Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Lobby bar

Go down 
5 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
naveen

naveen


Liczba postów : 280
Join date : 10/07/2009
Age : 32
Skąd : skagen

Lobby bar Empty
PisanieTemat: Lobby bar   Lobby bar EmptyPon Lip 13, 2009 10:27 pm

Lobby bar Bar_01_siz500
Powrót do góry Go down
naveen

naveen


Liczba postów : 280
Join date : 10/07/2009
Age : 32
Skąd : skagen

Lobby bar Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar EmptyNie Sie 09, 2009 5:51 pm

a navvie tam siedzi, tam przy tym stoliku z tyłu i czeka na swój obiad w postaci kotleta i tureckiego wina! no i czyta coś tam, jak zwykle.
Powrót do góry Go down
tyler

tyler


Liczba postów : 320
Join date : 26/07/2009

Lobby bar Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar EmptyNie Sie 09, 2009 5:58 pm

siedział obok nav, bo pewnie przyszli tu razem, ale tyler wcale nic nie jadł, a pił wiskey, tak na poprawę humoru, bo cały czas zastanawiał się nad tym, czy wsadzą go na jakieś parę miesięcy za kraty, za pobicie tego kolesia, czy po prostu rozejdzie się po kościach. - naveen, co u ciebie? - zapytał w chwili przebłysku, coby podtrzymać rozmowę i nawet usmiechnął się do niej subtelnie.
Powrót do góry Go down
naveen

naveen


Liczba postów : 280
Join date : 10/07/2009
Age : 32
Skąd : skagen

Lobby bar Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar EmptyNie Sie 09, 2009 6:01 pm

no i odłożyła dana browna, bo tak!, to był dan brown, anioły i demony mianowicie, i już kończyła, i ją niesamowicie wciągało, ale lubiła tylera bardziej niż dana i jego literki.
- czekam na jakiś fajny koncert, dawno nie byłam. a ty?
Powrót do góry Go down
tyler

tyler


Liczba postów : 320
Join date : 26/07/2009

Lobby bar Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar EmptyNie Sie 09, 2009 6:07 pm

- koncert? - powtórzył, po niej pytająco, drapiąc się po skroni, po czym podparł głowę na łokciu, który uprzednio oparł o blat lady. - jak będziesz o jakimś słyszała, to daj znać, wybiorę się z tobą. - powiedział, uśmiechając się kącikowo, po czym mrugnął do nav. i napił się whiskey. - u mnie, po staremu. - stwierdził, wzruszając ramionami i pomijając ów fakt o rozprawie, która miała odbyć się jutro o dziesiątej w sądzie rejonowym, joł! xd
Powrót do góry Go down
naveen

naveen


Liczba postów : 280
Join date : 10/07/2009
Age : 32
Skąd : skagen

Lobby bar Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar EmptyNie Sie 09, 2009 6:14 pm

- a killersów lubisz? bo na nich najbardziej chciałabym pójść - uśmiechnęła się i jej się bardzo spodobało że nie pójdzie na after party sama. i przynieśli jej jedzonko, toteż zaczęła jeść i pić te pyszne wino.
Powrót do góry Go down
tyler

tyler


Liczba postów : 320
Join date : 26/07/2009

Lobby bar Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar EmptyNie Sie 09, 2009 6:17 pm

- jasne. - powiedział, ożywiając się i pewnie nawet zaczął nucić pod nosem, jedną z ich piosenek, możesz sobie nawet wybrać, którą! ;d jak i wystukiwał delikatnie stopą rytm, wczuwając się mega, po czym napił się whiskey, życząc nav. smacznego! z kącikowym uśmiechem. on jakoś nie mógł patrzeć na jedzenie, bo denerwował się ową rozprawą, bardziej niż sam chciał się do tego sam przed sobą przyznać.
Powrót do góry Go down
naveen

naveen


Liczba postów : 280
Join date : 10/07/2009
Age : 32
Skąd : skagen

Lobby bar Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar EmptyNie Sie 09, 2009 6:22 pm

- po staremu czyli... jak? - zapytała, bo przecież krótko się znali. gryząc surówkę tudzież frytkę zauważyła że tajler się czymś denerwuje! i zaraz zrobiło jej się jego szkoda :c
Powrót do góry Go down
tyler

tyler


Liczba postów : 320
Join date : 26/07/2009

Lobby bar Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar EmptyNie Sie 09, 2009 6:28 pm

- czyli wszystko w porządku. - powiedział całkiem entuzjastycznie i trochę stanowczo, starając się przekonać bardziej samego siebie niż nav. uśmiechnął się do niej kącikowo, po czym opróżnił szklaneczkę z whiskey i zamówił następne, bo przecież po dwóch nic mu nie będzie. miał mocno głowę, na szczęście.
Powrót do góry Go down
naveen

naveen


Liczba postów : 280
Join date : 10/07/2009
Age : 32
Skąd : skagen

Lobby bar Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar EmptyNie Sie 09, 2009 6:34 pm

miał takie szczęście ze newin ma prawko od roku! bo ona jest z tych co cię nie wpuszczą za kierownicę po łiski. tyler będzie musiał się przyzwyczaić! i ona już kończyła ten obiad, bardzo jej smakował, miała nadzieję że jeszcze gdzieś pójdzie z tylerem. - ale widać że coś cię gryzie - i uśmiechnęła się do niego kącikowo tudzież szelmowsko. wybierz sobie.
Powrót do góry Go down
tyler

tyler


Liczba postów : 320
Join date : 26/07/2009

Lobby bar Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar EmptyNie Sie 09, 2009 6:39 pm

pewnie tak, bo ja mam czas jeszcze do siódmej, także spoczko. ;d
- nic takiego. - wzruszył obojętnie ramionami i jednym haustem opróżnił szklankę. spojrzał na naveen i zobaczywszy, że kończy już obiad, zapytał gdzie teraz ma ją porwać z pełnym rozbawieniem.
Powrót do góry Go down
naveen

naveen


Liczba postów : 280
Join date : 10/07/2009
Age : 32
Skąd : skagen

Lobby bar Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar EmptyNie Sie 09, 2009 6:42 pm

- gdzieś gdzie nikogo nie ma - powiedziała cicho zachęcającym tonem. i również opróżniła swój kieliszek.kelner ją zapytał czy coś jeszcze, a ona odpowiadała tak wymijająco, że aż arogancko, byle tylko sobie poszedł. i poprosiła o rachunek.
Powrót do góry Go down
tyler

tyler


Liczba postów : 320
Join date : 26/07/2009

Lobby bar Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar EmptyNie Sie 09, 2009 6:44 pm

uniósł w górę lewą brew, spoglądając na naveen, po czym uśmiechnął się łobuzersko pod nosem, a kiedy kelner wrócił z rachunkiem, zapłacił. - więc chodźmy. - powiedział, uśmiechając się seksownie i wstał od stolika, wygładzając swoją koszulkę. wyszli, poszli i zacznę! xd
Powrót do góry Go down
pheobe

pheobe


Liczba postów : 169
Join date : 09/08/2009

Lobby bar Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar EmptyWto Sie 18, 2009 8:21 pm

aż ją zamurowało, bądź co bądź nie na codzień słyszy się takie komplementy i to od tj'a - oo, dzięki - powiedziała i schowała uśmiech w kawie, którą już im przyniesiono znaczy ona w swojej - czemu całkiem?
Powrót do góry Go down
pheobe

pheobe


Liczba postów : 169
Join date : 09/08/2009

Lobby bar Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar EmptyWto Sie 18, 2009 8:27 pm

uśmiechnęła się i odstawiła filiżankę na blat stołu, po czym oparła twarzyczkę na rączkach i patrzyła na niego - hmm, a co w twoim słowniku znaczy słowo rozpieszczanie. bo tak ogólnie to bardzo chętnie dam ci się rozpieszczać. na pełen etat. - taak jej też się tj podobał, ale jak mu to powie, to pewnie ucieknie xd
Powrót do góry Go down
pheobe

pheobe


Liczba postów : 169
Join date : 09/08/2009

Lobby bar Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar EmptyWto Sie 18, 2009 8:48 pm

uniosła lekko brwi - nie ma mowy o seksie? czy seks jest wliczany w dobrodziejstwa? - spytała bawiąc się kosmykiem włosów i uśmiechając się łobuzersko - jak nie ma to się chyba nie piszę.
Powrót do góry Go down
pheobe

pheobe


Liczba postów : 169
Join date : 09/08/2009

Lobby bar Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar EmptyWto Sie 18, 2009 8:56 pm

to on jest aż tak znany? xd
- nie, jestem pewna że byś go zapewnił, wręcz fantastyczny seks byś mi zapewnił, ale nic o tym nie wspomniałeś więc wolałam się upewnić - wsunęła mu dłoń pod tiszert trochę i uśmiechnęła się figlarnie - dobrze. teraz mogę być przez ciebie legalnie rozieszczana.
Powrót do góry Go down
pheobe

pheobe


Liczba postów : 169
Join date : 09/08/2009

Lobby bar Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar EmptyWto Sie 18, 2009 9:02 pm

- mmmm. zależy co - powiedziała całując go w dolną wargę - bo wiesz, raczej mam pewne ograniczenia etyczne, znasz mnie - chociaż ona pewnie też nie miała nic przeciwko, więc tylko przygryzła swoją wargę i patrzyła na niego wyczekująco.
Powrót do góry Go down
pheobe

pheobe


Liczba postów : 169
Join date : 09/08/2009

Lobby bar Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar EmptyWto Sie 18, 2009 9:11 pm

na pewno miały na niego ochotę, i są teraz okropnie zazdrosne! oparła o niego jedną ze swoich nóg, zapewne prawą i wzięła jego twarz w swoje dłonie, całując go mocno. po chwili rozpoczęła walkę z jego paskiem i spodniami, chociaż wynik tej krótkiej bitwy jest nam znany. pewnie ktoś wszedł do łazienki i zaczął im się przysłuchiwać, co za perwers.
Powrót do góry Go down
pheobe

pheobe


Liczba postów : 169
Join date : 09/08/2009

Lobby bar Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar EmptyWto Sie 18, 2009 9:20 pm

jęknęła, kiedy w nią wszedł a potem tylko mruczała sobie, przesuwając dłońmi po zimnych kafelkach , oczywiście poruszała biodrami, żeby nie było, robiła nimi kółeczka, tak jak lubiła, w kiedy już byli blisko, przytuliła ego głowę do swoich piersi.
Powrót do góry Go down
pheobe

pheobe


Liczba postów : 169
Join date : 09/08/2009

Lobby bar Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar EmptyWto Sie 18, 2009 9:27 pm

- je ciebie też - powiedziała, pocałowała go w usta i szybko się ubrała, poprawiając włosy. otworzyła energicznie drzwi i pana podsłuchującego trafiła w twarz, bo pewnie ich podglądał przez dziurkę od klucza. w każdym bądź razie strasznie się speszyła i schowała się za tj'a - nie wiem, mam na niego nawrzeszczeć, czy przeprosić? - szepnęła, stając na palcach do tj'owego ucha.
Powrót do góry Go down
ethan

ethan


Liczba postów : 81
Join date : 12/08/2009

Lobby bar Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar EmptyNie Sie 30, 2009 8:41 pm

ethan siedział przy stoliku, bo nie miał ochoty znosić okropnych kobiet przy barach, liczących na postawienie drinka, które też nie miały w sobie za grosz uroku osobistego. siedział zatem rozparty i pił, no nie wiem, pewnie whisky, popalając papierosa również.
Powrót do góry Go down
joy

joy


Liczba postów : 341
Join date : 24/07/2009
Age : 32
Skąd : london

Lobby bar Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar EmptyNie Sie 30, 2009 8:46 pm

joy właśnie weszła, tylko dlatego, że zmarzła, bo o tej porze robiło się chłodno, zważywszy na fakt, że to kopenhaga. postanowiła wiec napić się niebieskiego johnnyego walkera, na rozgrzewkę! rozpięła wiec kilka guzików swojego kardiganu i podążyła w kierunku baru, żeby zamówić sobie whisky.
Powrót do góry Go down
ethan

ethan


Liczba postów : 81
Join date : 12/08/2009

Lobby bar Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar EmptyNie Sie 30, 2009 8:50 pm

ethan pewnie się rozglądał dookoła i tuż obok jego nosa przemaszerowała joy, którą to on natychmiast zauważył, więc wstał od stolika i poszedł za nią, a kiedy usiadła na stołku szepnął jej w szyję - cześć joy, co ty tu robisz zupełnie sama? - i napił się ze swej szklanki, którąż dzierżył w swej prawej dłoni.
Powrót do góry Go down
joy

joy


Liczba postów : 341
Join date : 24/07/2009
Age : 32
Skąd : london

Lobby bar Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar EmptyNie Sie 30, 2009 8:55 pm

przestraszyła się lekko, bo ja łatwo tak wystraszyć! ale kiedy juz doszło do niej, że zna ten głos, odetchnęła - ethan, cześć - uśmiechnęła się promiennie, kiedy go ujrzała - przyszłam się napić. jest strasznie zimno na zewnątrz - powiedziała, po czym zamówiła sobie whisky. - wolałabym gorącą czekoladę, ale nie wydaje mi się, żeby w tym barze taką sprzedawali, a szkoda - wyznała, gorąca czekolada jest lepsza na rozgrzanie, ale jasiu wędrowniczek też daje radę <3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lobby bar Empty
PisanieTemat: Re: Lobby bar   Lobby bar Empty

Powrót do góry Go down
 
Lobby bar
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Kawiarenki, fasfoody.-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje