Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ikelinki

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
maxxie

maxxie


Liczba postów : 272
Join date : 15/06/2009
Age : 35
Skąd : helsinki.

ikelinki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ikelinki   ikelinki - Page 3 EmptyPią Wrz 04, 2009 9:04 pm

- cześć mała - powiedział do niej i tylko pocałował ją na przywitanie w policzek, a potem zdjął buty. ściągnął też jakąś kurteczkę a kluczyki od samochodu rzucił gdzieś na stolik w przedpokoju. - jestem, jak chciałaś! mam nawet wino przy sobie. dobrze, z mojej własnej kolekcji w moim domu. tata mi kiedyś je dał na szczególne okazje. - powiedział z uśmiechem i poszedł do salonu.
Powrót do góry Go down
ikeline

ikeline


Liczba postów : 160
Join date : 14/06/2009

ikelinki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ikelinki   ikelinki - Page 3 EmptyPią Wrz 04, 2009 9:07 pm

- nie mamy szczególnej okazji - zauważyła, idąc za nim w kierunku salonu. - no chyba, że szczególną okazją nazwiesz fakt, że znalazłeś dla mnie czas. w końcu - dodała jeszcze, bo po prostu musiała i wcale to nie było zgryźliwe, nie chciała mu tego wytykać, a jedynie trochę się z nim podroczyć. poza tym skruszony max wyglądał wyjątkowo słodko.
Powrót do góry Go down
maxxie

maxxie


Liczba postów : 272
Join date : 15/06/2009
Age : 35
Skąd : helsinki.

ikelinki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ikelinki   ikelinki - Page 3 EmptyPią Wrz 04, 2009 9:10 pm

- oj wiesz przeciez jaką mam sytuację - powiedział całkiem spokojnie i tylko oblizał usta. więc zaraz szybko znalazł jakieś kieliszki i nalał im wina. - szczególna okazja to będzie taka okazja że w końcu będę miał spokojny wieczór razem z tobą bez żadnych książek i takich beznadziejnych rzeczy - westchnął, tylko podając ike kieliszek wina. - jak tam, wrzesień, dobrze ci idzie? - zapytał się jej.
Powrót do góry Go down
ikeline

ikeline


Liczba postów : 160
Join date : 14/06/2009

ikelinki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ikelinki   ikelinki - Page 3 EmptyPią Wrz 04, 2009 9:14 pm

- dopiero, co wrzesień sie zaczął, także mam jeszcze spokój - powiedziała, siadając na kanapie, po czym zatopiła wargi w czerwonym trunku. bo ona zdaje maturkę teraz, to znaczy jest w maturalnej klasie hrhr. - chyba jednak trochę tęskniłam - dodała po chwili i uśmiechnęła się lekko, lustrując maxxiego wzrokiem.
Powrót do góry Go down
maxxie

maxxie


Liczba postów : 272
Join date : 15/06/2009
Age : 35
Skąd : helsinki.

ikelinki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ikelinki   ikelinki - Page 3 EmptyPią Wrz 04, 2009 9:16 pm

- to bardzo dobrze. ale wiesz, potem pewnie będzie niezły ubaw i przygotowanie do matury, jak mniemam. a ja będę miał wykłady, nie wiem czy to jest równie zabawne jak matura - zaśmiał się i przytulił ją do siebie. pocałował ją jak należy, czyli w sam środek ust. spojrzal się na nią. - dobre to wino, rzeczywiście! - zauważył, oblizując swoje usta po pocałunku
Powrót do góry Go down
ikeline

ikeline


Liczba postów : 160
Join date : 14/06/2009

ikelinki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ikelinki   ikelinki - Page 3 EmptyPią Wrz 04, 2009 9:21 pm

- nie wiem, co widzisz zabawnego w maturze. od tego zależy moja przyszłość - mruknęła, jak na razie ten temat jej w ogóle nie bawił. dobrze, że dał jej buziaka, bo w jakimś stopniu to ja pocieszyło. po jego buziaku, matura nie była aż taka straszna, a przynajmniej nie wydawała sie tak bardzo. uśmiechnęła sie tylko, kiedy wspominał o winie. - po takiej degustacji nie wątpię, że smakowało lepiej - rzekła, przygryzając dolną wargę.
Powrót do góry Go down
maxxie

maxxie


Liczba postów : 272
Join date : 15/06/2009
Age : 35
Skąd : helsinki.

ikelinki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ikelinki   ikelinki - Page 3 EmptyPią Wrz 04, 2009 9:23 pm

zaśmiał się tylko i napił się swojego wina. - wiesz, zdanie matury nie jest aż takie trudne, szczególnie że potem masz dostęp do następnej nauki. ja wierzę w ciebie, jesteś zdolna dziewczyna, na pewno zdasz! - zapewnił ją i tylko pociągnął na kanapę, z czego połowę wina wylał teraz na siebie! roześmiał się znowu, cóż, teraz był cały w winie, a nie miał ciuchów na jutro, będzie musiał zostać xd
Powrót do góry Go down
ikeline

ikeline


Liczba postów : 160
Join date : 14/06/2009

ikelinki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ikelinki   ikelinki - Page 3 EmptyPią Wrz 04, 2009 9:38 pm

a plamy z wina nie schodzą tak łatwo!
- maxxie, twoja koszula. musisz ja zdjąć - powiedziała, a właściwie zarządziła. nie żeby to jej jakoś przeszkadzało, przeciwnie. koszula byłam u zbędna :d - nie wiem nawet, czy to sie dopierze - dodała jeszcze i wtedy zauważyła, że na spodniach maxxiego również widnieje plama - pięknie. będziesz musiał się rozebrać cały - bo co jak zabrudzi kanapę xd
Powrót do góry Go down
maxxie

maxxie


Liczba postów : 272
Join date : 15/06/2009
Age : 35
Skąd : helsinki.

ikelinki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ikelinki   ikelinki - Page 3 EmptyPią Wrz 04, 2009 9:43 pm

- taak widzę. ale jak masz pralkę, płyn i proszek, to pewnie się dopierze. i co teraz, musze się cały rozebrać, nie będę przecież paradował w bokserkach - powiedział cicho, ale wiadomo, że zaraz ona mu zdejmie te bokserki, więc będzie paradował w niczym! więc zdjął swoją koszulę i spodnie też, żeby zaraz pójść z nimi do łazienki, czy gdzieś tam gdzie miała pralkę. więc teraz zarzucił na siebie koc. - ale faajnie, zimno mi - zaśmiał się tylko i usiadł na kanapie xd
Powrót do góry Go down
ikeline

ikeline


Liczba postów : 160
Join date : 14/06/2009

ikelinki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ikelinki   ikelinki - Page 3 EmptyPią Wrz 04, 2009 9:47 pm

- jak to nie, co złego jest w bokserkach? - zapytała zdziwiona, po czym upiła trochę wina. - skoro ci zimno mogę dać ci jakieś ciuchy. zresztą, dlaczego ja ci tego wcześniej nie zaproponowałam. zaraz ci coś przyniosę - powiedziała wstając. a mogła go sama rozgrzać. i nie pytaj mnie skąd ona mogła mieć męskie ciuchy, może być wiele teorii! aha i wcale nie bylo zimno, pewnie tak tylko mówił; oszukiwacz ;c
Powrót do góry Go down
maxxie

maxxie


Liczba postów : 272
Join date : 15/06/2009
Age : 35
Skąd : helsinki.

ikelinki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ikelinki   ikelinki - Page 3 EmptyPią Wrz 04, 2009 9:52 pm

było mu zimno! xd musi przecież mieć jakieś ciuchy skądś. wiec na razie tylko oblizał usta i czekał na swoje przyszłe ciuchy. a przecież mógł w sumie je zostawić kiedyś u niej na przechowanie i zapomniał i teraz są! więc na razie tylko czytał jakieś czasopismo, jakieś cosmo czy coś, nie wiem co miała ike na stoliku. a więc na razie tylko pił wino. - okej, ale wiesz, w sumie to dzięki - powiedział do niej.
Powrót do góry Go down
ikeline

ikeline


Liczba postów : 160
Join date : 14/06/2009

ikelinki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ikelinki   ikelinki - Page 3 EmptyPią Wrz 04, 2009 9:58 pm

przyniosła mu czarny tiszert z ac/dc, który pamiętał jeszcze czasy jej byłego chłopaka, który był jakimś punkowcemmetalowcem xd miała też jakieś męskie szorty, które nawet nie pamiętała do kogo należały. grunt, że max będzie miał się w co ubrać. - proszę - rzekła, dając mu owe ubrania. - jak się krępujesz, to łazienka jest tam- wskazała mu drogę, jakby nie wiedział, ale raczej żartowała sobie z niego, bo i tka miał bokserki, to co za problem sie ubrać przy niej.
Powrót do góry Go down
maxxie

maxxie


Liczba postów : 272
Join date : 15/06/2009
Age : 35
Skąd : helsinki.

ikelinki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ikelinki   ikelinki - Page 3 EmptyPią Wrz 04, 2009 10:01 pm

- dzięki - powiedział z uśmiechem i zabrał ciuchy i włożył na siebie wszystko co miała. - hm, to trochę nie mój rozmiar, ale jakoś damy radę, prawda? - zapytał się jej i pocałował ją w nos. napił się wina. - może dzisiaj już nie będę pił, wiesz, raczej nie chcę mieć wieczoru w samych bokserkach. - powiedział z uśmiechem i tylko spojrzał się na nią. poprawił swoją koszulkę i tylko westchnął. - ale wiesz, jak chcesz, to pij - pokiwał głową.
Powrót do góry Go down
ikeline

ikeline


Liczba postów : 160
Join date : 14/06/2009

ikelinki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ikelinki   ikelinki - Page 3 EmptyPią Wrz 04, 2009 10:06 pm

- mhm, jesteś strasznie chudy - mruknęła i pstryknęła go w nos. które nasze postaci tak robiły? nurtuje mnie to! - jak chcesz - wzruszyła jeszcze chudymi ramionkami i nalała sobie jeszcze, bo ona po ciężkim dniu szkolnym musiała sie napić. tak więc zrobiła, czyt. zatopiła malinowe wargi w winie.
Powrót do góry Go down
maxxie

maxxie


Liczba postów : 272
Join date : 15/06/2009
Age : 35
Skąd : helsinki.

ikelinki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ikelinki   ikelinki - Page 3 EmptyPią Wrz 04, 2009 10:10 pm

a nie cosmo i esme? objął ją ramieniem i pocałował w szyję. - stęskniłem się za tym, że kiedyś jak nie miałaś szkoły, mogliśmy się umawiać kiedy tylko chcemy, a teraz oboje mamy zajęte popołudnia i nijak się nie da tego przesunąć w czasie albo jeszcze rozciągnąć czas, przydałoby nam się to - zauważył i tylko westchnął. - ale nie wypij całego, jutro zabieram cię na wycieczkę - powiedział z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
ikeline

ikeline


Liczba postów : 160
Join date : 14/06/2009

ikelinki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ikelinki   ikelinki - Page 3 EmptyPią Wrz 04, 2009 10:17 pm

możliwe całkiem. albo jacob i rainbow! - niestety - odparła, wtulając się całkiem sympatycznie w niego. - wycieczka, jaka wycieczka? - zainteresowała się, bo ją to zaintrygowało. nigdy nie zabierał ją na wycieczki xd także przyglądała sie mu zaciekawiona, a ja tracę wenę nan ich ;c
Powrót do góry Go down
maxxie

maxxie


Liczba postów : 272
Join date : 15/06/2009
Age : 35
Skąd : helsinki.

ikelinki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ikelinki   ikelinki - Page 3 EmptyPią Wrz 04, 2009 10:19 pm

poszli spaciu!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ikelinki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ikelinki   ikelinki - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
ikelinki
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Domy i mieszkania-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje