Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 coolance i kota.

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
coolance

coolance


Liczba postów : 162
Join date : 29/07/2009
Age : 34
Skąd : spain.

coolance i kota. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: coolance i kota.   coolance i kota. - Page 2 EmptySro Sie 05, 2009 9:15 pm

- na kawę! - powiedziała zadowolona, że trafił! więc tylko do siebie uśmiechnęła się i napiła się kawy. mimowolnie przygryzła wargę i położyła rękę na jego udzie, mhm, tak, teraz dając mu do zrozumienia, że bardzo chce się z nim podroczyć. na razie tylko patrzyła się na niego i pocałowała go w kącik ust, mała prowokatorka xd
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 106
Join date : 29/07/2009
Age : 35

coolance i kota. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: coolance i kota.   coolance i kota. - Page 2 EmptySro Sie 05, 2009 9:17 pm

westchnął tylko. - myślałem, że na coś przyjemniejszego - powiedział z błyskiem w oku, zabierając jej kubek z kawą i upijając łyka, po czym jej go oddał. - a na kąpiel nie masz ochoty, na przykład? masz milion tych olejków, więc może uda mi się przygotować jakąś relaksacyjną kąpiel a potem... pójdziemy spać, hm? - uśmiechnął się i pocałował ją w nos.
Powrót do góry Go down
coolance

coolance


Liczba postów : 162
Join date : 29/07/2009
Age : 34
Skąd : spain.

coolance i kota. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: coolance i kota.   coolance i kota. - Page 2 EmptySro Sie 05, 2009 9:20 pm

- właśnie, kąpiel! nie, czekaj, wolę prysznic. więc, chodź! - powiedziała z uśmiechem, pewnie zrzucając z siebie koszulkę i pakujac się do łazienki, teraz zdejmując też z siebie stringi i tylko wpakowała się pod prysznic, puszczając sobie jakąś ciepłą wodę i czekając na liama, bo pewnie zaraz sam się tutaj do niej przywlecze, mhm, bo miała na to ochotę, taki mały seks pod prysznicem, a potem picie wina w wannie. mhm.
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 106
Join date : 29/07/2009
Age : 35

coolance i kota. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: coolance i kota.   coolance i kota. - Page 2 EmptySro Sie 05, 2009 9:23 pm

z nadzieją, że nie będzie go już dłużej zwodziła, poszedł za nią, po drodze pozbywając się swoich ciuchów, więc pewnie będą i w kuchni i w przedpokoju i w łazience może też, no tak. wszedł pod prysznic i objął coolie. cieszył się bardzo, że nie jest już na niego zła, bo, biedny liam, nie wiedziałby co by bez niej zrobił, no tak, kochał ją bardzo i nawet rozważał czy by się jej nie oświadczyć! - kocham cię - pocałował ją w szyję, przyciągając do siebie. puścił wodę, chłodną, ale mniejsza i nadal ją całował.
Powrót do góry Go down
coolance

coolance


Liczba postów : 162
Join date : 29/07/2009
Age : 34
Skąd : spain.

coolance i kota. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: coolance i kota.   coolance i kota. - Page 2 EmptySro Sie 05, 2009 9:27 pm

niech się jej oświadczy! będzie całkiem zabawnie, lubię takie sytuacje! zaśmiała się tylko i oddawała pocałunki i przyciągnęła go doo siebie. pocałowała go bardzo namiętnie. - ja ciebie też. bardzo. cholernie. -szepnęła w jego usta i wodziła palcami po jego obojczyku, plecach i jeszcze torsie, doszła do podbrzusza także. więc na razie tylko bawiła się z nim. - pragnę cię. - szepnęła mu prosto do ucha i przyciągnęła go do siebie, że stykali się każdą częścią ciała, dosłownie.
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 106
Join date : 29/07/2009
Age : 35

coolance i kota. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: coolance i kota.   coolance i kota. - Page 2 EmptySro Sie 05, 2009 9:32 pm

- mhm, mam coś dla ciebie - powiedział i znowu ją pocałował. - ale to później - zaśmiał się. i pewnie mieli całkiem fajny seks, ale nie mam dzisiaj weny, żeby to opisywać. później pewnie zaprowadził ją do salonu, kiedy się ogarnęli. - właściwie chciałem z tym zaczekać do naszej rocznicy... - zaczął niepewnie, biorąc ją za rękę i klepiąc się po kieszeni spodni, żeby się upewnić, czy ma pierścionek, no tak. ale się bał, że coolie się nie zgodzi!
Powrót do góry Go down
coolance

coolance


Liczba postów : 162
Join date : 29/07/2009
Age : 34
Skąd : spain.

coolance i kota. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: coolance i kota.   coolance i kota. - Page 2 EmptySro Sie 05, 2009 9:36 pm

coolie tylko pewnie przygryzła wargę, nie wiedziała o co mu chodzi, prawda prawda. nie przemknęło jej nawet przez myśl, żeby się nie zgodzic, kochała go i to jak cholera. nawet nie wyobrażała sobie bez niego ani jednego dnia. - hm, tak? - powiedziała niepewnie i tylko przełknęła ślinę. serce chciało jej wyskoczyc i w ustach jej się zrobiło całkiem sucho. - liam? - spojrzała na niego, nie wiedziała o co chodzi, mhmhm.
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 106
Join date : 29/07/2009
Age : 35

coolance i kota. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: coolance i kota.   coolance i kota. - Page 2 EmptySro Sie 05, 2009 9:38 pm

wygrzebał więc z kieszeni pudełeczko z pierścionkiem i uklęknął przed, pewnie zdziwioną, coolance. - wiem, że może nie jesteś jeszcze na to gotowa, ale... ale ja cię kocham, coolie, naprawdę, bardzo. i zależy mi na tobie, cholernie - wziął głęboki wdech. - wyjdziesz za mnie? - zapytał i popatrzył na nią wyczekująco.
Powrót do góry Go down
coolance

coolance


Liczba postów : 162
Join date : 29/07/2009
Age : 34
Skąd : spain.

coolance i kota. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: coolance i kota.   coolance i kota. - Page 2 EmptySro Sie 05, 2009 9:41 pm

o łał, coolie była zaskoczona, totalnie, ale na jej ustach pojawił się wielki uśmiech. a potem zaraz się popłakała biedna ze szczęścia. przyciągnęła go do siebie i pocałowała, co miało znaczyc, że tak, wyjdzie za niego, moze nawet teraz, tak jak stoi. przytuliła się do niego i pocałowała go znowu. ciągle płakała, i to ze szczęścia. - ja ciebie też kocham bardzo bardzo liam. przecież wiesz o tym, prawda? wyjdę za ciebie. - szepnęła w jego usta.
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 106
Join date : 29/07/2009
Age : 35

coolance i kota. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: coolance i kota.   coolance i kota. - Page 2 EmptySro Sie 05, 2009 9:44 pm

a liam wcale się tego nie spodziewał, właściwie był pewien, że powie mu, że nie jest jeszcze na to gotowa i każe mu czekać. założył jej pierścionek, całkiem ładny, na palec. - cieszę się, bardzo - powiedział i usiadł obok niej, całując ją. - więc teraz jesteś już moją narzeczoną! - powiedział z dumą i uśmiechnął się, przytulając ją.
Powrót do góry Go down
coolance

coolance


Liczba postów : 162
Join date : 29/07/2009
Age : 34
Skąd : spain.

coolance i kota. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: coolance i kota.   coolance i kota. - Page 2 EmptySro Sie 05, 2009 9:50 pm

- mhm, jestem cała twoja! - powiedziała z uśmiechem i tylko przytuliła się do niego. - jej, kocham cię, bardzo. cieszę się że cię spotkałam, nawet nie wiesz jak cholernie mi z tobą dobrze. pamiętasz jak się po raz pierwszy spotkaliśmy? - zapytała się go, pewnie no tak, musiał pamiętac, no bo w końcu to ona na niego wpadła przecież. na razie więc pewnie spojrzała się na niego.
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 106
Join date : 29/07/2009
Age : 35

coolance i kota. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: coolance i kota.   coolance i kota. - Page 2 EmptySro Sie 05, 2009 9:59 pm

- pamiętam - zaśmiał się, biorąc jej dłoń w swoją. pewnie pasował jej. - no tak, wpadłaś na mnie, całe szczęście. i całe szczęście, że miałem akurat wtedy dobry humor - powiedział i pocałował ją w czubek głowy.
i poszli spać, bo nie mam już na niego weny, sori. <3 ale możesz obudzić tja, jak chcesz. xd
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 106
Join date : 29/07/2009
Age : 35

coolance i kota. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: coolance i kota.   coolance i kota. - Page 2 EmptyPon Sie 24, 2009 9:42 pm

nie wiedziałam gdzie zacząć, więc załóżmy, że byli umówieni u niej i właśnie przyszedł, z dziesięciominutowym spóźnieniem i nadzieją, że go za to nie zabije. miał nawet ze sobą jakieś wino pewnie. zapukał do drzwi, mając nadzieję, że jeszcze go wpuści. xd
Powrót do góry Go down
coolance

coolance


Liczba postów : 162
Join date : 29/07/2009
Age : 34
Skąd : spain.

coolance i kota. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: coolance i kota.   coolance i kota. - Page 2 EmptyPon Sie 24, 2009 9:45 pm

jeszcze go wpuści, jeszcze! więc na razie była uszykowana i poszła otworzyć drzwi. wzięła kota na ręce, bo dawno się nie bawiła z nim. otworzyła te drzwi i wpuściła liama do środka. - cześć, wejdź, w kuchni mam gorącą czekoladę dla ciebie! - powiedziała z uśmiechem i postawiła kota na podłodze, potem zaś poszła do sypialni się przebrać w coś seksownego.
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 106
Join date : 29/07/2009
Age : 35

coolance i kota. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: coolance i kota.   coolance i kota. - Page 2 EmptyPon Sie 24, 2009 9:47 pm

- cześć, przepraszam za spóźnienie - powiedział i zdjął buty, nie wiem, może było jakieś błoto na dworze. poszedł więc do kuchni, gdzie zostawił wino a wziął gorącą czekoladę i usiadł sobie z nią w salonie, czekając na coolance.
Powrót do góry Go down
coolance

coolance


Liczba postów : 162
Join date : 29/07/2009
Age : 34
Skąd : spain.

coolance i kota. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: coolance i kota.   coolance i kota. - Page 2 EmptyPon Sie 24, 2009 9:50 pm

przyszła w jakiś spodniach i obcisłym tiszercie i usiadła sobie obok niego, razem z gorącą czekoladą. wypiła trochę. - nie szkodzi i tak robiłam jeszcze tą czekoladę. kot chciał się ze mną pobawić i miałam przynajmniej trochę czasu dla siebie. - powiedziała z uśmiechem i tylko oblizała usta. nie zamierzała dzisiaj się z nim w nic bawić, to tylko ona. spojrzała się na niego. - co u ciebie? - zapytała się.
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 106
Join date : 29/07/2009
Age : 35

coolance i kota. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: coolance i kota.   coolance i kota. - Page 2 EmptyPon Sie 24, 2009 9:54 pm

odłożył parujący kubek, czy raczej kubek z parującym napojem i objął ją jakoś przyjemnie ramieniem, przyglądając się jej pierścionkowi na palcu. - to dobrze - powiedział i pocałował ją w policzek. - stęskniłem się za tobą - powiedział, przyciągając ją do siebie i całując w czubek głowy.
Powrót do góry Go down
coolance

coolance


Liczba postów : 162
Join date : 29/07/2009
Age : 34
Skąd : spain.

coolance i kota. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: coolance i kota.   coolance i kota. - Page 2 EmptyPon Sie 24, 2009 9:57 pm

- ja za tobą też! - powiedziała z uśmiechem i pocałowała go w nos. - hm, cieszę się że nareszcie się zobaczyliśmy, mój kot powoli stawał się kapryśny i nie dawał się tak często do siebie przytulać jak ty, bo prawda, że tobie to nie przeszkadza, co? - zapytała się trochę teraz retorycznie i tylko oblizała usta z czekolady.
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 106
Join date : 29/07/2009
Age : 35

coolance i kota. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: coolance i kota.   coolance i kota. - Page 2 EmptyPon Sie 24, 2009 9:59 pm

- prawda - roześmiał się. uznał to właściwie za dziwne pytanie, ale nie powiedział jej tego, bo jeszcze by się obraziła, wiadomo. napił się swojej czekolady i spojrzał na kapryśnego kota. właściwie chciał spytać co coolie robiła przez ten czas, kiedy się nie widzieli, ale nie chciał, żeby wyszło, że ją kontroluje, czy coś w tym stylu.
Powrót do góry Go down
coolance

coolance


Liczba postów : 162
Join date : 29/07/2009
Age : 34
Skąd : spain.

coolance i kota. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: coolance i kota.   coolance i kota. - Page 2 EmptyPon Sie 24, 2009 10:06 pm

- hm, czekolada jest bardzo pyszna. dawno jej nie piłam, a nagle nie wiem dlaczego zapragnęłam jej wypić chociaż troszeczkę. - powiedziała z usmiechem i tylko napiła się swojej czekolady. - hm, wiesz co, myślałam ostatnio o tym całym ślubie, wysłałam już wszystkim zaproszenia, na razie mamy ustalony termin na 5 września. mam już nawet suknię! - powiedziała zadowolona.
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 106
Join date : 29/07/2009
Age : 35

coolance i kota. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: coolance i kota.   coolance i kota. - Page 2 EmptyPon Sie 24, 2009 10:10 pm

nie dał po sobie poznać lekkiego przerażenia, bo przecież sam jej się oświadczył i w ogóle, ale miał wrażenie, że coolance za bardzo się ze wszystkim spieszy. - cieszę się - powiedział cicho i zaczął się patrzeć w wyłączony telewizor. xd
Powrót do góry Go down
coolance

coolance


Liczba postów : 162
Join date : 29/07/2009
Age : 34
Skąd : spain.

coolance i kota. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: coolance i kota.   coolance i kota. - Page 2 EmptyPon Sie 24, 2009 10:14 pm

- widze że przecież nie. o co ci chodzi, co? - zapytała się go, wprost, bez ogródek, cóż, zapewne sie o to pokłócą. napiła się swojej czekolady, zrobiło jej się jakoś dziwnie i beznadziejnie. mieszało jej się dosłownie wszystko, przecież nie wiedziała co się stało. było dobrze, ale ten co się jej oświadczył, boi się małżeństwa xd
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 106
Join date : 29/07/2009
Age : 35

coolance i kota. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: coolance i kota.   coolance i kota. - Page 2 EmptyPon Sie 24, 2009 10:16 pm

- o nic nie chodzi, wszystko jest w porządku - zapewnił ją, mając nadzieję, że mu uwierzy, bo nie chciał się z nią kłócić, a już na pewno nie wtedy, kiedy za paręnaście dni mieli wziąć ślub. może i nie czuł się gotowy, ale kochał coolance i chciał, żeby była szczęśliwa. zresztą on też był z nią szczęśliwy pewnie. - po prostu jestem trochę zmęczony - wzruszył ramionami.
Powrót do góry Go down
coolance

coolance


Liczba postów : 162
Join date : 29/07/2009
Age : 34
Skąd : spain.

coolance i kota. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: coolance i kota.   coolance i kota. - Page 2 EmptyPon Sie 24, 2009 10:23 pm

- jak zwykle. - wzruszyła ramionami i poszła do swojej sypialni, gdzie położyła się na brzuchu i myślała o tym wszystkim. spojrzała się na swój pierścionek, nawet przez chwilę myślała o tym, żeby go sobie zdjąć, wyrzucić przez okno a liama rzucić w pokoju obok. na razie nic nie robiła, leżała tak i czekała aż przyjdzie, niestety ale coolance miała czasami humory, jak coś tym bardziej dotyczyło ich.
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 106
Join date : 29/07/2009
Age : 35

coolance i kota. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: coolance i kota.   coolance i kota. - Page 2 EmptyPon Sie 24, 2009 10:29 pm

- czy ty zawsze musisz szukać dziury w całym? - zapytał wyraźnie poirytowany i wstał z kanapy, żeby pójść za nią. usiadł obok niej na łóżku, przyglądając się jej włosom. ładny kolor włosów ma. xd - naprawdę nie wiem o co ci chodzi, coolie. mam już pójść?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





coolance i kota. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: coolance i kota.   coolance i kota. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
coolance i kota.
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Domy i mieszkania-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje