Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Lobby bar

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
ethan

ethan


Liczba postów : 81
Join date : 12/08/2009

Lobby bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 8:58 pm

- wiesz, gdybym miał na sobie drogą pelerynę to bym cię nią okrył - powiedział i usiadł obok niej na stołku - ale niestety nie mam - powiedział i zaprezentował swój tiszert, niewątpliwie i niezaprzeczalnie ethan nie ma peleryny - jeszcze lepszy byłby porządny płaszcz - dodał i uśmiechnął się przepraszająco.
Powrót do góry Go down
joy

joy


Liczba postów : 341
Join date : 24/07/2009
Age : 32
Skąd : london

Lobby bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 9:02 pm

- nie szkodzi, mam sweterek - powiedziała, prezentując mu swój kardigan, który był lowli, ale chyba nadawał sie na bardziej letnie wieczory. ale joy wychodząc z domu i ubierając sukienkę, nie pomyślała, że może zmarznąć. to zupełnie tak jak ja dziś. - co u ciebie? jak kłapouchy? - zapytała, po czym napiła sie trochę whisky, wpatrując sie w niego z nad szklaneczki.
Powrót do góry Go down
ethan

ethan


Liczba postów : 81
Join date : 12/08/2009

Lobby bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 9:10 pm

- ładnie ci w nim - powiedział zupełnie szczerze i popił procentów ze swojej szklaneczki - wiesz całkiem nieźle. znalazł dziewczynę! troszkę inne gabaryty - zaznaczmy, deedee była cziłąłą (cziłała!) - ale chyba są szczęśliwi. mam tylko nadzieję że nie będą mieli małych - deedee pewnie by pękła :O
Powrót do góry Go down
joy

joy


Liczba postów : 341
Join date : 24/07/2009
Age : 32
Skąd : london

Lobby bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 9:19 pm

jezu, rozkminiam o co chodzi z tymi gabarytami, a ty piszesz o kłapouchym xdd
- dziękuję - zarumieniła sie lekko, co było swoją drogą urocze. zawsze tak reagowała na wszelakie komplementy. - jejku, to fantastycznie! pogratuluj mu ode mnie. czekaj, nawet mam coś dla niego - powiedziała i wyciągnęła z torebki małą paczuszkę herbatników. bo pamiętała, że kłapouchy lubi! - przekaż mu i powiedz, że to od cioci joyce - usmiechnęła sie jeszcze, po czym zanurzyła wargi w alkoholu.
Powrót do góry Go down
ethan

ethan


Liczba postów : 81
Join date : 12/08/2009

Lobby bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 9:26 pm

o.o o boże xdddd
- ładnie się też rumienisz. naprawdę! - powiedział i wyszczerzył się, joy jeżeli się nie lubiła rumienić miała pecha bo było tu stosunkowo jasno - o dzięki - powiedział po czym zaciągnął się zapachem herbatnikowym bo on czuł przez folię - powiem mu też, że to prezent ślubny!
Powrót do góry Go down
joy

joy


Liczba postów : 341
Join date : 24/07/2009
Age : 32
Skąd : london

Lobby bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 9:33 pm

- chcesz, żebym zarumieniła się jeszcze bardziej? - posłała mu lekki uśmiech i dała mu kuksańca w bok, ale całkiem sympatycznego, także niczego mu nie złamała. nie miałaby nawet tyle siły. - ej nie, chcę być na tym ślubie. jako prezent ślubny dostanie całe pudełko takich i jakiś koszyk z wyprawka - powiedziała rozbawiona nieco. nie mogła uwierzyć, że kłapouchy dorasta :>
Powrót do góry Go down
ethan

ethan


Liczba postów : 81
Join date : 12/08/2009

Lobby bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 9:35 pm

- ni nawet - powiedział i rozmasował swój bok, głównie dlatego żeby joy pomyślała że go zabolało - okej, mogę ci nawet załatwić miejsce w pierwszym rzędzie, jeśli chcesz - ethan zamówił drugą whisky - a jeszcze niedawno kłapouchy biegał po domu i sikał mi na dywan i pościel z wielbłąda! - dodał z sentymentem.
Powrót do góry Go down
joy

joy


Liczba postów : 341
Join date : 24/07/2009
Age : 32
Skąd : london

Lobby bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 9:41 pm

pewnie tak pomyślała - jeśli bolało to przepraszam. chociaż nie, należało ci się ethanie - powiedziała i posłała mu bądź co bądź przepraszający uśmiech. - widzisz, kłapouchy dorasta. a tak nawiasem mówiąc, to czuje się jak jakaś jego matka chrzestna czy coś. powiedz, że nie ma matki chrzestnej, powiedz - uśmiechnęła się, mogła być jego matką chrzestną.
Powrót do góry Go down
ethan

ethan


Liczba postów : 81
Join date : 12/08/2009

Lobby bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 9:45 pm

popatrzył na nią ze zdziwieniem - co się z tym światem porobiło! za prawdę biją i do tego za miłą prawdę - powiedział ale śmiał się jednocześnie - nie nie ma, daj spokój, biologicznej nie ma, to skąd miałby mieć chrzestną. myślę że ja jestem jego ojcem chrzestnym, to ty będziesz matką, co ty na to - i objął ją po przyjacielsku ramieniem, a może nie do końca po przyjacielsku, zgaduj! ;>
Powrót do góry Go down
joy

joy


Liczba postów : 341
Join date : 24/07/2009
Age : 32
Skąd : london

Lobby bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 9:50 pm

nigdy nie byłam dobra w zgaduj zgadulę!:)
- oj tam, ethan - mruknęła tylko, przecież tak naprawdę wcale go nie biła! - okej, przystaję na to. w takim razie powiedz swojemu mojemu chrześniakowi, że go kiedyś odwiedzę - uśmiechnęła się, chociaż kłapouchy był tylko pretekstem do odwiedzin, bo wolała odwiedzić właściciela ot co.
Powrót do góry Go down
ethan

ethan


Liczba postów : 81
Join date : 12/08/2009

Lobby bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 9:59 pm

hihi.
- dobrze przekażę mu, pewnie się bardzo ucieszy i może nawet przygotuje swe słynne ciasto z chrupek bekonowych i patyczków do żucia na zdrowe dziąsła. na pewno w nim zasmakujesz - powiedział i trochę mu się ble zrobiło bo czytał kiedyś skład takich patyczków. fee. i nadal ją obejmował, jak się nie wyrywa to co będzie przestawał.
fajny pretekst ;>
Powrót do góry Go down
joy

joy


Liczba postów : 341
Join date : 24/07/2009
Age : 32
Skąd : london

Lobby bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 10:07 pm

bo jej to w sumie nie przeszkadzało, już sama nie wiedziała, czy jej cieplej dlatego, że ethan ją obejmuję, czy przez whisky. pewnie przez jedno i drugie! - chyba będę musiała mu powiedzieć, ze nie jadam ciast - zrobiła skruszoną minę, bo nie zamierzała ranić uczuć kłapouchego, ale też nie chciała sie otruć. - już mi cieplej, dzięki - uśmiechnęła się. pewnie myslała, ze dlatego ja obejmuje ;>
Powrót do góry Go down
ethan

ethan


Liczba postów : 81
Join date : 12/08/2009

Lobby bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 10:13 pm

- spokojnie i tak pewnie wszystko zje zanim ci zaproponuje. tego go nie nauczyłem - powiedział z uśmiechem - to dobrze, ale wiesz, jest tego... - szukał jakiegoś dobrego pretekstu żeby nie przestawać jej obejmować - ...przeciąg! - dokończył triumfalnie - straszny przeciąg, czujesz?
Powrót do góry Go down
joy

joy


Liczba postów : 341
Join date : 24/07/2009
Age : 32
Skąd : london

Lobby bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 10:19 pm

- nie, nie czuję - powiedziała z lekkim wahaniem w glosie, bo może naprawdę był przeciąg! - to pewnie dlatego, ze tu jesteś obok mnie. ale na pewno tobie teraz zimno - rzekła, tak sobie pomyślała i niech sobie wmawia to dalej. - to dobrze, znaczy, że wszystko zje - uśmiechnęła się lekko, ponownie zatapiając wargi w alkoholu. piła powoli i małymi łyczkami, toteż jeszcze sączyła owe whisky, ktore zamówiła na początku.
Powrót do góry Go down
ethan

ethan


Liczba postów : 81
Join date : 12/08/2009

Lobby bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 10:25 pm

pokręcił głową - mnie nigdy nie jest zimno. no czasami. myślę że mam w genach coś z pingwina - powiedział i popił ze swojej szklaneczki - nie. nie lubi sałaty. i winogron, bierze je ale wypluwa w kącie, żeby mi nie było przykro - powiedział - jest naprawdę kochany. ale ciapowaty.
Powrót do góry Go down
joy

joy


Liczba postów : 341
Join date : 24/07/2009
Age : 32
Skąd : london

Lobby bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 10:32 pm

mój piesek lubi winogrona <3 czerwone.
- mam ci mówić pingwinku? - zapytała rozbawiona lekko tym jego stwierdzeniem. aparycją na szczęście pingwina nie przypominał. - prawie jak właściciel- powiedziała z uśmiechem, ale po chwili znowuż się zarumieniła - znaczy nie jesteś ciapowaty - poprawiła się szybko, bo chodziło jej o to, że ethan jest kochany, nie ciapowaty xd
Powrót do góry Go down
ethan

ethan


Liczba postów : 81
Join date : 12/08/2009

Lobby bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 10:37 pm

mój ich nie lubi, ale je banany i czosnek marynowany ;d
- możesz, dla ciebie się zgodzę. ale w zasadzie lepiej pędzie pik-poku. on był moim idolem - powiedział z wesołym wyszczerzem - dziękuję! to prawda jesteśmy podobni, aleee... ja jadam sałatę. no i nie mam dziewczyny - dodał w zamyśleniu i poczuł się gorszy od kałpoucha.
Powrót do góry Go down
joy

joy


Liczba postów : 341
Join date : 24/07/2009
Age : 32
Skąd : london

Lobby bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 10:42 pm

- nie, tylko nie pik-pok - pokręciła głową rozbawiona, jakoś nigdy nie lubiła owego pingwina. - ojej, jak to możliwe. ty przystojny, młody i mądry, w dodatku właściciel kłapouchego, nie wyrwałeś jeszcze żadnej studentki? - zapytała, spoglądając na niego, a uśmiech nie schodził jej z twarzy. - musisz koniecznie porozmawiać z kłapouchym, na pewno nauczy cie paru sztuczek. tylko uważaj na gabaryty domniemanej partnerki.
edit: okej, źle przeczytałam, ale no cóż. ethan musi przezyć xd
Powrót do góry Go down
ethan

ethan


Liczba postów : 81
Join date : 12/08/2009

Lobby bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 10:48 pm

xdd
- dobra, nie będę pik-pokiem. nieee, żadnej anie jednej, to dlatego że nie umiem tak maślanie patrzeć kobietom w oczy i żebrać o steki, chociaż próbowałem, wierz mi! setki razy, niestety, wszystkie uciekały, nie wiem zupełnie czemu! - uśmiał się dziko! - będę. spokojnie, anie żadnej helgi z niemiec, ani mini laponki, wersja metr trzydzieści pięć. - uważał że joy jest idealna, gabarytowo i w ogóle.
Powrót do góry Go down
joy

joy


Liczba postów : 341
Join date : 24/07/2009
Age : 32
Skąd : london

Lobby bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 10:53 pm

- jak mogły - zachichotała, ale zupełnie naturalnie, po czym dopiła swoją whisky. w gruncie rzeczy podziwiała ethana, że potrafi tak normalnie śmiać się z siebie, to ostatnio rzadko spotykane. - to dobrze, taka helga pewnie nie byłaby wymarzoną partnerka. zresztą niemki nie wydają sie zbyt sympatyczne. to juz lepsza japonka, tudzież laponka - powiedziała, zakładając kosmyk włosów za ucho.
Powrót do góry Go down
ethan

ethan


Liczba postów : 81
Join date : 12/08/2009

Lobby bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 10:57 pm

- helgi po prostu są poza zasięgiem mojego uroku, zasługują na coś więcej - powiedział smutno, udawanie ofkors, on się śmiał z siebie, bo wtedy inni mniej się śmiali z niego, przynajmniej nie robili tego przy nim - a japonki to taka okrutna rasa, no i mogę mieć problemy z patrzeniem jej w oczy, prawda? chyba że jej założę jakąś rozpórkę czy coś.
Powrót do góry Go down
joy

joy


Liczba postów : 341
Join date : 24/07/2009
Age : 32
Skąd : london

Lobby bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 11:03 pm

umarłam, xddd
stwierdzenie o japonkach rozbawiło ją tak samo jak mnie, no może nie aż tak, bo pewnie spoglądali by na nich wszyscy ludzie. - cieszę się, ze cie spotkałam - powiedziała i chodziło jej o to, że go tu spotkała, chociaż ogólnie też. chyba tylko on umiał ja tak rozbawić, a to duży plus z jej angielskim poczuciem humoru! poza tym to nie widze powodu z jakiego mogliby sie z niego śmiać, no chyba ze tak jak joy, żeby sie podroczyć:)
Powrót do góry Go down
ethan

ethan


Liczba postów : 81
Join date : 12/08/2009

Lobby bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 11:06 pm

no ba xdd
- miło mi - powiedział zupełnie szczerze i dokończył swoją łiski - ja też sie bardzo cieszę że cię spotkałem, jesteś ładna, miła, wesoła, śmiejesz się z moich żartów i lubisz kłapouchego. ideał - powiedział patrząc jej w oczy, i nie musiał używać żadnej rozpórki - w ogóle dzięki tobie znowu wierzę w ludzi!
Powrót do góry Go down
joy

joy


Liczba postów : 341
Join date : 24/07/2009
Age : 32
Skąd : london

Lobby bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 11:11 pm

zaczerwieniła się jeszcze bardziej niz poprzednio i tylko cmoknęła go w policzek. - strasznie późno już - stwierdziła, celowo odwracając jego uwagę, bo jeszcze sama pomyśli o sobie jako o ideale i co wtedy. poza tym dość już sie czerwieniła dziś. i nawet jeśli to było urocze w mniemaniu innych, nigdy tego nie lubiła.
Powrót do góry Go down
ethan

ethan


Liczba postów : 81
Join date : 12/08/2009

Lobby bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 11:14 pm

popatrzył na zegarek w ogóle zadowolony był ze go cmoknęła haha! - no wiesz, nie jest aż tak późno. fakt przegapiliśmy wieczorynkę, ale może jutro powtórzą, czasami tak robią! - powiedział z nadzieją, ale nic nie powiedział o jej rumieńcach.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lobby bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Lobby bar
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Kawiarenki, fasfoody.-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje