Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 sidney

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
katty

katty


Liczba postów : 201
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : floryda.

sidney - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: sidney   sidney - Page 3 EmptySob Wrz 26, 2009 2:10 am

uśmiechnęła się do siebie i pocałowała go w nos. - śliczny jesteś jak tak się denerwujesz - powiedziała z uśmiechem i pocałowała go jeszcze raz, ale w usta prosto! uśmiechnęła się do siebie i przejechała palcami po jego szyi, potem po jego obojczyku i jeszcze pocałowała go jeszcze raz. oblizała swoje usta. - to idziemy spać, nieprawdaż? - zapytała się go i przygryzla swoją wargę. na razie ziewnęła.
Powrót do góry Go down
sidney

sidney


Liczba postów : 173
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : kanada

sidney - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: sidney   sidney - Page 3 EmptySob Wrz 26, 2009 2:16 am

on korzystając z okazji, oddał pocałunek z języczkiem i nakrył ją też kołdrą! i co zabawne, to on przytulił się do niej, drapiąc chwilę po brzuchu. ziewnął. - idziemy. dobranoc - mruknął jeszcze i zasnął!
Powrót do góry Go down
katty

katty


Liczba postów : 201
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : floryda.

sidney - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: sidney   sidney - Page 3 EmptySob Wrz 26, 2009 2:18 am

zasnęła
Powrót do góry Go down
katty

katty


Liczba postów : 201
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : floryda.

sidney - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: sidney   sidney - Page 3 EmptyWto Paź 06, 2009 8:42 pm

przyszła czejść, znaczy przyjechała swoim samochodzikiem nowym! hm, bo ostatnio takowy zdobyła. teraz, weszła zapewne na jego piętro i zapukała kilka razy, czekając aż jej otworzy, zapewne.
Powrót do góry Go down
sidney

sidney


Liczba postów : 173
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : kanada

sidney - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: sidney   sidney - Page 3 EmptyWto Paź 06, 2009 8:50 pm

sidney miał windę xd no nieważne, w każdym bądź razie był na etapie rozbierania się i zakładania jakiś dresowych spodni, więc tylko uchylił nieco drzwi i wszedł do łazienki. okej, przecież doskonale wiedział, że to katty!
Powrót do góry Go down
katty

katty


Liczba postów : 201
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : floryda.

sidney - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: sidney   sidney - Page 3 EmptyWto Paź 06, 2009 8:53 pm

no właśnie, ale miała ze sobą jedzenie! jakieś bagietki, serek, coś do picia, jakieś jeszcze kilka rzeczy, nie wiem dokładnie co, ale były to zakupy, bo on nic nie miał, z tego co wiem. więc, na razie tylko poszła sobie do kuchni i postawiła wszystko na blacie, żeby teraz spokojnie wszystko rozpakować. - nie wiem co masz, więc kupiłam wszystko po trochu - powiedziała głośniej, żeby mógł usłyszeć, prawda. patrz, jaką ma uczynną dziewczynę!
Powrót do góry Go down
sidney

sidney


Liczba postów : 173
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : kanada

sidney - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: sidney   sidney - Page 3 EmptyWto Paź 06, 2009 8:58 pm

sidney się przebrał, ostatecznie zrezygnował ze znoszonej koszulki i wrzucił ją do kosza na śmieci, który notabene pękał w szwach! pewnie pani sprzątająca znów zapomniała przyjść. no w każdym bądź razie wyszedł z łazienki i poszedł do kuchni, drapiąc się po swoim płaskim brzuchu. - wow, jesteś kochaa, kat - podszedł do niej nawet, przytulając ją od tyłu i całując w okolicy szyi i ramion. jej, jak fajnie, że ona była, inaczej pewnie by nic nie jadł przez tydzień i nie sprzątał. a nawet nie wiedział, czy są w stałym związku czy jeszcze nie!
Powrót do góry Go down
katty

katty


Liczba postów : 201
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : floryda.

sidney - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: sidney   sidney - Page 3 EmptyWto Paź 06, 2009 9:03 pm

pewnie że są. znaczy katty tak myślała, znaczy wszystko ku temu zmierzało. więc na razie tylko uśmiechnęła się do siebie i odwróciła, żeby teraz móc stanąć na palcach i musnąć jego usta, delikatnie i tak zmysłowo. - co ty byś beze mnie zrobił! zginąłbyś pewnie. albo zgłodniał. mamy przynajmniej kolację. wino i twarożek i jeszcze bagietki. z resztą jak tam wolisz, co do tego, herbatę czy tam kakao. - powiedziała z uśmiechem i odgarnęła włosy do tyłu, mhm, było im całkiem razem fajnie. i spaliła wczoraj zdjęcia z pobytu w tokio, ale miała na komputerze, kilka.
Powrót do góry Go down
sidney

sidney


Liczba postów : 173
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : kanada

sidney - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: sidney   sidney - Page 3 EmptyWto Paź 06, 2009 9:11 pm

właśnie, że wszystko ku temu zmierzało, a biedny sidney pewnie bał się, że kiedy będą już oficjalną parą wszystko się zepsuje, gdyż zawsze tak się dzieje. no nieważne, przeciągnął się niczym kot, chociaż on kotów nie lubił i przytulił katty, wsuwając dłoń do kieszeni jej spodni. - okej, zawsze można zrobić coś z niczego. i kakao też mam. masz ochotę? - pocałował ją w czoło i tylko posunął się kilka kroków w lewo, by spenetrować swoją kuchenną szafkę. znalazł kakao, jakieś marne resztki, no cóż. uszykował też dwa kubki. - okej, to podział obowiązków w mojej kuchni jest następujący - zaczął i spojrzał się na katty łobuzersko wręcz. - ja zajmuje się napojami, ty jedzeniem - zaśmiał się, ze swojego żartu i wstawił kubki z mlekiem do mikrofalówki. - co dzisiaj robiłaś? - zapytał niby od niechcenia, chciał wiedzieć, czy być może kontaktowała się z tym japońskim frajerem xd
Powrót do góry Go down
katty

katty


Liczba postów : 201
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : floryda.

sidney - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: sidney   sidney - Page 3 EmptyWto Paź 06, 2009 9:16 pm

aha, czyli już ją kontrolował! a to się nazywa związek właśnie xd no dobra, więc na razie przygotowywała spokojnie kanapeczki, które były świeże, bo miała świeżutki serek biały i świeże bagietki z piekarenki niedaleko jego domu. więc na razie oblizała palce z twarożku, bo już były powoli gotowe, tylko jeszcze brakowało jej rzodkiewek. - hm, byłam na wykładach, przepisywałam notatki, spotkałam się z dziewczynami, piłam z nimi kawę, łaziłam po mieście, czyli ogólnie załatwiałam mnóstwo spraw na raz - powiedziała i umyła rzodkiewki, żeby teraz ładnie je sobie trochę podjeść i położyć trochę na kanapkach. - mamy oto piękne kanapeczki - powiedziała dumnie. - a co u ciebie? - zapytała się oblizując palce.
Powrót do góry Go down
sidney

sidney


Liczba postów : 173
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : kanada

sidney - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: sidney   sidney - Page 3 EmptyWto Paź 06, 2009 9:27 pm

wcale, że nie kontrolował... xd obserwował ją od czasu do czasu, między sprawdzaniem mleka, a szykowaniem kakaa. w końcu zebrał to wszystko w kupę i wymajstrował zabójczo pachnące kakao, może dodał trochę czekolady na spód, żeby było jeszcze lepsze. uśmiechnął się. - to świetnie. jak studia w ogóle? nie chwalisz się jak ci idzie, kat - mruknął z wyrzutem, aczkolwiek i tak wciąż był zadowolony, nawet z tego, że tak a nie inaczej spędziła swój dzień. podał im kakaa, biorąc też talerz z kanapkami na kuchenny stół. - od rana obijałem się i grałem na zmianę na gitarze, wyskoczyłem na obiad, a niedawno wróciłem z chłopakami z miasta - uśmiechnął się, przecież nie jeździli jego cadillaciem, żeby się polansować xd wcale. złapał jedną kanapkę i przytknął do buzi katty. - jedzmy, katt! cudowne te twoje kanapeczki.
Powrót do góry Go down
katty

katty


Liczba postów : 201
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : floryda.

sidney - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: sidney   sidney - Page 3 EmptyWto Paź 06, 2009 9:32 pm

- oj no, studia jak studia, architektura może i jest ciężka, ale jakoś mi idzie. w końcu przecież jest początek roku, więc, cóż, no tak tak, jest dobrze! radzę sobie, powolutku, w końcu zamierzam być przyszłą panią architekt - powiedziała zadowolona i tylko uśmiechnęła się do siebie i pocałowała go w nos, brudząc go tym twarożkiem. kiedy się właśnie zorientowała co zrobiła, wybuchnęła śmiechem, no cóż. wzięła sobie kęs kanapeczki i popiła, żeby nie było, smakowało jej całkiem! pomyślała, że może mu takie kolacje robić, nawet codziennie. widywali by się przynajmniej częściej! więc na razie podrapała się po nosie. - smaaczne, moje cudowne kanapeczki! - wyprostowała się i oparła o blat. no więc, przyglądała mu się teraz, był tak słodko ubrudzony :D
Powrót do góry Go down
sidney

sidney


Liczba postów : 173
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : kanada

sidney - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: sidney   sidney - Page 3 EmptyWto Paź 06, 2009 9:39 pm

- zajebiście. znaczy wiesz, ty będziesz panią architekt, a ja janko muzykantem ze zdaną maturą. wow - zaśmiał się ironicznie i sięgnął po kanapkę, przy okazji pieszcząc zewnętrzną stronę dłoni katty. nie mówił tego złośliwie, serio nie chciał studiować, wolał żyć i dokształcać swoje talenty, wydawało mu się to wystarczająco dziwne jak na niego xd zmrużył oczy. - o co ci chodzi, hm? mam syfa na nosie, muchę, czy jeszcze coś innego? - zapytał głupkowato całkiem i tylko z rozbrajającą cierpliwością i rozbawieniem złapał za kubek z kakaem, patrząc na katty znad kubka. - jeśli chcesz możesz codziennie takie mi robić! - zaoferował się i sięgnął po druga!
Powrót do góry Go down
katty

katty


Liczba postów : 201
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : floryda.

sidney - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: sidney   sidney - Page 3 EmptyWto Paź 06, 2009 9:47 pm

- masz serek na nosie - powiedziała z uśmiechem i tylko oblizała usta, pewnie była cała brudna! zasmiała się i pocałowała go w nos! wzięła sobie kolejną kanapeczkę i popiła sobie kakałkiem. - mhm, wiem o tym. bardzo chętnie, ale ty musisz mi zafundować kakao. a na później mamy wino. kupiłam też jeszcze jakiś deser - powiedziała z usmiechem i podrapała go po podbródku, pewnie patrząc się na niego. hm, faceci byli dla niej jak koty, zupełnie przyjaźni, i przytulają się i łaszą i w ogóle <333 no dobra, więc na razie tylko jadła powoli z rozmarzeniem.
Powrót do góry Go down
sidney

sidney


Liczba postów : 173
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : kanada

sidney - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: sidney   sidney - Page 3 EmptyWto Paź 06, 2009 9:52 pm

wzruszył ramionami, właściwie czekał na katty, by pozbyła się tego serka :) kiedy to zrobiła, międzyczasie dopił kakao i przestał jeść, widocznie skurczył mu się żołądek. obserwował ją bacznie, śmiejąc się pod nosem. - ty chcesz to wszystko zjeść? - zapytał głupkowato i uśmiechnął się łobuzersko. - wino, mhm! jezu, katty, jak ty jesz? - spytał rozbawiony, i złapał ją za podbródek. nie wiem gdzie ona siedziała/stała, gdyż zagubiłam się w akcji, ale wnioskuję, że siedziała vis a vis niego. złapawszy jej podbródek, o czym pisałam wcześniej, wyciągnął się w przód i pocałował bardzo, bardzo namiętnie i powoli, by pozbyć się z jej ust serka. - cała się umazałaś! :d
Powrót do góry Go down
katty

katty


Liczba postów : 201
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : floryda.

sidney - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: sidney   sidney - Page 3 EmptyWto Paź 06, 2009 9:56 pm

na pewno cała xd oblizała seksownie usta i tylko spojrzała się na niego. odstawiła sobie kanapki gdzieś na bok i kakao też, wylądowała na jego kolanach i pocałowało go, nie czule, tylko namiętnie i powoli. bardzo długo trwał ten pocałunek z języczkiem, może jakieś kilka minut, ale jakoś nie miała zamiaru przestać. trochę jej brakowało tchu, od tego miała przecież chwilowe przerwy. kiedy się od niego odkleiła, wyjęła język z jego ust i spojrzała się na niego z uśmiechem. - smakujesz kakaem i bagietkami. a teraz jeszcze moim błyszczykiem i pachniesz moimi perfumami. uwielbiam twoje perfumy, szczególnie rano kiedy zakładam twoje koszulki jak wstaje - powiedziała z uśmiechem, bo pewnie miała mały rytuał, zabierała mu koszulkę, a oddawała kiedy tylko wyszedł.
Powrót do góry Go down
sidney

sidney


Liczba postów : 173
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : kanada

sidney - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: sidney   sidney - Page 3 EmptyWto Paź 06, 2009 10:02 pm

złapał ją za pośladki, które nieznacznie ściskał i w ogóle, o boże, ona działała na niego strasznie pobudzająco. całując, a raczej oddając jej pocałunki, uśmiechał się do siebie i ostatecznie wstał razem z katty, obejmującą go w pasie. pocałował ją i na pamięć całkiem zaprowadził do sypialni, tam rzucił ją ostro na łóżko, a sam wylądował na niej. głaskał ją po udzie i talli. - cholerna jasna - szepnął, przyglądając jej się po ciemku. - chyba... kocham cię, katterine - mruknął, całkiem poważnie, ale też bezmyślnie i całkiem spontanicznie ;c ach, ta magia chwili i w ogóle! pocałował ją płytko z języczkiem.
Powrót do góry Go down
katty

katty


Liczba postów : 201
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : floryda.

sidney - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: sidney   sidney - Page 3 EmptyWto Paź 06, 2009 10:06 pm

uśmiechnęła się do siebie, nie spodziewała się przecież! ojejeje! pewnie była zadowolona, no cóż, ale skoro tak, pocałowała go ze szczęścia, całkiem czule, przyglądając się mu. przygryzła wargę i postanowiła, że powie mu to samo a potem zobaczymy co sie stanie. - sid, ej, ja no, ja chyba tez! - powiedziała szeptem i tylko pocałowała go jeszcze raz, i jeszcze raz i tak w kółko! kiedy nie przestawała, zdjęła z niego koszulkę, żeby teraz w ciemności móc go wymacać, bo nie zapalił po drodze światła, więc, było jeszcze bardziej ciekawie! no no dobra, macała go sobie jak tylko jej się chciało.
Powrót do góry Go down
sidney

sidney


Liczba postów : 173
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : kanada

sidney - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: sidney   sidney - Page 3 EmptyWto Paź 06, 2009 10:13 pm

zaśmiał się i pocałował ją w szyję. - mhm, no to chyba się kochamy - przyznał i jednym ruchem obrócił ich tak, że teraz ona siedziała na nim okrakiem. trochę przymykał oczy, było mu przyjemnie pod wpływem dotyku katty, więc uśmiechał się nieznacznie. w końcu, najdelikatniej w świecie podniósł się nieco, zsunął jej koszulkę wraz ze stanikiem i zaczął całować jej dekolt, bardzo dokładnie dodam. mruczał!
Powrót do góry Go down
katty

katty


Liczba postów : 201
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : floryda.

sidney - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: sidney   sidney - Page 3 EmptyWto Paź 06, 2009 10:17 pm

pewnie pod jego wpływem kompletnie oderwała się od rzeczywistości, no cóż, teraz wyginając się w jakiś przyjemny koci łuk, co dało się zauważyć! więc przyjrzała się mu, tak trochę, przeczesała palcami jego włosy i pocałowała go jeszcze delikatniej niż to kiedyś robiła. uśmiechnęła się sama do siebie i rozpięła sobie jego spodnie, skoro była na górze, robiła to bardzo skrupulatnie i dokładnie, poowooli rozpinając jego rozporek. całowała go dosłownie wszędzie gdzie się dało, po szyi, po ramionach, po obojczykach.,
Powrót do góry Go down
sidney

sidney


Liczba postów : 173
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : kanada

sidney - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: sidney   sidney - Page 3 EmptyWto Paź 06, 2009 10:23 pm

z racji takiej, że nie chce mi się myśleć nad przebiegiem tego jakże pięknego seksu, sid doprowadził szybko i sprawnie do ich pełnej nagości. katty miała więc okazje nadziać się na niego, w takim razie oboje poruszali się rytmicznie i póki co powoli. sidney oddychał szybciej niz zwykle, czasem unosząc się na łokciach, by wycałować dekolt i okolice szyi kat.
Powrót do góry Go down
katty

katty


Liczba postów : 201
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : floryda.

sidney - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: sidney   sidney - Page 3 EmptyWto Paź 06, 2009 10:29 pm

sooł, w końcu doszli, mieli zapewne bardzo fajny orgazm, ehe! więc, kiedy tylko z niego zeszła, położyła się tuż obok niego, wtulając się w jego tors. pocałowała go w nos, potem w obojczyk, zrobiła mu fajną malinkę na szyi, bo jej się tak podobało. przyglądała się mu, było ciemno, nie było wiele widać. ale to może i dobrze, na razie więc panna katterine milczała, patrząc na jego podbródek i drapiąc go po podbrzuszu.
Powrót do góry Go down
sidney

sidney


Liczba postów : 173
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : kanada

sidney - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: sidney   sidney - Page 3 EmptyWto Paź 06, 2009 10:42 pm

wyrównując swój oddech, przytulił katty mocno do swojego torsu właśnie i głaskał jej gołe ramię. międzyczasie też okrył ich kołdrą, po drodze robiąc jej malinkę w okolicy talii, a tam, zorientowałam się, trzyma najdłużej! no nic, uśmiechnął się łobuzersko i znów objął. - więc możemy iść spać, a jutro rano założysz moją pachnącą perfumami koszulkę, tak?
Powrót do góry Go down
katty

katty


Liczba postów : 201
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : floryda.

sidney - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: sidney   sidney - Page 3 EmptyWto Paź 06, 2009 10:45 pm

uśmiechnęła się do siebie i tylko oblizała usta. - mhm, to taki mój maleńki rytuał, przecież wiesz - powiedziała cicho i pocałowała go w nos, potem jeszcze w usta, tak na dobranoc. - więc, dobranoc tak? - powiedziała cicho i zasnęła wtulona w niego!
Powrót do góry Go down
sidney

sidney


Liczba postów : 173
Join date : 17/09/2009
Age : 34
Skąd : kanada

sidney - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: sidney   sidney - Page 3 EmptyWto Paź 06, 2009 10:49 pm

zasnął.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





sidney - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: sidney   sidney - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
sidney
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Domy i mieszkania-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje