Oh, hello my Denmark!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Hard Rock Café

Go down 
+9
eliah
colton
vianne
david
mathilde
wolfgang
isabella
sanouk.
nanou
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Hard Rock Café - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hard Rock Café   Hard Rock Café - Page 5 EmptySob Sie 08, 2009 12:44 am

ugrzała swoje chłodne dłonie o filiżankę z kawą, właściwie to chyba nawet lekko się poparzyła. podwinęła rękawy czarnej bluzki, która jeszcze bardziej ją wyszczuplała, w sumie zupełnie niepotrzebnie. - do nowego jorku. właściwie chyba pojadę tam, około września, na stałe - taki właśnie miała plan, bo praktycznie w kopenhadze nic już ją nie trzymało, praktycznie coraz bardziej nienawidziła tego miasta i nie chciała tu mieszkać.
Powrót do góry Go down
david

david


Liczba postów : 522
Join date : 07/07/2009

Hard Rock Café - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hard Rock Café   Hard Rock Café - Page 5 EmptySob Sie 08, 2009 1:02 am

sori, internet!
zaśmiał się pod nosem przyglądając się jej-chciałaś metrem dojechać do nowego jorku?-uniósł brew, też by chciał. upił łyk latte wpatrując się w nią i zastanawiając się czy może jest tak samo pokręcona jak on-następnym razem zabierz mnie ze sobą-powiedział całkiem poważnie. zastanawiał się tylko czy balla coś wcześniej piła albo przyćpała-masz duże źrenice, wiesz?
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Hard Rock Café - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hard Rock Café   Hard Rock Café - Page 5 EmptySob Sie 08, 2009 1:03 am

okej
- nie, nie metrem. chciałam tam lecieć samolotem, ale nie dzisiaj - wzruszyła ramionami i napiła się kawy. - zabiorę. duże źrenice? - zmarszczyła lekko brwi, zastanawiając się ile tabletek dzisiaj wzięła. no tak, dużo. - aha - powiedziała tylko, uciekając wzrokiem, żeby david nie drążył tego tematu.
Powrót do góry Go down
david

david


Liczba postów : 522
Join date : 07/07/2009

Hard Rock Café - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hard Rock Café   Hard Rock Café - Page 5 EmptySob Sie 08, 2009 1:08 am

westchnął cicho odstawiając kubek na bok.-nowy jork jest ponoć fajny i wszyscy go kochają i ponoć w dalszych dzielnicach od centrum nie różni się od zwykłych miast, jest tak samo brudno i jeszcze gorzej śmierdzi-odrzekł na jednym tchu po czym zapalił tego papierosa belli-a co do źrenic to pewno przez to światło. jest strasznie fluorencyjne-pokiwał głową marszcząc czoło i tak nie wierzył w to co mówił.
Powrót do góry Go down
isabella

isabella


Liczba postów : 823
Join date : 10/06/2009
Age : 33

Hard Rock Café - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hard Rock Café   Hard Rock Café - Page 5 EmptySob Sie 08, 2009 1:10 am

- wszystko jest lepsze od tej cholernej kopenhagi - mruknęła tylko i dopiła kawę, po czym zapłaciła, pożegnała się z davidem i poszła, bo ja zaraz też lecę, pa. :*
Powrót do góry Go down
michelle

michelle


Liczba postów : 70
Join date : 06/07/2009

Hard Rock Café - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hard Rock Café   Hard Rock Café - Page 5 EmptySro Sie 12, 2009 3:04 pm

wbiegła do kawiarni z dzisiejszą gazetą. uwielbiała z rana pić kawę, w szczególności jakaś mocną. wchodząc prawie że się przewróciła, ale dont łori opanowała sytuację wyginając się niczym te kobiety w cyrku. przekręciła się na pięcie szukając wolnego stolika gdy już zamówiła sobie ekspresso- ty - wskazała palcem na tja bo przecież się znają, pewno z jakiś spotkań aa - cześć - westchnęła głośno siadając naprzeciwko niego nawet nie pytając się o pozwolenie.
Powrót do góry Go down
michelle

michelle


Liczba postów : 70
Join date : 06/07/2009

Hard Rock Café - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hard Rock Café   Hard Rock Café - Page 5 EmptySro Sie 12, 2009 3:10 pm

usiadła wygodnie na krześle prostując przed siebie nogi. pociągnęła łyk kawy za nim cokolwiek powiedziała- myślę, że wszystko w porządku - oparła podbródek o nadgarstek uśmiechając się pod nosem - a ty? jak się masz? nie wyglądasz za dobrze. - stwierdziła otwierając gazetę na drugiej stronie i przeczytała na głos nagłówek po czym przeszły ją ciarki bo w gazecie było napisane o jakimś gwałcicielu grasującym w lasach!
Powrót do góry Go down
michelle

michelle


Liczba postów : 70
Join date : 06/07/2009

Hard Rock Café - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hard Rock Café   Hard Rock Café - Page 5 EmptySro Sie 12, 2009 3:25 pm

wyjęła paczkę papierosów i położyła ją przed sobą. była bardzo ciekawa co takiego przydarzyło się tjowi(? nie umiem odmieniać! xd). czekała na jakąś długą i fascynującą opowieść z jakimś wątkiem kryminalnym w roli głównej. - tak? - zapytała podnosząc lewą brew do góry- więc co cię dręczy? - upiła łyk kawy odstawiając ją na bok. teraz mogła się zamienić w jakiegoś księdza spowiednika. jakie masz grzechy bracie?
Powrót do góry Go down
michelle

michelle


Liczba postów : 70
Join date : 06/07/2009

Hard Rock Café - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hard Rock Café   Hard Rock Café - Page 5 EmptySro Sie 12, 2009 3:34 pm

zaśmiała się cicho pod nosem. nie spodziewała się, że on może się z kimkolwiek pobić. był chyba chudszy on niej. nie, to nie możliwe. pokręciła głową starając się przypomnieć sobie co robiła przez ostatni tygodnie i dni. - artysty -uśmiechnęła się w jego stronę - to prawie jak ja! - wskazała palcem na swoje papierosy - przez ostatnie dni leżałam w trumnie jedną nogą. znaczy tak mi się wydaje. może przeżyłam śmierć kliniczną! - wydęła usta mocząc jej w gorącej kawie -wczoraj miałam ogromnego kaca, a dzisiaj wpadłam na ciebie - pokiwała głową łapiąc oddech - właściwie to z kim ty byłeś? - zaciekawiła się. zawsze lubiła historie miłosne.
Powrót do góry Go down
michelle

michelle


Liczba postów : 70
Join date : 06/07/2009

Hard Rock Café - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hard Rock Café   Hard Rock Café - Page 5 EmptySro Sie 12, 2009 3:43 pm

ten awć jest lepszy, no. znowu się zaśmiała, niby ona miałaby znaleźć sobie kogoś porządnego, wolne żarty, sama nie była porządna. tylko zgrywała cnotkę i ułożoną panienkę. zapaliła lucky strike i wypuściła dym z ust i nawet z nosa! ha, taki był z niej miszcz. zagryzła policzki od środka- nie znalazłam - pokiwała głową drapiąc się po ramieniu - i chyba raczej nie szukam. przynajniej nie teraz. jestem zbyt dziecinna na stworzenie jakiegokolwiek związku - ostatnie dwa słowa wymówiła głośniej niż poprzednie. - wyobraź sobie, że nadal nie wierzę, że się z kimś pobiłeś! w ogóle umiesz? - popatrzyła się na niego słodko po czym zaśmiała się chwilę cicho.
Powrót do góry Go down
michelle

michelle


Liczba postów : 70
Join date : 06/07/2009

Hard Rock Café - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hard Rock Café   Hard Rock Café - Page 5 EmptySro Sie 12, 2009 3:51 pm

no tak, tj zapewne był realistą - no dobra, więc skoro nie chcesz rozmawiać o przeszłości ani o przyszłości. porozmawiajmy o gospodarce albo giełdzie! - podniosła palec do góry po czym się zaśmiała. pocałowałaby go w stopy gdyby cokolwiek powiedział na ten temat bo ona nawet nie była w stanie wyjaśnij pojęcia 'gospodarka'. zagryzła dolną wargę czekając aż on popisze się swoją inteligencją. - więc?
Powrót do góry Go down
michelle

michelle


Liczba postów : 70
Join date : 06/07/2009

Hard Rock Café - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hard Rock Café   Hard Rock Café - Page 5 EmptySro Sie 12, 2009 3:54 pm

do wieczora!
Powrót do góry Go down
mathilde

mathilde


Liczba postów : 151
Join date : 30/06/2009

Hard Rock Café - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hard Rock Café   Hard Rock Café - Page 5 EmptyPią Sie 14, 2009 12:18 am

przyszli tutaj bo mieli blisko z parku. usiedli przy jakimś stoliczku a mathilde zamówiła herbatkę jabłkową i szarlotkę xdd nie miała ochoty na kawę jakoś. ponad to dziwnie zdenerwowana była.
Powrót do góry Go down
mike

mike


Liczba postów : 110
Join date : 01/07/2009
Age : 34

Hard Rock Café - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hard Rock Café   Hard Rock Café - Page 5 EmptyPią Sie 14, 2009 12:23 am

no dobra. pił więc już herbatkę i jadł ciastko. - hm, o czym myślisz mat? - zapytał się jej z czystej ciekawości i tylko zapalił papierosa.
Powrót do góry Go down
mathilde

mathilde


Liczba postów : 151
Join date : 30/06/2009

Hard Rock Café - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hard Rock Café   Hard Rock Café - Page 5 EmptyPią Sie 14, 2009 12:31 am

spojrzała na niego zdziwiona. od kiedy to on się przejmuje tym co ona sobie myśli- tym że dali za mało jabłek- powiedziała na szybko- a właściwie to o tym że... skoro nawet cię nie interesuję to nie możesz być moim... przyjacielem. a powiedzmy że za takiego cię miałam- przyjaciel to był eufemizm zeby nie było.
Powrót do góry Go down
mike

mike


Liczba postów : 110
Join date : 01/07/2009
Age : 34

Hard Rock Café - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hard Rock Café   Hard Rock Café - Page 5 EmptyPią Sie 14, 2009 12:34 am

- hm. no cóż - wzruszył tylko ramionami i wymyśl dalej xd
Powrót do góry Go down
mathilde

mathilde


Liczba postów : 151
Join date : 30/06/2009

Hard Rock Café - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hard Rock Café   Hard Rock Café - Page 5 EmptyPią Sie 14, 2009 12:45 am

-hmm no cóż- zacytowała podirytowana- tylko na tyle cię stać?- spytała. nie mogła uwierzyć że znowu ma to co mu mówi głęboko gdzieś xdd
Powrót do góry Go down
mathilde

mathilde


Liczba postów : 151
Join date : 30/06/2009

Hard Rock Café - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hard Rock Café   Hard Rock Café - Page 5 EmptyPią Sie 14, 2009 12:59 am

wzięła i poszła bo sie wkurzyła znowu xppp
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hard Rock Café - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hard Rock Café   Hard Rock Café - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Hard Rock Café
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Sex, drugs and rock and roll!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oh, hello my Denmark! :: K o p e n h a g a :: Kawiarenki, fasfoody.-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje