Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 tesco

Go down 
+14
jackson
sarah
cooper
talan
kristen
blanche.
corey
isabella
maxxie
darla.
flo
amelia
freja
elyse
18 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
elyse

elyse


Liczba postów : 228
Join date : 13/06/2009

tesco Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco EmptySro Cze 17, 2009 3:33 pm

szukała szamponu do rudych swych włosów, a że mają one 126378216372813 centymetrów długości to dość często kupuje szampony. stała przy półce zastanawiając się dlaczego nie mogliby zrobić jednego szamponu do rudych włosów i ani szamponu więcej.
Powrót do góry Go down
elyse

elyse


Liczba postów : 228
Join date : 13/06/2009

tesco Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco EmptySro Cze 17, 2009 3:44 pm

zauważyła go, trochę pogubionego, - pomóc ci w czymś ? -zabrzmiało to pewnie tak, jakby tu pracowała, a zapewne mogłaby, bo przychodzi tu kilka razy w tygodniu i zna wszystkie sekrety owego sklepu.
Powrót do góry Go down
elyse

elyse


Liczba postów : 228
Join date : 13/06/2009

tesco Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco EmptySro Cze 17, 2009 3:50 pm

- witaj dylan - uśmiechnęła się nikle, biorąc do ręki pierwszy lepszy szampon do rudych włosów, zabawa w szukanie szamponu przestała ją bawić, bo było ich za dużo, a ona po prostu się na tym wszystkim nie znała.
Powrót do góry Go down
elyse

elyse


Liczba postów : 228
Join date : 13/06/2009

tesco Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco EmptySro Cze 17, 2009 3:58 pm

- hm, zastanawiam się nad obcięciem włosów, bo za dużo wydaję na ich utrzymanie - skrzywiła się odgarniając je z ramion i wkładając szampon do koszyka, - a co u ciebie ? - spojrzała w jego kierunku.
Powrót do góry Go down
elyse

elyse


Liczba postów : 228
Join date : 13/06/2009

tesco Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco EmptySro Cze 17, 2009 4:07 pm

- dużo zużywam i bardzo dużo czasu pochłania pielęgnacja tych włosów, ale w sumie to chyba najlepsza rzecz w mojej osobie - odgarnęła włosy z twarzy idąc obok dylana i trzymając w ręku plastikowy koszyk.
Powrót do góry Go down
elyse

elyse


Liczba postów : 228
Join date : 13/06/2009

tesco Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco EmptySro Cze 17, 2009 4:21 pm

- dziękuje, najlepsze jest to, że tylko ja jestem ruda w rodzinie, choć gdy byłam mała moje włosy miały odcień marchewkowy - delikatnie się skrzywiła, bo wyglądała wtedy jak potwór, jakiś czas temu spaliła wszystkie zdjęcia z dzieciństwa, żeby nie pamiętać.
Powrót do góry Go down
elyse

elyse


Liczba postów : 228
Join date : 13/06/2009

tesco Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco EmptySro Cze 17, 2009 4:34 pm

- zależy jak dla kogo - uśmiechnęła się i ustawiła się przy kasie obok, gdzie kolejka była mniejsza, wyciągnęła swoją gigantyczną butelkę wody niegazowej, szampon i żelki na taśmę z koszyka i czekała, aż miła pani przy kasie ją obsłuży.
Powrót do góry Go down
elyse

elyse


Liczba postów : 228
Join date : 13/06/2009

tesco Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco EmptySro Cze 17, 2009 4:40 pm

zapłaciła za swe rzeczy i poszła.
Powrót do góry Go down
freja

freja


Liczba postów : 192
Join date : 22/06/2009
Age : 32

tesco Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco EmptyWto Cze 23, 2009 5:37 pm

Natomiast panienka Laurent wracała właśnie z domu jej kochanego tatusia, gdzie spędziła wyjątkowo nudny wieczór, potwornie długą noc i beznadziejny poranek. Żadnych chłopaków w okolicy, jakaś papka na kolację plus okropna owocowa herbata (Fre tolerowała tylko białą i zieloną bez zbędnych farfocli). Niosła dodatkowo torbę - chyba jedyną udaną pamiątkę z pobytu. Mieściła się w niej bowiem nowa sukienka Vivienne Tam, którą Freja dostała od babci. Co jak co, miała ona wyczucie stylu. Za chwilę dostała smsa od Flo, więc postanowiła zaczekać na dziewczyny w Tesco. Cóż, innego miejsca nie znała.
Powrót do góry Go down
amelia

amelia


Liczba postów : 215
Join date : 22/06/2009

tesco Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco EmptyWto Cze 23, 2009 5:42 pm

i przyły ramię w ramię flo i amelia, od razu ujrzała są przyjaciółkę podeszly do niej obie. pocałowała freje w policzek- hej, hej, musisz mi pomóc jakiś imo sukienek to ja nie kupowałam nigdy- pwoiedziala bezradnie wzruszając ramionami. - jezuu wczoraj przeżyłam masakrę na tej kolacji, czy co to miało być- zwierzyła się ;x
Powrót do góry Go down
flo

flo


Liczba postów : 44
Join date : 22/06/2009

tesco Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco EmptyWto Cze 23, 2009 5:54 pm

a ona stała z boku. wyglądała strasznie przy dwóch ślicznie ubranych dziewczynach. chyba sie powiesi-stwierdziła. uśmiechnęła się delikatnie.
Powrót do góry Go down
freja

freja


Liczba postów : 192
Join date : 22/06/2009
Age : 32

tesco Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco EmptyWto Cze 23, 2009 6:00 pm

Freja wstała i klasnęła w dłonie, widząc przyjaciółki. Podbiegła do nich i również każdą z nich cmoknęła w policzek. Spojrzała na Flo i pokręciła zabawnie głową - Znajdziemy Ci zaraz jakąś sukienkę, tylko proszę nie imoł ! - jęknęła z niezadowoleniem. Sama ubrana dziś była w krótkie, chociaż luźne jeansowe szorty, za dużą koszulkę z nadrukiem i czarne szpilki. Dość oryginalne, ale jak zawsze ładnie - Mam jedynie wątpliwości co do Tesco, ale jeśli chcecie, możemy poszukać innego sklepu. Ja tu się nie znam - mruknęła i wzruszyła ramionami.
Powrót do góry Go down
amelia

amelia


Liczba postów : 215
Join date : 22/06/2009

tesco Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco EmptyWto Cze 23, 2009 6:03 pm

-No tez bym wolała nie imoł, kochanie.- stanęła pośrodku nich i objęła lekko obie ramieniem. sama byla w sukience i szpilkach też jak wczoraj koło 9 cm, lubiła wysokie obcasy w końcu. - no ja trochę też, chyba że zamierzasz kupić jakieś ama też, a też się nie znam w sumie, ja byłam tylko w sklepie z bielizną wczoraj- pwoiedziala
Powrót do góry Go down
flo

flo


Liczba postów : 44
Join date : 22/06/2009

tesco Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco EmptyWto Cze 23, 2009 6:09 pm

-Ja muszę iść po coś do picia-powiedziała lekko przygnębiona. ona serio imołszyn jest. wybaczcie wena mi odeszła.
Powrót do góry Go down
freja

freja


Liczba postów : 192
Join date : 22/06/2009
Age : 32

tesco Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco EmptyWto Cze 23, 2009 6:16 pm

Odgarnęła część swoich blond kłaczków za ucho, chociaż i tak opadły jej na ramiona. Obserwowała oddalającą się gdzieś w stronę regałów Flo i wymruczała coś pod nosem, kręcąc łebkiem zastanawiająco - To ja w takim razie pójdę po paczkę herbaty i mentosy i może jeszcze kilka puszek coli... - odparła po krótkiej chwili ciszy, patrząc na Am. Poszła w kierunku stoiska ze słodyczami.
Powrót do góry Go down
amelia

amelia


Liczba postów : 215
Join date : 22/06/2009

tesco Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco EmptyWto Cze 23, 2009 6:21 pm

tak i amelia została na samym środku tescoo ;c i uznała że ma ochotę na coś, chyba miętową orbit tą taką zieloną ;3 więc poszła i stanęła przy kasie gdzie przebierała w gumach, tak w tesco to akuart nie miała czego sluchać, na jedzenie jej się kasy nie chcialo wydawać jeżeli nie było to konieczne, a tutaj nie bylo.
Powrót do góry Go down
freja

freja


Liczba postów : 192
Join date : 22/06/2009
Age : 32

tesco Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco EmptyWto Cze 23, 2009 6:28 pm

Po jakichś pięciu-dziesięciu minutach Fre wróciła zaopatrzona w kilka puszek coli, miętowe mentosy i dwie paczki jakiejś zielonej herbatki. Oprócz tego oczywiście w jej koszyku pojawiło się kilka innych rzeczy takich jak litr soku pomarańczowego 100 %, wiśniowe i arbuzowe gumy do żucia, kilka lizaków i długie, kwaśne żelki bez których nie mogła nigdy się obyć. W każdym razie zdecydowanie wzięła więcej, niż planowała. Jakoś doczłapała się do Am i spojrzała na stoisko z gumami - Fakt, to też może się przydać - powiedziała praktycznie do siebie, biorąc paczkę miętowych erłejsów.
Powrót do góry Go down
amelia

amelia


Liczba postów : 215
Join date : 22/06/2009

tesco Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco EmptyWto Cze 23, 2009 6:32 pm

Spojrzała na nią- Ty to duże zakupy zporbiłaś- zasmiała się i oparła o kasę, wzięła te orbity zielone, a tak sobie oglądała inne gumy nie wiem, nie mam pojęcia po co. spojrzała na nią.- tylko flo przyjdzie i możesz iśc dalej- pwoeidziała i lekko się uśmiechnęła zastukała obcasami.
Powrót do góry Go down
freja

freja


Liczba postów : 192
Join date : 22/06/2009
Age : 32

tesco Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco EmptyWto Cze 23, 2009 6:36 pm

Popatrzyła na Amelię zabawnym wzrokiem - Wiesz, nie ja tu najważniejsza jestem. Tylko okazję wykorzystałam. Pewnie po drodze powrzucam jeszcze trochę tych dupereli. Na razie nasz najważniejszy cel to ubranie Flo w jakąś odpowiednią kieckę - dodała i wygrzebała z koszyka pojedynczą gumę. Mimo długiej kolejki do kasy zgrabnie się wcisnęła między jakąś parkę i rzuciła jakieś drobne kasjerce, po czym bez problemu wpakowała gumę do ust.
Powrót do góry Go down
amelia

amelia


Liczba postów : 215
Join date : 22/06/2009

tesco Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco EmptyWto Cze 23, 2009 6:41 pm

no i ona ustawiła do kolejki, nie wciskała się nie śpiesyzło jej się na razie , nie była umówiona wiec okej. - tak wiem wiem, jakaś ładną sukeinkę, w ogóle trzeba trochę jej pokupić, musi być różnorodna, umieć dostoswoać się do różnych sytuacji- pwoeiodziała tak ona taka była
Powrót do góry Go down
freja

freja


Liczba postów : 192
Join date : 22/06/2009
Age : 32

tesco Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco EmptyWto Cze 23, 2009 7:01 pm

Flo dalej nie wyłaniała się zza szeregów różnych regałów pełnych sklepowych dupereli. Freja oparła się, tak samo jak Am, o jedną z kas i zaczęła śledzić wzrokiem ludzi krzątających się po całym supermarkecie. Fre ziewnęła tylko i spojrzała na Am - Nie wiem czy to dobry pomysł, kupować kieckę w tesco. Może po prostu coś jej pożyczę ? - rzuciła do przyjaciółki, patrząc na swoje czarne szpilki.
Powrót do góry Go down
amelia

amelia


Liczba postów : 215
Join date : 22/06/2009

tesco Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco EmptyWto Cze 23, 2009 7:09 pm

kupiła swoją gumę wydając przy tym swoje osttanie drobniaki. spojrzała na nią.- no tak też dobry pomysł- stwierdziła i zadzowniła znów jje telefon tym razem sms. była to flo, z informacją że musiała iść natychmiast do babci i ma w dupie że nie ma sukienki, pójdzie w spódnicy. obóciła się do przyjaciólki- no to nic tu po nas, flo musiała się zwijać musiała już tam być, powiedziała że sobie poradzi- powiedziała i wzięła jeden plasterek gumy do buzi.
Powrót do góry Go down
freja

freja


Liczba postów : 192
Join date : 22/06/2009
Age : 32

tesco Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco EmptyWto Cze 23, 2009 7:19 pm

Freja spojrzała nieco zdziwiona na Amelię. No nic, wzruszyła po raz kolejny ramionami i przepchała się przez tłum stojący przy kasie. Poczekała chwilę na swoją kolej. Kasjerka policzyła wszystko po kolei, dała nawet jakiś rabat itepe. Fre podziękowała grzecznie i wzięła kilka reklamówek w ręce - Rany, ciężkie to wszystko. Chyba zadzwonię po tatę, żeby po mnie podjechał. Przynajmniej mam jakiś pretekst, że mu zakupy zrobiłam - powiedziała cwana jedna i sięgnęła po komórkę. Wystukała jakiegoś tam smsa i cmoknęła w policzek Am, po czym przytuliła ją jeszcze na pożegnanie i pognała na parking, słysząc podjeżdżające po nią auto.
Powrót do góry Go down
amelia

amelia


Liczba postów : 215
Join date : 22/06/2009

tesco Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco EmptyWto Cze 23, 2009 7:26 pm

tak amelia zwineła do torebki swoją gumę orbit miętową ;3 i sama zwinęła się z tesco nie miała co tu robić, przyjrzała się jeszcze sklepowi z daleka by zapiętać wsyztsko idealnie jak to robiła gdy była na dłużej w jednym miejscu dlużej i się zwineła gdzieś ;x
Powrót do góry Go down
darla.

darla.


Liczba postów : 274
Join date : 12/06/2009

tesco Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco EmptySro Cze 24, 2009 5:51 pm

chodziła między naturalnymi jogurtami, a jakimiś wielo kalorycznymi i drapiąc się, po brodzie zastanawiała, czy wziąć, jak zawsze naturalny, czy też może pokusić się na jakiś inny, po którym, to od razu wskoczy na rowerek i będzie cwiczyć, bo ostatnio miała dziwnego fioła na tym punkcie.

cichoo, pomyliłam postacie. ;d
Powrót do góry Go down
Sponsored content





tesco Empty
PisanieTemat: Re: tesco   tesco Empty

Powrót do góry Go down
 
tesco
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Zakupy-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje