Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zoo

Go down 
+5
kevin
chloe
andrew
isabella
administracja
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
lauren

lauren


Liczba postów : 245
Join date : 10/07/2009

Zoo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zoo   Zoo - Page 3 EmptyNie Lip 19, 2009 11:12 pm

- spałeś w salonie - uniosła lewą brew spoglądając na niego kątem oka wsunęła dłonie do kieszeni, wyprostowała się spoglądając na żyrafę, która chyba czuła się wyśmienicie, toteż odetchnęła cicho.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Zoo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zoo   Zoo - Page 3 EmptyNie Lip 19, 2009 11:14 pm

- przecież sama powiedziałaś, że nie chcesz mnie w łóżku. - powiedział, lekko wzruszając ramionami, po czym przygryzł dolną wargę, spoglądając na lauren i uśmiechnął się do siebie, stwierdzając, że uroczo wygląda z profilu, spoglądając na ową żyrafę z jakąś fascynacją, bo tak ową ulgę odebrał marcus, pozdrojoł ! xd
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 245
Join date : 10/07/2009

Zoo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zoo   Zoo - Page 3 EmptyNie Lip 19, 2009 11:18 pm

ona lubi żyrafy ;c miała kiedyś taką pluszową żyrafę, którą kiedyś zjadł jej pies sąsiadki.
- nie powiedziałam tak - odpowiedziała, spoglądając na czubek jego nosa, nie swojego, po czym przeniosła wzrok na księżyc, który wydał jej się całkiem fajny dzisiejszego wieczoru.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Zoo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zoo   Zoo - Page 3 EmptyNie Lip 19, 2009 11:20 pm

- powiedziałaś. - zmarszczył czoło, po czym podąrzył wzrokiem za lauren, a kiedy zobaczył księżyc, pokręcił głową z dezaprobatą i ponownie przeniósł wzrok na nią. - powiedziałaś. - powtórzył, dobitnie cedząc każdą literę, a przy tym nachylił się nad lauren, żeby zwrócić jej uwagę na siebie.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 245
Join date : 10/07/2009

Zoo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zoo   Zoo - Page 3 EmptyNie Lip 19, 2009 11:24 pm

- powiedziałam, że skoro chcesz to ja mogę spać na osobnym łóżku, a ty sobie poszedłeś - wyszeptała spoglądając tym razem na niego, udało jej się nawet nie spojrzeć na żyrafy, które wydawały jej się w tym świetle zielone ;c zbliżyła się do niego, sprawiając pozór, że uczyniła to nieświadomie , po czym cmoknęła jego podbródek.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Zoo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zoo   Zoo - Page 3 EmptyNie Lip 19, 2009 11:30 pm

- ah. - mruknął, spoglądając z góry na lauren, która stała blisko niego i wsadził ręce do kieszeni spodni, choć miał ochotę ją objąć, ale bał się, że go odepchnie, bo miała czasem takie dziwne zachowania. ;c - wiesz? - zaoponował, uśmiechając się do niej łagodnie. - czuję się zazdrosny o te żyrafy. - powiedział, wskazując głową w ową stronę, po czym spojrzał na lauren z błyskiem w oku i ukrałd jej całusa, jak dzieciak.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 245
Join date : 10/07/2009

Zoo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zoo   Zoo - Page 3 EmptyNie Lip 19, 2009 11:35 pm

- nie masz o co - dobrze, że nie powiedziała mu, że przypomina jej żyrafę, w takim, a nie innym razie miała nadzieje, że ją obejmie, ale skoro tego nie zrobił, to też sama się do niego przytuliła.
- ale kupisz mi kiedyś żyrafę? - spojrzała na niego pytająco, po czym zaczęła się na głos zastanawiać czy żyrafy żywią się książkami i czy mogłaby na niej jeździć po ulicy ;c
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Zoo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zoo   Zoo - Page 3 EmptyNie Lip 19, 2009 11:38 pm

toteż odwzajemnił jej uścisk. - chyba takie pluszowe nie żywią się książkami i naprawdę cieżko będzie ci na niej jeździć, po mieście. - stwierdził, całkiem spokojnie i wcale na jego twarzy nie pojawił się złośliwy uśmieszek. cmoknął lauren w czubek czoła, po czym spojrzał na nią i niestety, tu go miała ! jego oczy były rozbawione do reszty, pomimo tego, że zachowywał poważny wyraz twarzy.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 245
Join date : 10/07/2009

Zoo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zoo   Zoo - Page 3 EmptyNie Lip 19, 2009 11:42 pm

przygryzła dolną wargę swoją nie jego tym razem- w sumie niepotrzebna mi żyrafa, bo - zamilkła, przełykając głośno ślinę uśmiechnęła się ironicznie, musnęła wargami jego policzek ciesząc się, że nie dokończyła - nie chcę żyrafy.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Zoo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zoo   Zoo - Page 3 EmptyNie Lip 19, 2009 11:45 pm

czuł, że to nie wszystko, co chciała powiedzieć, ale wzruszył tylko ramionami, rzucając jakieś: "jak sobie życzysz" - z łagodnym uśmiechem, po czym założył pasmo jej włosów za ucho. - idziemy dalej, czy wychodzimy? - spytał, rozglądając się do okoła i nie był raczej za szczęśliwy, że są w zoo, bo marcus niezbyt lubił zwierzęta.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 245
Join date : 10/07/2009

Zoo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zoo   Zoo - Page 3 EmptyNie Lip 19, 2009 11:47 pm

nie trudno było to zauważyć, że markus nie przepadał za zwierzętami, to pewnie nic nie wyjdzie z jej planu adoptowania miniaturowej pantery ;c
wcisnęła swoją chudą dłoń w jego oraz poinformowała go, że skoro chce mogą już iść.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 521
Join date : 13/06/2009

Zoo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zoo   Zoo - Page 3 EmptyNie Lip 19, 2009 11:51 pm

pocałował ją w kość policzkową, uśmiechając się przepraszająco, za to, że nie ubóstwia zwierząt, tak jak ona i poszli. zacznę. ;x
Powrót do góry Go down
rosie

rosie


Liczba postów : 66
Join date : 30/08/2009
Age : 34

Zoo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zoo   Zoo - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 5:01 pm

stała na przeciwko klatki z małpami, rozważając, czy nie poczęstować ich (tych małp znaczy) skrętem. bo tak, paliła skręta, dając tym samym zły przykład dzieciom, które przyszły do zoo w niedzielne popołudnie w raz z rodzicami, by choć jeden dzień w tygodniu poudawać szczęśliwe rodzinki. lowli.
Powrót do góry Go down
chris

chris


Liczba postów : 149
Join date : 27/08/2009
Age : 36
Skąd : londyn

Zoo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zoo   Zoo - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 5:36 pm

no właśnie, lowli, ale żeby nie było aż tak, chris krążył po zoo, z dżojem w ustach, co jakiś czas tylko przystając i robiąc nowego. trafił tu zupełnie przypadkiem, wcześniej wchodząc do złego metra, więc dlaczego nie miałby się trochę wyczilować? własnie! przy okazji dodam, że pachniał perfumami ck i trawką.
Powrót do góry Go down
rosie

rosie


Liczba postów : 66
Join date : 30/08/2009
Age : 34

Zoo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zoo   Zoo - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 5:41 pm

a rosie miała dobry węch, trawkę wyczuwała na kilometr hrhr. no dobra, trochę przesadziłam! zaciągnęła się raz jeszcze swoim skręcikiem, po czym poszła dalej, rezygnując z planu poczęstowania małp, bo zwyczajnie wolała zostawić skręta dla siebie. jaka egoistka z niej! pewnie zauważyła chrisa i aż uśmiechnęła sie pod nosem, bo zwyczajnie tu nie pasował. wśród tych wszystkich rodzin z dziećmi. jakby ona pasowała...
Powrót do góry Go down
chris

chris


Liczba postów : 149
Join date : 27/08/2009
Age : 36
Skąd : londyn

Zoo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zoo   Zoo - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 6:22 pm

na pewno wyczuła też jego mega perfumy, powiedz! żartuję, chris tylko się uśmiechnął, bo przyglądał się rosie już dłuższą chwilę, a jej uśmiech ze skrętem obok był powalający. wsunął dżoja między wargi i podszedł do niej. - rosie, ty niedobra kobieto, widziałem, co chciałaś zrobić - rzekł, uśmiechając się zabójczo pewnie. a niech się znają!
Powrót do góry Go down
rosie

rosie


Liczba postów : 66
Join date : 30/08/2009
Age : 34

Zoo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zoo   Zoo - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 6:44 pm

- cześć chris. nie jestem niedobra - powiedziała, wspinając sie na palce, aby cmoknąć go w policzek. - ty tutaj? - zapytała jeszcze, bo to aż do niego niepodobne. on w takim miejscu! zaraz się okaże, że ma dziecko i podbiegnie od niego jego córka z watą cukrową, a może nawet i żona. tak tylko jej przemknęło przez myśl.
Powrót do góry Go down
chris

chris


Liczba postów : 149
Join date : 27/08/2009
Age : 36
Skąd : londyn

Zoo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zoo   Zoo - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 6:58 pm

uśmiechnął się pewnie i też cmoknął ją w gładki policzek. swoją drogą pewnie trochę drapał, miał dwudniowy, całkiem podniecający zarost, myślę. - nie wierzę w to, chciałaś zaćpać tamte małpy - wskazał niedbale dłonią w kierunku klatki z owymi małpami właśnie, które robiły niebanalny hałas i uśmiechnął się ćpuńsko. - ah tak, wiesz, to taki mój niedzielny rytuał, przychodzenie do zoo z moimi dwoma żonami i trójką dzieci! - dopalił skręta, aż do samego gwizdka, po czym przydeptał butem, gasząc go. - i w sumie to samo mógłbym zapytać ciebie, nie sądzisz?
Powrót do góry Go down
rosie

rosie


Liczba postów : 66
Join date : 30/08/2009
Age : 34

Zoo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zoo   Zoo - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 7:04 pm

- nie chciałam. jak możesz tak myśleć - powiedziała, udając oburzoną. już zaczęła podejrzewać, ze wszyscy ludzie się domyślili, ze chciała zaćpać małpy, tylko dlatego, ze paliła skręta. chociaż chris mógł tak pomyśleć, bo ją po prostu znał. to było bardziej prawdopodobne. - o nie, mam nadzieję, ze te twoje zony mnie nie pobiją. nie są zazdrosne, prawda? - spojrzała na niego, chcąc wyczytać w jego oczach, że nie są. - ja lubię zwierzątka - i watę cukrową, ale tego nie dodała.
Powrót do góry Go down
chris

chris


Liczba postów : 149
Join date : 27/08/2009
Age : 36
Skąd : londyn

Zoo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zoo   Zoo - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 7:15 pm

- oj tam, nie lamentuj, mała - mruknął tylko i podrapał się po nieogolonej brodzie, bacznie obserwując rosie z góry. pomyślał, że właściwie byłaby dobrym kandydatem na przyjaciela do ćpania i nie tylko, więc uśmiechnął się do siebie. - nie sądzę, są w trakcie szukania nowych mężów, więc, rosie - zaczął, odchrząknął też i objął ją ramieniem. - skoro lubisz zwierzątka, idźmy na watę - dodał, chciał powiedzieć na drinka, pewnie się zawahał przy ostatnim słowie. mniejsza.
Powrót do góry Go down
rosie

rosie


Liczba postów : 66
Join date : 30/08/2009
Age : 34

Zoo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zoo   Zoo - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 7:19 pm

- pf, wcale nie lamentuję - dała mu kuksańca w bok, ale lekkiego, toteż obejdzie się bez siniaków - wata cukrowa? przecież to czysta glukoza. ale kogo to obchodzi. okej, chodźmy - stwierdziła, zadowolona, że zaproponował ową. nawet jeśli nie wiedziała jak sie mają zwierzątka do waty:) zaciągnęła się po raz ostatni i zgasiła skręta, przydeptując go podeszwą czerwonego, nieco znoszonego konwersa.
Powrót do góry Go down
chris

chris


Liczba postów : 149
Join date : 27/08/2009
Age : 36
Skąd : londyn

Zoo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zoo   Zoo - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 7:26 pm

chris udał, że go boli, mrucząc pod nosem coś na temat tego, że potrzebuje karetki i osobistej pielęgniarki, po czym widząc brodatego dziadka z watą, podszedł do niego sam i kupił dwie duże waty, w kolorach różu i zieleni. zaraz zwrócił się do rosie z rozbrajającym uśmiechem. - różowa - stwierdził, podając watę rosie. - żebyś potem nie mówiła, że byłaś w zoo i nie jadłaś tej dobrej glukozy - posłał jej swój uśmiech medialny numer osiem i szukał wzrokiem jakiejś ławki czy czegoś, przecież nie będą jeść w drodze!
Powrót do góry Go down
rosie

rosie


Liczba postów : 66
Join date : 30/08/2009
Age : 34

Zoo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zoo   Zoo - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 7:32 pm

- różowe są najlepsze - uśmiechnęła się uroczo, bo mimo wszystko rosie była całkiem urocza, naprawdę! - okej, okej. nawet pochwalę sie mamie, że mi kupiłeś - powiedziała, również szukając wzrokiem jakiejś wolnej ławki. po chwili znalazła prawie wolną, bo siedziała na niej jakaś dziewczynka. pociągnęła więc chrisa za rękę do tej ławki, a kiedy usiedli dziewczynka uciekła. jacy oni niedobrzy. - wystraszyłeś dziecko chris. no chyba, że było twoje i pobiegło po mamusię.
Powrót do góry Go down
chris

chris


Liczba postów : 149
Join date : 27/08/2009
Age : 36
Skąd : londyn

Zoo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zoo   Zoo - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 7:40 pm

to miło! chris był fajny, to chyba wystarczy! - nie wiem, nie znam się na watach, rose - rozł mi bardziej pasuje, w każdym badź razie rozsiadł się na owej ławce i przy pomocy dłoni, konsumował swoją watę. - oszalałaś chyba, moje dzieci jeszcze nie chodzą! na dodatek wszystkie są w takim samym wieku - podkreślił, udając dumnego tatusia i te sprawy, po czym spojrzał poważnie na rosie. - i nie będę pokazywał palcem, kto wystraszył to biedne, nieświadome dziecko.
Powrót do góry Go down
rosie

rosie


Liczba postów : 66
Join date : 30/08/2009
Age : 34

Zoo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zoo   Zoo - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 7:45 pm

- tak, bo palcem się nie wskazuje, bo to brzydko. i tak wiemy, że ty to zrobiłeś - wzruszyła ramionami, po czym zaczęła konsumować swoją watę, pewnie zaraz będzie się cała kleić :c nie lubie tego w wacie. - boję sie ciebie chris. skoro masz TYLE dzieci to może jesteś jakiś wiatropylny, czy coś. co jak samo przebywanie z tobą grozi ciążą? - zapytała i popatrzyła na niego, nie chciała dziecka. była przecież jeszcze młoda.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zoo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zoo   Zoo - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Zoo
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Parki i ogrody-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje