Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 gold restaurant by d&g

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
alan

alan


Liczba postów : 21
Join date : 15/09/2009
Age : 34
Skąd : belgia

gold restaurant by d&g - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: gold restaurant by d&g   gold restaurant by d&g - Page 2 EmptySro Wrz 16, 2009 10:23 pm

- tak, oczywiście! razem z fotografowaniem i jeszcze bóg wie czym. nie, a tak na serio, jak byłem mały uczyłem się grac na gitarze, czekałem tylko na ojca który przyjdzie w końcu od kochanki do domciu i że w końcu wszyscy przestaną się kłocic. ale tak ogólnie uczyłem się technik fotografiki, gitary, w ogóle, wszystkiego na raz. byłem jak to mówią bardzoo zdolnym uczniakiem - zaśmiał się i tylko oblizał usta. spojrzał się na nią, miała ładne oczy, lubił je, bardzo. polubił jak tylko zobaczył ją na molo, idącą sobie w nieznanym mu jakże kierunki, si!
Powrót do góry Go down
denise

denise


Liczba postów : 30
Join date : 30/08/2009
Age : 34
Skąd : nowy orlean.

gold restaurant by d&g - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: gold restaurant by d&g   gold restaurant by d&g - Page 2 EmptySro Wrz 16, 2009 10:33 pm

zdziwiła się, że w swojej opowieści zawarł jakże prywatne informacje dotyczące jego życia, oczywiście chodzi mu o kochankę i ojca. ona przecież w życiu na pierwszym spotkaniu nie zdradziłaby, że nie zna swojego biologicznego ojca, mieszkała z matką i ojczymem + denerwującym młodszym bratem, lubiącym gwiezdne wojny i ganiającym po domu z mieczem świetlnym. :d - och, tak zdolnym uczniem, wiesz na pierwszy rzut oka nie widać ażebyś był taki zdolny. wyglądasz raczej na kolesie, którego jedyną pasją jest podrywanie jakiś tępych lasek, a w rzeczywistości pstrykasz fotki i grasz na gitarze. - i tutaj pasuje jeden morał: nie ocenia się książki po okładce, czy jakoś tak. :d
Powrót do góry Go down
alan

alan


Liczba postów : 21
Join date : 15/09/2009
Age : 34
Skąd : belgia

gold restaurant by d&g - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: gold restaurant by d&g   gold restaurant by d&g - Page 2 EmptySro Wrz 16, 2009 10:37 pm

no właśnie, nie powinna tego robic za żadne skarby. alan nie był taki głupi na jakiego się wydawał! więc na razie tylko uśmiechnął się do niej i przeczesał palcami swoje włosy. - hm, no właśnie, a widzisz, nie powinnaś mnie jednak oceniac po wyglądzie, tylko po tym jaki mam charakter. najpierw musisz poznac człowieka, żeby wiedziec czy jest chamem czy jest całkiem w porządku. nie podrywam pustych lasek na samochód i nie zostawiam ich z dnia na dzień, bo tak mi się podoba. mam swoją godnosc, jakby na to nie patrzec i jakby tego nie rozważac - powiedział spokojnie i tylko oblizał usta.
Powrót do góry Go down
denise

denise


Liczba postów : 30
Join date : 30/08/2009
Age : 34
Skąd : nowy orlean.

gold restaurant by d&g - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: gold restaurant by d&g   gold restaurant by d&g - Page 2 EmptySro Wrz 16, 2009 10:53 pm

no przecież nie oceniała go po wyglądzie czy coś, tzn oceniała, ale potem zauważyła, że jest w błędzie i szybko zmieniła swoje postępowanie! - no dobrze, wybacz, że jakże pochopnie oceniłam cię po wyglądzie. nie wiem nawet jak tak mogłam, to wręcz niedorzecznie i nie wybaczalne. - trochę zaczęła się zgrywać, ale na serio wiedziała, że była w błędzie i alanek nie był taki pusty na jakiego na pierwszy rzut oka wyglądał. - więc nie jesteś chamem jesteś w porządku i nie ruchasz lasek na lewo i prawo. hm, całkiem dużo o tobie wiem - oczywiście to była ironia, bo to co powiedziała właściwie nie dostarczało jej żadnych bliższych informacji o jego osobie, więc cóż na razie jedynie piła kawę.
Powrót do góry Go down
alan

alan


Liczba postów : 21
Join date : 15/09/2009
Age : 34
Skąd : belgia

gold restaurant by d&g - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: gold restaurant by d&g   gold restaurant by d&g - Page 2 EmptySro Wrz 16, 2009 10:55 pm

- tak tak, okej, idziemy do domu, znaczy ty idziesz! - zaczniesz u niej xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





gold restaurant by d&g - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: gold restaurant by d&g   gold restaurant by d&g - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
gold restaurant by d&g
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Restaurant Copenhagen Corner

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Kawiarenki, fasfoody.-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje