka mała fobia hrhr. - ej, masz swoja watę - mruknęła, widząc, że jej wyjada choc i tak wiedziała, że jej, różowa lepsza.
nie było mnie chwilę, bo musiałam zdać relację wenuz, ale juz jestem xd
Powrót do góry Go down
chris

chris


Liczba postów : 149
Join date : 27/08/2009
Age : 36
Skąd : londyn

Zoo - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zoo   Zoo - Page 4 EmptyNie Sie 30, 2009 8:13 pm

mnie też nie było, musiałam sobie coś do jedzenia zmajstrować!
- albo do zoo - poprawił ją i skrzywił się na samą myśl o tym. pewnie znałby wszystkie zwierzęta na pamięć i umiałby je rozróżniać! w każdym bądź razie wyprostował swoje długie nogi w przód, najwyżej ktoś się o nie potknie, mniejsza. - chociaż znając mnie w piątek wsadziłbym je do pociągu do babci - zaśmiał się i wyrzucił patyczek po wacie za siebie. - zjadłem już.
Powrót do góry Go down
rosie

rosie


Liczba postów : 66
Join date : 30/08/2009
Age : 34

Zoo - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zoo   Zoo - Page 4 EmptyNie Sie 30, 2009 8:18 pm

-masz cos do zoo? jest tu bardzo fajnie - powiedziała, chociaż tak naprawdę nigdy jej tu jakoś szczególnie nie ciągnęło. no chyba, że była w pobliżu i miała ochotę na watę. jak dziś. bo z tymi zwierzątkami tak tylko powiedziała, znaczy lubiła, ale tylko popatrzeć sobie od czasu do czasu. i mogła mieć co najwyżej kota lub psa. innych zwierzętopodobnychszczurów typu chomiki nie lubiła. - byłbyś wyrodnym ojcem - wbiła mu palec wskazujący w żebra, biedny, jeszcze dostanie jakiejś kontuzji dziś przez nią. - jej, szybki jesteś. ale i tak się z tobą nie podzielę - powiedziała, pewnie była dopiero w połowie, z reguły wolno jadła. poza tym dziewczyny zawsze jedzą wolniej. ty wcinasz pierwszy kawałek pizzy, a chłopak juz trzeci. zawsze tak jest:d
Powrót do góry Go down
chris

chris


Liczba postów : 149
Join date : 27/08/2009
Age : 36
Skąd : londyn

Zoo - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zoo   Zoo - Page 4 EmptyNie Sie 30, 2009 8:26 pm

ty dopiero zabierasz się za bułkę kebaba, chłopak już dawno skończył :) lowli.
- nie, ale chyba mam alergię na zwierzęta - rzucił, bez namysłu, ale całkiem poważnie, po czym wstał. otrzepał też swój tyłek, odziany w jakieś fajne jeansy i wyciągnął ku niej dłoń. - dlatego chodźmy stąd, mogę nawet kupić watę na drogę - zaproponował, chociaż wyglądali by co najmniej głupio z watą w dłoniach. uśmiechnął się i gdzieś poszli, zaczniesz <3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zoo - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zoo   Zoo - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Zoo
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Parki i ogrody-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | Sztuka | Mangas | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje