Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 karlajn

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
london

london


Liczba postów : 84
Join date : 16/09/2009
Age : 34
Skąd : londyn

karlajn - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: karlajn   karlajn - Page 4 EmptyNie Wrz 27, 2009 8:52 pm

- no dobrze - pokiwał głową i tylko uśmiechnął się do siebie, pewnie objął ją ramieniem i pocałował ją w szyję. uśmiechnął się znowu do siebie, ładnie pachniała, miała bardzo ładne perfumy. spojrzał się na nią. - wszystko w porządku? wiesz, przepraszam że taki jestem, że tyle ci złego zrobiłem, nie wiem czemu tak jest - mruknął i pocałował ja w czoło. poprowadził ja dzo drzwi, sam założył swoje buty i kurteczkę, mhm.
Powrót do góry Go down
caroline

caroline


Liczba postów : 88
Join date : 16/09/2009
Age : 33
Skąd : londyn

karlajn - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: karlajn   karlajn - Page 4 EmptyNie Wrz 27, 2009 8:58 pm

nie powinna pozwalać mu się dotykać, ale jakoś nie mogła mu sie wyrwać i nawet nie chciała. nigdy nie czuła sie tak dziwnie jak dziś. - proszę, nie przepraszaj mnie, to ja cie sprowokowałam - powiedziała, ale przepraszali się za zupełnie inne rzeczy, on - za to jak zachowywał się w stosunku do niej wcześniej, a ona - za seks. Przyglądała mu się w milczeniu, pocierając dłońmi chude ramiona.
Powrót do góry Go down
london

london


Liczba postów : 84
Join date : 16/09/2009
Age : 34
Skąd : londyn

karlajn - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: karlajn   karlajn - Page 4 EmptyNie Wrz 27, 2009 8:59 pm

- hm, to ja już pójdę. trzyma się car - powiedział całując ja w czoło i poszedł sobie ;d
Powrót do góry Go down
caroline

caroline


Liczba postów : 88
Join date : 16/09/2009
Age : 33
Skąd : londyn

karlajn - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: karlajn   karlajn - Page 4 EmptyNie Wrz 27, 2009 9:02 pm

/ głupku, zrujnowałaś mi wizję dramatyczno-romantycznego zakończenia, rodem ze sceny pożegnania wertera z lottą! :c
Powrót do góry Go down
Sponsored content





karlajn - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: karlajn   karlajn - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
karlajn
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Domy i mieszkania-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje