Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 tesco

Go down 
+14
jackson
sarah
cooper
talan
kristen
blanche.
corey
isabella
maxxie
darla.
flo
amelia
freja
elyse
18 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
katty

katty


Liczba postów : 201
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : floryda.

tesco - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco - Page 5 EmptyCzw Wrz 17, 2009 7:51 pm

- ja? ojej, pewnie jestem cała blada i takie tam. ja tak zawsze. ale i tak przepraszam! - powiedziała z uśmiechem i tylko oblizała usta, ale nie nerwowo. przyjrzała się mu z zaciekawieniem i tylko zaciągnęła się swoim papierosem i spojrzała się na siatki, co miał ze sobą. widac było z daleka że taki facet jak on nie miał dziewczyny, serioł serioł, wyglądał jej na podrywacza. - jej, katty jestem - przedstawiła się w końcu. aha, pochodzą z ameryki, słodko nie? ;d
Powrót do góry Go down
sidney

sidney


Liczba postów : 173
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : kanada

tesco - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco - Page 5 EmptyCzw Wrz 17, 2009 7:56 pm

podrapał się po karku, katty wyglądała na taką, co lubiła się zabawić i gadać, a on preferował milczenie, wyłączając momenty, kiedy się napił. w każdym bądź razie uśmiechnął się lekko. - nie. jest w porządku - zaprzeczył, co do tego, że jest blada i w ogóle. właściwie była ładna i podobna do jakiejś aktorki, której imienia kompletnie zapomniał. zaciągnął się. - sidney - przytaknął głową. - amerykanka?
Powrót do góry Go down
katty

katty


Liczba postów : 201
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : floryda.

tesco - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco - Page 5 EmptyCzw Wrz 17, 2009 8:00 pm

- mhm, z florydy, a ty? - zapytała się go, pewnie z ciekawości czystej. spojrzała na niego, nie widziała go jeszcze nigdy na oczy, może to dlatego że pewnie bywał milczący, bo tak to już dawno by zaciągnął ją do łóżka plus na drugi dzień porzucił. uśmiechnęła się do siebie, pewnie jej gadulstwo i jego milczenie świetnie do siebie pasują, przeciwieństwa się ponoc przyciągają! tak słyszałam, mhm. więc na razie poprawiła włosy i tylko zaciągnęła się papierosem, dobrze że miała gumy, może ją pocałowac kiedyś!
Powrót do góry Go down
sidney

sidney


Liczba postów : 173
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : kanada

tesco - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco - Page 5 EmptyCzw Wrz 17, 2009 8:05 pm

sid przecież zaciągał dziewczyny do łóżka i tak dalej, ale ze spokojem. póki co zgrywał dość obojętnego i w ogóle, taki już był ;x - kanada - rozchmurzył się nieco i posłał jej swój seksowny uśmiech. - w końcu koś z ameryki - mruknął, chwilę bawił się swoim kolczykiem w wardze, po czym przybliżył się nieco do katty. - z tej okazji pójdźmy na drinka, kat.
Powrót do góry Go down
katty

katty


Liczba postów : 201
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : floryda.

tesco - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco - Page 5 EmptyCzw Wrz 17, 2009 8:08 pm

- a może nawet na dwa, sid? - uniosła brew go góry i tylko oblizała seksownie usta. spojrzała się na niego i tylko przygryzła wargę, była całkiem seksowna, wysoka i w ogóle mruczaśna! więc na razie tylko pociągnęła go za rękę i poszli sobie i zaczniesz ;d
Powrót do góry Go down
denise

denise


Liczba postów : 30
Join date : 30/08/2009
Age : 34
Skąd : nowy orlean.

tesco - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco - Page 5 EmptySob Wrz 19, 2009 10:08 pm

haha, pozdro poszli do tesco, w tesco ostatnio była fajna promocja, jeśli kupiło się szłepsa cytrusowego i pepsi, to pepsi było za darmo, nie wiem w sumie po co to napisałam, nie ważne. i cóż, ruszyli w poszukiwaniu masła orzechowego, które było na najwyższej półeczcce i denise nie mogła tam dostać!
Powrót do góry Go down
alan

alan


Liczba postów : 21
Join date : 15/09/2009
Age : 34
Skąd : belgia

tesco - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco - Page 5 EmptySob Wrz 19, 2009 10:10 pm

siegnął więc jej masełko i podał jej do koszyka. złapał ją za rękę, ale nie tak, że zaplótł ich palce, żeby nie było! więc na razie tylko poszli razem do stoiska z winem. - może skoro już się spotkaliśmy, to coś wypijemy? mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko, hm? - zapytał się jej i tylko spojrzał się na nią. miała ładne włosy, co prawda to prawda. więc na razie tylko czekał na jej decyzjję.
Powrót do góry Go down
denise

denise


Liczba postów : 30
Join date : 30/08/2009
Age : 34
Skąd : nowy orlean.

tesco - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco - Page 5 EmptySob Wrz 19, 2009 10:24 pm

była uradowana, że ma swoje masełko! toteż mogła napić się z tego powodu napić wina! - myślę, że to dobra myśl, ażeby napić się wina. - pewnie wybrała jakieś białe winko. - ale ostrzegam! mam słabą głowę. - wyjaśniła, w sumie rzadko piła, częściej paliła. pewnie jak się upije wskoczy mu do łóżka. xd
Powrót do góry Go down
alan

alan


Liczba postów : 21
Join date : 15/09/2009
Age : 34
Skąd : belgia

tesco - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco - Page 5 EmptySob Wrz 19, 2009 10:26 pm

więc poszli do niego i zacznę <3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





tesco - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
tesco
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Zakupy-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje